Pánské zlaté řetízky

Pánské zlaté řetízky

Řetězy zlata byly vždy považovány za znamení luxusu a vysoké pozice ve společnosti. Byli populární jak u žen, tak u mužů. Toto příslušenství je univerzální a v závislosti na tkaní vyhovuje osobě jakéhokoliv věku a společenského postavení.

7 foto

K dnešnímu dni jsou zlaté řetězy pro muže prezentovány ve velkém množství a rozmanitosti. Proto můžete vždy najít něco pro sebe nebo jako dárek. Všechny jemnosti výběru řetězců se můžete z tohoto článku dozvědět.

Druhy

V první řadě je důležité rozhodnout, jaký typ řetězce potřebujete. Existují jak čisté zlaté modely, tak kombinované. Nejběžnější varianta - řetězy, vyrobené výhradně z kovu stejné barvy. Žluté zlato je nejvíce často používáno vytvořit takové doplňky, ačkoli bílé zlaté modely jsou zvýšeně obyčejné. V jejich vzhledu, oni se podobají platině, ale oni jsou významně dražší než stejné řetězy žlutého zlata.

Kombinovaný řetězec může být kombinací dvou typů kovů. Ale také často existují šperky položky, ve kterých zlato hraje výhradně dekorativní roli. Například řetězy s pryží nebo s koženými vložkami. Kožený řetízek s gumou vypadá současně a odvážně a poměrně drahý. Proto si může dovolit muže v každém věku.

Mimochodem, jen věk - to je jeden z hlavních ukazatelů, které věnují pozornost při nákupu. Silné a masivní řetězy jsou tedy vhodnější pro dospělé svalové muže, zatímco malé a tenké doplňky jsou obvykle určeny dětem pro chlapce. Pokud hledáte řetězec jako dárek pro dítě, pak můžete zůstat na levnější verzi se zlatým listem. Nebude to tak líto ztratit.

Také, zlaté šperky pro muže je konvenčně rozdělena do duté a pevné. Ne každý vidí rozdíl mezi nimi. Duté řetězy lze rozpoznat kombinací nízké hmotnosti s objemem. Navzdory tomu, že na první pohled vypadá řetěz masivně, není to jiné.

Takovéto příslušenství se velmi často vyrábí ve složité technice tkaní. To je jedna z hlavních výhod spolu s poměrně nízkou cenou. Taková nízká cena je odůvodněna skutečností, že takový řetěz váží málo.

Integrální řetězce jsou dražší, ale mají svou vlastní výhodu. Jsou mnohem lepší a méně deformované. Tak budete moci takový řetěz nosit mnohem déle, bez obav, že se časem deformuje nebo roztrhne. Pokud je takový ornament roztrhaný, může být snadno připsán klenotníkovi, který snadno pájí jednotlivé části.

Funkce výběru

Pro muže je poměrně obtížné vybrat si pro sebe nějaké doplňky nebo oděvy. Pro ně je mnohem snazší definovat svůj vlastní styl a neustále si vybírat věci, které do sebe zapadají.

Dekorace na krku by měla být v nejvyšší kvalitě. Dobrá kvalita bude pro vás zárukou, že příslušenství vydrží dostatečně dlouho a nebudete jej muset vyměňovat. To je důležité zejména pro mladé lidi s aktivním životním stylem. Kvalitní zlatý řetízek můžete nosit dostatečně dlouho, aniž byste ho odstranili.

Výběr příslušenství, měli byste se také zaměřit na funkci osoby, která bude nosit. Hlavní vlastnosti, které určují výběr příslušenství - jeho délka, šířka, typ tkaní, objem a typ zámku. Podívejme se na každý z těchto bodů podrobněji.

Délka

Zaprvé, pojďme se zabývat délkou. Klasická délka řetězu je 55-60 cm.Existují však také velmi krátké modely, nebo naopak, řetězy do délky 70 cm.

Krátké řetězce - to je nejlepší volba pro chlapce ve školním věku, nebo ty, kteří mají štíhlou postavu. Taková dekorace je poměrně těsná k krku. Obvykle krátké řetězy jsou kombinace kůže nebo gumy s drahými kovy.

Nábojové řetězy vyrobené výhradně ze zlata nebo pozlaceného kovu jsou pro muže mimořádně vzácné. Obvykle jsou neformální a ti, kteří se nebojí vystupovat z davu. Někdy krátké zlaté řetízky doplňují malý přívěsek. Nedoporučuje se používat kříž jako přívěsek, protože není obvyklé ho otevřeně demonstrovat ostatním.

Všestrannější možností jsou řetězy o délce padesáti centimetrů. Takové příslušenství je vhodné pro muže s průměrnou stavbou. Na rozdíl od předchozí verze se dobře kombinují se všemi druhy přívěsků a se zlatými kříži.

Dokonalejší nebo svalnatí muži by se měli rozhodnout pro prodloužený řetězec. Nebude narazit do kůže a způsobit nepohodlí.

Výběr řetězu je vhodné vyzkoušet, abyste pochopili, zda je zvolená délka pro vás vhodná. Obecné parametry nejsou někdy vhodné pro jednotlivé parametry.

Šířka

Šířka je stejně velká jako délka. Silné řetězy jsou vhodnější pro velké a silné muže, zatímco tenké, sofistikované doplňky - naopak pro majitele štíhlé konstrukce. Nejoptimálnější šířka je 3 mm. Na základě tohoto parametru je již možné vybrat příslušenství a pod jeho zvláštnostmi.

Zámek

Každý zlatý řetízek je doplněn zámkem. Musí být v nejvyšší kvalitě, protože pokud se přestane zámek, nebudete moci nosit své šperky. Pokud je to možné, doporučuje se zkontrolovat pevnost zámku bezprostředně před nákupem. Věnujte pozornost tomu, jak snadno se otevírá a upevňuje a upevňuje.

Existuje několik hlavních typů zámků, které používají moderní klenotníci. Za prvé - jedná se o zámek ve tvaru prstence. Zámek pružiny je dostatečně jednoduchý, ale zároveň není příliš spolehlivý. Takový zámek obvykle doplňuje tenké a lehké řetězy. Pokud se zlomí, bude nutné vyměnit celý mechanismus.

Spolehlivější možností je zámek karabiny. Navíc je pohodlnější a snadněji se opravuje. V případě rozbití nebudete muset vyměnit celý zámek najednou. Stačí si ho vzít do klenotnického salonu, kde budete v zámku nahrazeni pružinou, a tak se vrátí do práce.

závaží

Dalším parametrem, který hraje důležitou roli ve výběru, je hmotnost produktu. To záleží nejen na tom, jak pohodlně budete mít takové příslušenství v každodenním životě, ale také na ceně výrobku. Čím větší je hmotnost příslušenství, tím více drahých kovů je vynaloženo na jeho výrobu. Takže náklady na takový produkt budou dražší než náklady na řetěz o 50 gramů lehčí.

Jak již bylo zmíněno, zlaté řetězy lze rozdělit na duté a holistické. Blow řetězy jsou levnější, protože váží mnohem méně. Velké řetězy tohoto typu jsou nošeny tak dlouho.

Vzorek

Dalším ukazatelem kvality zlatých šperků je samozřejmě vzorek. Potvrzuje to, že příslušenství je tvořeno klenotníkem ze skutečného zlata. Obrázek závisí na tom, kolik zlata je v kovové slitině. Nejběžnější možností je 750 zlatých šperků. Levnější - řetězy 585 testů.

Bez ohledu na to, kterou možnost se rozhodnete zvolit, pokud je řetěz vysoce kvalitní. K tomu byste neměli kupovat na trhu nebo během cesty do Turecka nebo Egypta, ale v dobrém klenotnictví, nebo na oficiálních stránkách osvědčené značky.

V značkových prodejnách najdete toto exkluzivní. Dobré řetězce nabízejí nejen zahraniční značky.Rusko je také potěšeno kvalitními šperky pro skutečné muže. A pokud se vám nelíbí nic z nabízeného sortimentu, můžete si vždy objednat něco podle svého vkusu. Náklady na takový luxus budou samozřejmě dražší. Ale zároveň můžete získat příslušenství, které je pro vás ve všech ohledech správné.

Jedním z charakteristických rysů zlatých řetízků je originální tkaní. Díky tomu je dekorace jedinečná. Existuje mnoho různých druhů tkaní. Některé z nich jsou považovány za univerzální, jiné jsou rozhodně vhodné pouze pro zástupce určitého pohlaví. Podívejme se na některé z nejpopulárnějších "mužských" druhů tkaní, které stojí za to věnovat pozornost.

Kotva

Jeden z nejběžnějších druhů tkaní pro pánské řetězy je kotva. Je dobrý, především jeho jednoduchost. Tyto řetězy se skládají z malých článků, které jsou kolmo propojeny. Když se podíváte na malé detaily tohoto řetězce, všimnete si, že jeden z odkazů je umístěn svisle a druhý je vodorovný.

Řetěz s tímto typem tkaní dostal své jméno díky podobnosti s tímto kotevním řetězem. Existuje několik druhů těchto tkaní: kladivem, dvojitým nebo kotvícím můstkem. Liší se pouze malými detaily. Toto příslušenství je vhodné pro mladé kluky a teenagery.

Obrněné

Řetězy s pancéřovou vazbou vypadají originálnější a obtížnější. Zpravidla se skládají z oválných spojů, které dobře sedí. Když jsou všechny odkazy ve stejné rovině, vytvoří se zajímavý efekt lesku. To je charakteristické zejména pro řetězy, které se skládají ze spojů se speciálním řezem.

Kromě klasické verze existují i ​​další typy tkaní. Například dvojité pancéřování nebo kladivo. Takové šperky vypadají poměrně drahé, takže jsou nejčastěji vybíráni sebevědomými muži, kteří chtějí prokázat své sociální postavení ostatním.

Bismarck

Jednou z nejstarších metod tkaní je Bismarck. Zpočátku se šperky s tímto typem tkaní nosily dívky. Postupem času, díky své životnosti, získali popularitu mezi muži. Řetězy s tkáním Bismarck dokonale spěchají a dlouho se neroztrhávají.

Skládají se z masivních spojů, které jsou propojeny hranami. Odkazy zároveň nejčastěji hrubý vzhled. Kromě klasického tkaní Bismarck, tam je také dvojitý.

Takové šperky je nejlepší vybrat si muže s velkou stavbou. Na pozadí svalnatého nebo lehce celého těla bude takový řetěz vypadat skvěle, což mu poskytne brutalitu.

Rhombo

Diamantové tkaní se také používá k vytvoření pánského příslušenství. Řetězy tohoto typu se skládají z plochých článků ve tvaru kosočtverce. Stejně jako v brnění, leží ve stejné rovině. Existuje několik typů těchto tkaní: například dvojité nebo trojité. V tomto případě jsou spoje jedna v druhé, kvůli tomu, co dekorace vypadá masivněji.

Tento typ tkaní je považován za čistě mužský. Proto je toto příslušenství ideální pro všechny zástupce silnějšího pohlaví.

Figaro

Další zajímavou variantou "mužského" tkaní je figaro. Tento stejný typ tkaní se také nazývá cartier termín. Takový řetěz se skládá z poměrně velkých oválných článků, které se střídají s kulatými. Nejčastěji mají tři oválné spoje jedno kolo. Takové tkaní vypadá docela zajímavě. Díky své mimořádné struktuře bude toto příslušenství vyhovovat různým stylům a typům vzhledu.

Nonna

Nonna tkaní má hodně společného s brnění tkaní populární mezi muži. Zde všechny vazby také leží ve stejné rovině. Ale díky diamantovému řezu zářili jasněji na slunci. Kromě toho jsou u tohoto typu řetězových článků vždy dvojité, což je činí ještě odolnější.

Nicméně, vzhledem k jeho brilanci a řezání diamantem, vypadají příliš náročně. Proto jsou nejčastěji vybíráni dívkami nebo kluky, kteří preferují extravagantní styl a nebojí se vyčnívat z davu.

Příklady exkluzivních modelů roku 2017

Zlaté řetízky jsou věčnou klasikou, která neztratila svůj význam po mnoho staletí v řadě. Proto je jejich nákup opravdu ziskový. Pokud chcete vypadat stylově a stylově, vždy si můžete vybrat vhodné příslušenství, které přidá k Vašim položkám chuť.

Vzhledem k nejnovějším trendům lze konstatovat, že mezi kluky získávají na popularitě původní řetězce. Tato originalita se může projevit neobvyklým tkáním a kombinací několika materiálů. Zlaté řetězy, skládající se výhradně z malých článků - to není jediná možnost pro módní řetězec. Věnujte pozornost krásným koženým šňůrkám, doplněným zlatými akcenty. Tyto šperky jsou vhodnější pro uvolněné mladé kluky, kteří preferují ležérní styl v každodenním životě.

7 foto

Dalším trendem je kombinace několika tenkých řetězců najednou. Stejně jako v předchozím případě mohou být vyrobeny z různých materiálů. Například jedno z černého zlata a druhé známé žluté zlato. Můžete také kombinovat s sebou tenký řetěz s křížem, který mnoho nesou bez demontáže, s kratším a neobvyklejším.

Významné jsou také dekorace se všemi druhy zavěšení. Na rozdíl od ženských sbírek se muži vyznačují jednoduchostí a zdrženlivostí. Nejoblíbenější varianty přívěsků jsou klasické kříže, ikony dolaru nebo symboly označující znamení zvěrokruhu. Přívěsky tohoto stylového příslušenství by měly být v ideálním případě vyrobeny také z tohoto ušlechtilého kovu, nebo alespoň zlacené. Jsou zde také zajímavé modely přívěsků, doplněné drobnými drahokamy nebo polodrahokamy.

Zlatý pánský řetěz je skvělá investice do vašeho stylu. Vyberte si nejvyšší kvalitu a vhodnou pro vás ve všech ohledech a nikdy nebudete litovat svého nákupu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky