Garmin Fitness Náramek

Garmin Fitness Náramek

Moderní lidé dávají přednost aktivnímu a zdravému životnímu stylu. Nyní je indikátorem úspěchu, módním a také užitečným pro mysl a tělo. Pravidelně děláte fyzické cvičení, budete se cítit mnohem mladší a sebevědomější. Fitness náramky společnosti Garmin pomáhají být v trendu, udržet si tvar.

Vlastnosti a výhody

Fitness náramek Garmin vám pomůže učinit váš sportovní život pohodlnějším a pohodlnějším. Tento gadget vypadá docela stylově a jeho rozhraní je jednoduché a jasné. Mezi hlavní výhody produktu patří:

 • Vysoká kvalita. Tato švýcarská společnost si získala důvěru mnoha uživatelů. Praktické a spolehlivé zařízení vás nenechá, bude fungovat přesně a plynule.
 • Jednoduchost a snadnost manipulace. Všechny fitness náramky odpovídají těmto parametrům. Tracker má intuitivní rozhraní. Snadné použití.
 • Schopnost kombinovat modely s různými oděvy. Tato funkce potěší mnoho modů. Produkt můžete vyzvednout jako neformální šatní skříň a do kanceláře. Můžete zdůraznit individuální obrázek, umístit všechny akcenty. Tento stylový doplněk osloví muže i ženy.
 • Fitness náramek bude řídit zátěž a ujetou vzdálenost, spočítat kalorií, které jste strávili, změřit tepovou frekvenci.
 • Chytré hodinky vám pomohou správně a efektivně sestavit individuální vzdělávací program.
 • Široká nabídka. Ze všech prezentovaných modelů určitě najdete ten, který vyhovuje vašemu vkusu.
 • Rozmanitý design. Další plus těchto produktů. Modely jsou prezentovány v různých provedeních. Můžete si vybrat správnou volbu pro vaše oblečení, ekologicky přizpůsobit zařízení do svého stylu, zdůraznit módní obraz.
 • Bezpečnost Všechny modely jsou kompatibilní s IP67. Vystavení slunečnímu záření, vodě, mechanickému poškození nepoškodí. Nemůžete se obávat, že fitness náramek selže.
 • Výrobek má vysokou kapacitu baterie. Stačí na rok nepřetržité práce.
 • Sportovní náramek umožňuje synchronizovat data s Garmin Connect a vytvořit tak nejlepší tréninkový program.
 • Produkt je možné synchronizovat přes Bluetooth se smartphonem.
 • Výhodný nákup. Produkt můžete zakoupit za dostupnou cenu. Samozřejmě, cena takové věci nebude příliš nízká, ale stojí za to. Budete moci udělat svůj první krok směrem k vysokým sportovním úspěchům.
 • Skvělá nálada. Sportovní bude vždy pomáhat účtovat vám pozitivní emoce, dobrou náladu a nastavit v pozitivním způsobem.

Tak můžete vždy udržovat fit, být aktivní a stylový.

Druhy

Známá firma vyrábí řadu trackerů, které mají vysokou kvalitu a stylový vzhled. Zvažte základní modely:

"Vivosmart HR"

Toto fitness zařízení není levné ve srovnání s konkurencí a model pohltil všechny nejmodernější funkce, které jsou zaměřeny speciálně na sport a aktivní životní styl. HR znamená "tepová frekvence ", který se překládá jako "srdeční rytmus". Hlavním úkolem modelu je tedy měření pulsu. Je to také její hlavní rys.

Přístroj byl dodán výrobcem se speciálními snímači tepové frekvence. Model má aktualizovaný software, obrazovka je jeden palec. Pohodlný a pohodlný náramek lze snadno nosit na zápěstí.

Konstrukce má ochranu před vlhkostí a prachem. Nemůžete se obávat čistoty produktu.

K dispozici je odnímatelný popruh, který lze snadno měnit. Můžete si vybrat ze dvou velikostí. Pomocí Bluetooth můžete zařízení připojit k telefonu a k počítači připojit speciální kabel.. Model má optimální hmotnost - třicet gramů. Můžete ho snadno nosit s sebou.

Pokud jde o design, je stylový, low-key, perfektně zapadají do vašeho šatníku. Existují speciální tlačítka, která vám pomohou "cestovat" v hlavním menu. Prakticky nevyčnívají nad úroveň náramku, takže je vyloučen náhodný stisk. Snímač má prvky LED. Produkt je citlivý na dotek.

"Vivofit 3"

První věc, kterou uživatelé v tomto produktu říkají, je rozmanitost designu. Můžete si zakoupit originální verzi a úspěšně ji vybrat podle svého stylu oblečení. Stojí za povšimnutí větší velikost displeje. Rozlišení je 64 * 63 pixelů. Příjemně překvapí kupující a funkčnost náramku fitness. Zvýšená životnost baterie, síla a mnoho dalších parametrů.

Mnoho uživatelů považuje tento tracker za nejmódnější produkt.

Vskutku, můžete si vybrat design, který vás ohromí, vyměnit popruhy, nasadit nový outfit. Lehký popruh pohodlný pro každodenní použití. K dispozici je široký výběr velikostí. Vyberete si model pro svou ruku. Aktualizovaný upínací mechanismus se stal silnějším.

Tracker bude perfektním doplňkem pro ty, kteří rádi plavou. Model je vodotěsný.

Jediné tlačítko se nachází pod displejem. S ním můžete procházet mezi obrazovkami. Pokud stisknete a podržíte tlačítko, můžete vypnout podsvícení, otevřít přístup k stopkám a synchronizovat.

Tento náramek se stane vaším nepostradatelným pomocníkem, pomůže vám spočítat kroky, měřit vzdálenost, kalorie, spánek. S palubním akcelerometrem bude moci sledovat lekce na běžeckém pásu. Náramek zachycuje minuty intenzity, sleduje všechny vaše aktivity po celý den.

"Vivofit 3"Podporuje speciální software. Dokáže rozpoznat celou řadu cvičení, včetně tréninku, cyklistiky, plavání.

Produkt přesně vypočítá kroky a určuje dobu spánku.

"Vivofit 2"

Tato možnost je také miloval ti, kteří dávají přednost vedení zdravého životního stylu. Funkce "Vivofit 2" zahrnují:

 • Životnost baterie. Nemůžete se starat o zařízení. Bude vám sloužit dlouhá a věrná služba.
 • S monitorem tepové frekvence můžete vidět svou aktivitu., viz zátěž cvičení a také vypočítat požadovanou intenzitu cvičení.
 • Přístroj má pohodlný elektronický displej, který vám může poskytnout všechny potřebné informace.
 • Vysoká ochrana. Fitness náramek má spolehlivou ochranu proti vlhkosti a prachu. Pokud se ponoříte do vody, zařízení se nezdaří.
 • Inteligentní náramek může automaticky zjistit, kdy začnete svou činnost. To vám ušetří nutnost ručně přepínat zařízení.
 • Vysoká funkčnost přístroje. Tam jsou například stopky, které vám pomohou naplánovat celý den, stejně jako vám pomohou sledovat spánek.
 • Díky speciálnímu zařízení pro signalizaci nečinnosti se můžete vždy udržet ve formě a vyzvat vaše tělo, aby podniklo kroky.
 • Nástroj je kombinován s IOS. Pomocí Bluetooth můľete přístroj synchronizovat s telefonem.
 • Sociální možnosti. Tato funkce pomůže soutěžit se svými přáteli a sdílet informace v oblíbených sociálních sítích.
 • Sledujte svůj pokrok pomocí tréninkového deníku.

"Fenix ​​5"

Stylové sportovní hodinky mají atraktivní módní design. Dokonale zapadnou do vašeho šatníku, pomohou vytvořit jedinečný styl. Monitor srdeční frekvence ukáže vaši úroveň fyzické aktivity. Intenzitu cvičení můžete nezávisle vypočítat. Parametry modelu jsou: hmotnost - 85 gramů, tloušťka - 15,5 milimetrů.

Zvláštností stylového příslušenství je skutečnost, že má barometr.Měří atmosférický tlak, může předpovídat změny počasí. Další zajímavou vlastností modelu je možnost stahovat mapy. Bude to užitečné pro ty, kteří milují cestování a objevování nových míst.

K dispozici je také speciální režim "Multi-sports"Pomáhá rychle přepínat mezi různými sporty (běh, jízda, plavání) a sledovat je, zařízení je kompatibilní s operačním systémem iOS, Android a má funkci určující umístění smartphonu.

Tichý budík vám pomůže probudit vás v určený čas pomocí vibrací a bez rušení vašich blízkých a drahých. K dispozici je kompas, akcelerometr, identifikátor úrovně nabití a mnoho dalších důležitých a užitečných prvků pro pohodlnou práci se zařízením.

Dalším příjemným momentem bude vyměnitelný pásek. Budete si ho moci vybrat podle svého vkusu, stylu oblečení a jednoduše podle nálady.

Recenze

Mnozí kupující jsou spokojeni se švýcarskou společností Garmin. Charakterizují ho jako spolehlivé, vyrábějí vysoce kvalitní a přesné přístroje. Revize fitness náramků také ukazuje vysokou funkčnost techniky.

Instrukce je poměrně jednoduchá. Stačí pouze zakoupit produkt, přizpůsobit jeho práci a bez jakýchkoliv problémů se zapojit do zdraví a fyzické transformace.

Nelze zmínit vděčné uživatele a stylový módní design těchto přístrojů. Můžete si vybrat nejen vhodný model pro sebe, ale i jeho provedení, stejně jako oblíbený odstín. Vyberte si fitness náramek pro vaše podnikání oblek nebo místo každodenní akcenty. V každém případě budete vypadat neodolatelně.

Pokud jde o cenu zboží, názory jsou zde rozděleny. Mnozí se domnívají, že náklady na modely jsou příliš vysoké, zatímco jiní uživatelé si všimnou dostupné ceny ve spojení s vysokou kvalitou. Mimochodem, lze poznamenat, že Garmin fitness náramky stojí za cenu. Jsou přesné, spolehlivé a trvanlivé, dlouhodobě udržují energii baterie.

Příjemným momentem pro uživatele je ochrana výrobku. Můžete bezpečně plavat v náramku, nebojte se prachu a vlhkosti. Přístroj se nepoškodí a nezhorší se. Samozřejmě, že byste neměli konkrétně testovat zboží pro sílu, ale pokud jste plavec, pak můžete bezpečně cvičit ve vodě pomocí tohoto náramku. Pomůže vám v tréninku, učiní je intenzivnějším.

Podívali jsme se na hlavní rysy a výhody fitness náramků Garmin. Tato zařízení pomohou změnit váš život, učinit ho aktivnějším, přesnějším a pohodlnějším. Budete se moci udržet v dobrém stavu a ostatní budou příjemně překvapeni vaší touhou a vůlí.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky