Co mohu nosit s krátkou džínovou bundou?

Co mohu nosit s krátkou džínovou bundou?

Stejně jako mnoho věcí s dlouhou a bohatou historií si oříznutá džínová bunda zasloužila právo považovat ji za jednu z položek rozšířené základní skříně módy. Dospělé dámy i velmi mladé krásky nosí stylové krátké džíny, které na základě téže věci vytvářejí jedinečné a odlišné obrazy.

Populární modely

Zkrácená bunda je jednou z nejvýznamnějších modelů této sezóny. Dokáže zdůraznit důstojnost ženské postavy, a proto ji nejčastěji volí mladé dívky. Dnešní návrháři prezentují bundy až do pasu nebo připomínají vzhled bolera z džínoviny.

Také dnes jsou oblíbené bundy s krátkými rukávy a dokonce i bez rukávů. Lehké džínové vesty bez problémů "dostat se" v jednom luku s dlouhými šaty v podlaze a lehké elegantní šaty.

Módní trendy

V nejnovějších sbírkách můžete vidět návrat k módy džínové bundy s kožešinovým lemováním. Takové produkty budou důležité v offseason, chrání vás před chladem počátkem podzimu nebo pozdního jara.

Pro teplejší počasí byly také navrženy zajímavé nové položky. Především je to oříznuté denim bez rukávůdříve zmíněných. Mohou být zdobeny výšivkou nebo doplňky, konkurují více nudným modelům pletenin.

Barevná řešení

Jedna z nejoblíbenějších barev bund je modrá. Tmavě modré džínové bundy jsou kombinovány s téměř všemi oděvy. Ale kromě klasických modrých džínových výrobků nyní můžete najít bundy tyrkysové, zelené, šedé, bílé a dokonce i růžové květy.

Bílé bundy ideální pro hubené dívky. Světlý dres může nahradit nudnou bundu v ležérním luku.

Černá bunda je považována za univerzálnější. Tmavý denim je schopen skrýt další libry. Ale právě proto, černé kratší bundy se nedoporučují pro dívky s hruškovitým tělem, protože černá bude vizuálně snižovat „vrchol“, díky čemuž bude postava vypadat ještě disproporcionálně.

Také v této sezóně věnují designéři velkou pozornost dokončovacím bundám. Své modely zdobí zajímavými pruhy, aplikacemi a barevnými vložkami z jiné tkaniny.

Jak si vybrat

Při výběru džínové bundy se doporučuje věnovat pozornost tomu, jak je tento nebo tento model populární, ale jak to sedí na vás. Vyberte si styl, který nejlépe zdůrazňuje důstojnost vaší postavy.

Baculaté nebo zcela zkrácené bundy jsou pro nevlídnější dívky naprosto nevhodné. Pokud máte nadváhu, vyberte si volnou bundu.

Také vyzvednutí zkrácené bundy, ujistěte se, že věnovat pozornost jeho kvalitě.. Zkontrolujte švy, ze kterých by se nitě neměly vytrhávat, kvalitu tkaniny a příslušenství. Kvalitní výrobek vydrží mnohem déle, což znamená, že nákup dražších džínů je zcela oprávněný.

Co na sebe

Oříznuté džínové bundy se dobře hodí k lehkým ženským šatům. Stylový luk se objeví, pokud doplníte krátkou džínovou bundu s hedvábím, pletenými nebo šifónovými šaty.

Nejjednodušší variantou této kombinace je prosté tričko a džínová bunda. Tento obrázek vypadá velmi jednoduše, ale zároveň elegantně. Můžete si vybrat jak klidný světlý top a světlé tričko, které vás zaujme. Harmonický v tomto obrázku bude vypadat top bez jakéhokoliv dekoru.

Džínové kraťasy bundy jít dobře s kraťasy, džíny a kombinézy. Je žádoucí, aby se barva a hustota tkaniny ze dvou různých produktů od sebe lišily, aniž by došlo ke slučování.

Vytváření luky s džínovými bundami se doporučuje vyhnout se klasickým sukním, přísným kalhotám a kancelářským šatům z tlusté vlny nebo bavlny.

Velkolepý obraz: tipy stylistů

Stylisté doporučují používat všechny výhody oříznuté džínové bundy, což vytváří neobvyklé módní kombinace. Například lehká načechraná sukně v kombinaci s lehkým top bude vypadat velmi romanticky a smyslně. Eleganci obrazu podtrhuje tenký kožený pásek v pase, kotníkové boty s podpatky a stylová béžová spojka.

Další neobvyklý luk může být vytvořen na základě dlouhých černých šatů na podlahu. Jednoduché pletené šaty nemusí být součástí večerních šatů, doplněné jehlovými podpatky. Pokud si vyberete pohodlnou obuv z jasně červené barvy, dostanete velmi zajímavý ležérní luk. To je také vhodné pro krátké tmavě modré džíny.

Oříznutá džínová bunda je skvělý způsob, jak dokončit jakýkoliv stylový luk. Proto nezapomeňte věnovat pozornost tomuto trendu návratu k módě.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky