Bílá džínová bunda

Bílá džínová bunda

Lehké džínoviny, ačkoli méně populární než klasický modrý denim, je nicméně populární pro mnoho dekád. Bílá džínová bunda je jednoduchý doplněk k ženskému vzhledu.

Módní trendy

Vzhledem k tomu, že bílé džíny jsou velmi populární, návrháři se snaží, aby byly rozmanitější a zajímavější. Nyní můžete najít jak oříznuté a prodloužené bundy, které vyhovují různým typům dívek.

Různé délky rukávů. K dispozici jsou klasické bundy s dlouhými rukávy, s krátkými, nebo dokonce bez nich. Letní džínová bunda bez rukávů si zaslouží zvláštní pozornost, protože mohou zředit jakýkoliv outfit, dát mu originalitu a novost, ale bez omezení pohybu a nepřetěžování obrazu.

Bundy se také vyznačují přítomností nebo nepřítomností dekorativních prvků. Můžete najít džíny s kapucí, velké množství náplastí nebo objemný límec.

Jak vidíte, designéři nás neomezují při výběru a nabízejí pozornost módním návrhářům na rozdíl od sebe navzájem. Vyberte si některý z nich a začněte vytvářet zajímavé luky.

Co na sebe

Neutrální bílá dělá z džínové bundy univerzální. Dokonce může proniknout do oficiálního oblečení, protože v této světle barevné džínové košili je jen velmi málo demokratické povahy klasických denimových výrobků. Je to dobře s přísnými sukněmi a vysokými podpatky, stejně jako se zúženými kalhotami. Kontrastní vzhled s černým pláštěm na šaty jistě vzbudí obdiv vašich kolegů!

Bílá džínová bunda je obecně velmi dobře kombinovaná s šaty. To může být jak dlouhé sundresses v podlaze, a elegantní šaty ve stylu Coco Chanel, a lehké šifónové výrobky. Šaty mohou být také nahrazeny harmonickou kombinací top a sukně. Mohou být jak monofonní, tak i vícebarevné, vzájemně se doplňující.

Nezapomeňte na základní kombinaci bund s gins. Použití džíny jednoho odstínu v jednom oděvu zůstalo ve vzdálené minulosti, proto pod bílou bundou je lepší vyzvednout šedé nebo modré džíny. Takový kontrast bude vypadat velmi stylově.

Jak ozdobit bundu

I když nám designéři nabízejí velké množství různých bund, lišících se zajímavou výzdobou, mnoho dívek není ochotno ukazovat svou vlastní představivost a zdobit svou oblíbenou věc. Krajkové lemování lze použít k ozdobení bílé džínové bundy. Lze je umístit na klopy, límce, manžety a dokonce i kapsy. Hlavní je, že by nemělo být příliš mnoho krajek.

Háčkované vložky mohou být alternativou krajky. Dají bundě nádech vinobraní. Tuto vložku můžete umístit na zadní stranu výrobku nebo si rukávy zcela připevnit. Také hrany krku a spodních okrajů, háčkované tenké nitě, vypadají dobře.

Použití kamínků při zdobení oděvů již není tak důležité. Je lepší se pokusit doplnit bundu o korálky různých velikostí. Mohou být šity v náhodném pořadí a mohou být použity k vytvoření zajímavého vzoru.

Také kresba může být přenesena do džínoviny s výšivkou. Nejlepší není strojová výroba, a to ruční výroba výšivek. Můžete použít květinové ornamenty, vyšívat velké květy, nebo hledat na internetu něco více originálního.

Pokud si nejste jisti svými vlastními návrhářskými dovednostmi, pak je lepší ne obětovat dobré džíny a vzít je do ateliéru, kde odborníci změní svůj vzhled podle Vašeho přání.

Jak vybělit

Mnoho dívek nechce koupit bílý sako, protože velmi rychle ztrácí svůj původní vzhled. Ale to není důvod, proč odmítnout takovou módní věc. Pokud vaše bunda není tak bílá, jako když jste ji koupili, neodhazujte ji a nenechte se zklamat světlými šaty, ale pokuste se ji odbarvit.

Mnozí používají k tomuto účelu bělidlo, aniž by si uvědomili, že může nevratně poškodit tkaninu. Ale existují způsoby, jak vybělit denimový výrobek bez poškození. Nejjednodušší je použít kvalitní bělicí prášek.

Pokud tato možnost nefungovala, můžete se obrátit na lidové prostředky. Chcete-li vrátit bundu do bývalé bohaté bílé barvy lze strávit. Pro trávení pomocí obrovského kovového nádobí, jako je kbelík. Do horké vody by mělo být přidáno bělidlo a nějaký prášek a plášť ponechán k varu po dobu dvaceti minut.

Vyrovnat se se ztrátou barvy v několika fázích může, a používat sodu. Pokaždé, když se omyje, přidává se do vody jednoduchá jedlá soda a v několika takovýchto postupech bude džínovina o několik tónů lehčí. Přidejte sodu v množství jedné čajové lžičky na litr vody.

Soda může být také nahrazena peroxidem vodíku. Tento nástroj je známý všem, kteří se snažili vybělit si vlasy doma. Stejně jako na vlasové struktuře působí na vlákna tkaniny. Pro dosažení viditelných výsledků přidejte dvě polévkové lžíce peroxidu při mytí několika postupů v řadě.

Další alternativou je citronová šťáva nebo kyselina citrónová. Na litr vody pro bělení chcete přidat lžíci šťávy nebo čajové kyseliny. Posílení účinku namáčení džínových bund v tomto řešení na několik hodin.

Ačkoli džínové bundy a nemůže být nazýván klasickou věcí, ona, jakmile získal popularitu, stále neztrácí. Bílé džínové bundy jsou nádherným doplňkem ke každému šatníku, který se může stát součástí obchodního vzhledu i stylového akcentu v ležérním luku.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky