Doplňte ve stylu šedesátých let

Doplňte ve stylu šedesátých let

Móda je proměnlivá, ale některé trendy se postupně vracejí - nebo se stávají klasiky.. K klasikům dodnes patří trendový make-up ve stylu šedesátých let. Dozvíte se o všech vlastnostech tohoto make-upu a jeho implementaci v tomto článku.

Hlavní rysy

Nejdříve byste měli promluvit o několika podrobnostech, díky kterým je retro-styl make-upu tak zvláštní a neobvyklý. Za prvé, v tomto stylu je důraz kladen obvykle na jednu zónu. Mohou to být oči nebo rty. Nejčastěji to byly výrazné a jasné oči. Dlouhé, silné řasy, oční linky a oční stíny - to jsou rysy make-upu ve stylu šedesátých let.

Dívky a ženy tak znatelný přízvuk, protože mnoho očí bylo spojeno mnoho s mládeží a přitažlivost. Aby make-up nebyl příliš vulgární, rty byly natřeny jasnou rtěnkou nebo leskem. Nicméně, mnoho argumentovat, že dívky v té době nepoužívaly rtěnky, protože oni byli hrozné kvality a podobali se lepkavému hlínu v jejich konzistenci.

Technika make-upu

Pokud chcete udělat krásný make-up v retro stylu, pak se musíte seznámit se všemi jeho fázemi.

Základ

Pokud se chystáte umístit akcenty, musíte vyrovnat tón pleti, takže je perfektní. Pamatujte, že make-up v tomto stylu by měl vypadat co nejpřirozenější. Chcete-li to udělat, v první řadě, musíte si vybrat základ, který odpovídá tón vaší pleti. Pak je třeba odstranit nedostatky pomocí lehkého korektoru. Nebude tedy žádný efekt masky, ale zároveň budete vypadat velmi dobře.

Dívky v 60. letech často používaly ruměnec, aby se jejich vzhled stal „zdravějším“. Kontrast bledé pleti s mírným červenáním dal dívkám zvláštní kouzlo. Chcete-li tento efekt zopakovat, je třeba zvolit červenat se světle růžovým subtónem. Agent s hnědým nebo červeným odstínem všechno zničí.

Oči

Nejdůležitějším stupněm make-upu v tomto stylu je malování očí. V 60. letech děvčata nevěnovala pozornost designu obočí. Proto by s vámi neměly být příliš tmavé a jasné.

Lepší pozornost věnujte očním make-upu. Nejprve aplikujte na oční víčka kombinaci šedých a hnědých očních stínů. Tmavší a světlejší odstíny je třeba vzájemně kombinovat a pečlivě stínovat přechody. V podobném make-upu se také často používá oční linky. Pro make-up ve stylu 60. let si můžete vybrat černé a hnědé oční linky. Vše záleží na vlastnostech vašeho vzhledu.

Pokud jste příroda světlovlasá, pak jste vhodnější lehké, světle hnědé linie, tónované podél linie růstu řas. Nejčastěji však používali černé černé tužky, s nimiž obarvili vnější koutek oka.

Můžete také udělat krásné tmavé šipky na víčka. Mohou být tenké a sotva znatelné, nebo tlustší.

Na vrcholu jejich přirozené řasy, dívky také často uvízl nad hlavou. Koneckonců, to byly silné a svěží řasy, které dělaly vzhled tak nevinným a okouzlujícím. Pokud nechcete, aby se nepořádek s chlupy, bude to docela dost jen malovat řasy s několika vrstvami řasenky. Tímto způsobem se obarví horní i dolní řasy.

Rty

Aby se rty neztratily na pozadí sexy krásných očí, ale zároveň vypadaly dobře, musí být také tónované. Maskérky, kteří dělali make-up ve stylu šedesátých let, mají malé tajemství - před použitím lesku nebo rtěnky zakryly rty lehkou vrstvou korektoru. Mělo by to být velmi málo.

Tento trik dokonale pomáhá, aby rty byly bledší.Po aplikaci takového základu na rty mohou být potaženy broskví nebo světle růžovou rtěnkou. Alternativně můžete použít nahý (téměř neviditelný) lesk. Aby byl obrys obrysu jasnější, použijte konturovací tužku. Je-li to žádoucí, můžete vybrat otvor nad okrajem - několik dotyků zvýrazňovače.

Make-up ve stylu 60. let je ideální pro mladé dívky a starší ženy. To vám umožní skrýt nedostatky a zdůraznit důstojnost, což obraz okouzlující a nevinný.

Jasný akcent na oči a neutrální rtěnka jsou vhodné pro firemní večírky a večírky. Vyzkoušejte takový světlý make-up - možná se znovu objevíte v obraze retro divy. Tento obrázek vypadá velmi zajímavě a neobvykle, budete přitahováni mnoha obdivnými pohledy.

Ve videu níže - jak dělat make-up ve stylu šedesátých let.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky