Make-up pro hrozící století

Make-up pro hrozící století

Správně aplikovaný make-up - To je samozřejmě klíčem k úspěchu každé ženy. Že je schopen dát svěžest a skrýt stávající nedostatky a problémové oblasti. Díky různým technikám je možné korigovat řez očima nebo zavěšeným víčkem některých žen. K dosažení neodolatelného vzhledu s pomocí kosmetických prostředků je možné pouze pokud správně umístíte akcenty. Chcete-li se seznámit s podrobnostmi aplikace, je nutné zvážit řadu některých funkcí.

Vlastnosti

Aby závěsné víčko nezpůsobovalo nepříjemnosti při použití make-upu, musíte znát nějaké triky, které vám pomohou vybrat si paletu barev stínů, tužku nebo speciálně navržené gely. Následující doporučení pomohou dozvědět se o některých složitostech, které zdůrazňují výhody a skryjí nevýhody:

 1. Použít typ make-upu, které zakryje zónu hrozícího století, je nutné pouze za pomoci tmavých odstínů stínů. Světlo nebo lesklý efekt zvýrazní. Mohou být aplikovány na rohy oka, protože jsou v této části doslova otevřeným pohledem.
 2. Ženy nad 50 let Potřebujete nutriční základ pro make-up. Nedovolí, aby se stíny valily a ucpávaly vrásky.
 3. Pokud jste vlastníkem hrozícího století, to znamená, že kapalné oční linky jsou přísně zakázány. Lze ji změnit na černou tužku. Je třeba kreslit šipky pouze od poloviny století. Další technika kreslení šipek pouze zhorší situaci a učiní z očí vypadající malátnější a smutnější.
 4. Ženy s tímto typem víček monitorovat stav obočí. Měli by odvrátit pozornost od kapoty, aby byli co nejvýše zvednuti a prodlouženi. To vytvoří vizuální efekt.
 5. Stojí za to zapomenout použít všechny prostředky na spodní víčko. Výběr této oblasti tužkou nebo stínem může vše zhoršit.
 6. Podívej, musíš dát expresivitu pomocí stínů a použitím světlého oparu, zvýrazňující ho tmavou vrstvou opeřené palety stínů.
 7. Pro tento druh make-upu měli byste si vybrat dobré odolné výrobky, které nebudou smazány a nebudou sklouznout z mobilního věku během několika hodin. Musíte si koupit kvalitní kartáček, který může stínovat stíny a make-up pomocí techniky kouřových očí.
 8. Je třeba věnovat pozornost řasám. Tlusté vrstvy řasenky pouze zkazí make-up - měly by být aplikovány tenkou vrstvou, poté, co stočil řasy kleštěmi. Tento důraz otevře oči a učiní z něj hlubší.
 9. Pamatujte si to že tmavé odstíny stínů jsou aplikovány na vnější roh víčka, světlo - na vnitřní a střední - na střední nebo dolní část.

Přijímání vizážistů

Víčka hrozícího typu dávají vzhled malátnosti, únavy a nevýslovnosti. Abychom to skryli, umělci make-upu používají obrovské množství technik, které vám umožní zapomenout na tuto malou chybu. Správná náprava této funkce pomůže některým technikám, které jsou mezi odborníky oblíbené:

 • Skrýt těžké horní víčka, zpočátku musíte věnovat pozornost obočí. Měly by být zvednuty tužkou nebo jinými speciálními prostředky - například stíny. Když jim dáváte geometrii, je třeba snížit obočí pomocí zvýrazňovače zespodu, který je vizuálně zvedne.

Pokud neexistuje žádný základ pro make-up, můžete použít korektor před použitím oční stíny. Každá nanesená vrstva musí být zastíněna směrem ke spánkům. Světlé tóny - v rozích očí, více nasycené nebo tmavé - v horním víčku.Pomocí této techniky lze aplikovat a stínovat stíny, které přesahují hranice očních víček. Je nutné zavést zákaz tekuté podšívky, která bude jen oči vypadat těžce.

 • Chcete-li zvýšit snížené oči, make-up umělci používají několik tajemství. První je zdůraznit obočí, ale ne tužkou, ale pouze stíny (v malém množství as pomocí zkoseného štětce). Zvedněte spodní řádek pomocí zvýrazňovače.

Druhým tajemstvím je rozptýlení pozornosti od očních víček - pomocí stínů přírodních odstínů. Nejúspěšnější kombinací je béžová a hnědá barva, aplikovaná na obvod víčka i mimo něj.

Konečným tajemstvím je nahradit oční linky na stíny. Oční tužka dělá oči malými a blízkými, což zkazí vizuální dojem.

 • Jednou z nejpopulárnějších technik je tužková smyčka, kterou zvládne každý. Je docela velkolepá a extravagantní. Tato technika pomáhá zvětšit pohled, může zvětšit vzdálenost mezi očima.

Při použití takové techniky je třeba vzít v úvahu, že lehké a perlové barvy nejsou kategoricky vhodné. Je nutné použít pouze stíny s hustým základem - nejlépe tři nebo více odstínů.

S pomocí takové techniky se na víčku nakonec objeví smyčka. Efekt smyčky je skvělý pro majitele hrozícího století, protože ho zvedá a odvádí pozornost od tašky. Tento make-up se provádí v jakémkoliv rozsahu, je poměrně lehký a jednoduchý, vhodný jak pro denní, tak pro večerní snímky.

 • Tam je také zvedání make-up, který dává obličej omlazující účinek. Jeho realizace však vyžaduje více pozornosti a času než běžné make-up.

Kosmetičtí umělci osvětlují všechny dostupné dutiny obličeje pomocí korektorů a maska ​​pod vydatnou maskou pod vrstvou hustého tmavého základu nebo prášku. Hlavním úkolem této techniky je zvednout obrysy obličeje pomocí správně nakreslených rovnoběžek. Pro takové make-up světlé odstíny rtěnky, brilantní tonální prostředky, různé oční linky a prášky nebude fungovat.

Hlavní chyby

Make-up je druh nástroje, který potřebujete vědět, jak používat. To bylo vytvořeno s cílem zlepšit ženské rysy, dát dobře-upravený a svěží pohled na obličej, zdůraznit stávající výhody. Existuje však určitý počet chyb, které ženy dělají, aniž by si toho všimly a neuvědomovaly si to.

Make-up, aplikován špatným způsobem, může nejen dělat tvář směšné, ale také přidat věk.

Aby se takovým situacím zabránilo, je nutné chyby analyzovat:

 1. Při kreslení šipek vyhnout se účinku péče směrem dolů. Taková chyba učiní pohled smutnějším, než ve skutečnosti je.
 2. Oko při použití stínů by mělo být zavřené. S otevřenýma očima lze kosmetiku aplikovat nerovnoměrně, přerušovaně, nerovnoměrně.
 3. Stíny s perleťovým stínem a flitry, zaměřte se pouze na problém. Mohou udělat oční víčka oteklá a těžká, protože mají lesklý olejový základ. Tyto stíny lze aplikovat pouze pod linií obočí, aby se maximalizovaly.
 4. Vnitřní koutek oka je nemožné malovat s duhovými stíny, je nutné použít pouze světlé odstíny, které nedávají efekt disproporcionality očí.
 5. Je nutné upustit od přímého a zakřivené obočí, protože první z nich zvýší účinek očních víček, a ten bude dávat tváři vyděšený výraz.
 6. Tekuté oční linky je třeba odstranit nahrazení tužkou.
 7. Nenechávejte čisté a rovné čáry. Vkládání stínů musí být stínované od vrstvy k vrstvě. I když používáte tužku, neměly by být patrné, protože všechny nevýhody mohou být viditelnější.
 8. Hlavní chyba je ignorování základny pod make-upem. Bez ní mohou stíny ležet ošklivě a svíjet se dolů, což dá nedbalost a nedbalost.
 9. Nejčastější chybou je nesoulad. Nadměrné barvy a odstíny zkazí obraz, což situaci zhoršuje.
 10. Nezapomeňte zkroutit řasy. Dlouhé otevřené řasy pouze otevřou oči a zvýší oči, zakryjí závěsné víčko.

Problém hrozícího století je maskován poměrně snadno a jednoduše. Je jen nutné znát nějaké triky, dovedně je uvést do činnosti, a co je nejdůležitější, vyhnout se zjevným chybám, které zavádějí disharmonii do make-upu.

Jak se přihlásit?

Chcete-li make-up vypadat velkolepé, nestačí mít kvalitní drahé kosmetiky. Hodně záleží na aplikační technice a vlastních dovednostech. Chcete-li přilákat pozornost ostatních, zdůraznit stávající výhody a zavolat obdivné pohledy, pomůže vám tipy, které jsou založeny pouze na správném používání kosmetiky.

Hnědé oči jsou nejčastější, jsou vhodné pro téměř celou paletu barev stínů a tužek. Pro tuto barvu očí existuje speciální technika aplikace. Stojí za zvážení ve fázích:

 1. Nejprve si připravte kůži pro aplikaci make-upu, po odstranění olejového lesku speciálními prostředky.
 2. Zvláštní pozornost věnujte obočí. Opatrně nakreslete obrys a vyplňte mezery stíny obočí a vytvořte požadovaný tvar.
 3. Pro hnědé oči jsou vhodné čokolády, zelené a zlaté stíny. Aplikujte vybranou paletu na horní víčko, jemně zastíňte. Může být také aplikován těsně nad povrch víčka.
 4. Štětec se stíny nakreslí ohraničení. nad horním víčkem a rohem pod úhlem k horní části obočí.
 5. Pod kartáčkem obočí se světlými stíny, vizuálně zvednout obočí.
 6. Barevné stíny očních víček střední odstíny.
 7. Použijte tmavý odstín podél řas, jemně stínování.
 8. Zvláštní pozornost věnujte barvení řas. Měly by být natřeny střední vrstvou a vypadat úhledně, aniž by přilepily hrudky k sobě.

Tato technika učiní pohled jasným a otevřeným.

Odborníci se domnívají, že zelená barva očí je nejvšestrannější, protože jim vyhovuje téměř jakýkoliv stín stínů a tužek. Od nejvhodnější - bronzové, měděné, fialové a zelené odstíny. Díky tomu je vzhled snadný. Chcete-li tento efekt vytvořit, musíte dodržet základní doporučení:

 1. Matný pigment barva horní části víčka. Růžový pigment je vhodný pro světlou pleť a hnědou nebo černou pro tmavou pleť.
 2. Základní pravidlo - pečlivé zastínění okrajů a čar, což vytváří efekt světlého oparu.
 3. Ve stádiu století nakreslete čáru smíchat, dostat tmavý pruh.
 4. Ve vnějším rohu se mísí tmavé stíny, Kartáčkem udělejte hladkou linku směrem k vnitřnímu koutku oka, čímž skryjete stávající hranici.
 5. Dolní víčko (tj. horní část) malovat zelenými stíny, smíchat a skrýt hranici znovu.
 6. Swag kartáč od žáka swipe do vnějšího rohu. Pokud je vynechán, použijte štětec se stíny k nakreslení proužku podél očního víčka (blíže k chrámu) a vizuálně zvedněte tyto rohy.
 7. Věnujte pozornost obočí. Tužky nakreslit čáry, napodobující chlupy, kde jsou mezery.

Technika použití stínů pro modré a šedé oči má stejné vlastnosti. Stylisté doporučují růžové, zlaté, stříbrné a tyrkysové odstíny. Postup je následující:

 1. Použijte stříbřitý odstín na horním víčku a malovat levandulovými stíny, pečlivě zastínění tak, aby ostrý přechod nebyl viditelný.
 2. Od poloviny století K rohu oka připojte fialové stíny ve tvaru písmene V, směs.
 3. Podtrhněte spodní část oka tužkou.
 4. Malování řasy.

Make-up schémata pro různé tvary očí

Každý typ oka je vhodný pro různé aplikační techniky a různé barvy stínů. Pokud má dívka krásné oči úzkého asijského tvaru, musíte zjistit, jak je namalovat a jaké odstíny zvolit pro kvalitní make-up:

 1. Nad horním víčkem musí držet linku.
 2. Připojte dva vytvořené čáry.
 3. Použijte matné odstíny na vnitřním koutku oka a na horním víčku, což dává hloubku pohledu.
 4. Barevné stíny očních víček tmavá paleta, většinou černá a hnědá. Směs.
 5. Přes řasy dát tužku.
 6. Curl řasy s kleštěmi, naneste řasenku, odstraňte přebytek.

Majitelé kulatých malých očí musí zastínit existující záhyb pomocí níže popsané techniky:

 1. Odlehčete celou část století. až po dolní linii obočí se světlými stíny. Nakreslete tenkou čáru budoucího záhybu s tmavými stíny.
 2. Dim střední část oka, skrýt vyboulené oční bulvy. Odlehčete vnitřní roh.
 3. Ze středu oka ztmaví část očního víčka, vytváří lehký opar. To bude jablko ne tak prominentní.
 4. Pod linií obočí a v rohu oka Použijte lehké stíny nebo zvýrazňovače, co nejvíc stínujte.
 5. Dobře malované řasy bude poslední dotek v make-upu.

Další tvar oka má mandlový tvar. Majitelé tohoto formuláře mají možnost nedělat komplexní make-up, který trvá dlouho. Mohou jen zdůraznit výhody lehkého make-upu. Můžete například označit vnější a vnitřní rohy oka, natahovat linie do chrámů. Nejdůležitějším rysem budou dlouhé řasy.

Tohoto efektu lze dosáhnout pomocí důkladné řasenky nebo falešných řas. To je to, co dá maximální hloubku pohledu.

Dívky, které mají hluboké oči, se mohou zdát zamračené a nespokojené kvůli nesprávnému make-upu. Abyste tomu předešli, musíte si pamatovat techniku ​​pro make-up pro tento typ oka:

 1. Vyberte si světlé odstíny a aplikovat jeden z vybraných na celý povrch století a o něco vyšší.
 2. Kreslení šipek který musí nutně mít tenkou linii, která přesně odpovídá řasám.
 3. Je nutné dávat řasám objem řasenky, aplikujte ve 2-3 vrstvách. Pro nejvýraznější vzhled můžete zvýšit řasy.
 4. Pro hluboké oči silné obočí jsou vhodné, ale ne příliš nízké.
 5. Pery dost jemný make-up by měl vyčnívat a zachytit oko.

V současné době může správná aplikace make-upu skrývat i tak malou vadu, jako oči blízké, což dává mnoha ženám nepohodlí a nepohodlí. Stojí za zmínku, že mnoho hvězd má stejný problém, ale dovedně ho opravují a činí z něj vrchol. K tomu je třeba vzít v úvahu klíčová tajemství:

 1. Naneste na roh oka a střední stíny horního víčka. Měly by být jen lehké tóny, ale ne perla a brilantní.
 2. Na vnější roh aplikujte tmavé odstíny. Je třeba vzít v úvahu, že není nutné je vůbec stírat.
 3. Nakreslete šipky s tekutou vložkou. Je třeba poznamenat, že linka by měla začínat od vnitřního okraje, plynule přecházet na vnější stranu. Není nutné zahušťovat šipku, měla by být co nejblíže linii růstu řas, aniž by byla zakryta otevřená část víčka.
 4. S tímto uspořádáním očních řas, po celém průměru je přísně zakázáno. Je nutné barvit nebo pěstovat řasy pouze z vnějšího okraje, ne do středu.
 5. Obočí pro zavřené oči musí být na základně ředěna, špička musí být delší.

Mnoho osobností již dlouho prokázalo, že širokoúhlé oči nejsou vadou, ale výrazným rysem, který dělá ženu zvláštní a jedinečnou. To pomůže správnému provedení make-upu, který opticky snižuje vzdálenost:

 1. Jak je známoObočí by mělo začít tam, kde končí nosní křídla. Pokud jsou obočí umístěny blízko u sebe a oči jsou širší, je to plus, protože vizuálně napomáhá spojit oči. Pokud jsou obočí umístěny dále, je nutné je kreslit tužkou.
 2. Pro tento typ očních stínů kombinovat, kombinovat, aplikovat je zvláštním způsobem.Pokud jsou vybrány tmavé a světlé odstíny, tmavé se aplikují z vnější strany a odstín do poloviny století. Světlo se aplikuje na roh oka a stínuje do středu.
 3. MMůžete použít oční linky ale bez šipek. Linka musí nutně jít na tenký proužek od středu oka a zesílit k vnější části.

Příklady hvězd

V současné době hvězdy podle svého příkladu dělají nějaké zvláštní změny jak v oblečení, tak v make-upu. Často při prohlížení fotografií světských dívek chci opakovat make-up a vypadat stejně extravagantně. K tomu můžete zvážit některé varianty hvězdného make-upu a přijmout je.

Experimentování v make-upu je v současné době vítané. Eva GreentováAuger používá tuto techniku ​​a docela úspěšně. Víno rtěnka, spodní víčko a šedozelené kouřové oči zdůrazňovaly všechny přednosti francouzské herečky a přidaly k ní večerní líčení.

Emma Stone - vlastník takových prvků, jako je zavěšené víčko. Pro denní make-up, americká herečka využila liniové, dělat šipky, a zdůraznil vnitřní část století. Hlavní roli v takovém lehkém make-upu hrály načechrané řasy.

Letní make-up Rachel McAdamsová různé přírodní, on nyudovy. Vymyslela si jen řasy a zvýraznila rty růžovou rtěnkou, ale právě tyto malé tahy jí dodávaly lehkost a vzdušnost.

Amanda Seyfriedová drží na make-up v odstínech hnědé, používá černé stíny. Stíny kouřových očí a objemné řasy způsobily, že obraz byl agresivnější, ale nezbavil se ženskosti.

Pro každodenní make-up Masha Ivakova používá pouze nahé odstíny rtěnky a řasenky, čímž zvýrazňuje řasy. To stačí, aby obličej vypadal svěží a odpočíval.

Jako slavnostní make-up na červeném koberci modelu Doutzen Cruz používaly kouřově hnědé, zelené odstíny, kouřové oči, zvýrazněné objemnými řasami. Samozřejmě, ne bez nahé růžové rtěnky.

Makeup pro hrozící století - v dalším videu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky