Pásový řetěz

Pásový řetěz

Léto se blíží, je čas na dovolenou a plážové sezóny. Lehké šperky z řetězů jsou již dlouho módním trendem. Nyní můžete nejen ozdobit krk, ruce a nohy takovým jemným doplňkem, ale také pověsit řetěz kolem pasu nebo boků. V tomto trendu je něco orientálního, svůdného, ​​smyslného. Takový malý prvek přemění celý obraz, dá mu malou pozornost?

Jak se nosí

S dekoracemi není hlavní věcí to přehánět. Nasadit to nejlepší a okamžitě moveton. Kde je vhodný náhrdelník s otroky (alternativní název náhrdelníku)?

  • Jít na klubovou párty? Pak neváhejte doplnit své šaty. Může to být i masivní řetězec. Takové zvýraznění bude vypadat velmi krásně na pevných šatech. Pokud jsou vaše oděvy pokryty velkými potisky nebo jiskrami, pak byste neměli přidávat řetěz k souboru.
  • Pláž móda zcela vítá řetězy na žaludku, a opravdu na jakékoli části těla. Jemné šněrované plavky ve stylu „boho chic“ vždy vypadají stylově s takovými brilantními šploucháními a jasné slunce hraje své paprsky na kov, díky čemuž je prostě kosmicky krásný. Chtěli jsme vypadat jako dívky z reklamy? Teď už víte, jak to udělat.
  • Příležitostný pohled - pokud si můžete dovolit nosit džíny v kanceláři a po celém městě, neváhejte udělat takové experimenty. Malý ženský řetízek, opotřebovaný kolem pasu jako pás, vypadá velmi roztomilý a elegantní. Hlavní věc, že ​​dekorace nebyla příliš dlouhá a nejste chytil na někoho v davu.

Ve skutečnosti, i když vás práce nutí dodržovat frivolní kancelářský styl a přísný oblek je vaším neustálým společníkem, úhledný pas může velmi pěkně zapadnout do souboru, aniž by to způsobilo podráždění ostatním.

  • Oslava nebo oslava. Nyní se pás dostává do módy, ale nemusí být kůže. Klasický outfit může být oživen rafinovaně propleteným řetězem s ušlechtilým leskem. Jen to nepřehánějte. Máte-li problémy s pocitem proporcionality, nezapomeňte na slova slavné francouzské ženy módy: „Nasaďte si všechny šperky, které se vám zdají vhodné, odstraňte poslední - je to příliš mnoho“

Jak se nemýlit s velikostí?

Pokud pro krk řetězy dávno přišel se standardní velikosti, které více či méně fit všechny dámy, pak pas a boky - moment je velmi individuální.

Typicky, výrobci specifikují velikost v centimetrech, takže i objednání řetězu přes internet, můžete měřit délku předem. No, pokud se pokusíte o něco v obchodě, pak tím více nebudete chybět. Průměrná velikost je 100 cm, ale samozřejmě tato možnost není jediná.

Pokud je délka osobní záležitostí, může být tloušťka diskutována obecně. Existuje několik hlavních odrůd:

  1. Spojky tloušťky 2-3 mm. Jedná se o velmi tenké řetězy. Chcete dosáhnout vzdušného, ​​téměř beztíže - vyberte si je.
  2. Tloušťka 4-5 mm je průměrná velikost. Spíše se hodí pro každodenní obrazy.
  3. Všechny řetězy s parametry od 7 mm a dále jsou volitelnou možností pro speciální východy nebo tematické párty.

Hlavní výhody

S pomocí těchto řetězců je snadné ovládat vaši postavu. Pokud chcete zhubnout a pokusit se přejídat, ale někdy je obtížné sledovat své touhy, dostat takový řetězec ne pro dekorativní účely, ale pro praktické účely. Skryj pomocníka pod šaty. Vždy to budete cítit v pase, a pokud se necháte být nadbyteční, řetězec vám přinese lehké nepohodlí, které vám připomene důsledky, kterým se rozhodně chcete vyhnout.

Kdo jdete?

Hodně záleží na vašem smyslu pro styl, tématu události a umístění, ale musíte být velmi opatrní. Slave náhrdelníky jsou specifický trend mládeže. Pokud jste již blízko hrdému stavu "babičky", někdy je lepší upustit od takových odvážných ozdob. Krk, ruce a kotníky - „ano“, ale pas a boky - spíše „ne“.

Dekorace tohoto druhu jsou z bezpečnostních důvodů pro děti zcela nevhodné. Dítě se pohybuje mnohem více než vy, jistě něco chytí. Nejen, že je riziko, že se věc zkazí, dítě může být zmrzačeno. Krása samozřejmě vyžaduje oběť, ale rozhodně ne taková.

Pokud jste ztraceni nebo máte pochybnosti o tom, jak můžete tyto doplňky kombinovat s oblečením, podívejte se na fotografie západních hvězd. Dlouho tento trend ochutnali a na toto téma vynalezli spoustu variací.

Léto je nejlepší čas experimentovat. Nebojte se objevit nové elegantní tváře. Vem si šanci, tohle je ušlechtilá věc!

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky