Dvojice náramků

Dvojice náramků

Krásné a stylové doplňky jsou navrženy tak, aby dodaly chuť i tomu nejtriviálnějšímu obrazu, jsou schopny zředit každodenní luk a proměnit ho v nepoznání.

Pokud se budete řídit módní trendy a trendy, nebo se snaží mluvit o své pocity, pak nejlepší způsob, jak ukázat, je koupit párové náramky.

Toto příslušenství má hlubokou historii, ale ani v dnešní době nejenže neztratilo svůj význam, ale naopak - stále více a více módy a módy ho nosí jak v každodenním životě, tak i při nošení při příležitosti slavnostní či slavnostní události.

Nejednoznačný trend

Postoj ke spárovaným náramkům je poněkud nejednoznačný: někdo je s takovým doplňkem potěšen, někdo ho nepřijímá úplně, zejména pokud jde o otázku, zda je tento produkt důkazem náklonnosti nebo lásky.

Párované náramky nosí chlapec a dívka v lásce. Nedílnou součástí této výzdoby byly romantické nápisy, srdce, rytiny. Všestrannost tohoto příslušenství vám umožní nosit takový náramek i pro muže. Pokud jsou párové náramky vyrobeny v přísném, zdrženlivém stylu, můžete je kombinovat, včetně obleku.

Toto příslušenství může také sloužit jako symbol náklonnosti. V tomto případě ho nosí nejlepší přátelé jako důkaz jejich věrného a upřímného přátelství. Dělat takovou výzdobu pro společné akce - večírky, výlety do kaváren nebo nakupování, dívky ukazují lidem kolem sebe, že existuje přátelství žen.

Chcete-li vyzvednout pár náramek pro přítelkyni, je to docela jednoduché - musíte si pamatovat, co je její postava. Pro diskrétní, romantické, citlivé lidi, nebo smích dívek, můžete snadno vybrat příslušenství, které vám připomene, že ve světě nejste sami a mají přátelské rameno, vždy připraven pomoci.

Spárované výrobky mohou být nošeny jednou osobou a položeny na dvě ruce. Takový stylový doplněk se stal ozdobou mnoha sbírek mladých návrhářů z minulé sezóny. Nezáleží na tom, zda se jedná o drahokamy nebo polodrahokamy, vykládané kameny, tkané z korálků nebo kožený řemínek na ruku - stylisté dovolují vzpouru fantazie a nedávají takovým ozdobám jasný rám.

Pro milovníky

Párové náramky jsou schopny ostatním demonstrovat pocity, které pro sebe mají chlapec a dívka. Vždy připomínají milovníkům druhé poloviny. To platí zejména pro pár, který je po určitou dobu daleko od sebe. Doplněk, drahý srdci, vytváří dojem, že blízký nebo milovaný člověk je blízko a žádná vzdálenost nemůže zničit pocity.

Existuje velké množství možností pro dva produkty pro dva lidi v lásce. Ten chlap a dívka si mohou koupit buď hotové doplňky, nebo rytiny na zakázku. Nápisy jsou používány paleta, například: “vy jste vždy se mnou”, “mé srdce bije jen pro vás”, “nikdy oddělený”, “naše láska je neomezená.” \ T

Pár může použít svůj vlastní zvláštní milostný nápis, například frázi z písně nebo básně, která do ní vkládá skrytý význam, který je jim znám. Můžete také určit významné datum, například datum schůzky nebo jinou významnou událost.

Párované náramky lze také přizpůsobit a obsahovat iniciály druhé poloviny. Mnoho milovníků miluje zdobit náramky s různými přívěsky. Mohou to být:

 • Nekonečno znamení - jako symbol nepřetržitých vztahů;
 • Jin a Jang - jako protiklady celku;
 • lovebirds - jako strážce silného rodinného svazu;
 • klíč a zámek - jako důkaz toho, že pouze jeden klíč je schopen přistoupit k zámku v tomto srdci;
 • poloviny jednoho srdcekteré mohou jen bít jako jedno srdce.

Takové doplňky jsou verze pro mladé párované náramky. Pro slušné lidi vhodná diskrétní dekorace s rytím a iniciály milované osoby.

Dvojice náramků může být vyrobena z různých materiálů:

 • Kov:
  • drahé kovy - může to být stříbro, zlato nebo platina;
  • z polodrahokamové slitiny - například z lékařské oceli nebo mědi.

Kov může být buď základem šperku nebo jeho prvkem, například přívěsek nebo nápis.

 • Kůže nebo semiš.
 • Opletené z korálků.

Nejjednodušší a nejvhodnější možností je zavěsit přívěsky na struny. Například Yin a Yang budou vypadat organicky v takových dvojitých náramcích. Hlavní věc - zvolit vlákno přesněji, aby se během ponožek nerozbilo. Pro tyto účely můžete také použít tenké kožené krajky nebo dvojité prameny.

Ženské ruce

Na vrcholu popularity - spárované náramky na pravé a levé straně. To může být jak masivní produkty, tak několik tenkých možností. Multi-vrstvení zůstává v této sezóně módním trendem, nevybočilo z příslušenství. Pokud dáte pár párů, můžete být vždy v trendu. Hlavní věc je, že dekorace jsou kombinovány a harmonicky se doplňují.

V módě také široké masivní ozdoby provedené v podobě manžet. Takové příslušenství může být nošeno nejen v létě, ale musí být nošeno i přes lehké halenky a halenky s dlouhým rukávem.

Náramky vyrobené v podobě křídel, vhodné romantické přírody. Křídla mohou být vyrobena z drahokamu nebo polodrahokamu a umístěna na základnu ve formě krajky nebo koženého pásku.

Pár okřídlených náramků může také nosit milující pár jako symbol jejich vznešených pocitů.

Trochu historie

Náramky mají dlouhou historii a přišly k nám z dávných dob, kdy byly používány jako amulety nebo amulety od zlých duchů.

Pravděpodobně je těžké setkat se se zemí nebo lidmi, kteří by tyto dekorace nepoužívali.

Ve starověkém Egyptě nosily ženy i muži masivní párové náramky ze zlata. Svědčili o svém sociálním postavení a bohatství. Bylo možné nosit několik kusů takových výrobků, bylo dovoleno nosit je pro dekoraci a na nohy. Jako talisman byl použit scarab brouk, který byl připojen k takovému příslušenství.

Zápěstí v Indii jsou považovány za koncentraci energie, takže jsou obvykle pokryty širokými párovými náramky. Jako materiál byla použita kůže nebo semiš. Zvláštní roli zde hraje nejen materiál použitý pro výrobu tohoto příslušenství, ale také barevný rozsah, ve kterém se vyrábí. Oblíbené barvy jsou:

 • žlutá - jako symbol úspěchu a štěstí;
 • černá - jako stabilitu a spolehlivost;
 • zelená - získání finančního bohatství a získání dobrého datování;
 • modrá - chránit cestování a putování.

Další prvky: mušle, oblázky, větvičky přenesly svou moc na majitele takových spárovaných náramků.

Keltská civilizace použila párové náramky a jako ozdobu a jako symbol sounáležitosti s rasou. Složité vzory, ohyby a kříže byly jedinečným rodinným symbolem a obsahovaly skrytý význam. Takové doplňky byly vyrobeny z drahých kovů (stříbro nebo zlato), byly vykládány korály nebo kameny.

Slované také nosili párované produkty jako amulety. Vyrobeny z kůže, tkaniny nebo kovu. Jedním z nejoblíbenějších kovů byla měď. Tyto ozdoby byly vyrobeny tak, aby se nosily na horní části oblečení a nosily se současně na pravé a levé straně. Pozoruhodné upřednostňuje masivní stříbrné nebo zlaté doplňky.

Jak vidíte, mnoho módních trendů bylo vypůjčeno od starověku a jsou úspěšně používány v moderním světě. Ačkoli nyní tento prvek šatníku je používán spíše jako ozdobný ornament než pro kouzlo nebo amulet. Přes toto, drahé šperky stále zdůrazňuje stav a členství v elitě.

7 foto

Ale i jednoduchý tenký náramek z kůže nebo korálků se může stát jedinečným doplňkem, pokud je správně kombinován s jeho obrazem a stylem.

Nejaktuálnější modely

Světově proslulí návrháři nabízejí širokou škálu modelů párových náramků, takže je lze snadno kombinovat s různými styly a luky.

 • Široké jarní náramky, vyrobené ve formě manžet. Šířka těchto výrobků se může pohybovat od 5 do 12 centimetrů, ve tvaru připomínající zlomený prstenec. Pro jejich výrobu používá různé materiály:
  • drahokamy a polodrahokamy;
  • plastové;
  • stromu určitého tónu.

Jako šperky mohou být masivní kameny nebo použité doplňky bez kamínků a kamenů.

 • Křišťálové náramky s flexibilní základnou. Jejich hlavní výhodou je, že perfektně sedí na rukou jakékoli tloušťky. Jediné pravidlo je dát je na pravou a levou ruku.
 • Uzavřený široký náramek z kovu. To může mít omezenou klasickou formu a mít fantazie obrysy. Stříbrné nebo zlaté doplňky, vykládané kameny budou nádherný dárek.
 • Široký kožený doplněk může nosit jak chlap, tak dívka. Může být ozdobena různými vložkami, nápisy, přívěsky a dalšími prvky.
 • Dvojité náramkykteré se skládají z několika řad korálků a navzájem se vzájemně prolínají, neztratily ani svůj význam.

Klenotníci umístí drahokamy a polodrahokamy na tyto položky v chaotickém způsobu, vytvářet efekt kaleidoskopu. Takovýmto doplňkem může být nejen elegantní dekorace slavnostního vzhledu, ale také drahý dárek.

Designéři si jako hlavní dekorativní prvek zvolili tyrkysovou. Tento kámen můžete snadno najít jak na kovových špercích, tak na výrobcích z kůže. Takové párované náramky budou vypadat organicky na lidech, pokud zvolíte správný styl a obraz. Proto si mohou koupit milující pár, aby prokázali své upřímné pocity.

Jak a co nosit

Pár náramků lze snadno kombinovat s různými styly a obrázky.

Pokud dáváte přednost masivním šperkům, můžete je nosit s dlouhými rukávy. Jedinou výjimkou je, že nejsou vhodné pro husté pletené svetry nebo blůzy s rozšířeným rukávem.

Některé ženy módy nosí takové široké výrobky i v chladném období, dávají je na vrchol rukavic.

Široké kožené náramky jsou vhodné jako doplněk pro každodenní luk. Mohou také vypadat zajímavě ve slavnostním pohledu. Hlavní pravidlo - jiné dekorace by měly být diskrétní a neměly by přitahovat zvláštní pozornost.

Pokud dáváte přednost párům kožených náramků vyrobených v etnickém stylu a zdobených různými korálky, peřím nebo kameny, pak je kombinujte s oblečením z přírodních tkanin. Takový módní doplněk bude organicky vypadat ve stylu boho.

Vynikající volba pro mládež může sloužit jako šperk z korálků. Mohou být vyrobeny vlastníma rukama nebo zakoupené hotové. Toto univerzální příslušenství se vejde do jakéhokoliv stylu oděvu, hlavní věcí je, aby všechny prvky šatníku byly správně sladěny.

Párované náramky jsou trendem této sezóny. A nezáleží na tom, za jakým účelem si je pořídíte: na ozdobu, kterou budete nosit na dvou rukou, jako dárek vašemu nejlepšímu příteli nebo jako symbol nekonečné lásky.Toto příslušenství bude organicky vypadat v jakémkoli obraze a stane se jeho stylovým doplňkem, přidá chuť a originalitu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky