Dřevěné náramky

Dřevěné náramky

Dřevěné náramky jsou ideální pro vytváření obrázků v neformálním, etnickém a ekologickém stylu. Vypadají krásné, stylové a poměrně levné.

7 foto

Odrůdy

Dřevěné doplňky - jeden z nejstarších druhů šperků.. Dnes neztrácejí svůj význam. Touha po jednoduchosti, šetrnosti k životnímu prostředí, přirozenosti všeho, čeho se dotýkáme, činí strom jedním z nejžádanějších materiálů.

Dřevo je neuvěřitelně kujné, takže představivost návrhářů je neomezená. Je teoreticky nemožné popsat všechny typy dřevěných náramků. Zastavme se na nejoblíbenějších modelech.

Korálky náramky. Je to jednoduché: dřevěné korálky se sbírají na gumičce. Mohou to být malé korálky na dlouhé gumičce, která je několikrát ovinuta kolem ramene. Další model je jen korálky jakékoliv velikosti, sestavené na provázku v řadě.

Velmi krásné doplňky jsou získány z nekruhových korálků. Například náramek z kusů připomínajících mandarinky. Krásně se shromažďuje kolem zápěstí a rámuje ho.

Korálky mohou být čtvercové, oválné, "trubice". Náramky z dlouhých a tenkých korálků, sestavené palisádou, vypadají trochu dravěji - perfektně zdůrazňují tenké zápěstí.

Pevné náramky vyrobeny na bázi dřevěných přířezů. To může být kulaté nebo čtvercové, trojúhelníkové. Jejich šířka je také neomezená.

Takové doplňky jsou vyrobeny z drahého dřeva - pak stačí dobře vyleštit náramek a bude to krásné samo o sobě, které má přirozený vzor. Někdy jsou tyto náramky pokryty uměleckou malbou.

Vyřezávané dámské náramky vypadají neuvěřitelně elegantní. Takové doplňky zpravidla vyrábějí řemeslníci ručně - jejich cena je mnohem vyšší než u korálkových náramků. Takové doplňky jsou obvykle v etno stylu, fantasy stylu a perfektně zapadají do letního šatníku.

Dřevěné šperky lze vyrobit nezávisle, například z tyčinek popsicle. To je skvělý nápad pro dětskou tvořivost, ačkoli s určitými dovednostmi můžete udělat docela slušnou „dospělou“ výzdobu:

  • Čisté čokolády z popsicle by měly být vloženy do teplé vody a zapáleny. Vařte po dobu 15-20 minut.
  • Po tomto, mírně vychlazené, tyčinky musí být jemně ohnuté, tvořící půlkruh. Můžete je dát do širokého skla uvnitř, přitlačeného ke stěnám. Nechte je uschnout.
  • Po tomto, mohou být polotovary odstraněny a natřeny podle svého uvážení. Kromě nátěru můžete použít krajky, nitě, pásky a další způsoby dekorace.

Jak vyrobit náramek z tyčinek zmrzliny, viz následující video.

Tito kvalifikovaní pracovníci mohou vyzkoušet decoupage. Musíte si koupit prázdný náramek, který se prodává v obchodech za kreativitu. S pomocí ubrousků, dekupazhnyh karet nebo jednoduše vytištěny na tiskárně obrázky, náramek je vyzdoben na vlastní pěst. Pro práci jsou také vhodné akrylové barvy, PVA lepidlo a speciální kartáč na ventilátory.

Šperky s významem

Pro mnoho lidí, dřevěné šperky je více než jen příslušenství.. Náramek ze dřeva může být amulet. Například dekorace se symbolem "Strom života", v mnoha zemích. Takový náramek, na kterém je strom přítomen jako propletení nebo přívěsek, je považován za talisman. To je často používáno těhotnými ženami - strom života je považován za symbol nového života, a také chrání před zlými silami a dává sílu charakteru.

Věřící mohou nosit příslušenství s ikonami - tváře světců se objeví na čtvercových korálcích.Můžete si vybrat náramek s těmi biblickými postavami, které jsou vhodné pro konkrétní osobu.

Pro ty, kteří nejsou esoteričtí, je důležitý druh dřeva, ze kterého je náramek vyroben. Předpokládá se, že každý strom má svou vlastní energii a hodnotu.

Například, santalové dřevo šperky je velmi populární, protože mají ochranné vlastnosti: údajně „nepouštějí“ negativní energii majiteli náramku. Velmi často jsou tyto doplňky vybrány pro děti.

Pro ty, kteří jsou často nemocní, fit jalovec dekorace. Voní neuvěřitelně lahodně.

Pro úspěch v podnikání a kariéře (což je velmi vhodné pro muže) - perfektní dub dekorace, pro odstranění stresu - javor

Svůj „vlastní“ strom si můžete vyzvednout podle znamení zvěrokruhu nebo podle zvláštního kalendáře - horoskopu Druida.

Jak se nosí

Protože dřevěné náramky mají stále určitý styl, je nejlepší je nosit v kombinaci s přírodními tkaninami. Len, bavlna, vlna. Ideální pro texturu: hrubý len, tlustá bavlna, velké pletení. Dřevěné šperky jsou vhodné pro džínové, sametové, kožené a semišové oděvy.

Pokud je příslušenství vyrobeno v barvě přírodního dřeva, bude vypadat nejlépe s přírodními odstíny tkanin. To je mléčná, béžová, všechny odstíny hnědé, khaki, terakota, odstíny písku.

Obecná pravidla pro nošení dřevěných šperků jsou:

  • Přírodní přirozené. Kombinace různých doplňků v jednom obraze, není v rozporu se dřevem, kovem a plastem. Kožené doplňky jsou perfektní kožené doplňky, věci z kostí, rohy. Můžete vyzkoušet kombinaci dřeva s plstí, plstěné, skleněné korálky.
  • Je lepší nepoužívat takové příslušenství pro večerní obrázky.

Aby nedošlo k omylu s výběrem šperků, musíte pochopit vlastnosti vaší postavy. Tenké víceřadé nitě nebo několik odpovídajících náramků vypadají nejlépe na tenkých a elegantních zápěstí. Široké příslušenství je také perfektní, ale jeho šířka by měla vizuálně silně kontrastovat s rukou.

Držitelé plných rukou lépe rozhodnout pro poměrně široký náramek, který bude volně viset na paži. Takže vizuálně zužuje zápěstí.

Možnosti výhry s dřevěným náramkem:

  • Klasické lehké džíny, bílou bavlněnou nebo lněnou košili s rukávem navinutým do lokte.
  • Obyčejné bavlněné šatymožná délka podlahy. Tisk - květinové.
  • Skinny Base džíny nebo kalhoty a nadměrný svetr s rukávem. Ideální, pokud pletený svetr.

V závislosti na cílech a financích si můžete zakoupit jak levné doplňky ze dřeva (například v obchodech se suvenýry), tak drahé, návrháře, ruční práce. Vždy najdete přírodní šperky ve značkových obchodních řetězcích různých cenových kategorií.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky