Večerní make-up

Večerní make-up

Správné a správné používání kosmetiky je poměrně složitá záležitost. Je nutné správně vybrat všechny prvky a barvy tak, aby byly vzájemně kombinovány a vyhovovaly dané příležitosti. Večerní make-up je zcela odlišný od každodenního. Předpokládá jasné odstíny, kontrasty, zajímavé kombinace. Obvykle je poměrně těžké vybrat si styl akce a vzít v úvahu všechny rysy osoby, takže mnoho žen raději spoléhá na zkušenosti profesionálů. Ale s dostatečnou praxí a touhou provádět večerní make-up pod mocí každé dívky. Stačí se řídit některými jednoduchými pravidly.

Co je to večerní make-up?

Make-up jít veřejný a obyčejný denně se velmi liší. Zvláštní událost nebo večer obvykle předurčuje obraz dámy: měl by se udělat účes nebo styling, oblečení by mělo být vybráno správně. Měli byste si vybrat boty, doplňky a samozřejmě provést speciální večerní make-up.

Chcete-li krásně a správně doplnit zvláštní příležitost, nezapomeňte se připravit. Chcete-li to provést, můžete si prohlížet fotografie v módních časopisech a na internetu, zvolit pro vás vhodnou možnost. Doporučuje se najít mistrovskou třídu na její tvorbě a lépe - video s příkladem použití všech kosmetických prostředků. To vše je přirozeně nutné, pokud v takové věci nemáte dostatek zkušeností.

Dívka, která si sama vytvoří večerní obraz, potřebuje pocit krásy. Nemůžete dělat bez pocitu proporcionality, je tak snadné dostat se do procesu a přetížit obličej jasnými odstíny. Je nutné zvolit správné odstíny tak, aby byly vzájemně kombinovány, stejně jako v souladu s barvou kůže, vlasů a očí, oblečení a doplňků.

Hlavní věc v tomto problému - zkuste novou verzi make-upu, zkuste to sami. Nezapomeňte, že obraz modelu, který se vám líbí, byl vytvořen profesionálními stylisty a vizážistkami. Byly vzaty v úvahu všechny parametry její tváře, barvy a odstíny pleti, vlasy.

Nezapomeňte na následující: co se hodí jedna osoba nemusí zapadat do druhého. Ideální možností by bylo vyzkoušet si make-up několik dní před plánovanou akcí. Můžete se tedy ujistit, že vám vybraná možnost vyhovuje, a v případě potřeby opravte některé části, které se vám zdají být velmi úspěšné.

Vlastnosti a výhody

Při vytváření večerního vzhledu musíte vzít v úvahu některé rysy make-upu pro zvláštní příležitosti.

Za prvé, pro oslavu by měly být použity pouze kvalitní a osvědčené kosmetiky. To platí zejména pro základnu, protože záleží na tom, jak dlouho budou všechny ostatní prostředky drženy, a na tom, jak se budou chovat ve zvláštních podmínkách (například když začnete plakat od štěstí na svatbě, pokud je v den silného tepla nebo přívalového deště). . Osvědčený nástroj by měl být způsoben tím, že nikdo nechce najednou najít červené skvrny alergie na vyzařované tváři před odchodem ven. Proto by měl výběr kosmetických přípravků probíhat předem, aby se nedostal do nepříjemných situací.

Dívky studují svou tvář a tělo, naučí se správně prezentovat své zásluhy a skrývat nedostatky. To platí i pro umění líčení. S pomocí různých prostředků můžete upozornit na příjemné rysy vzhledu a ne příliš úspěšný může být skrytý nebo skrytý.

Správně zvolený oční make-up může být větší, výraznější, dát jim správný tvar, dokonce zvýšit stín a celkovou přitažlivost obličeje. V případě potřeby můžete pomocí speciálních nástrojů upravit tvar rtů, lícních kostí, nosu a kontur obličeje. Nyní je na trhu kosmetiky spousta produktů, které opravují obličej a vytvářejí jakýkoliv požadovaný efekt.

V každodenním obraze je nejčastěji kladen důraz na oči, což z nich činí výraznější a přitažlivější. Rty jsou často používány nahé odstíny rtěnky k zdůraznění ženskosti a přirozenosti.

Večer můžete volně experimentovat s barvami a kontrasty. Je však stále nutné dodržovat známé pravidlo: rozhodněte se zdůraznit rty nebo oči. Výběrem jedné nebo jiné možnosti můžete vytvořit specifickou část obličeje výraznější a přitažlivější. To neznamená, že druhá část bude bez make-upu, celý obraz by měl být harmonický. Jednoduše řečeno, tyto prvky vyčnívají méně a upoutají pozornost.

Maskérky identifikují několik základních pravidel pro vytvoření speciálního obrázku:

Výsledek vypadal nejestetičtěji a nejatraktivněji, je nutné připravit obličej před použitím kosmetických prostředků. Toto pravidlo platí pro všechny typy make-upu. Povrch obličeje musí být důkladně vyčištěn od předchozí vrstvy kosmetiky a kožních žláz.

Kůže by měla být hladká, snažte se, aby byl povrch dokonalý. K tomuto účelu se používají speciální nástroje pro praní a loupání. Věnujte pozornost skutečnosti, že musí jednat poměrně efektivně, ale zároveň - jemně. Koneckonců je nutné odstranit poškození pokožky a různé podráždění, negativní reakce.

Po očištění a přípravě pokožky se začne používat tonální přípravky. Tónování kůže by nemělo být opuštěno, i když je epidermis blízko k dokonalosti. To pomůže i tón přes obličej a skrýt nejmenší nedostatky, takže povrch dokonale hladký a krásný.

Zejména musíte přemýšlet o tónování těch, kteří mají dermis náchylné k tuku. Hlavní věcí je správně vybrat odstín tónových prostředků, musí odpovídat přirozené barvě kůže. Naneste ji speciálním štětcem nebo houbou a opatrně zastíňte. V žádném případě nesmí být viditelné hranice tónu. To bude tvář tvář nedbalý a vulgární vzhled. Prášek se aplikuje na obličej, aby se upevnila základna a aby se zabránilo nadměrnému lesku. Prášek může být průhledný, se světlem (odpovídající barvě pleti) odstínu nebo nenápadným třpytem.

Nesmíme zapomenout na obočí. Oční make-up je nepochybně velmi důležitý pro vytvoření kompletního obrazu. Nikdy však nebude vypadat kompletně bez řádně tvarovaného obočí. Nezáleží na tom, jak dobře vypadají ve své přirozené formě, přesto je třeba kartáčovat, odstraňovat další vlasy, korigovat a fixovat rtěnkou nebo gelem. Pokud je to nutné, můžete odstínit vlasy speciální barvou nebo použít speciální tužku, oční stíny nebo gel na obočí.

Nezapomeňte, že barva vlasů by se neměla lišit od odstínu vlasů na hlavě o více než dva odstíny.

Druhy make-upu

Make-up pro večerní východy se může lišit v náladě a výkonu. K dispozici jsou následující možnosti:

 • Klasika. Tato možnost je univerzální a je vhodná pro kulturní divadelní nebo filmové premiéry i pro romantické večery.
 • Klub. Tento druh je nejodvážnější, kontrastní a jasný. Použití kosmetiky a květin v něm by mělo být navrženo pro špatné světelné podmínky. Může být vhodný pro použití na párty, v klubech, na tematických setkáních.
 • Pracovník. Někdy spolu s kolegy nejen pracujeme, ale také se bavíme.Strany na pracovišti vyžadují zvláštní druh večerního líčení, které bude odvážnější a výraznější než každodenní, ale nepřekročí korporátní etiku.
 • Zvláštní. Tento pohled se používá k vytvoření opravdu speciálních obrazů - například pro svatbu nebo podobnou důležitou oslavu.

Můžete si vybrat jemné a snadné doplnění pro ty dívky, které nemají lásku jasu. Vypadá to jako klasika, ale zároveň je tato možnost ještě „vzdušnější“. To nemusí nutně používat tmavé barvy, nemusíte shrnout šipky a jasně jasné obrysy. Je vhodné použít třpytivý prášek, třpytky, třpytivé stíny a třpytky, rtěnky bohatých odstínů v takovém obrazu. Tuto možnost lze provést nezávisle.

S ním můžete vytvořit večerní letní nenápadný obraz, vhodný pro blondýnky a brunetky.

Make-up pro speciální příležitost by měl být správně vybrán pro přirozenou barvu očí. V tomto případě to bude vypadat vhodně, příznivě zdůrazní přirozenou krásu dívky. Můžeme zdůraznit následující užitečná doporučení:

 • Nádherné zelené oči můžete si vybrat barvy pro večerní líčení z poměrně širokého sortimentu. Dokonce se vejdou do jasných kontrastů a odstínů - takže si můžete udělat obraz nezapomenutelný a sexy. Hlavní věc - neopakujte v barvách stínů odstínu duhovky. Pokud se změní na šedou, je lepší se vyhnout množství šedých stínů. Pro zelené oči je vhodný lehký make-up, nezatížený příliš velkými nebo dvojitými šipkami. Kvůli těmto očním očím se oči stanou úzkými a nudnými.

Zelenooké dámy se nedoporučují používat odstíny růží nebo broskví. Můžete si vybrat více sytých odstínů červené a fialové. Modrá a zelená, také by měla být používána s opatrností, nemusí být velmi výhodné kombinovat s duhovkou.

Nápady pro vytvoření večerního make-upu pro zelené oči lze získat z fotografií hvězd s takovou barvou duhovky: Angeliny Jolie, Fergie, Mila Kunis, Catherine Middleton.

 • Hnědé dívky si mohou dovolit používat ve stínu téměř všechny barvy. Možná byste se měli vyhnout pouze růžovým a červeným odstínům. Mohou vaše oči unavené a tvrdohlavé, vzhled přestane být čerstvý. Obvykle se k vytvoření této barvy duhovky používá tmavší gamma, s výjimkou případů, kdy je třeba opticky rozšířit oční část.

Perfektní pro hnědé hnědé oči. Takové dívky se obvykle hodí pro jakoukoliv techniku ​​a téměř celou škálu barev. Hlavní věc je šikovně kombinovat všechny odstíny používané s vlasy, oblečení a kůži.

Při výběru se můžete zaměřit na obraz vytvořený celebritami, přizpůsobit jej pro sebe a konkrétní cestu ven. Takové slavné dámy jako Audrey Hepburn, Jessica Alba, Natalie Portman, Megan Fox, Monica Bellucci mají hnědou duhovku.

 • Šedé oči může vypadat dobře s správně vybranými stíny. V závislosti na odstínu clony je nutné zvolit barvu make-upu. Pokud se šedý odstín změní na modrý, pak by měl být stín stínů podobný, ale nesouhlasí s duhovkou, ale poněkud jasnější a bohatší. Fialové, růžové a zlaté barvy jsou také dobré pro šedé oči.

Zelený odstín šedé duhovky podpoří měděné nebo zlaté odstíny, dodá jí teplo a hloubku.

Perleťové odstíny budou také dobrým řešením pro dívky s šedýma očima. Zdůrazňují a kladou důraz na oči.

Příklad make-upu pro šedé oči si můžete prohlédnout ve výstupech hvězd: Adriana Lima, Natalia Vodyanova, Amanda Seyfried.

Důležité při výběru odstínů je barva kudrlinek:

 • Blondýnky je lepší nepoužívat příliš světlé a tmavé odstíny.Stíny mohou být lehké s perlou a oči mohou být zastíněné, například hnědé se zlatými jiskrami. Oční linky mohou také vybírat hnědé tóny, takže nedochází k výraznému kontrastu s barvou pleti a vlasů. Ale rtěnka si může vybrat různé tóny pastelových, růžových nebo jasných šarlatů. Jasná barva rtů učiní obraz nezapomenutelným a okamžitým.
 • Brunetky Stačí si vybrat paletu pro sebe, protože jakýkoliv tón zvýrazní jejich přirozeně světlý vzhled. Třpytové stíny se dobře hodí k jejich očím, zatímco můžete použít pouze jeden odstín nebo přetečení obyčejných stínů. Můžete experimentovat se šipkami. Barva může být obvyklá černá i neobvyklá - fialová nebo zelená. U tmavovlasých dívek bude rtěnka v chladných odstínech červené.
 • Hnědé vlasy dokonalý přechod stínů od světle růžových tónů s perlou až po fialovou a grafitovou černou v rozích. Stříbro bude také vypadat dobře v hnědovlasých očních make-upech. Rtěnka nebo lesk mohou být zajímavé tóny, připomínající Bordeaux nebo mrkev.

Jak si vybrat kosmetiku?

Měla by být vybrána kosmetika pro večerní líčení se zaměřením na mnoho faktorů. Je nutné vzít v úvahu typ barvy vašeho vzhledu, odstíny očí, vlasů, kůže, oblečení a doplňků.

Hlavní věc - kosmetika pro zvláštní příležitosti by měla být také zvláštní. Její mnohem větší nároky než den. Měla by být velmi vytrvalá a vysoce kvalitní, neuvolňovat se a nemění svůj vzhled během celé akce. Chcete-li vytvořit slavnostní obrázek, můžete použít profesionální nástroje. Budou přesně plnit svou funkci a vydrží dlouho. Často je lepší používat vodotěsné výrobky, zejména když si uděláte oči. Můžete si vybrat pro sebe kosmetiku a obvyklé masové zboží, ale v každém případě by měly být vysoce kvalitní a osvědčené.

Chcete-li si vybrat konkrétní kosmetické výrobky pro sebe, je lepší hledat online nebo v časopisech příklady tvorby možností make-upu, které vám vyhovují. Internet může často najít plnou výuku, která nejenže představuje všechny potřebné nástroje, ale také výuku, jak je správně používat.

Při výběru stínů, očních linek a řasenky nezapomeňte vzít v úvahu přirozenou barvu duhovky. Některé barvy to mohou zvýraznit a učinit je výraznějším. A jiní se slábnou, oči se zužují a vzhled - vybledlý a neatraktivní.

Správně vyberte základ pro make-up. Z jeho kvality bude záležet, jak bude obraz trvat po celou dobu akce. Nezapomeňte si vybrat tonální základ, který je vhodný pro tón pleti. V případě potřeby se postarejte o paletu pro tváření. To pomůže skrýt nedostatky formuláře a napravit nedostatky, stejně jako zdůraznit a zdůraznit výhody.

Nezapomeňte na obočí. Je nutné nejen aby byl jejich tvar dokonalý a vhodný pro tvar obličeje, ale také v případě potřeby odstín. Pokud jedete na párty, můžete je označit v jasnější a sytější barvě než ve dne. Jinak se mohou jen ztratit (ve srovnání s bohatým designem očí a rtů).

Červenat bude zdůrazňovat lícní kosti a dávat obraz čerstvosti a úplnosti. Musíte si vybrat jejich barvu pod hlavním klíčem celého make-upu. Pokud používáte odstíny studených odstínů (modrá, šedá nebo fialová) a rtěnka je barva růže, třešně nebo maliny, měli byste věnovat pozornost studené růžové červenat. Pokud je základní tón teplý, můžete zvolit tóny cihly nebo broskve. Budou dokonale kombinovány s odstíny hnědé a zlaté gama, s rtěnkou barvy korálů, cihel, stejně jako béžové a zlaté.

Rtěnka nebo lesk je lepší zvolit v závislosti na základní barvě make-upu, oblečení a vlasů. Pro "studené" brunetky fit rtěnky odstíny třešeň, tmavě červené nebo víno-barevné.Blondýnky mohou používat buď jemné růžové a nahé tóny, nebo jasné a bohaté šarlatové.

Jak se přihlásit?

Vzhledem k vynikající kvalitě dnes vyráběné kosmetiky a dostupnosti profesionálních výrobků může každá dáma udělat krásný večerní make-up pro sebe doma.

Dělat všechno správně a přesně, určitě cvičit. A to je důležité nejen poprvé, ale i pro každý nový obraz. Můžete najít možnosti pro vytvoření jednoho snímku nebo jiného online. Na stránkách hostování videa a na různých stránkách je spousta instrukcí, které vysvětlují, jak krok za krokem provádět všechny kroky k vytvoření perfektního obrazu.

Stojí za to zvážit základní pravidla, která je třeba vzít v úvahu při vytváření večerního make-upu. Nejprve je třeba připravit obličej a vytvořit základ pro aplikaci kosmetiky:

 • Kůže musí být nejprve důkladně vyčištěna. Můžete to udělat pomocí vhodných pleťových vod, gelů nebo pěn. Pokud je to nutné, můžete použít měkký peeling nebo peeling pro maximalizaci pokožky a dokonale hladký a čistý.
 • Na očištěné epidermis je třeba aplikovat podklad pro make-up. Před tím můžete použít pečovatele (je-li to nutné). Pečlivě zajistěte, aby byly navzájem dobře kombinovány a nebyly v konfliktu.
 • Nadace pomůže napravit možné nedokonalosti kůže a rovnoměrného tónu. Je lepší použít speciální štětec nebo houbu, s měkkými jízdními pohyby. Nezapomeňte na pečlivé stínování, hranice tónu by neměly být patrné. Pro modřiny pod očima nebo výrazné pupínky a záněty, použijte korektor. Takže obličej bude dokonalý.
 • Prášek může být aplikován na vrch, a pak se červenat. Všechny výrobky se nanášejí velkým měkkým kartáčkem.
 • Zvláštní příležitost make-up umožňuje použití speciálních tonálních prostředků, které dodávají pleti jemný lesk. Můžete také použít šimpanzů a zvýrazňovačů - hlavní věc je, že potřebujete opatření ve všem.

Fáze designu očí, možná nejtěžší v celé tvorbě obrazu. Vyžaduje přesnost a dovednosti, které lze získat pouze se zkušenostmi. Jedná se o správný výběr odstínů stínů, oční linky a řasenky, výběr vhodného typu pro velikost a tvar očí. Všechny vybrané barvy by měly být vzájemně kombinovány, stejně tak jako barvy odstínu duhovky a šatů. Najdete spoustu možností, jak udělat oční make-up pro večerní krok za krokem.

Nejdříve musíte nakreslit obočí. Bez toho bude dokonale vypadající visage vypadat nedbalý. Zvažte následující pokyny:

 • Obočí je perfektní, přebytečné vlasy by měly být odstraněny pinzetou.
 • V případě potřeby je obočí příliš světlé Můžete odstínit tužkou nebo speciálními stíny. Barva obočí by měla odpovídat tónům hlavy, přípustné jsou rozdíly jednoho nebo dvou tónů.
 • Ujistěte se, že vlasy rozčesáváte a fixujte je gelem. Tak se budou udržovat ve tvaru po celý den. Gel napomůže tomu, aby vlasy měly dobře vypadající vzhled a zdravý lesk.

Pro různé barvy očí musíte použít vhodné odstíny ve vizáži.

 • Šedé oči vhodné odstíny šedé, modré, růžové. Ale červené tóny jsou schopny dát jim slzně zbarvený a unavený vzhled. Můžete použít oční linky a kreslit šipky, takže vzhled bude výraznější. Verze ultrablacku však může vizuálně zmenšit velikost očí.
 • Hnědé dívky přiblíží se hnědé, čokoládové, zlaté a narůžovělé odstíny stínů. Ale modrá stupnice nebude vypadat velmi dobře. Modré a modrozelené odstíny mohou způsobit, že visage nedbají. Fialové a tmavě šedé odstíny mohou být také zajímavé v kombinaci s hnědýma očima, zejména ve variantách kouřových očí.Tato barevná duhovka dobře zapadá do černé oční linky a řasenky.
 • Zelené oči mají zvláštní odvolání, ale musíte velmi pečlivě vybrat odstín stínů. Fialový a fialový oblek s barvou vlasů zelenooké. Palety ze zlata, broskví a bronzu budou také vypadat velmi vhodně. Při této volbě je lepší dát přednost hnědé vložce a kostře. Zelený odstín stínů bude vypadat dobře se správným výběrem.

Jak provést večer si svůj vlastní pohled na další video.

Maskovací umělci tajemství

Chcete-li vytvořit večerní obraz domu, musíte být trpěliví. Obraz by měl určitě zkusit - vyjasnit a opravit nuance. Každá dáma je schopna vykonávat vynikající make-up vlastníma rukama, pokud vezme v úvahu některá doporučení odborníků a popis jejich práce:

 • Pro opakování profesionálního make-upu je důležité zvolit správný tonální základ. Mělo by být pečlivě vybráno pod přirozeným tónem pleti. Nástroj musí mít vysokou kvalitu, nesmí ucpávat póry, nevaletovat se a odolávat účinkům vnějších faktorů. Světle fialové pigmenty v tónu bojují proti unavenému vzhledu a žloutnutí a zelené - s červenými erupcemi. Pro korekci nedokonalostí kůže (akné, akné, zánětu, tmavých kruhů pod očima) se používají korektory, které by měly být používány před tonálními prostředky. Tón je aplikován v měkkém pohybu. Odborníci doporučují použití mokré houby - pro co nejrovnoměrnější aplikaci a nedostatek masky.
 • Výběr tónu tonálního nástroje se zaměřuje na místo konání akce. Pokud je místnost tmavá (například večeře při svíčkách nebo klubová párty), měli byste si vybrat nástroj, který bude jasnější než obvykle. V jasném světle, záblescích nebo světlech můžete použít tmavší tón.
 • Konturování ztělesňuje hlavní módní trendy. To vám umožní dát vaší tváři dokonalý tvar, skrýt nedostatky. Oválný tvar obličeje je považován za ideální. Je nutné s pomocí tmavších tónů, aby části, které vyčnívají za hranice ideálu, méně znatelné.
 • Uvedení prášku na vrchol tón opraví make-up zjemněte kůži sametovou a odstraňte mastný lesk. Zvláštní pozornost je třeba věnovat T-zóně, která obvykle trpí nadměrnou sekrecí kožního mazu. Naneste prášek na široký měkký kartáč s použitím malého množství prostředků. Crumbly verze aplikuje tenčí vrstvu. Odborníci doporučují použít prášek o něco lehčí, se zlatými odrazy.
 • Nezapomeňte obočí dokončit a opravit. Oční stíny by měly být aplikovány na základnu pro make-up nebo tonální prostředky a prášek. Ve večerním snímku je přípustné používat všechny varianty stínů: blikání, perleť, světlé odstíny.
 • Předpokládá se, že k vytvoření speciálního obrazu bude použito oční linky. Může však být kapalná nebo pevná. Můžete experimentovat s různými barvami. Pro světlý make-up můžete použít neonové barvy.
 • Mascara aplikovaná na samém konci, Tento proces by měl být prováděn obzvláště pečlivě. Chcete-li přidat další objem, jemně prášek řasy před použitím řasenky. Doporučuje se aplikovat strukturu pomalými a přesnými pohyby. Pro dosažení požadovaného efektu můžete použít speciální řasenku k vytvoření efektu umělých řas. Můžete také použít několik vrstev produktu - pro speciální expresivitu a jasné barvy.
 • V rozích očí nebo na celé čáře řas můžete použít režijní možnosti.
 • Rtěnka je vybrána v závislosti na celkovém obrazu. Důraz musí být kladen na oči nebo rty. S jasným oční make-up, můžete použít nahé rtěnky nebo třpytky. Se zaměřením na rty se aplikuje jasná a chytlavá rtěnka. Pro více syté barvy může být aplikován ve dvou vrstvách.
 • Červenat, aby obličej více čerstvé, a make-up - hotový.Používejte je v souladu s obecným tónem vizáže, stejně jako s kůží a vlasy.

Časté chyby

Dívky a ženy riskují, že udělají chyby, které způsobí, že obraz bude vulgární nebo banální. Chcete-li vytvořit opravdu elegantní make-up, zvažte nejběžnější chyby:

 • Není nutné zvedat stíny těsně pod oblečením. To je nudné a špatné, především musí odpovídat typu obličeje a barvy.
 • Příliš těsný a těžký make-up není v módě, dokonce i pro večer je obvyklé vytvořit jednoduchý obraz
 • Těsné hranice v očích očí povoleno pouze při provádění šípů, zbytek by měl být zastíněn.
 • Nepoužívejte Velké množství perlových stínů (obzvláště nasycených jiskry), malé množství saténové textury v polovině století je dost.
 • Zvýrazněte obraz - nebo oči nebo rty, ale ne všechny dohromady.
 • Červenat by mělo být aplikován mírně a obočí by nemělo vyčnívat příliš mnoho.

Tipy make-up umělce na techniku ​​použití večerní make-up, viz video níže.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky