Make-up pro modré oči

Make-up pro modré oči

Jak různé modré oči mohou být! V některých dámách je pohled plný něhy, jako krabička koťat, a v jiných proniká ledem, jako meč zkušeného bojovníka. Chytře nastavit správný tón pomáhá make-up. Jak chytře hrát s barvami, tvary a tóny, aby se ze Sněhové královny během několika tahů štětce proměnilo v anděla, řekněme vám hned teď.

Vlastnosti

Stručně řečeno, klíčovým rysem make-upu bude schopnost jít z extrémních na extrémní. Modrooký šíleně jdou nejjasnější, nejsladší odstíny nahých matných palet, ale také vzhled může ozdobit agresivní červené jiskry a bude to vypadat prostě úžasně. Dokonce i maximální černá barva pouze zvýrazní jas modré. Oči nebudou ztraceny a nezmizí v množství barev, které je obklopují.

Pokud chcete udělat jemný make-up, nebojte se použít růžové odstíny. To může být buď nejlehčí, sotva znatelný odstín, nebo spíše sytě růžová, klasická barva Barbie. Všechny odstíny béžové a světle šedé jsou také k dispozici.

Pokud jde o jasnější večerní líčení, všechny odstíny kovových odstínů (zlato, stříbro, bronz, růžové zlato) jsou ideální pro lidi s modrýma očima. Černé "kouřové oči" - výhra. Hluboké tóny vín nebo krvavě červené barvy také dokonale zvýrazňují modrou barvu a zvýrazňují vzhled, což ho činí dravějším.

Skutečná barevná řešení

Modré oči se obtížně zkazí, takže make-up může být jasný, tmavý, nahý, v hnědých tónech, fialový, růžový, béžový - absolutně. Zbytek je nuance, které jsou poměrně četné: tvar očí a obličeje, barva vlasů, věk, oblečení ... Nicméně, barevná řešení nejsou všechny funkce, které je třeba projednat. Věnujte pozornost umístění a tvaru očí.

Pro hluboký set

Vaším hlavním cílem bude vyhladit rozdíly v hloubce obočí a víčka. Nejčastěji se pro tyto recepce používá stupnice světelné barvy, obzvláště dobré jsou pastelové tóny. Pohyblivé víčko by se mělo obrátit k tmavšímu „oblečení“. Dolní linie řas a vnější roh oka jsou také vizuálně zvětšeny použitím tmavých barev. Oblast ohraničující horní ohyb víčka by měla být pokryta přechodným středním odstínem a oblast nad obočím může být obarvena nejjasnějším, dokonce i perleťovým tónem. Extra lesk vám pomůže, aby byl vzhled ještě širší, takže místo stínů můžete použít zvýrazňovač.

Pro ty nejmenší

První věc, kterou musíte mít na paměti, pokud máte malé oči - černá oční linky - vaše Achillova pata. Odhoďte ji, pokud již máte jeden, a pokud ne, nikdy nekupujte. Nemůžete ho používat dobře. Váš věrný společník by měl být bílá tužka, která by měla být aplikována na vnitřní víčko.

Dalším užitečným nástrojem ve vaší kosmetice je kulma.

Zkroucené řasy otevírají oči, vizuálně vytvářejí oči více, než jsou ve skutečnosti. Nedoporučuje se používat falešné řasy. Stejně jako černé tlusté šípy velmi zakrývají prostor. Pokud chcete zvýšit jejich váhu, zvýšit řasy, ale ne příliš silný. Můžete zkusit použít svazky, ale s nimi také potřebujete znát opatření.

Šedá paleta je vhodná pro modré oči. S ním můžete přidat dobrý objem a zároveň zdůraznit barvu duhovky. Níže naleznete instrukce krok za krokem „kouřové oči“ v šedých odstínech, které můžete opakovat bez pomoci zkušeného vizážistky.

Pro velké

Na první pohled jsou takové oči snem, ale jejich majitelé mohou také čelit určitým potížím. Například velké oči mohou být příliš kulaté. V tomto případě je nejlepší použít šipky. Dejte svým očím trochu východní estetiku, mírně zatáhněte za rohy, abyste dosáhli větší expresivity.

Pokud je problém velkých očí, že jsou příliš vyboulené, použijte minimum oční linky a maximálně stínů.

Také s řasenkou se to snažte nepřehánět. Několik vrstev havranské barvy z vás udělá komickou Elviru, milenku tmy. Pokud chcete vytvořit konturu, použijte ji tužkou a na vnitřní straně oka. Použijte tmavé odstíny stínů na pohyblivou část očního víčka a natřete plochu pod obočí ve světlých barvách. Hlavní věc - nepoužívejte perleťové odstíny pro to, přidají zbytečné hlasitosti, ale pouze matné i barvy. Pokud chcete pigment posílit, použijte základní nátěr.

Po definování tvaru očí nezapomeňme na takový důležitý faktor, jako je barva vlasů. V závislosti na odstínu a teplotě se může líčení značně lišit.

Vybíráme podle barvy vlasů

Pro blond

Klasická ruská krása má šedo-modré oči a hnědé vlasy. Dívky s takovými daty nechtějí přetížit vícevrstvou obtížnou make-up. Jsou velmi vhodné jako jednoduchý a přirozený vzhled. Malá řasenka, dokonce i pleť s kapkami rouge oranžové nebo růžové odstíny, stejně jako malé elegantní šipky nebo lehce zaprášený světlý make-up v odstínech šedé - to bude stačit, aby vypadala úžasně. Pokud je to večerní make-up, můžete přidat trochu zlata nebo dokonce rezavé odstíny, což vytváří zdání "kouřové oči". Hladké přechody - hlavní tajemství úspěšného make-upu.

Pro červenou

Pokud je červená vaše přirozená barva, znamená to, že jste přirozeně dostali bledou kůži. V této situaci už oči na tváři vyčnívají z jasného místa. Pro zajímavý make-up postačí malá řasenka a světle lesklé růžově šedé odstíny. Tento make-up vypadá poměrně drahý a není příliš obtížný.

Také patříte k typům dívek, které budou za účelem vyčnívání z davu dostatečně světlé rtěnky.

Šťavnatá cyklámenová barva na rtech, trochu červenat na tvářích, odstraňujeme pihy pomocí primerů a dobrý základ a jste připraveni jít. Zrzavé krásy, a tak ne moc, ale takové velkolepé a ještě více, takže se nebojte, určitě si vzpomenete.

Pokud se získá červená barva, plus vše, co se chcete opalovat, budou zlaté odstíny vypadat nejlépe na vás. Experimentujete s barvami duhy a máte šanci vypadat jako školačka, která tajně použila kosmetickou tašku od své matky. Nepoužívejte honosné barvy a jaderné nuance. Pokud chcete oživit obličej, udělejte to na úkor rtěnky. Všechno vám bude vyhovovat, počínaje z kaštanové a končící nahou béžovou, téměř transparentní.

Pro hnědé vlasy ženy

Pokud jste takový Megan Fox, téměř všechno vám bude vyhovovat. Zrádná oranžová, nebezpečná purpurová nebo dokonce hadově smaragdově zelená, všechno může být „v čase“. Jediné, co musíte věnovat pozornost, je tón. Studené nebo teplé - to je otázka. Nezasahujte do barev různých teplotních režimů. Pokud vaše vlasy dávají červenou, neměli byste používat studené odstíny v make-upu. To způsobí nesoulad obrazu. Váš soubor by měl být harmonický, proto věnujte pozornost odrazům a vlastnostem pigmentů, rozptýlení jisker a chování stínů v přirozeném světle. Než dáte make-up na oči, můžete si to vyzkoušet na zadní straně ruky.

Vyberte podle typu osoby

Nejdůležitější roli při úpravě make-upu na obličeji tváře budou červenat, zvýrazňovače, bronzery, obecně vše, co lze připsat technice sochařství.

Přímo samotná barva očí ovlivní tón stejného prášku.Například, s bledou kůží a modrýma očima, růžové cukrové barvy budou vždy vypadat skvěle, a na více opálené korálové oranžové dokonale zdůrazní modrý odstín. Můžete použít takzvaný "zapečený" červenat, kde je kromě hlavní matné barvy často lesk lesku. Blue-eyed je lepší si vybrat prášek se zlatými granulemi, a ne se studeným zářením.

Obdélníkové

Dlouhá brada a vysoké čelo musí být vyvážené. Vizuálně kolem tváří, tváření ve středu a stínování ve vodorovném směru. Uprostřed brady naneste poměrně výrazný červenavý nádech. Je lepší odstínit barvu prsty od středu k okrajům, přesně na oválném obličeji. Navíc můžete zvýraznit lícní kosti, trochu je poprášit bronzerem.

Stíny jsou lepší, aby sebraly světlé odstíny, protože vizuálně otevřou oči. Nezapomeňte na zvýrazňovač. Naneste ji pod obočí a přes lícní kosti. Kromě toho můžete zesvětlit vnější koutek oka, stejný zvýrazňovač nebo bílé matné stíny budou s tím skvělou práci.

Kolo

Boj proti nedostatku ostrých rohů a přesně definovaných čar. K tomu budete muset vzít prášek na pár tónů, které jsou tmavší než přirozený tón pleti a ztmavit lícní plochu. Pokud chcete přidat rouge, vložte je do tvaru trojúhelníku od lícní strany k nosu s ostrým koncem směřujícím k uchu. Chcete-li zvýraznit oči, můžete použít obrysy hnědé nebo černé. Hlavní věc - dobře splynout linii. Je lepší se vzdát jasných šipek, udělat více make-upu se stíny, abys mohl hrát se svazky tak, jak to potřebujete.

Náměstí

Široké čelo a prakticky stejná dolní čelist prakticky paralelní s tím, že make-up vyhladí trochu hrubé linie. Ujistěte se, že používáte tonální základnu pro nastavení jasného tónu dolní části tváří a brady. Můžete použít bronzer nebo prášek pár tónů tmavší než obvykle, aby se ztmavila dolní čelist a lícní kosti. Snažte se dosáhnout trojúhelníkové tváře.

Důležitým aspektem v této podobě budou obočí.

Musíte se ujistit, že mají ohyb, takže opakují tvar vašeho oka. Zároveň by linka neměla být příliš geometrická. Přechod by měl být měkký, hladký, jako jemná mořská vlna.

Pokud jde o stíny, nepoužívejte jasné barvy nebo mnoho různých barev v jednom obrazu, budou přitahovat pozornost pouze na vysoké čelo. Když děláte konturu, zapomeňte na černé oční linky, s modrýma očima by bylo lepší vypadat hnědá, šedá nebo fialová tužka.

Druhy make-upu

Make-up pro modré oči, nicméně, jak pro některý jiný je následující typy: \ t

 1. Příležitostné Pastelové barvy, velmi šetrné stínování a nejpřirozenější vzhled jsou klíčovými pojmy make-upu pro každý den. Neměla by být příliš chytlavá, aby neodváděla pozornost od práce, ale je dostatečně stylová, abyste se cítili co nejlépe.

 2. Klasika. Dokonce i tón tváře, oči se šipkami, elegantní a malé, letní přirozené červenání a bohaté rty.

 3. Přirozeně. Jeho rysem není jen minimum kosmetiky, může to být tak málo, hlavní věc je použít odstíny v blízkosti přirozenějších barev. Vyměňte černou řasenku za hnědou, nezapomeňte smíchat oční linky s houbou, odstín neprůhledných květů je prioritou a rty mohou být natřeny tužkou pro měkčí tón. To je skvělá letní možnost.

 4. Výstupní obraz Tmavé odstíny, třpytky, světlé barvy - to vše si můžete dovolit ve večerních hodinách. Tvůj obličej se může proměnit v umělecké dílo jakéhokoliv žánru - pop art, japonské motivy, vintage a tak dále. Klíčové slovo v tomto make-upu - "image".

Nápady pro velkolepé snímky, které lze realizovat nezávisle:

 1. Orientální make-up. Pokud chcete, aby vaše pozornost vzala veškerou pozornost, není nic lepšího, než si vybrat takovou jižní techniku. Je upřímná a tajemná.Velmi tlustá vrstva řas a dlouhých černých šípů, které zachycují horní víčko i dolní řadu řas, vypadají jako drahý obrázek bagety.

 2. Světlé slavnostní. Není to tak důležité, kam se chystáte: na narozeninovou oslavu, firemní večírek nebo jen na setkání s přáteli, dnes si můžete dovolit trochu barvy. Zkuste například přidat šťavnaté oranžové odstíny. Když z nosu nosu zastíníte perlový lesk, a od druhého okraje uděláte tmavý přechod, make-up bude vypadat magicky a dokonale zvýrazní modré oči.

 3. Divadelní. To se liší dramatický obraz a světlé barvy. Toto je make-up, který bude viditelný ze vzdálených řádků. Dlouhé falešné řasy, akvamarínový tón na hladině vody, lehké osrstění hustých temných okének, elegantní šípy a husté „kouřové oči“ ve fialových odstínech. Je to fascinující, fascinující a mohlo by se to udělat samo.

 4. Doplňte si konkrétní šaty nebo oblečení. Většina dívek se samozřejmě zajímá o make-up pod bílými šaty. Ano, svatební make-up je jedním z nejoblíbenějších typů. Nepřetěžujte obraz nevěsty světlými stíny. Nejčastěji jsou oči zdobené zakouřenými a růžovými květy. Aby byl obraz ušlechtilejší, použijte matné odstíny. Velmi měkké šipky nakreslené pomocí tmavých stínů také přinesou romantiku do obrazu a svěží řada falešných řas dodá obraz panenky, nevinnosti a svěžesti.

  Nezapomeňte na ruměnec a velmi jemný, lehce lesklý lesk na rty.

  Často, dívky s modrýma očima milují vyzvednout šaty, aby odpovídaly iris, takže modré nebo tyrkysové šaty je populární volba. Make-up v tomto případě může být velmi podobný svatbě. Stejné lehké a měkké, ale zároveň vícevrstvé a atraktivní.

Zvolte make-up v závislosti na věku:

 • Mládež make-up by mohla být živější. Chcete přidat žlutou - zkuste prosím červeně - vynikající. Mládež je dobrá, protože je velmi těžké ji zkazit, takže pokud chcete experimentovat, není lepší čas to udělat. Můžete použít jiskry, kamínky, peří, falešné řasy - jakékoli nové položky a trendy budou pro vás důležité.

 • Věk make-up pro ženy nad 50 let by mělo být více omezeno. Větší pozornost by měla být věnována pleti a vyrovnání reliéfu než jasným barvám. Použijte primery, aby byly vrásky méně viditelné, tonální základ nebo hustý prášek pomůže skrýt pigmentaci a nedokonalosti. Trochu červenat bude dávat svěžest, krásný, mírně upravený tvar obočí sníží roky, a přirozené barvy budou vypadat světlejší.

Podrobný průvodce pro začátečníky

Prozkoumejme jednu z nejvšestrannějších technik, které mohou vytvořit jak lehký tón, tak hustý večerní obal. Tento styl neomezuje věk, šaty nebo barvu vlasů. Samozřejmě mluvíme o kouřových očích.

Vytvoříme obraz na příkladu zakouřeného šedého odstínu, který se ideálně hodí pro modré oči. Působíme ve fázích:

 1. Zpočátku připravte oči, položte základnu pod stín. To je důležité, protože nástroj nejenže vyrovnává povrch a umožňuje velmi jemně stínovat stíny, ale také zvyšuje barvu. Primer také prodlužuje odolnost make-upu, což se pro mnohé stane důležitým faktorem.

 2. Dolní víčko jsme oblékli do vlaku šedých stínů. Je lepší, když jsou vodotěsné nebo super-odolné, protože stíny pod očima během dne se mohou rozpadat a rozmazávat konturu.

 3. Horní pohyblivé víčko je natřeno stejným tónem kresba mírně mandlového tvaru. Střed století může být navíc zdoben třpytivým světlejším odstínem šedé.

 4. Vodní linka jak je uvedeno výše a pod jasným obrysem černou tužkou. Je také důležité, aby byla vodotěsná, jinak se celá konstrukce během několika hodin rozpadne.

 5. Na horním záhybu století naneste tmavě hnědý tón a dobře promíchejte.

 6. Prostor pod obočím Můžete zesvětlit pomocí zvýrazňovačů nebo matných bílých stínů.

 7. Ve vnitřním rohu oči přidávají přízvuk z jasných korálových stínů.

 8. Řasy stočit a odstínit řasenku. Můžete použít více vrstev.

Jak vidíte, jedná se o poměrně jednoduchý způsob, jak vypadat zajímavě, a to navzdory skutečnosti, že „kouřové oči“ jsou používány k vidění všeho v černých hustých barvách, bude make-up velmi lehký, plný úvazek.

Nyní, když máte úplně jiné příklady a možnosti inspirace, můžete každý den snadno měnit svůj make-up. Snažte se zdůraznit všechny výhody, zejména upozornit na modré oko, protože je to tak vzácnost. Denní, večerní, slavnostní, dokonce i svatební make-up bude vždy perfektní, protože víte, co vám bude vyhovovat a jak můžete dovedně skrýt nedostatky.

Být krásný a nezapomeňte, že nejlepší dekorace, která může zdůraznit jas očí je váš upřímný úsměv.

Dozvíte se více o tom, jak vytvořit dokonalý make-up pro modré a modré oči z následujícího videa.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky