Svatební make-up

Svatební make-up

Jednou z nejvýznamnějších událostí v životě každé dívky je svatba. V tento den by mělo být všechno dokonalé. Zástupci spravedlivého pohlaví věnují pozornost každé maličkosti, včetně správně zvoleného make-upu. Koneckonců, v tento den by měla nevěsta zářit v celé své slávě. V tomto článku se podíváme na hlavní rysy svatebního make-upu, stejně jako na to, jak vytvořit individuální luk správně.

Vlastnosti

Všechny sen nevěsty ztělesnit svatbu svých snů. Každá dívka navíc chce být v tomto dni nejpřesvědčivější a nejatraktivnější. To je důvod, proč byste měli věnovat zvláštní pozornost svatební make-up. Zvažte jeho hlavní rysy:

 • Stylový svatební make-up musí zdůrazňovat krásu a štěstí tváře. Stojí za zmínku, že tento make-up je odlišný od večera, protože se provádí méně často, a proto by měl být dokonalý.
 • Nezapomeňte že všechny oděvy, šaty, doplňky by měly být úspěšně kombinovány s make-upem. Pouze v tomto případě můžete udělat hotový svatební luk.
 • S pomocí dobře vybraných a vytvořený obraz se na fotografii neprojeví. Ale jsou to obrázky, které vás v budoucnu zahřejí příjemnými vzpomínkami na tuto slavnostní událost.
 • Musíte vypadat perfektně a dena ve večerním světle. Kromě toho, make-up by měl být perzistentní. Konec konců, svatba začne ráno a skončí pozdě večer. Proto by měly být vhodně vybrány všechny prostředky a samotný make-up by měl být něco mezi průměrem večera a světlem.
 • Perfektní svatební make-up by měla zdůrazňovat důstojnost nevěsty a aktivně skrýt všechny nedostatky. Teprve pak se budete cítit sebejistě a nic vám nezničí vaši náladu.
 • Vyberte si potřebné účesy k vašemu stylu. Obecně platí, že je lepší přemýšlet předem o koncepci obrazu a provést zkušební možnosti. Pak budete určitě vědět, že ve vašem nejdůležitějším dni budete vypadat neodolatelně.
 • Pokud se oženíte v zimě, Stojí za to použít základ pro make-up. Použijte také hustý tónovací prostředek a vždy vodotěsnou řasenku a oční linky.
 • Pokud se rozhodnete zapečetit svou rodinnou unii v létě se ujistěte, že budete mít po ruce termální vodu. Také zabalte lehký BB krém, korektor. Neprovádějte v takovém čase a bez lehkého prášku, matných ubrousků, vodotěsné řasenky a oční linky.
 • Pro rty je lepší používat perzistentní rtěnku. a v zimě balzám.
 • Aby byl vzhled výraznější, Můžete se uchýlit k kosmetickým procedurám a řasám. Můžete tak dobýt celý váš atraktivní vzhled.
 • Nezapomeňte si připravit dermis na obličej. Jedná se o poměrně důležitou událost, která by neměla být opomíjena. Koneckonců, nezdravá kůže je velmi obtížné skrýt, a to i pod nejlepší kosmetikou. Měli byste určitě udělat obličej loupat, loupe po určitou dobu před svatbou.
 • Nezapomeňte na všechny detaily. Akcent může být malá věc. Je tedy nutné obočí upravit, dát jim požadovaný tvar.
 • Také stojí za to věnovat pozornost o rozdílech v make-upu pro zrzavé krásy, brunetky a blondýnky. Je nutné pečlivě vybrat všechny prvky make-upu. Pak bude váš obraz dokonalý.

Druhy make-upu

Existuje mnoho typů make-upů, které můžete použít, včetně této akce. Jedním z nejběžnějších je přirozená přírodní volba. Také se nazývá jemný, lehký.Spravedlivý sex ocení jeho jednoduchost, univerzálnost a zároveň přitažlivost. Tak jednoduše zdůrazníte své výhody a skryjete nevýhody. Obvykle takové možnosti zahrnují použití kosmetiky přírodních odstínů. Může být béžová, čokoládová, bronzová a další. Stojí za zmínku, že takový make-up je snadné vytvořit i doma.

Pokud dáváte přednost světlejšímu make-upu, můžete zdůraznit svou originalitu, například červenou rtěnkou nebo vytvořit velkolepý a pronikavý pohled se šipkami. Populární možností je nyní "Smokey Ice". Kouřové oči určené k zasažení každého člověka v srdci. Dostanete hluboký a výrazný vzhled. V tomto případě můžete použít různé odstíny.

Stojí za to připomenout, že stejný styl pro červené, tmavé a světlé vlasy nebude fungovat.

Tyto nuance budou diskutovány níže v článku. Na svatbě a možnosti s falešnými řasami jsou módní. Samozřejmě, že určitě vypadají velkolepé, ale mohou způsobit značné nepohodlí. Je lepší zvolit speciální řasenku, která pomůže dosáhnout podobného efektu.

Jak si vybrat kosmetiku?

Stojí za to připomenout, že nákup kosmetiky by měl být pouze v odborných obchodech. V opačném případě můžete narazit na falešné a zkazit nejen svou náladu, ale i vaše zdraví. Proto se ujistěte, že každý výrobek kontroluje jeho kvalitu, těsnost atd.

Proto stojí za to zvolit vhodné kosmetické výrobky. Mnohé dámy raději používají rozšířené řasy. Jiné dámy dávají přednost použití vhodné řasenky, která pomůže vytvořit podobný efekt bez kosmetického zásahu.

 • Pro tmavovlasé dámy by měl make-up použít tmavší tón. Tón, ruměnec, oční stíny a oční stíny a další kosmetika mohou být použity k tónování tmavší. Odborníci však doporučují obočí, aby zvýraznili dva odstíny tmavší barvy než zvolený rozsah barev. Svatební make-up by měl být elegantní, ale ne honosný. Pamatujte si to.
 • Pokud máte lehké kadeře, měli byste použít jemné broskvové tóny v make-upu. Měla by být elegantní s růžovou barvou. Tato něžnost těmto ženám umožní zdůraznit jejich přitažlivost. Proto by měly být použity krémy, tužky, ruměnec a rtěnka, které nemají ostrý kontrast s přirozeným tónem kůže. Pokud se však rozhodnete nakreslit šipky, můžete si vybrat rtěnky více šťavnaté odstíny. Mimochodem, tento make-up bude optimální pro malé oči.
 • Pro rudovlasé krásy si vyberete možnost. Obvykle mají tyto ženy příliš lehkou kůži. Zvláštní pozornost věnujte uklidňujícím odstínům. Dokonale zapadá do obrazu korálových, béžových odstínů, produktů v hnědých tónech. Ale růžová a oranžová je lepší použít.

Neměli byste zanedbávat stín vašich očí.. Pro ty, kteří mají hnědou barvu, je lepší použít oční linky a stíny tmavých odstínů. Například čokoláda je velmi vhodná. Také hnědé oči budou vhodné modré nebo stříbrné svatební make-up. Dobře je zdůrazněna individualita a fialová, růžová, hnědá a béžová odstíny. Oční linky a řasenka nechaly být černými odstíny.

Zelené oči budou vypadat příznivě s černou, zelenou nebo hnědou oční linií. Stíny by měly používat klidný tón. Vhodné růžové možnosti, hnědá. Můžete také experimentovat s korálovými odstíny. Pro modrooké představitele spravedlivého pohlaví, stejně jako pro šedé oči, jsou vhodné jemné tonality hnědých, broskvových, béžových, stříbrných barev.

Pokyny pro každou aplikaci kosmetiky jsou poměrně jednoduché. Pokud si přejete, můžete vytvořit stylový make-up doma.Nejdůležitější věcí je zpočátku rozhodnout o pojetí luku, ať už vytvoříte obraz v řeckém stylu nebo chcete ukázat veškerý luxus a krásu svatební šaty.

Jak se přihlásit?

Svatba - světlá událost, nezapomenutelná, ale ve většině případů nákladná. Samozřejmě, můžete se obrátit na pomoc vysoce placených profesionálních stylistů, make-up umělců, kadeřníků vytvořit módní luk. Ty ženy, které chtějí ušetřit čas, úsilí a peníze, si však mohou sami vytvořit. V tomto případě budete moci ztělesnit přesně ten obrázek, který vám vyhovuje. Tak se pojistíte proti nepříjemným překvapením na tak zásadní den.

Tak, aby se vaše vlastní ruce je snadné. Technika může být odlišná. Zvažte krok za krokem jednu z možností:

 • Provádět kvalitní a stylové budete potřebovat všechny potřebné nástroje a vybavení. Proto stojí za odpovědný přístup k výběru každého kosmetického přípravku.
 • Povinná fáze bude očistit dermis obličeje.. Koneckonců, neudržovaná kůže nemůže být skrytá ani pod silnou vrstvou kosmetiky. Je nutné, aby se pokožka zvlhčila. To pomůže rovnoměrně rozložit make-up na obličej.
 • Pro normální zarovnání primerů vhodné pro pleť. Pomůže aktivně skrýt vady a poskytne stabilitu make-upu. Také pomocí tohoto kosmetického přípravku může povrch kůže matný nebo lesk.
 • Dalším krokem bude použití tonálního rámce. Je to ona, která v kombinaci se základním nátěrem dodá vašemu obličeju sametový odstín. Je třeba poznamenat, že toner by měl být distribuován nejen na pokožku obličeje, ale také na vlasovou linii, stejně jako v oblasti krku a dekoltu. Mělo by být pečlivě sledováno, abyste neměli barevné kontrasty a vše bylo dobře zastíněno.
 • Pak věnujte zvláštní pozornost oblasti očí.. Chcete-li to provést, skladujte na vhodném korektoru. To pomůže skrýt skvrny věku, vrásky, pupínky a zarudnutí. Tento nástroj vám také pomůže lehce si lehnout do jiné dekorativní kosmetiky.
 • Nyní můžete pokračovat v procesu tváření. Proveďte lehké pohyby konečků prstů podél lícních kostí. Stojí to za to, aby se kudrlinky vzrostly. Ale nejdeme nad chrámy. Nepřehánějte to. Nadměrná látka na tváři nebude atraktivní. Je důležité a správné zvolit odstín kosmetického přípravku.
 • Vypadat velkolepě na svatbě, a ještě více na fotkách, nezanedbávejte bronzer. To je obvykle úhledně distribuován pod lícní kosti. Linky se tak stanou ještě výraznější.
 • Teď přišla řada zvýrazňovačů. S tímto nástrojem můžete vytvořit světlo na pravé části dermis, čímž zdůrazníte atraktivní tvar obličeje. To by mělo být také pečlivě a pečlivě provedeno. Posuňte oko vnitřním rohem oka pod obočí, obrys rtů.
 • Nyní je třeba zdůraznit linku brovok. V souladu s tím stojí za to provést jejich korekci, v případě potřeby barvení. Můžete také použít speciální konturovací tužky nebo speciální fixační gel.
 • Pak můžete aplikovat na oční víčka vybrané stíny. Je lepší zvolit nahou možnost. Je lepší, když jsou kosmetické přípravky jemné, co nejblíže barvě očí a odstínu pleti. Můžete si také vybrat z lila, čokolády, zlata. Vše bude záviset na vašem snímku a barevném typu nevěsty. Stojí za zmínku, že světlý odstín by měl být aplikován na vnitřní roh oka, a nejtmavší - na vnější roh, resp. Vše důkladně promíchejte a dosáhněte hladkých přechodů.
 • Pokud máte malé oči, nebuďte naštvaní. Jejich vizuální zvětšení můžete dosáhnout pomocí bílé kosmetické tužky. Potřebují pečlivě namalovat vnitřek rohů očí. Pohybujte se podél dolního víčka.
 • Zdůraznit expresivitu vzhledu, Je nutné použít obrysovou tužku. Lehké tahy zdůrazňují linii růstu dolní řasy. Pomocí tekuté oční linky nakreslete úhlednou tenkou šipku na horním víčku. Odborníci doporučují aplikovat oční linky co nejblíže řasám a nezanechávají žádné mezery.
 • Teď jdi ​​k samotným řasám. Vyzbrojeni pinzetou, stočíme je. Poté opravíme výsledek pomocí řasenky. Některé dámy zdobí oční víčka s kamínky. Zde hlavní podmínky - nepřehánějte to.
 • Přitahuje zvláštní pozornost a vaše rty. Pre-prášek je. Poté obrys obryjte vhodnou tužkou. Mělo by být měkké. Pak můžete použít rtěnku, lesk, dát rty svůdný vzhled. Obvykle nevěsty raději sdílet make-up s růžovými rty. Můžete však experimentovat s jinými odstíny. Hlavní věc je, že se vám hodí.

Pamatujte, že atraktivní a stylový make-up můžete vytvořit vlastními rukama. Hlavní je vybrat správné a vysoce kvalitní produkty.

Jak udělat svatební make-up sami, viz následující video.

Profesionální tipy na líčení

Make nejvíce stylový svatební make-up může být snadno a jednoduše, pokud budete poslouchat rady odborníků ve svém oboru. První doporučení, které umělci make-upu dávají, je zkouška. Abychom vyloučili nejrůznější nepříjemná překvapení a překvapení na nejdůležitější den pro vás, musíte udělat alespoň jednou make-up, který vytvoříte pro svatbu. To je nezbytné především pro to, abyste pochopili, zda jste si vybrali správnou kosmetiku a umístili všechny barevné akcenty. Alespoň zkouška make-up nikomu neublíží.

Pokud se svatba bude konat v létě, je třeba zásobit na termální vodu. Takový sprej okamžitě osvěží obličej, učiní ho atraktivním. Pro blížící se století, odborníci radí, aby se nevytvářeli proces make-upu podél ohybu očního víčka (jako v klasické verzi), ale aby vytvořili víčko přímo podél blížící se části. Takže váš vzhled bude výraznější a můžete napravit malé nedostatky.

Nemyslete si, že barvy a odstíny, které se vám líbí, jsou ideální pro váš vzhled. Pro ženy v hnědovlasých šatech, brunetky, blondýnky, zrzky mají svůj vlastní rozsah úspěšných barev a podle toho i make-up. Stojí za to dodržet. Jednoduché, ale důležité rady dávají všichni kosmetologové. To by samozřejmě nemělo být prováděno v předvečer identity, ale alespoň týden.

Tam jsou také důležitá doporučení, která by měla být dodržena. Přepněte na lehčí dietu. Je nutné opustit ostrou, slanou, smaženou čokoládu. Jsou to tyto produkty, které způsobují kožní vyrážky. Je lepší se postarat o své zdraví a krásu dermis, vypít dva litry nesycené vyčištěné vody denně. Takže můžete nejen odstranit toxiny, ale také zlepšit celkový stav těla.

Je nutné dodržet správný režim. Zdravý spánek má velký vliv na vzhled a stav pokožky obličeje. Nezapomeňte spát 8 hodin. Současně ne více než 10 hodin. V předvečer svatebního dne byste měli mít dobrý spánek, relaxaci, relaxaci.

Výběr odstínů make-upu bude záviset na zvoleném luku. V tomto případě hrajte významnou roli a oblečení a doplňky a styl svatební dekorace. Pamatujte, že béžové tóny budou univerzální. Jsou perfektně kombinovány s libovolným typem barev a hodí se k jakémukoliv obrazu.

Když jste sebrali správný make-up, vytvořili jste make-up, ujistěte se, že se pokusíte pořídit nějaké fotografie s bleskem. Make-up by neměl být přesycený nebo naopak příliš bledý. Pamatujte si, že dovolená bude trvat celý den, což znamená, že byste měli zvolit matné a odolné možnosti.

No, poslední, ale důležitá etapa ve vytváření dokonalého make-upu je úsměv. To je vaše svatba, den, kdy jste čekali od dětství, a nenechte nic, co by mohlo ztmavit vaši dovolenou.Šťastný den by měl být naplněn úsměvy.

Módní trendy a nápady

 • Módní trendy tohoto roku zahrnují řadu trendů. Takže, zůstává na vrcholu popularity tvoří ve stylu Nyud. Je to přirozený nebo přirozený obraz, který přitahuje pozornost, činí nevěstu fascinující, lehkou a elegantní. Mimochodem, můžete vytvořit takový styl doma. Důležité je pouze postupovat podle doporučení odborníků.
 • Také v letošním roce přichází v módě bílá kůže. Takže teď se nemyslíte před důležitým dnem, jděte do solária. V trendu a kudrnaté šipky. Pomohou zvýraznit vaši osobnost a hlavní rty umístí hlavní akcenty.
 • Chcete-li vytvořit romantickou nevěstu luk Většinou platí klasický make-up. Zde můžete použít sušenky, broskve, růžové tóny. Nezapomeňte na lesk na rty a červenat se.
 • Účinek mokré kůže se v tomto roce stal módním. Haze mizí do pozadí. Je nezbytné aplikovat tonální rámec co nejtransparentněji a nejsvětleji. Použijte sypký prášek s třpytivým efektem.
 • Kouřový led pomáhá zdůraznit krásu a hloubku nevěsty. Tento styl také získává na popularitě. Nezapomeňte dobře odstínit kosmetiku.

Ať si vyberete jakoukoli možnost, hlavní je dobrá nálada a pozitivní postoj.

Více o módních trendech ve svatebním make-upu 2017 naleznete ve videu níže.

Recenze

Četné recenze spravedlivého sexu naznačují, že si můžete vytvořit vlastní svatební luk ve svém vlastním domě. Mnoho žen zároveň věnuje pozornost šatům, snaží se vytvořit obraz harmonický a stylový. Všechny ženy souhlasí s tím, že kosmetická taška by měla mít vysokou kvalitu, což znamená, že by měla být zakoupena pouze v profesionálních prodejnách.

Ženy zdůrazňují, že pastelové barvy jsou nejvhodnější pro jakýkoli obraz. Ano, a tento make-up vypadá přirozeněji. Dívky si všimnou, že je nejlepší dělat make-up pomocí denního světla. Takže můžete udělat to nejpřesnější a atraktivní.

Měla by být vedena radami umělců v make-upu a vytvářet obrazy vhodné pro krásně hnědé oči, zelené oči, modrooké krásy atd. Zvažte tvar očí. Například, něco, co je vhodné pro asijské lidi, se nebude zdát přitažlivé pro velké oči.

Vyzvednutí a vhodné vybavení. Může to být tužka nebo velká aplikace kosmetiky. Neberte si čas na testování možností. Takže můžete pochopit, co vám přesně vyhovuje a bude čas na opravy.

Podívali jsme se na to, jak můžete vytvořit atraktivní a módní svatební make-up. Nyní se musíte rozhodnout o koncepci vaší akce, zvolit vhodný styl a barevné schéma. Nezapomeňte na všechna doporučení profesionálních specialistů, pak bude vaše práce perfektní a svatba bude ještě lepší, než jste očekávali.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky