Dámské džínové bundy 2019

Dámské džínové bundy 2019

Je nepravděpodobné, že v šatníku moderní stylové dívky je všestrannější a pohodlnější věc než džínová bunda. Tento oděv je velmi populární mezi ženami různého věku a stavbou těla. Džíny jsou vždy v trendu, takže každý, kdo se zajímá o módu a styl, by měl vědět, co jsou a co kombinují.

Výběr podle sezóny

Za prvé, musíte říci, že džínové bundy lze nosit kdykoliv během roku. Modely pro zimu a léto se samozřejmě výrazně liší. O těchto rozdílech se nyní bude diskutovat.

Léto

Letní džíny jsou nejjednodušší a jsou šité minimální tkaninou. V letním vedru jsou relevantní denimové bez rukávů, které jsou dobře kombinované s šaty a tričkami s kraťasy. Pro chladné večery si můžete vyzvednout běžné džíny: od klasických dlouhých rukávů po kožené bundy a oříznuté koketní bundy.

V létě je čas věnovat pozornost nestandardním barvám. Opálené dívky, například, bude nosit džíny bílé, světle zelené nebo hořčice barvy.

Na podzim-jaro

Na podzim a na jaře, návrháři nabízejí izolované modely džínové bundy. Modely, doplněné kašmírem, kožešinami nebo pletenými vložkami, vypadají velmi krásně. Pro chladnou sezónu také nabízíme modely s kapucí nebo vysokým límcem.

Denim vás samozřejmě nebude chránit před deštěm, jako větrovka nebo pláštěnka. Současně je však možné ho nosit v chladných večerech a používat ho jako pěkný ekvivalent lehkých bund.

Zima

Pro chladnou zimu, na kterou jsme zvyklí, je samozřejmě nepravděpodobné, že se do ní vejdou džínové bundy. Jsou mnohem horší v teple až po polstrované kabáty, kožichy a kožichy. Ale na začátku zimy, kdy mráz ještě nenarazila, můžete nosit teplou džínsovou bundu s teplým pleteným svetrem. Zimní bundy jsou doplněny podšívkami a měkkou srstí.

S kožešinou

Nejčastěji jsou zimní džínové bundy zdobeny kožešinou. Může být přírodní i umělá. Mohou být zdobeny pouze límcem, a mohou být zdobené a spodní, a manžety.

Izolované

Teplé džínové bundy návrháři doplňují podšívku. To je velmi praktické, zejména pokud se uvolní. V tomto případě lze bundu pro chladnou sezónu snadno přeměnit v outfit.

Podšívka může být vyrobena z různých materiálů. Nejlehčí variantou je flanelová podšívka. Bunda na flanelu nebude vaše postava příliš objemná, ale zároveň vás nebude nijak zvlášť zahřívat. Teplejší varianta - džíny lemované ovčí kůží. Jsou velmi odolné a útulné, takže pro teplou zimu má smysl zvolit právě takovou možnost.

Stylové modely

Kromě sezónních rozdílů se džínové bundy také liší stylem a přítomností dekorativních prvků.

S kapucí

Bundy s kapucí jsou důležité pro ty, kteří zůstávají věrní sportovnímu stylu v oblečení. Džíny takového stylu mohou být, jak kompletně šité z džínoviny, tak i kombinované. Velmi často má džínová bunda pletenou kapuci světlé barvy.

Bez límce

Přesný opak předchozí verze - bundy bez límců. Tento model džíny bude vypadat dobře s ženskou halenku nebo objemné tričko.

Biker bunda

Chcete-li vytvořit jasné neformální obrázky, můžete použít džínovou koženou bundu. Může být vyzdoben nábytkem nebo továrními střihy a odíráním.Tato bunda dokonale zapadne do luku ve stylu punku, grunge nebo oblečení pod osmdesátými léty.

Zkrácené

Dva extrémy jsou populární nyní: prodloužené a zkrácené džíny. Druhá možnost je populárnější mezi mladými dívkami. Krátké bundy mohou být až do pasu, nebo dokonce kratší. Některé modely se podobají krátkému denimu bolero. Oříznutou bundu a požádat o lehké letní luk s letní šaty nebo šaty.

Pletené rukávy

Pletené rukávy džínové bundy jsou vhodnější pro chladné období. Tato kombinace vypadá velmi zajímavě díky kontrastu textur. Rukávy mohou být buď prolamované, vyrobené z nejjemnější vlny, a husté, s trojrozměrnými vzory.

Na blesk

Klasická řada tlačítek může být také nahrazena zipem. Díky tomu je denimový výrobek modernější a pohodlnější. Pravý blesk se může velmi rychle zlomit, takže při nákupu dbejte na jeho kvalitu.

Klasika

Klasické džíny také neztrácejí svůj význam. Tyto bundy, stejně jako jejich první prototyp, jsou zdobeny límcem, řadou tlačítek nebo zipem a kapsami. Taková klasická bunda se nejčastěji objevuje v základní skříňce dívek.

Módní barvy

Klasické džínové bundy z denimu bohatého na indigo. Nyní máme k dispozici velký výběr barev, takže stojí za to využít a vybrat si odstín z obrovské palety barev, která se vejde do skříně.

Modrá

Modrý džín je jedním z nejvšestrannějších. Všechny odstíny ušlechtilé modři, od bohaté indigy po nebe modré, dobře zapadají do základní skříně. S modrými džíny, můžete kombinovat světlé věci a klidnější. Také to bude vyhovovat věci s výtisky a abstraktní vzory.

Černá

Tmavé barvy v oblečení vypadají elegantně a stylově. Černou džínovou bundu lze snadno kombinovat s věcmi v oficiálním stylu. Snažte se vybrat ne příliš přísné sukně a kalhoty, protože džíny jsou stále docela neformální věc.

Šedá

Další populární barva pro džínové bundy je šedá. Jeho odstíny jsou vhodné pro různé typy dívek. Světle šedé bundy se proto doporučují nosit hnědé vlasy a brunetky. Ale břidlicově šedá a barva mokrého asfaltu bude vyhovovat blondýnkám.

Šedá je sama o sobě neutrální, takže si můžete vyzkoušet řadu nových kombinací se všemi odstíny.

Bílí

Světlá barva je o něco méně populární než zbytek. Ačkoliv světlé věci na dívkách vypadají velmi dobře, přidávají se k obrazu čistoty a svěžesti. Bílá džínová bunda není výjimkou z tohoto pravidla.

S ním můžete vytvořit více romantické a ženské luky, kombinující to s šaty, šortky nebo hubené klasické kalhoty.

S potiskem

Také džínové bundy mohou být zdobeny potisky. Nejoblíbenější vzory jsou květinové, geometrické a etnické. Pokud si vyberete takovou zářivou bundu, nezapomeňte, že se stává hlavním předmětem v obraze, proto je lepší ji doplnit monofonními věcmi.

Dokončete

Dodatečná výbava může dramaticky změnit vzhled džínové bundy, nebo jednoduše udělat více originální. Moderní designéři používají kamínky, hroty, vložky z jiných tkanin, pruhů a dalších dekorativních prvků jako dekorace. Promluvme si o nich podrobněji.

Kombinované bundy

Nejjednodušší možností pro dokončení džínové bundy je doplnění vložkami z jiných materiálů. Designéři mohou použít ozdobu kůže, krajky, hedvábí a jiných tkanin.

Kožené vložky se často vyrábějí na loktech, což zvyšuje životnost výrobku. Krajka ale dělá krajku romantičtější, takže vložky z tohoto tenkého elegantního materiálu mohou pokrýt jakoukoliv část bundy.

S kamínky

Drahokamy velmi často zdobí povrch džínové bundy. Mohou vytvářet celé vzory nebo vzory na povrchu tkaniny. Kamínky mohou být nahrazeny flitry, hroty nebo nýty.

S pruhy

Můžete vytvořit jasný a mladistvý obrázek přidáním pruhu. Mnoho techniků tuto techniku ​​používá. Tímto způsobem si můžete bundu také ozdobit sami. Stačí, když si koupíte oblíbenou náplast a šijete ji na bundě, buď ji zdobíte, nebo zakryjete třením nebo dírou, která se v průběhu času objevila.

Přehled značek

Nyní existuje mnoho firem, které se zabývají výrobou džínové bundy. Vedoucí značkou je Levis. Tato společnost jako první představila svět klasických džíny. Pod značkou Levis jsou nyní vyráběny džínové bundy různých stylů a střihů pro ženy a muže různého věku a společenského postavení.

Společnost Wrangler poprvé soutěžila s Levisem. Ve sbírkách této značky najdete mnoho zajímavých nových výrobků, jako jsou stylové bundy bez límců, nebo modely zdobené objemnými náplastmi.

Mladé ženy jsou také velmi populární džíny od značek takový jako GAP a ASOS. Vytvářejí světlé dětské oblečení, které je zároveň levné a levné.

Kolik je

Náklady na značkové džínové bundy jsou samozřejmě vyšší než obvykle. To je však zcela oprávněné, protože značkový výrobek vyrobený ve všech normách vydrží mnohem déle.

Jak si vybrat

Chcete-li si koupit džíny, nelitujete okamžitě o jejím nákupu, zodpovědně se podívejte na její výběr. Vyberte si džínsový odstín, který vyhovuje vašemu typu barvy, který bude dobře kombinován s jinými věcmi ze skříně. Poté rozhodněte o stylu bundy a dekorech.

Při výběru džíny věnujte zvláštní pozornost kvalitě džínoviny, švů a doplňků. Aby vám bunda sloužila dlouhou dobu, musí být vše na nejvyšší úrovni. Rukávy by neměly být krátké ani omezující.

Také při volbě bundy mějte na paměti, že prodloužené modely nejsou vhodné pro krátké dívky a krátké - pro majitele výšky modelu.

Jak by mělo sedět

Džínové bundy přicházejí v různých stylech, takže dívky mohou najít pro sebe něco vhodného, ​​bez ohledu na rysy postavy. Obecně platí, že bundy jsou buď volné nebo vybavené.

Pokud vám vaše postava umožňuje nosit těsné oblečení, můžete si vybrat vybavené modely. Takový styl vypadá elegantní a ženský. Bunda by neměla zdůrazňovat vady postavy nebo být větší v velikostech ramen - to okamžitě poškodí obraz.

Volná bunda jako by byl vzat z ramene chlapa, také by se na tebe neměl dívat. Pečlivě vybírejte nadrozměrný model tak, aby vám jeho volné uložení prospělo.

Co na sebe

Denimovou bundu lze kombinovat s různými obrazy, vybírat správné věci ve velkém stylu.

V teplejším období Důležité budou kombinace krátkých džínových bund s kraťasy, džíny a topy a lehkých šatů. Dámské oblečení se mísí v překvapivě dobře s lehce hrubou džínovou bundou. Ona bude dělat šaty s tekoucí šifon, ložní prádlo nebo cambric šaty více jednoduché a demokratické.

Džíny v šatech mohou být nahrazeny jinými kalhotami, aby byl vzhled zajímavější. Kordurové kalhoty nebo nákladní kalhoty mohou být vynikající alternativou k nim. Pokud si vyberete jasnější dno, pak rozhodně nebudete bez povšimnutí v takových šatech. Můžete si také vyzvednout legíny nebo legíny na spodní prádlo s džíny. Toto dno může být jak nezávislé, tak doplněno prodlouženou tunikou nebo košili.

Pod džíny můžete nosit prostá nebo potištěná trička, košile a halenky. Ujistěte se, že obraz nevypadá příliš mnohovrstvě a věci, které jste vybrali, jsou vzájemně kombinovány.

Bunda může nahradit i džínová bunda. To není příliš přísné oficiální oblečení bude apelovat na každého, kdo se nudí obchodní klasiky. Aby oblečení vyhovovalo všem pravidlům stylu, nosí klasické tričko se standardním límcem a sudou řadu knoflíků pod džíny. Dno by mělo být také klasické. Chinos, kalhoty zúžené na dno se šipkami nebo jednoduché kalhoty z tlustého obleku budou vhodné zde.

Nepřehlížejte příslušenství. Jsou schopny vytvořit jakýkoliv obraz originálnější a jasnější. Džínové bundy mohou být doplněny světlými šátky, šátky a šperky. Hlavní věcí není sbírat do jednoho obrazu velké množství dekorativních prvků, aby se nestal stromem nového roku.

Co byste neměli nosit

Džínová bunda se nedoporučuje nosit s jinými denimovými věcmi stejného odstínu. Takový obraz by byl příliš provinční a neatraktivní. Pokud chcete vytvořit zcela džínové luk, vyberte si věci jako různé barvy. Například klasická tmavě modrá bunda a tmavé džíny.

Také se nedoporučuje kombinovat bundu s velmi přísnými a obchodními záležitostmi. Ačkoli bunda a používá se v obchodních luky, ale s šaty-případ, rozšířené kancelářské kalhoty a blejzry z tlusté vlny a úpletu, není nutné kombinovat.

Denimová bunda nemůže být nazývána klasickou věcí v dámském šatníku. Ale zároveň je to velmi univerzální a často se používá k vytvoření módních luky v každém ročním období, takže v džínách je velké množství fanoušků. Připoj se a ty jsi jeden z nich, protože Džínsová bunda není trendem, který každý na konci podzimu zapomene, ale stálým společníkem pro všechny, kteří ocení pohodlný a neformální styl šatů.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky