Populární barvy džínové kohouty

Populární barvy džínové kohouty

V šatníku každé dívky, která následuje módu, bude alespoň jedna džínová bunda. Nyní se aktivně vracejí svou obrovskou popularitu, takže se designéři snaží, aby nabízené produkty byly rozmanitější a jasnější. Mezi nejnovějšími novinkami tak můžete vidět nejen klasické modré, modré a monochromatické džíny, ale i modely všech barev duhy. DPro ty, kteří nevědí, co stojí za to nosit vícebarevné bundy, se tento článek stane skutečným průvodcem světem moderního denimového módy.

Populární barvy a potisky bund a co s nimi nosit

Černá

Černý denim vypadá formálněji. Černá barva je vhodná pro všechny dívky, ale ne každý ji může správně kombinovat s jinými věcmi.

Nejjednodušší způsob, jak vytvořit luk s bundou, doplňující její modré džíny. Černá džínová kožená bunda doplněná o hubené nebo roztrhané „milence“ bude působivá. Jednoduchou bundu bez dekoru lze použít i při vytváření úklonu kanceláře, kombinujícího se s přísným oblečením. Můžete také hrát na kontrast a přidat mírně šifónové šaty na mírně drsné černé nadměrné džíny.

Bílá

Bílá džínová bunda naopak vypadá velmi romanticky a něžně. Tato barva je nejlepší pro léto. Kombinace bílých džínových a pastelových šatů vypadá velmi pěkně. V tomto outfitu, doplněném o světlé boty nebo sandály, budete vypadat velmi žensky.

Pokud se však výše popsaná kombinace jeví jako příliš vybledlá, můžete do obrazu vždy přidat jasné barvy. Obecně platí, že bílá barva je poměrně neutrální a jde dobře se všemi ostatními. Ale stylisté nejčastěji doporučují kombinovat bílou bundu s věcmi modré, modré nebo růžové.

Růžová

Tradiční dívčí barva je volbou jasných a odvážných dívek. Růžové džínové bundy jsou perfektně kombinovány s klasickými barvami: bílou, černou a šedou. Také, světlejší odstíny růžové mohou být kombinovány s modrými džíny a lehké sukně nebo kalhoty.

Ale rozhodně stojí za to vyhnout se luky, skládající se výhradně z růžových věcí, které vás budou vypadat jako panenka Barbie.

Modrá

Světle modrá džínová bunda se může nosit alespoň každý den. Tuto barvu lze kombinovat s šaty všech odstínů. Vypadá jemněji než tmavě modrá, takže to bude vyhovovat hlavně mladým dívkám.

Brown

Další neutrální barva je světle hnědá. Je dobře kombinovaná nejen s monofonními věcmi, ale i s tištěnými. Světlý tandem je hnědé džínové šaty a leopardí šaty. Můžete také zkusit kombinovat hnědé s pastelovými nebo žlutými a oranžovými odstíny v jednom luku.

Béžová

Béžová džínsovina bude vypadat okouzlující v romantickém vzhledu. Zkombinujte to s věcmi práškové nebo vaječné barvy, nebo naopak, experimentujte s jasnými odstíny, například růžovou, korálovou nebo žlutou.

Zelená

Světle zelená bunda dá vašim šatům trochu čerstvosti. Neon a zelené odstíny zelené se obtížně kombinují s jinými barvami, takže při výběru saka je lepší zastavit se na smaragdově zelené. Vypadá stejně dobře s tmavými a světlými věcmi.

Šedá

Neutrální šedá bunda - to není nudné oblečení, které bude vypadat velmi dobře s mnoha věcmi. Šedá barva je velmi univerzální. Jeho nejzajímavější odstíny jsou světle šedá a grafitová.

Šedá může být hlavní barva, a to jak pro monochromatické luky, tak pro jasný barevný obraz. Pro ležérní sety můžete použít černé džíny, které doplní bílé tričko a šedé tričko. Takový obraz se nezdá příliš ponurý, zřeďte ho jasnými akcenty. To může být šátek, šátek na krk, taška nebo šperky.

Obecně se předpokládá, že šedá barva vypadá nejlépe na dívkách s tmavými vlasy. Blondýnky se hodí do tmavších odstínů šedé.

Modrá a tmavě modrá

Modrá bunda je klasická verze, která vyhovuje každé dívce. Je poměrně neutrální a může být základem pro jakýkoli obraz. Nejúspěšnější kombinací je modrá džínová bunda a černé a bílé oblečení. V kombinaci s monochromatickými věcmi hraje džínová bunda s novými barvami.

V zásadě, s tmavě modrými barvami, všechny ostatní barvy jsou „přátelské“. Jediné, co by majitelé těchto bund měli vzít v úvahu - luk z džínové bundy a kalhoty stejné barvy, bude vypadat příliš obyčejně a dokonce provinciálně. Pokud se chcete obléknout zcela v džínové, vyberte si věci různých barev a určitě doplňte svůj luk neutrálním topem nebo tričkem.

Žlutá

Žlutá džínová bunda je schopna vytvořit jakýkoliv obraz jasný a slunečný. Kanárská žlutá, zarážející oko, je samozřejmě obtížné nazývat univerzální barvou. Proto je pro každodenní nošení lepší zvolit hořčicovou bundu nebo medový odstín.

Odstíny zelené a hnědé, stejně jako základní šedá a černá se dobře kombinují se žlutou.

Khaki

Khaki džínový oblek fashionistas jakéhokoliv věku. Tento nepříjemný odstín lze kombinovat s věcmi černé, béžové, šedé nebo vínové barvy.

Tyrkysová

Světlé tyrkysové barvy samy o sobě jsou velmi jasné, takže je lepší je „ztlumit“ s pastelovými nebo monochromatickými barvami, takže v jednom snímku není třídění barev.

Barevné

Barvu můžete přidat do jasného květinového džínoviny. Opět platí, že takový chytlavý kus oblečení je nejlépe kombinován s něčím neutrálním a klidným.

Tipy pro návrháře

Světlé vícebarevné bundy mohou zředit jakýkoliv obraz. Stylisté doporučují zvednout bundy nejen pro věci, které doplňují luk, ale také pro jejich barevný typ. Také, vybírat jasnou věc, nezapomeňte, že na jednom obrázku je nežádoucí kombinovat více než tři základní barvy. Dodržujte tato pravidla a budete vždy vypadat stylově a jasně.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky