Asijské oční make-up

Asijské oční make-up

Asijské dívky vypadají exoticky a vždy přitahují pozornost ostatních. Jejich hnědé oči se nazývají tajemné a svůdné. Ale pokud ruská dívka může někdy jen chodit se stíny a tvořit její řasy, make-up pro asijské oči má řadu rozdílů.

Funkce make-upu

Hlavním rozdílem mezi asijskými tvářemi je střih očí. Jejich tvar je úzký, poněkud šikmý, pohyblivé víčko téměř vždy visí a nemá záhyby. Řasy jsou jen zřídka dlouhé a načechrané, protože asijské dívky musejí obtížněji přizpůsobit závažnost vzhledu. Ve většině případů jsou však lícní kosti takové osoby velmi expresivní a rty jsou malé, ale baculaté. K nevýhodám obecného pozadí se přidává nažloutlý podtón obličeje a porézní kůže.

Navzdory těmto rysům je základem asijského make-upu (čínské ženy, japonské ženy, korejské ženy, uzbecké, kazašské dívky atd.) Důraz na dokonalou pleť a lehký, příjemný vzhled. Chcete-li zvýraznit oči, je třeba, aby kůže v perfektním stavu. To je nezbytná podmínka, bez které nebude krásný make-up fungovat.

Úkolem make-upu asijských očí je korekce formy: je třeba je vizuálně zvětšit, otevřít pohled, vyjádřit.

Všechny jemnosti „otevřeného oka“ make-upu znamenají použití speciální kosmetiky.. Jsou založeny na kultuře a tradicích zemí. To není jen oční make-up: pro správné vytvoření obrazu potřebujete harmonii všech rysů obličeje. Při korekci řezu očí je důležité neztratit jejich individualitu.

Charakteristickým rysem asijského make-upu je přirozenost. To, co je v naší zemi přípustné, není zdaleka vítáno. Každý make-up podléhá specifickému případu a měl by vypadat přirozeně, jako kdyby všechny rysy obličeje byly přirozené. Hlavní věc - ukázat ženskou krásu, ne kosmetiku.

Ve zvláštních případech (slavnostní událost, státní svátek, svatba atd.) Je povolena určitá svoboda, ale s přihlédnutím k tradicím země. Asijský make-up vymyslel nejmenší detail: každý tah v něm má svůj význam. Dokonce i uctívání módních trendů (anime styl, idoly) může ovlivnit oční make-up, jak je výstižně indikováno použitím speciálního lepidla, které zvedne víčka.

Příprava kůže

Asijská žena styl - přírodní kouzlo a zdraví. Nejdříve je třeba dát kůži do pořádku: zvýrazní krásu očí. Před použitím kosmetiky očistěte kůži a opláchněte ji studenou vodou, aby se póry zúžily.

Tón pleti je vyrovnán pomocí nadace a vzhledem k povaze přirozené barvy kůže nejsou růžové odstíny povoleny. Tón tónu by měl dokonale odpovídat pleti.

Důležitá nuance je zbavení se tmavých kruhů kolem očí: jsou nepřijatelné, protože oči ztrácejí oči a bolest. K odstranění těchto nedostatků musíte použít korektor nebo korektor jeden tón světlejší než přirozená barva pleti.

Konečným dotekem pro vytvoření bezchybné dermy bude lehká vrstva sypkého prášku. Bezchybná pleť by měla svítit, říkají Asiaté.

Používají zvýrazňovač a mírný přízvuk v podobě červenání - takže kůže svítí zdravím.

Barevná řešení

Oční make-up asijského stylu se drží přirozených odstínů. Paleta zároveň může být pestrá: základ barvy je příjemný a přirozený, ale umožňuje přidávat měkké kontrasty k základnímu tónu. Hlavní věc je vypadat přirozeně a harmonicky. Tento make-up bude vhodný v každém obrázku a je vhodný pro různé směry stylu.

Na rozdíl od evropských žen, které často ukazují své oči agresivními barvami, asijský důraz klade na přírodní krásu. Vynikajícího výsledku je dosaženo kombinací hladkých kontrastů a prolnutí několika přírodních tónů blízkých barvě pleti (ombre technika). Při výběru barvy stínu nemůžete mít žádnou šanci: musíte dát svým očím vizuální hloubku.

Paleta stínů pro zvláštní příležitosti umožňuje tmavší a sytější barvy. Často se vyskytuje v tmavě šedých a černých tónech. Kosmetika pro národní akce speciální. To může zahrnovat světlé a neobvyklé barvy až do jasně růžové, modré, fialové, stříbrné.

Červené stíny jsou tabu: dělají oči nemocné, oteklé a slzavé, ideální jsou ty, jejichž barva je blízko přirozenému červenání, ale trochu tmavší.

Druhy make-upu

Asijský make-up je mnohostranný a národní. Bez ohledu na vybraný obraz se ukazuje být bohatý a harmonický. Hnědé oči znají hodně o použití kosmetiky, takže jejich oči jsou vždy krásné a obraz se vyznačuje jemnou chutí a jistou aristokracií.

Asijský make-up může být:

 • každý den (den), vyrobený ve stylu minimalismu;
 • večervyznačené jasnějšími kontrasty;
 • národnídemonstrovat kulturu určité země;
 • fázi (pop), reprezentující umělce v nejlepším světle.

V závislosti na konkrétním případě se mohou způsoby aplikace kosmetiky lišit.. Možnosti líčení se liší podle země bydliště dívky. Velký zájem o vlastnosti použití kosmetiky za účelem změny řezu očí činí z asijského make-upu populární. Evropské dívky hledají tento styl a hledají nový způsob vyjádření, unavený masivním make-upem.

Je třeba poznamenat, že make-up v asijském stylu neznamená tvář tvář. Je důležité být sami sebou, takže vizuální změna rysů obličeje není vítaná. Kromě toho tento přístup nezapadá do světla a tajemného obrazu asijské.

Jak se přihlásit?

Krásný make-up - sen mnoha dívek. A pokud je národní make-up odlišný, klasika zůstává nezměněna: nezáleží na tom, v jaké zemi žije dívka (Čína, Korea, Kazachstán, Uzbekistán, Mongolsko).

Tvorba asijského očního make-upu ve skutečnosti není tak složitá, jak se může zdát. Pokud budete procházet každým krokem, můžete rychle zvládnout techniku ​​výrazného a lákavého vzhledu.

Práce na vytváření krásných očí začíná aplikací základny pod stínem. Pokud je tento krok ignorován, může kosmetika vypadat nedbalý po několika hodinách po aplikaci.

Den

Nízký klíč a každodenní make-up je univerzálním řešením. K jeho vytvoření nebudete potřebovat celé dělostřelectvo kosmetiky: stačí standardní sada kosmetických tašek:

 • navždy aplikovat světelné stíny, vytvářející efekt velkých očí a hloubky;
 • horní víčko tónovaná kosmetika na make-up, nezapomíná na vnější úhel;
 • na základně linie řas pohybující se víčko nakreslí obrys tekutým očním linky;
 • střed horního víčka zdůrazňují bílé stíny, vytvářejí objemový efekt;
 • stejná barva stráví několik tahů spodní okraj řas a na vnějším rohu;
 • přijde čas maskary: aplikuje se ve dvou vrstvách nahoru a trochu na spodní řasy, nezapomíná se na ně pečlivě hřeben, čímž se eliminuje účinek lepkavosti;
 • je třeba zdůraznit obočí přirozená barva stínů, koriguje tón obličeje, líčení rtů světlou rtěnkou nebo průhledný lesk.

Vzhledem k přirozeným barvám stínů takový make-up nebude vypadat jasně, i když jsou oči zvýrazněny oční linií.

Večer

Večerní make-up může být jasnější než denní make-up.Umožňuje použití širokého pásu vložky a několika vrstev kostry. Ombre je jedna z nejpopulárnějších technik stínování. Jeho princip se řídí pravidlem: čím blíže jsou stíny aplikovány na linii řas, tím tmavší je jejich barva. S touto technikou je možné udělat výraz expresivní a oči velké.

Samotná technika není složitější než ta předchozí:

 • před použitím make-up kosmetika oční víčko připravené pomocí báze;
 • pak světlé stíny vytvořte do hloubky vnějšího koutku od očního víčka až po linii obočí, což způsobí stíny podél horního a dolního víčka;
 • pečlivé stínování - povinná technika, která vám umožní vypadat krásně a přirozeně, dokonce i tmavými odstíny;
 • tmavé stíny shrnutí dolního a horního víčka, hladké protažení tónu;
 • efekt ombre upevněno kartáčem;
 • zbytkové fondy na kartáčku můžete procházet podél linie růstu obočí (doslova pár tahů);
 • zvětšit oči Můžete použít oční linky: Nejprve nakreslete tenkou čáru z vnitřního rohu (u linie růstu řas);
 • bez dotyku vnitřního rohupřidat tloušťku liniové vrstvy;
 • to zůstane tvořit řasy a díky širokému řasení řemínků vypadat.

Korejský styl

Technika korejských idolů nezanechává lhostejné mnoho dívek. Jedná se o unikátní loutkový obraz, který svým neobvyklým vzhledem vypadá přirozeně a krásně. Základní pravidlo zůstává stejné: ideální kůže je základem úspěchu a výraznosti očí.

Použití kosmetiky umožňuje použití tužky a práce s dolními víčky:

 • v oblasti horního víčka umístit základnu;
 • po založení oční stíny make-up světle hnědý, mírně tmavší tón pleti;
 • blíž na hranici růstu řas, tím tmavší si vybírají stín stínů, a nezapomeňte ho natáhnout nahoru;
 • podél hranice spodní víčko způsobuje sotva znatelný zdvih se světlými stíny: zvětší oči;
 • tmavé stíny potřebné pro přízvuk vnějšího rohu: jsou umístěny ve směru od vnějšího rohu ke středu, aniž by zapomněly přidat kapku peněz do dolního víčka;
 • není třeba žádné oční linky: podél linie růstu řas nakreslete čáru s hnědou tužkou;
 • oční přízvuk by měla být měkká: linka by měla být jemně zastíněna;
 • za stíny přichází řada řasenek: aplikuje se ve dvou vrstvách, nikoliv na horní řasy a sotva česání spodních řas;
 • zbývá přidat červenat - a obraz korejských žen je připraven!

Jak si vybrat kosmetiku?

Výběr správného make-upu není snadný úkol. Rozdíl v make-upu asijských očí je použití speciální kosmetiky, většina z nich je vyrobena speciálně pro kůži a oči tohoto typu. Evropské protějšky ne vždy dávají požadovaný účinek, protože jejich účel jako celek je dekorativní funkcí. Kromě toho musíte vybrat kosmetiku na základě typu kůže.

Produkty speciálního plánu jsou vyvíjeny s přihlédnutím k dodatečnému efektu a jsou určeny nejen pro úpravy nebo péči, ale také pro ochranu obličeje před ultrafialovým zářením, jakož i další negativní faktory prostředí. Jedná se o perzistentní kosmetiku, která se nesklouzne a během dne se nerozšíří.

Oční linky jsou jednou z oblíbených metod uzbeckého, čínského a korejského make-upu. Jeho konzistence by měla být tekutá a barva by měla být výhradně černá. Stín tužky může být černý a hnědý. Některé děvčata přidají bílou tužku do pouzdra.

Standardní make-up kit by měl zahrnovat korektor, korektor, oční linky, tužku, oční stíny, řasenku, červenat, transparentní lesk a rtěnku. Pokročilé ženy módy používají speciální kosmetiku: polštář a odstín. Polštář (speciální podložka s tonální impregnací) dobře nahrazuje tonikum aplikované tenkou, přirozenou vrstvou. Odstín - kosmetika pro obočí, oči a tváře. Výběr těchto produktů, můžete si být jisti, stabilitu make-upu.

Při nákupu kosmetiky v asijském stylu je třeba vzít v úvahu řadu nuancí:

 • dokonalé stíny - Matný a zavřený tón v paletě;
 • bezchybný základ - ten, jehož textura je lehká a stejnoměrná;
 • dobrá řasenka - střední textura s prodlouženým účinkem a pohodlným kartáčem;
 • barva řasenky pro denní make-up tmavě hnědá, pro večerní out - černá;
 • rtěnka by měl být téměř neviditelný, večer umožňuje náznak sytosti.

Navíc při nákupu kosmetiky je třeba věnovat pozornost skladovatelnosti. Nemůžete malovat po splatnosti léky, aby nedošlo k poškození zdraví kůže.

Maskovací umělci tajemství

Profesionální make-up umělci mají ve svém arzenálu řadu triků, díky kterým si můžete každý vypadat speciálně. Odborníci zdůrazňují jedinečnost přirozeného tvaru asijských očí a zároveň je ušlechtilý a svůdný.

Pro dosažení maximálního výsledku musíte věnovat pozornost několika nuancím:

 • nelze přerušit přízvuk oči jasně rtěnky nebo černé obočí: nesprávné umístění akcentů bude vaše oči nudné a nenápadné;
 • zvětšit velikost očí místo bílých stínů můžete použít tužku, takže čára bude tenčí;
 • barvivé řasy - předpokladem pro krásné oči, je lepší použít prostředky s prodlužujícím účinkem;
 • závěsné víčko lze korigovat pomocí linie obočí: sestupný konec je oškubaný, horní chlupy jsou kresleny jasněji;
 • textura stínu pro přízvuk oka by měl být matný, lesk a perleť nejsou povoleny;
 • pro každodenní líčení je lepší použít černou tužku místo oční linky;
 • zvedněte víčko Můžete použít pomyslný záhyb, malovaný stíny nebo tužkou se stínováním;
 • zničit krásu očí možná špatné oční linky na dolním víčku: vizuálně zmenší tvar a učiní ho ještě užším.

Kromě toho, v arzenálu umělců make-up je další malý trik: můžete změnit část očí experimentováním s pomocí šipek. V tomto případě není důležité, jak je kreslit, jak nakreslit čáru:

 • pokud se nedotýkejte vnitřního rohua začátek šipky od středu, rozšíří řez očí;
 • přidávání do polořadovky krátká linie tmavé barvy, oči vypadají širší;
 • pokud výsledek posílit účinek "kočičího oka", forma se zvýší, ale šířka očí okamžitě zmizí.

Oprava vzhledu make-upem je fascinující proces. Každý styl a příležitost umožní diverzifikovat asijský make-up.

Máte-li zájem o vizuální zvýšení v oku, podívejte se na tento video tutorial.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky