Nahý make-up

Nahý make-up

"Nahý obličej" - takže můžete volat make-up ve stylu "nud."„Skutečným trendem je stále více fanoušků každý den. Dnes je přirozenost v módě.

Vlastnosti a výhody

Hlavní výhodou make-upu ve stylu "nud" je, že je ideální pro ženy jakéhokoliv věku.. Všichni se snažíme mít svou tvář s krásnou, hladkou, zářivou pokožkou, svěží a jemnou červenatostí, výraznými očima a dlouhými řasami. Nude makeup nám dává tento efekt. Přírodní make-up pro obličej neznamená jasné barvy a jasné linie.

Jeho účelem je pouze zdůraznit výrazné rysy, skrývat vady, dát svěžest a zář zdravou pokožku.

Tento make-up dělá tvář mladší, takže je ideální pro ženy po čtyřiceti letech. Zlaté pravidlo - čím starší žena, tím méně jasná kosmetika, nikdo ji nezrušil. Přestože se v make-upu používají světlé barvy, měly by být aplikovány velmi pečlivě a opatrně. Tvář by měla vypadat přirozeně a čerstvě a prostředky k jejímu vytvoření by na ní neměly být viditelné.

Kdo je vhodný?

Make-up ve stylu "nud" lze bezpečně použít k vytvoření vlastních obrazů majitele jakékoliv barvy vlasů, očí a kůžea Pro každý typ ženského vzhledu má svůj vlastní rozsah odstínů. Pro ženy s tmavou pletí, hnědé oči a tmavé vlasy, zlaté odstíny hnědé a béžové jsou vhodné pro nahé líčení. Pro ty, kteří mají slušnou kůži, zelené oči a světle hnědé vlasy, je nejlepší použít jemné béžově růžové odstíny.

Znáte-li paletu, která dobře zapadá do vašeho typu barev, můžete si vybrat barvy, které jsou ideální pro váš vzhled.

Pro brunetky

Pro brunetky při tvorbě make-upu v přírodních barvách se používají výraznější odstíny. Aby se obličej na pozadí tmavých vlasů nevypadal nudný a bezvýrazný, je třeba zdůraznit oči, zdůraznit rty a tvarovat obočí. Hnědé nebo bronzové oční linky jsou ideální pro tento typ vzhledu. Aby se zdůraznily oči, ale ne aby se na ně kladl silný důraz, měly by být linie očních linek dobře zastíněné. Pro oční víčka vyberte světlý odstín béžové nebo jemné broskve s matným efektem. Vše záleží na odstínu pleti.

Lesk na rty nebo rtěnka se hodí do stejných odstínů. Blush by neměl vyčnívat silně, ale jejich odstín by měl zdůrazňovat lícní kosti dobře, pro nadaci používáme tonální nástroj s matným efektem.

Pokud je make-up nutný pro večerní večer, můžete na víčka přidat perleť a na obličej použít lesklou tekutinu.

Pro hnědé vlasy ženy

Make-up ve stylu "nud" vypadá dokonale na hnědé vlasy. Světlé pastelové barvy jsou dobře kombinované s barvou vlasů. Kontrast mezi nimi je změkčený, ne tak výrazný jako u brunetek, rysy obličeje jsou zdůrazňovány a expresivní. Obraz hnědé vlasy s make-upem v nahých tónech vypadá skvěle. Pro rovnoměrnou pleť, musíte použít tonální nástroj, aby tón světlejší než kůže.

Tužka na oči a obočí hnědých tónů. Stíny dokonale vyhovují teplým béžovým odstínům barvy pleti. Struktura stínů je lepší než hedvábí, které má světlo odrážející částice. Oční víčko bude vypadat rovnoměrně a hladce a malé vrásky jsou skryté. Blush dokonale béžové odstíny, lesk na rty - transparentní nebo béžově růžové.

Rtěnka - měkké teplé odstíny hnědé, béžové a broskvové květy.

Pro blondýnky

Na rozdíl od brunetek, pro blondýnky, nahý make-up může hrát krutý vtip - „vymazání“ tváře. Proto musíte pečlivě vybrat odstíny a techniku.Pro kontury očí a rtů se doporučuje používat měkké tužky. Předpoklad - musí být světle hnědé nebo šedé odstíny a pečlivě stínované. Pro blondýnky je nezbytné zdůraznit konturu obličeje a zvýraznit lícní kosti pomocí speciální palety pro konturování. Je nutné, aby se obličej nespojil s barvou vlasů. A vyčnívající části - nosní můstek, čelo, tváře a brada, naopak, odlehčují ho zvýrazňovačem. Tvář tedy nebude vypadat plochá a monochromatická, objeví se krásný reliéf a objem.

Můžete zvýraznit oči tmavým stínem stínů. Mělo by být aplikováno podél řasové linie horního víčka a dobře zastíněné. Chcete-li prodloužit oční linii, můžete nakreslit malou tenkou šipku.

Kompletní oční make-up s jedinou vrstvou hnědé řasenky. Na rtech lépe transparentní lesk nebo matně světle růžová rtěnka.

Pro majitele rudých vlasů

Tonální rámec by měl být v přirozené barvě pleti. Pokud má barva pokožky teplý odstín, je třeba vyzvednout tonální prostředky broskev gama. Pro studený rozsah odstínu pleti jsou nejvhodnější neutrální béžově růžové odstíny. Člověk musí být opatrný při používání růžových odstínů tónových prostředků. Příliš mnoho růžové bude váš obličej zčervenal. Je lepší zvolit tonální základ s nažloutlým nebo zlatým odstínem. Tento základ vždy vypadá dobře v kombinaci s červenými vlasy.

Oční linky a řasenka je lepší zvolit hnědou barvu pro denní make-up, na večer, můžete použít černou. V závislosti na barvě očí, šedé, olivové, zelenkavé odstíny budou dělat. Měly by být matné pro denní make-up.

Pro večer, můžete přidat stíny s třpytky, se zlatými nebo stříbrnými šplouchání.

Druhy

"Nud Look" styl je ideální pro každou sezónu a je vhodný pro každou příležitost.. Podle druhu může být den a večer. Protože make-up v jemných pastelových odstínech vypadá lehce a svěží, nepřetěžuje obličej a zdůrazňuje přirozenou krásu, je ideální pro příležitostný vzhled. Doplňte "nud" snadno přeměnit ze dne na večer. Chcete-li to provést, přidejte do obličeje zvýrazňovač pro zářící, stínující nebo třpytivý efekt, jasněji zvýrazněte lícní kosti a přidejte lesk na rty. Výsledkem je krásný večerní vzhled v nahých tónech.

Toto je nejpopulárnější trend letního období letos.

Výrobci kosmetiky

Chcete-li vytvořit make-up ve stylu "nud", můžete snadno vybrat barevnou kosmetiku pro každý typ ženského vzhledu s přihlédnutím k jednotlivým charakteristikám. Mnoho společností nabízí produkty s velkým výběrem odstínů, textur a vůní, stejně jako jiné cenové rozpětí. Na trhu jsou značky od společnosti Couture, jako například Dior, YSL, Givenchya také produkty rozpočtových značek Sephora, Maybelline, Stellary. Zvažte hlavní společnosti a jejich produkty, které jsou ideální pro nahé líčení.

Pro tonální bázi doporučujeme použít krém BB nebo CC. Jsou lehké textury a dobře se přizpůsobují vašemu vlastnímu pleti. Například CC krém Mary kay s SPF 15. Dodává se ve třech odstínech, má lehkou texturu, nanáší se na kůži tenkou vrstvou, nevysychá a neváží.

CC krém "Camera Ready" od Smashbox s opalovacím krémem dokonale koriguje tón a napíná póry, dobře hydratuje pokožku obličeje a maskuje pigmentové skvrny.

Oční krém BB "Oční Touche Parfaite" - nový od Erborian. Poskytuje plnou péči, dokonale odstraňuje tmavé kruhy a jemné vrásky, chrání před sluncem.

BB krém „Idealia“ od Vichy má ohromující aroma, skládající se ze směsi květinových, čajových a dřevitých tónů. Díky minerálním pigmentům se kůže okamžitě promění, stane se hladkou a svěží.

Pro lesklou kůži použijte tonální tekutinu „Dior Nude“.. Lehká, sametová textura jemně koriguje pokožku a dodává jí přirozený lesk. Perfektní výsledek lesk bude fixován kompaktním práškem. "Nude Compact" od Dior.

Vynikající tekutost Fluid Finish Trvalý Velvet od Sensai Pracují zázraky, díky čemuž je pleť svěží sametovým efektem. Fluidní tekutina „Teint Couture“ společnosti Givenchy dokonale zjemňuje tón pleti a má další výživný a regenerační účinek.

U práškového závoje "Fini Pétale" Serge Lutens nanotechnologií. Prostředky s lehkou, transparentní texturou, která dodává matce lesk na kůži, jsou k dispozici v osmi odstínech.

Společnost Mary kay propustí pozoruhodný kompaktní a drobivý prášek s minerály. To dělá kůži nudný, dělat to hedvábný, zářivý. Minerální částice vytvářejí tenký závoj na obličeji, neupchávají póry.

Můžete si udělat z očí paletu Maybelline "The Redushed Nudes" vytvořit denní make-up as ním "The Rock Nudes" vytvořit večerní pohled. Teplé přírodní odstíny stínů Sephora "Nekonečný akt" vám umožní vytvořit sofistikovaný přírodní make-up. Paleta Očních Stínů "Gosh Eye Shadow Pallete Smokey Nudes" Skládá se z 10 barev, které umožňují vytvořit denní i večerní make-up pro majitele jakékoli barvy očí. Ohromující palety - od Dior "BackStage Eye Reviever" s magickým leskem Paleta Couture Variation Paleta od YSL vytvořit módní make-up a Givency je "Palette Yeux Glacee".

Řasenka je lepší zvolit hnědé značky Estee Lauder "Sumptuous Extreme" nebo zvýšení objemu z Mary Kay.

7 foto

Chcete-li zvýraznit lícní kosti a dát svému obličeji čerstvost, použijte Lancôme Blush Subtil Palette. Jsou reprezentovány dvěma paletami. Rose Flush a Nectar Lace. Každý se skládá ze tří odstínů, které se dobře prolínají. Práškový rouge z Givenchy "Le Prisme Blush" skládající se ze čtyř odstínů, dávají pokožce po dlouhou dobu mírný lesk.

Obraz je doplněn leskem na rty Croisiere Baume Gloss Natural od Givenchy, "Robe Noire" od Guerlain, "NouriShine Plus" od Mary Kay nebo rtěnku MAS "Mineralize Lune Naturale", "Barva senzační" od Maybelline nebo Krémové rty od Stellary.

Aplikační technika

Make-up ve stylu "nud" - jeden z nejtěžších provádět. Technika jeho aplikace má svá vlastní tajemství a úskalí. Chcete-li dosáhnout dokonalého výsledku, musíte postupovat a pečlivě pracovat ve všech fázích aplikace, používat dekorativní nástroje, které jsou vhodné pro váš typ barev. Tento make-up lze provádět každý den pro práci v kanceláři, pro setkání s přáteli, v den a pro večerní východy. V návaznosti na plán, kde jsou uvedeny kroky pro použití make-upu, můžete si udělat krásný make-up doma sami. Zde je to, co potřebujete pro nahé líčení:

  • Dobré zvlhčování. Hydratační pleť je povinným krokem pro jakýkoliv typ pleti, nejen suchý. Naneste hydratační krém na očištěnou tvář a lehce ji rozložte podél masážních linek. Je nutné dát čas na krém namočit.

K odstranění přebytečného krému můžete obličejem ubrousek ubrousek. Tvář bude tedy připravena pro aplikaci dalších vrstev. Necítí pocit úzkosti a nepohodlí.

  • Vytvořte základnu pro make-up. Aby bylo možné vyrovnat strukturu kůže, aby byl matný, úzké póry a skrýt jemné vrásky, budete potřebovat základní nátěr. Použití primeru činí make-up odolnějším. Podle typu primeru je matování a zvlhčování. Hydratační je vhodný pro suchou pokožku, rohož - pro mastnou a kombinaci. Můžete aplikovat hydratační na celou tvář a matný na T-zónu.
  • Zarovnejte tón obličeje. Pro zakrytí nerovností v barvě, pigmentaci, kapilární síti je nutné použít paletu pro korekci barev. Zelený odstín dobře zakrývá zarudlé a těsně umístěné kapiláry. Lilac bude pleť lehčí, odstraní přebytečnou žlutost. Růžová bude maskovat pihy a vady. Žlutá odstraní pod očima modřiny. Je nutné použít korekční primery lokálně, pouze tam, kde je to nutné.

Dále musíte použít tonální rámec, který je vybrán podle vašeho typu a stavu kůže. V dnešní době má mnoho tonálních prostředků vzdušnou světelnou strukturu, která je dobře vstřebávána, nezanechává mastný lesk, ale dává dobrý, hustý tón. Proto můžete používat kapaliny a pěny. Hlavní pravidlo - tonální nástroj by měl vytvořit dokonalý rovnoměrný tón a nevyniknout na obličej. K tomu musí být tonální rámec pečlivě zastíněn na vlasové linii a podél obrysu obličeje.Chcete-li, aby váš obličej vypadal svěží a svěží, můžete do tonálního nástroje přidat kapku zvýrazňovače.

Cokoliv, co neskrývá tonální základ, můžete zamaskovat korektora. Nažloutlý odstín zamaskuje modřiny, béžově růžová odstraňuje pigmentové skvrny a zčervenání oliv. Použijte korektor potřebují bod-slapping pohyby. Korektory pro oblast kolem očí se skládají z reflexních částic, které vyrovnávají tón pleti, skrývají jemné vrásky.

Chcete-li upravit obličej a vytvořit lesk, použijte zvýrazňovač.

Existuje mnoho možností pro jeho použití. Vše záleží na individuálních vlastnostech obličeje a požadovaném výsledku. Pokud je aplikován na lícní kosti, bude vizuálně vypadat výš. Pro efekt otevřeného a svěžího vzhledu by měl být zvýrazňovač aplikován pod obočí a na vnitřní rohy očí. Chcete-li zvýšit objem rtů, stačí jít podél prohlubně nad horní ret. Můžete také upravit ovál obličeje, aby byl více úzký a expresivní. Za tímto účelem se zvýrazní střed čela, zadní strana nosu a střed brady.

  • Použít ruměnec. Pro obraz v nahých tónech, nemůžete použít červenat. Je však lepší dát svěžest obličeje světlým stínem. Blush se doporučuje použít matné béžové odstíny broskví, korálů nebo růžové. Pro opálenou nebo opálenou pleť je dokonalý bronzer. Blush by měl být aplikován měkkým kartáčem od vyčnívající části tváří k spánkům a stínu. Neměli by být jasné a viditelné na obličeji.
  • Pro oční víčka je lepší použít různé varianty matných béžových stínů.Vhodné jsou také odstíny písku nebo šedé. Pro majitele modrých očí si vyberte pastelové odstíny od tyrkysové až po šedo-modrou, broskvovou a zlatou barvu. Ženy se zelenýma očima mohou používat jemné růžové, bělené lila nebo světle hnědé odstíny stínů. Pro hnědé oči jsou vhodné různé odstíny - světle šedá, nazelenalá, světle fialová, světle oranžová a pastelová škála hnědých odstínů.

Pokud potřebujete upravit individuální vlastnosti, jako jsou zavěšené oční víčka, úzké nebo široké uspořádání očí, musíte použít tmavší odstíny čokolády a ořechových odstínů. Cilia izolován hnědá řasenka s prodloužením efekt. Naneste řasenku do jedné vrstvy.

Pokud mají řasy vlastní tmavý odstín a dobrou délku, můžete na ně aplikovat průhledný gelový podklad.

  • Udělejte obočí. Velmi důležitý krok při vytváření přirozeného make-upu. Měly by být výrazné a úhledně podtržené. K tomu můžete použít obočí tužku, oční stíny nebo tónovací gel. Brunetky hodí tmavě hnědé odstíny. Blond nebo červené vlasy je lepší použít světle hnědé nástroje pro obočí.
  • Klademe důraz na rty. Poslední fází tvorby make-upu jsou rty. Je lepší používat rtěnku s matným efektem. Rty nemusí selhat, je lepší aplikovat rtěnku štětcem nebo prsty. Pokud potřebujete přidat objem, přidejte transparentní lesk. Rty by měly mít barvu, ale použité prostředky by neměly být patrné. Pro rty byste měli zvolit nahé nebo růžové odstíny rtěnky a lesku. Nějaký čas po použití rtu by měl být navlhčen ubrouskem. Barva zůstane, ale finanční prostředky nebudou viditelné. Je také dobré aplikovat odstíny balzámů. Rty budou mít barvu a navíc budou opatrně opouštět.

To je technika aplikace pro denní make-up nahý. S pomocí malých doplňků se denní make-up snadno přemění na večer. Pro večerní vystoupení stačí dodat intenzitu odstínů a větší lesk.

K tomu můžete použít odstín s perleťovou, třpytivou tekutinou pro potah obličeje a rtů s třpytem.

Nahé líčení od profesionálního vizážistky, viz následující video.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky