Diamantový prsten

Diamantový prsten

Kamenné vlastnosti a výhody

Diamant právem zaujímá vedoucí postavení mezi nejdražšími drahokamy a je již dlouho favoritem nejen monarchů, ale všech žen na světě. Dlouho, protože diamant je považován za kámen úspěchu, luxusu a moci, proto je vybrán silnými a sebevědomými lidmi.

Charakterem diamantu je, že má velmi silnou energii. Ženy se nedoporučují nakupovat výrobky s tímto kamenem na vlastní pěst, jinak diamant ukáže své vlastnosti méně aktivně, nejlepší možností je dostat šperky jako dárek. Je to prezentovaný diamant, který bude nejen luxusní výzdobou, ale také dá důvěru svému majiteli.

Zastavení vaší volby na diamantový prsten, určitě neztratíte, protože tento kámen má mnoho výhod. Diamantové šperky jsou velmi odolné, například prstenec s tímto kamenem je ideální nejen pro zvláštní příležitosti, ale i pro každodenní nošení, protože tento kámen je poměrně tvrdý, je velmi obtížné jej poškrábat. Jednou z výhod je navíc všestrannost diamantu. Výrobky s tímto kamenem jsou vhodné pro jakékoliv oblečení, ať už je to luxusní večer nebo každý den.

K obleku

Brilantní je univerzální kámen. Stejně oblíbený u žen i mužů. Ve starověké Indii byl diamant považován za výlučně mužský kámen. Nicméně, diamantové šperky a dámské šperky jsou velmi populární v moderním světě. Ale volba tohoto kamene, nezapomeňte, že má velmi silnou energii a nebude vyhovovat každému.

Mnoho klenotníků a astrologů souhlasí s tím, že diamant je zralý kámen, a doporučují ho dospělým dámám. Když žena již má životní zkušenost, je moudrý a méně impulzivní.

Ideální pro diamanty a pár. Pomůže udržet vřelý a šťastný vztah. Říká se, že kámen může také chránit před nevěrou manželů a jiných problémů v rodinném životě.

Vzhledem ke své silné energii, diamant byl používán jako talisman a amulet od starověku. To bylo věřil, že tento kámen by měl být nosen sebevědomými lidmi, narozenými vůdci, stejně jako lidé se silnou energií. Koneckonců, tento kámen se „spojí“ se svým pánem společně. Proto přidá silnější osobě ještě větší sílu a moudrost, ale nejistí a nervózní lidé by se měli podívat na jiné kameny, aby se v souladu s diamantem s největší pravděpodobností nepracovali. Brilliant miluje stabilitu a sílu mysli.

Mnoho astrologů souhlasilo, že diamant je kámen Berana. Je to Beran, který potřebuje neustálé dobíjení po spotřebování energie. Brilliant je schopen obnovit svou sílu a udržet energetickou rovnováhu. Lvi a Střelec mohou navíc najít „společný jazyk“ s kamenem. Gemini, Libra a Aquarius nenosí diamant.

Odrůdy

Mnozí se diví, co přesně je diamant? Většinou diamant není pravý přírodní kámen. Diamant je diamant. Klenotníci dávají kamenu dokonalý tvar, díky kterému mají diamanty ve světle krásně vyřezaný a lesklý vzhled.

V současné době se také aktivně vyrábějí umělé diamanty pěstované ve speciálních laboratořích. Samozřejmě, jejich cena je ve srovnání s přírodními kameny poměrně nízká. Umělé verze kamenů jsou však také populární.

Barva

Existuje několik odstínů diamantů.Nejcennější je samozřejmě diamant, který nemá žádnou barvu. Transparentní. Další takový kámen se nazývá „čistý diamant“. Existují i ​​další možnosti barev. Například černý diamant. Tento kámen přírodního původu je poměrně vzácný, ale jeho krásu není možné odtrhnout. Úžasnou vlastností černého diamantu je, že je matný, zatímco všechny ostatní verze diamantů jsou lesklé.

Tam jsou diamanty a odstíny šedé, ale nejsou tak cenné jako černá.

Neméně zajímavé šperky jsou vytvořeny s diamanty nažloutlé a citronové odstíny. Také tam jsou diamanty s fialovými a hnědými odstíny. Prsteny s takovými kameny budou výborným doplňkem k jakémukoliv obrazu.

Je nepravděpodobné, že by barevné diamanty nechaly nikoho lhostejného. Například šperky s koňakovým diamantem a diamantem ze šampaňského, zejména prsteny a náušnice, vypadají velmi jemně a elegantně. Růžové diamantové předměty nejsou o nic méně krásné a sofistikované, takový kámen je považován za poměrně vzácný. Určitě však zaujme nejen sebe, ale i svého majitele.

Modely

Obrovská škála modelů diamantových prstenů vám umožní rozhodnout i pro nejnáročnější zákazníky s neobvyklou chutí. Brilantní se hodí naprosto všechno. Lidé se světlou a tmavou pletí, blondýnky a červené, zelenooké a hnědé oči.

Velmi oblíbené jsou modely prstenů s kruhovým diamantem, broušeným v bílém zlatě nebo platině, vyrobené v minimalistickém stylu. Veškerá pozornost je zaměřena výhradně na krásu kamene. Neméně zajímavé jsou prsteny s diamantovou dráhou nebo rozptyl kamenů v růžovém nebo bílém zlatě. Tenké kroužky v kruhu s diamanty vypadají velmi šetrně a aristokraticky. Staňte se ideální volbou pro slavnostní akce, jako je angažmá.

Také tyto prsteny mohou být svatba. Snubní prsteny, zpravidla neobsahují nic navíc, vypadají jednoduše a stručně, ale zároveň vypadají drahé a luxusní.

Modely šperků s tancem nebo plovoucím kamenem také zapůsobí na ty, kteří hledají něco výjimečného a neobvyklého. Diamant je schopen odrážet světlo uvnitř sebe a vracet ho, což je důvod, proč se vytváří neobvyklá hra světla. Rám pro taneční kameny je také mobilní, což umožňuje kameni doslova vystřelit paprsky světla při sebemenším pohybu. Šperky s takovými diamanty vyzařují více světla než ty, které jsou fixovány v pravidelném rámu.

Diamantový prsten ve tvaru srdce se může stát symbolem nekonečné lásky. Velmi nezapomenutelné modely nejen z průhledných kamenů, ale také z růžové a žluté.

Neméně populární jsou prsteny s květinovými motivy. Diamantový prsten ve tvaru neobvyklého květu bude harmonickým doplňkem vašeho vzhledu. Velmi krásné modely v podobě květu Camellia lze nalézt na Chanel. Tulipán prsten s diamanty v bílé nebo žluté zlato bude vypadat opravdu nádherný.

Úžasné vzorky a mistrovská díla šperků jsou prsteny s velkými diamanty řezané markýzem. Ideálně doplňují ženské ruce zralých žen.

Modely prsteny v podobě korunky s diamanty jsou vhodné pro všechny fair sex. Provádí se v různých variantách as přidáním dalších drahokamů nebo polodrahokamů. Výběr kruhu ve formě korunky bude velmi výhodný, protože každá žena alespoň jednou v životě snila o tom, že se cítí jako královna nebo princezna. Takový prsten určitě dá svému majiteli aristokratický vzhled.

Kombinace s jinými kameny

Samotný diamant je velmi viditelný kámen, ale velmi často jsou prsteny zdobeny nejen s ním, ale také s inkluzemi jiných kamenů. Perfektní spojení se skládá z diamantů a safírů. Prsteny s takovými kameny jsou vyráběny v různých provedeních. Od nekomplikovaných a snadno složitých a masivních.

Prsteny s diamanty a smaragdy jsou také velmi krásné a znatelné. Vypadá obzvláště dobře v rámci růžového zlata nebo platiny. Určitě najdete svůj vlastní prsten, protože mnoho šperkařských domů nabízí širokou škálu modelů těchto prstenů nejen pro ženy, ale i pro muže.

Prstencové modely s perlami různých odstínů a diamantů pravděpodobně nenechají nikoho lhostejného. Taková nádherná dvojice kamenů bude kombinována s jakýmkoliv stylem oblečení. Přidejte do svého obrazu poznámky ženskosti a aristokracie.

Prsteny s diamanty a ametysty nejsou také méně populární než všechny ostatní kombinace. Fialová barva ametystu v různých odstínech velmi dobře v souladu s diamanty. Modely těchto kroužků v různých provedeních vypadají velmi vzdušně a nenápadně. Kameny hrají ve světle velmi krásně. Vytvořte klidný a snadný vzhled.

Materiály

Téměř každý klenotnictví nabízí širokou škálu diamantových prstenů. Většinou jsou prsteny vyrobeny z drahých kovů, jako je zlato, platina a stříbro. Stříbrné prsteny s velkým diamantem nebo naopak s malými kameny vypadají velmi pěkně. Kroužky platiny s rozptylem diamantů budou také vynikající volbou pro každou oslavu. Prsteny vykládané diamanty a dalšími kameny růžového, bílého a žlutého zlata také dokonale doplní vaše oblečení.

Hodnotící kritéria

Každý fasetovaný diamant - tj. Diamant je hodnocen podle hlavních kritérií, která určují kvalitu kamene. Existují čtyři taková kritéria. Hmotnost, jasnost, barva a střih.

Hmotnost diamantu se měří v karátech. Čím větší je hmotnost kamene, tím dražší bude. Je však důležité vědět, že několik kamenů se stejnou hmotností v karátech může být klenotníky odhadnuto úplně jinak, a to proto, že kromě hmotnosti jsou také zohledněny odstíny kamene a jeho kvalita obecně. Proto se předpokládá, že cena závisí pouze na váze.

Vyčistěte diamant. Záleží na čistotě toho, jak bude jiskřivý kámen. Jak již bylo zmíněno, čím transparentnější a bezchybnější je diamant uvnitř i vně, tím vyšší je jeho hodnota ve špercích. Různé vnitřní bělavé a šedavé defekty a praskliny mírně snižují hodnotu kamene, ale je obtížné je vidět, a proto nejčastěji neovlivňují vzhled kamene.

Barva Diamanty jsou svou povahou průhledné nebo se žlutavým nádechem různé intenzity. Tam jsou také barevné kameny. Například růžová nebo hnědá. A také čistě černá. Tyto diamanty jsou poměrně vzácné, resp. Barva ovlivňuje také hodnotu výrobku kamenem.

Řez Glitter a lesk na diamanty, samozřejmě, dává klenotník. Přirozeně nejsou tak šumivé. Nejčastěji mají kameny klasický kulatý tvar. Tam jsou také prsteny s neobvyklým řezem. Například, ve formě srdce, hrušky, tulipánu nebo zářivé a mnoho dalších. Hlavní věc je, že fasetový kámen je ideálně kombinován s hotovými šperky.

Jak si vybrat

Chcete-li říct, že výběr diamantový prsten je jednoduchý úkol, s největší pravděpodobností, je nemožné. Volba kruhu s takovým kamenem vyžaduje zvláštní pozornost.

Výběr diamantového prstenu, neměli byste hledat mimořádně transparentní kámen, protože každý rám z drahých kovů bude ještě dávat konkrétní odstín kámen. Kromě toho, pokud si koupíte prsten nejen s diamantem, ale s přítomností jiných kamenů, pak to vše samozřejmě ovlivní odstín diamantu jako celku.

Při nákupu šperků s takovým kamenem se ujistěte, že máte zájem o příslušné dokumenty a certifikáty pro šperky. Tento certifikát uvádí všechny vlastnosti kamene, od barvy, hmotnosti a jasnosti až po jeho původ. Neměli byste šetřit na čistotě diamantu, čím nižší je cena, tím vyšší je pravděpodobnost, že kámen patří do kategorie kamenů, které mají různé třísky a vady.Ano, nejsou viditelné pouhým okem, ale takový kámen se může rychle rozdělit. Kvalitní kámen nejvyšší kategorie nebude levný.

Kromě toho byste měli věnovat pozornost upevnění diamantu v prstenci. Velmi kvalitní kamenné nastavení se provádí pomocí ventilů nebo háčků. Nejčastěji se takováto spojka používá k soustředění veškeré pozornosti na diamant.

Při výrobě kroužků s rozptylem kamenů se použil kanál směr. Malé oblázky jsou umístěny uvnitř kanálu vytvořeného v prstenci a uzavřeny na koncích.

Pokud chcete, aby rám nebyl viditelný, pak byste měli vybrat prsten s diamantem vydláždit. Vypadá to opravdu drahé a luxusní.

Také, použití pánů a hluchý připínáček. Tímto způsobem upevnění je kov držen ve speciálním rámu, který, jak to bylo, „zakrývá“ kámen ze všech stran.

Co na sebe

Diamantový prsten bude vždy vítězstvím pro každou oslavu. Ať už je to svatba, ples nebo narozeniny. Skromné ​​diamantem zdobené diamantové šperky se mohou stát také vašimi společníky při vytváření neformálního vzhledu.

Diamantový prsten je ideální pro každodenní život, zejména pokud se jedná o svatbu. Kromě toho bude tento prsten zdůraznit svou ženskost a smysl pro chuť. Prsteny a další diamantové šperky ve vašem vzhledu budou vypadat stejně dobře jak s přísnými šaty a tužkou sukně, tak s obleky různých stylů. Ideální pro ženy a dívky ve vedoucích pozicích a dámy pracující v kancelářích. Hlavní věc, kterou je třeba si uvědomit, je to, že čím mladší je dívka, tím skromnější diamanty by ji měly ozdobit. Masivní prsteny s velkými diamanty jsou ideální pro starší ženy.

Pokud se rozhodnete nosit večerní nebo koktejlové šaty, pak byste se neměli pověsit se všemi ozdobami ze šperkovnice. Stačí si vybrat prsten a diamantové náušnice. Nebo prsten a náhrdelník. Dva šperky budou stačit k vytvoření úplného a nádherného obrazu.

Je důležité vědět, že drahé šperky "láska" klasiky. Proto, výběr diamantů, zkuste vytvořit ženský obraz, vyhnout se různým lesklým věcem a kamínky. Klasické prosté výrobky z drahých tkanin budou vaší jedinou rukou.

Diamantové prsteny by neměly být kladeny na jeden nebo více prstů. I když je jedna z nich svatba.

Náklady na

Cena diamantového prstence se skládá nejen z hmotnosti kamene a čistoty jeho odstínu, ale také z materiálu, ve kterém je samotný kámen orámován. Pokud je prsten zlatý, cena bude také záviset na vzorku zlata. Nejčastěji barva zlata neovlivňuje cenu.

Cena samotného diamantu je tvořena kritérii pro hodnocení diamantů. Čím vyšší je karát a vlastnosti kamene, tím vyšší je cena. Vzácné diamanty, například černé, budou mnohem dražší než obyčejné. Také diamant může stát více, protože jeho řez.

Jediný karátový diamant bude poměrně drahý, velmi často takové kameny s nejlepšími ukazateli dosáhnou ceny 120, nebo dokonce 300 tisíc USD. Malé kameny o hmotnosti 0,1 karátů na ruském trhu lze nalézt za cenu asi 10 tisíc rublů.

Práce klenotníka může také ovlivnit cenu diamantového produktu. Pokud je prsten vyroben s různými vzory, je do něj investováno mnoho manuální práce, pak bude cena vyšší.

Dá se říci, že diamantové prsteny se nyní staly dostupnější věcí, takže mnoho z nich bude schopno si tyto luxusní šperky pořídit pro sebe.

Jak se starat

Hlavním pravidlem v péči o šperky je to, že čištění v okolí domu nebo práce s různými detergenty, je nutné odstranit všechny prsteny a náramky, zachrání je před různými škrábanci, deformace a ztmavnutí. Kromě toho by šperky měly být uloženy ve zvláštních boxech.

Čištění diamantového prstence není obtížné. K čištění kamene je vhodný roztok běžného pracího prášku a vody.Můžete ho vyčistit houbou nebo tvrdým kartáčem. Můžete také použít speciální čisticí prostředek na šperky.

Přehled značek

Mnoho značek vyrábí velmi krásné a neobvyklé diamantové prsteny. Takové prsteny jsou skutečně opravdové šperky. Velmi nezapomenutelné snubní prsteny, samozřejmě, v Tiffany. Prsteny Tiffany s diamanty, jiskřící v různých odstínech, se stanou symbolem pravé lásky.

Neméně luxusní a jedinečné diamantové prsteny od Cartier. Není divu, že Cartier věnuje největší pozornost diamantovým šperkům, protože tento kámen je ústředním bodem umění tohoto klenotnictví.

Bvlgari diamant nebo diamant pavé prsteny jsou skvělým doplňkem k vašemu vzhledu. Vyzařují eleganci a odhodlání, které se odráží ve vzhledu jejich majitele.

Zajímavé designérské modely diamantových prstenců v různých odstínech jsou prezentovány na Chopardu. To je věřil, že prsteny této značky jsou nadčasové, budou vynikající rodinné dědictví.

Značky Sokolov a Pandora také představují různé možnosti pro prsteny s diamanty. Značka SOKOLOV může potkat netradiční zásnubní prsteny v růžové a kombinované zlatě.

Pandora nabízí také zajímavá designová řešení. Prsteny s diamantovým chodníkem budou skvělým doplňkem nejen večerních šatů, ale i každodenního vzhledu.

Zajímavá konstrukční řešení

Nejneobvyklejší a nejzajímavější designová řešení, samozřejmě, Chanel a Bvlagari. Prsteny Chanel z kolekce Camelia jsou dokonalou geometrií a nekonečnými stylistickými interpretacemi ve špercích. Takové prsteny vypadají velmi drahé a šlechtické. Budou si pamatovat nejen sebe, ale i svého majitele.

Bvlgari prsteny s diamanty a diamantem pavé jsou opravdová mistrovská díla šperků. Velkolepé kameny a originální rámy představují designové provedení prestiže.

Neméně zajímavé a zazvoní Harry Winston. Luxusní modely šperků této značky způsobují jejich majitelům jen jeden obdiv. Mnozí monarchové a moderní celebrity dávají přednost této značce.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky