Dámská jeansová bunda Levis

Dámská jeansová bunda Levis

Džínová bunda vyrobená z vysoce kvalitního džínoviny a doplněná o doplňky a knoflíky nebo nýty se nyní postupně vrací k módě. Jedním z nejoblíbenějších výrobců džínsových bund, jako jsou jiné džínové výrobky, je Levi's.

O značce

Americká značka Levi, založená Loebem Straussem v roce 1853, je známá svými džínovými výrobky. Levi to poprvé představilo světu džíny. Pro zlatokopy byly vytvořeny jednoduché kalhoty se spoustou kapes. Pro výrobu těchto kalhot byl použit pevný materiál tmavě modré barvy, který se později začal nazývat "denim".

Termín “džíny” se objevil v 1860. V roce 1872 patentoval Levi použití kovových nýtů na kapsách kalhot.

Později, pro větší pohodlí, byly tyto nýty nahrazeny silným švem. V roce 1896 se objevil Leviho štítek. Byl to kožený obdélník zobrazující jezdce na koních, kteří skočí v opačných směrech a snaží se přerušit Leviho silné džíny. Toto logo bylo navrženo tak, aby zdůraznilo, jak odolné jsou Lewisovy kalhoty. Od roku 1936 je na zadní kapse kalhotek našité červené logo s názvem firmy.

Levi's vždy držel krok s dobou. Již v roce 1918 zahájili výrobu džínového oblečení pro ženy. V padesátých letech minulého století se džíny staly tak populární, že je nejen nosili dělníci, ale i zástupci všech tříd. Dokonce i celebrity nosí džínové kalhoty.

Například Marlon Brando byl jedním z prvních, kdo se objevil na Broadwayi, oblečený v džínách od Levi's, a pak hrál ve stejnojmenném filmu. Při pohledu na tento herec, oblečený v džínách a bílém tričku, muži, kteří ho chtěli napodobit, začali kupovat džíny vyrobené touto značkou. Pozdnější, Levi džínsy představovaly osobnosti takový jako Ozzy Osbourne, Jennifer Lopezová, Marilyn Monroeová, Barack Obama, Kurt Cobain, a mnoho jiní.

Poprvé představila Levi v roce 1910 na světě módní džínové bundy. Musím říci, že zpočátku to bylo spíš jako těsné džínové košile, pár pár velikostí odpovídalo potřebám majitele. Tyto nadměrné bundy byly zdobeny náprsní kapsou. A tak, že bunda nebyla příliš volná, v pasové oblasti byl pásek, se kterým bylo možné utáhnout tkaninu v pásu.

O několik desítek let později byla z dekoračních prvků přidána další náprsní kapsa s červenou značkou s názvem firmy. A v 60. letech svět viděl jeden z nejslavnějších modelů džíny. Tato bunda byla odlišná ve tvaru písmene V, zdobila přední stranu výrobku a přidávala špičaté kapsy.

Jak si vybrat

Chcete-li si vybrat správnou džínovou bundu, nezapomeňte zvážit parametry vaší postavy. Krátké modely jsou vhodné pro krátké nebo tenké dívky. Ale majitelé nádherných forem by měli věnovat pozornost vestavěné bundě uprostřed stehna. Bundy by neměly být vybírány déle, protože mohou učinit postavu více nešikovnou a neuspořádanou. Velká prsa mohou být zvýrazněna výběrem sako se správným střihem.

Denim bunda by měla být vaše velikost a dobře zapadají na obrázku. Naštěstí nám Levi designéři poskytují velký výběr svých produktů.

Přehled nejnovější kolekce

Nejnovější kolekce Levi je vybavena lehčími bundami i linkovanými modely. Zkrácené modely, aktuální v této sezóně, a univerzální bundy průměrné délky potěší dívky jakéhokoliv věku a postavy.

V této sezóně se návrháři pečlivě zabývali otázkou zdobení bund. Americká společnost byla vždy známá svým dobrým vkusem, takže s výzdobou není žádná mlha. Ale každá dívka si může vybrat pro sebe stylové džíny, zdobené originálními pruhy, dalšími kapsami, doplňky nebo kamínky. Stejně jako první džínová bunda, všechny moderní modely jsou doplněny dvěma hrudními kapsami, bez kterých si tento výrobek není těžké představit.

Pokud tedy ve vašem šatníku není žádná džínová bunda, je načase toto módní vynechání opravit. A nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, je zakoupit si bundu od časově prověřených a tisíců zákazníků Levi.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky