Dámská jeansová bunda velká velikost

Dámská jeansová bunda velká velikost

Který kus oděvu musí být přítomen v šatníku každé ženy s oblý tvarem? Samozřejmě, to jsou džíny. I přes svou pravost zůstávají v roce 2016 relevantní dámské bundy velkých velikostí, které se téměř nezměnily.

Díky své praktičnosti a všestrannosti může jeden oděv nahradit větrovku, bundu nebo bundu.

Jak si vybrat džíny plné délky

Při výběru džínové bundy dbejte především na:

 • druh materiálu a jeho barva;
 • styl;
 • speciální detaily, které mohou být přítomny ve formě výšivky, nášivky a kamínky.

To vše může příznivě zdůraznit vaši postavu, skrýt nedostatky a vytvořit jedinečný obraz. Nebo naopak, s nešikovnou kombinací, pokazit celou toaletu a dát majitele v nepříznivém světle.

Vlastnosti a schopnosti materiálu

Všechny plné ženy lze rozdělit do dvou typů:

 • jedna kategorie chce zdůraznit, co jim příroda udělila;
 • druhá je skrýt jejich formy aby vypadal štíhleji vizuálně.

Vývojáři denimových modelů se snažili vyvinout oblečení pro zástupce dvou typů. A za tímto účelem se hodně experimentovalo s materiály. Džínové bundy jsou šité z přírodní bavlny a protahují.

Pokud chcete zdůraznit svůj tvar, vyberte úsek. Pokud jste plachý z čísel - pak rovné modely z bavlny bude vhodnější pro vás.

V každém případě by bunda neměla bránit pohybu, měla by být pohodlná, bez ohledu na typ látky.

Plus velikost džínové bundy

Při výběru stylu džínové bundy, módních návrhářů, odborníků ve svém oboru, udělejte následující doporučení:

 • Bunda je volena pouze se svislými švy, bez kokety;
 • kapsy by měly být pouze v bočních nebo svislých švech;
 • nekupujte bundu s mužským límcem, je lepší dát přednost krku límec pod krkem, také forma čtverce, trojúhelníku nebo figuroval je považován za přijatelný;
 • Délka džínové bundy závisí na vaší touze zdůraznit postavu. S touto možností se můžete zaměřit na boky nebo skrýt nedostatky;
 • při volbě bundy je lepší opustit modely s horizontální sponu, nahradit ji záclonou nebo pletenou gumou, nejlepší volbou je přímá silueta s výřezy po stranách.

Všechna tato doporučení pomohou vizuálně prodloužit siluetu a učinit ženu s ladnými tvary štíhlejší a krásnější.

Módní trendy 2016

Vhodné jsou dekorace z džínové bundy v podobě vložek romantické krajky, lesklého saténu, kožešin a nášivek. Vše záleží na ročním období používání konkrétních modelů a dalších předmětů na toaletě. V tom případě, pokud hovoříme o dekoru džínových bund velkých velikostí, pak se při výběru doplňků vyplatí dodržovat jediné pravidlo: celý dekor by měl být orientován nebo uspořádán svisle, v úzkých pásech.

Letní džíny

V létě, pro ženy s nadváhou, módní návrháři nabízejí krátké džínové bundy různých stylů a barev. Jedná se o bundy s krátkými rukávy, rukávy do loktů, osazené, košile typu, bolero, vyrobené z tenkých bavlněných džíny a další.

Teplé džínové bundy

Pro chladnější období roku, dámské oděvní návrháři pro ženy s nadváhou nabízejí bundy z izolovaných džíny - levá strana tohoto materiálu připomíná kolo, je stejně teplá a měkká. Pro ženy s nadváhou jakéhokoliv věku jsou džínové bundy doplněny tmavým pleteným úpletem, který skrývá zakřivené tvary.

Jednou z možností je bunda typu „Bomber“ různých délek s různými způsoby zdobení zipu nebo sakem z jednoduchého rovného střihu. Často jsou ohřáté modely zdobeny kožešinovými vložkami nebo hranami.

Dekor Denim Jacket

Denimový styl oblečení nevyšel z módy již několik desetiletí díky tomu, že to jde dobře s kůží, kožešinami, pleteninami a různými lehkými tkaninami. Denimovou bundu lze ozdobit výšivkou, nášivkami, šňůrkou a třásněmi různých délek. Křičet z módy - roztrhané řezy. Plné krásných žen je k dispozici.

Doporučujeme provádět všechny dekorace pouze ve svislém provedení, protože horizontální uspořádání veškerého příslušenství vizuálně dodává úplnost. Vyšívání a aplikace jsou žádoucí, aby byly jemné a tónové s hlavní tkaninou. Tlačítka a nýty pro spojovací materiál také vyzvedávají malé.

Barvy džínové bundy

Každý ví, že černá barva vizuálně skrývá úplnost a bílá naopak zvyšuje váhu. To však neznamená, že celý šatník plné ženy by se měl skládat z temných věcí.

Všechny barvy mají spoustu odstínů, ženám ve formě se doporučuje zaměřit se ve směru nasycených barev, například pokud je „modrá“, pak pro vás - „tmavě modrá“, je-li „šedá“, pak zvolíte barvu mokrého asfaltu.

Pastelové barvy jsou vhodné pro všechny ženy. Pokud je plátno s malým vzorem nebo velkými geometrickými tvary, pak opět stojí za to zvolit vertikální uspořádání.

Při výběru barvy džínové bundy by měl být veden jeho účel ve vašem šatníku. Chcete-li pracovat, vyberte si striktní styl, vyberte si diskrétní barvu, aby vás lidé sledovali a poslouchali, a nedívejte se na to, co máte na sobě. Pro zbytek je vhodnější jasná barva, ale jednoduchý styl.

Co na sebe s džínové bundě

Při nákupu džínové bundy pro šatní skříň, nejprve přemýšlet o tom, co budete nosit s. Možné jsou různé kombinace:

 • krátká džínová bunda vypadá dobře se všemi kalhotami, rovnými sukněmi střední délky a pod koleny, dlouhými šaty, rovnými šaty a širokými sukněmi;
 • Dlouhá džínová bunda je optimálně kombinovaná s kalhotami různých stylů.

Denim styl je obchodní ležérní styl. Boty musí odpovídat tomuto stylu. Boty, dřeváky, sandály a boty na platformě střední výšky. Tašky v kombinaci s džínovou bundou jsou vhodné - vše by mělo být umírněné!

Abychom předešli špatnému vkusu v oblečení, velmi pečlivě přistupujeme k výběru barevných kombinací. Pokud je horní část pevná, spodní část oděvu by měla být světlejší nebo tmavší než horní o 1-2 tóny; je-li barva dole, pak to musí být přítomné odstíny horní části oblečení, pouze v tomto případě, oblečení podívat na ženu harmonicky. A naopak, pokud máte monofonní dno, pak jsou všechny výše uvedené požadavky prezentovány v horní části oblečení.

Kde koupit dobré džíny

Denim bundu lze zakoupit ve specializovaných prodejnách, v obchodech a online obchodech. Volba je velmi velká. Nejkrásnější a dokonalý model je ten, který visí na ramenou! Než si koupíte džínové bundy, vyzkoušejte si to.

Úspěšný nákup!

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky