Zlatý náramek Pandora

Zlatý náramek Pandora

Šperky Pandora objevil se v osmdesátých letech dvacátého století a okamžitě se stal divoce populárním. Hysterie kolem této značky pokračuje dodnes. Každý den se do řad fanoušků přidávají davy nových srdcí po celém světě. Jaké je tajemství této popularity této značky? Zkusme na to přijít.

S náramkem jsou kupující vyzváni k zakoupení jednoho nebo více přívěsků - přívěsků v podobě různých postav.. Mohou to být pravidelný kulatý tvar, podobný míči, a mohou reprezentovat všechny druhy symbolů, objektů atd. Některé dívky jsou například závislé na sbírání zvířecích figurek: koček, psů a jiné fauny.

Velmi často, milovníci této značky šperků koupit nebo přijmout jako dárek kouzlo na počest nějaké významné události. Sortiment společnosti nabízí tematické přívěsky - srdce, obrazy květin, nápis Love - nekonečné množství možností. Například, kouzlo ve formě kočárku je často představováno mladým matkám nebo těm, kteří jen sní o štěstí mateřství. Zámek s klíčem, předložený mladé dívce jejím fanouškem nebo milenci, může být považován za přísahu věrnosti. A zatímco navléknou modré kouzlo na zlatý náramek, mnozí věří, že je ochrání před negativní energií lidí kolem nich.

Průměrná váha zlatého náramku je tři gramy. Pokud jde o design, výrobci nabízejí výběr několik možností provedení:

 • flexibilní vzorek zlata 585 vzorku. Jedná se o tzv. Tenisové náramky. Často jsou zdobeny drahými kameny;
 • pevné odlitky modely;
 • prolamované řetězy s komplexním vzorem;
 • vazbasestávající z několika řetězců.
8 foto

Výhody šperků Pandora

 1. Zpracování. Výrobci této značky zaručují vysokou kvalitu a životnost nabízených produktů. Je třeba si uvědomit, že se nejedná o levné šperky, je to skutečné šperky z drahých kovů a kamenů, které mohou být zděděny nebo považovány za investici peněz.
 2. Individualita. Myšlenka tohoto náramku je, že jeho majitel si může vybrat a doplnit ho jakýmkoliv kouzlem podle vašich představ. Každá suspenze může být také druhem uzlu paměti. Lze jej zakoupit nebo přijmout jako dárek na počest nějaké významné události. Výsledkem je exkluzivní sada, která bude existovat pouze v jedné kopii.
 3. Sortiment Zákazníkům nabízíme obrovský výběr nejen kouzel, ale i samotných náramků. Mohou se lišit jako materiál výroby a různá registrace designu.
 4. Skvělý dárek. Poté, co jste jednou představili váš drahý drahocenný náramek, nemůžete zápasit s tím, co byste měli dát příště - není tolik kouzel.

Klíčové vlastnosti

Nákupem jakéhokoliv produktu této značky si s ním kupujete pocit prosperity, pozitivních emocí, patřících do elitní třídy, firemního stylu, který nevypadá nic víc.

Dnes ve světě módního průmyslu nejsou žádné podobné značky nabízející podobné šperky. Pandorův neopakovatelný styl je rozpoznatelný, je vždy relevantní a vždy v trendu.

Při nákupu pravého náramku slavné značky byste měli pochopit, že to není levné potěšení. Skutečná značka nemůže stát příliš nízko.

Na policích najdete širokou škálu zlatých náramků Pandore. A může to být žluté, červené a dokonce bílé zlato. K dispozici jsou také kožené výrobky se zlatou nebo stříbrnou přezkou.

Před nákupem byste se měli ujistit, že produkt má pečeť značky ALE, iniciály zakladatele Algot Enevoldsen. Na stříbrných náramcích by měl vzorek kromě vzorku obsahovat vzorek S925 a zlato - G585. Pokud byl produkt vydán před 1.02. 2011, dopis na něm může chybět a stát pouze vzorek.

Značkové náramky Pandora mají nit, se kterou se dá na kouzlo. Originální výrobky by měly být zabaleny v sametové krabičce a součástí dodávky by měly být i šperky.

Recenze

Ne každý sdílí takový nadšený postoj ke šperkům dané značky. Negativní hodnocení tohoto produktu naleznete na webu. Zvažte několik důvodů, proč některé dámy nevyberou ve prospěch známé značky.

 1. Za prvé, je to cena. A není malá. Náklady na zlatý náramek s několika kouzly mohou být rovny ceně zlatého prstenu s diamantem, a to je zcela jiná úroveň šperků. Proto se mnozí právem domnívají, že cena výrobků této společnosti je ve většině případů jasně přehnaná.
 2. Složitost péče. S takovými šperky zacházejte s maximální opatrností - měď, která je součástí šperkových slitin, časem ztmavne vlivem vody, proto je třeba se vyvarovat kontaktu šperků s vlhkostí, kosmetikou a jinými cizími látkami. Proto se nedoporučuje nosit neustále. Noste tyto šperky by měly být pouze v případě příležitosti.
 3. Individualita. Ve všech typech reklamy na značku Pandore vlákno exkluzivity běží jako vlákno - to je kusové zboží vyrobené ručně. Vzhledem k rozsahu obchodu je však sotva důležité tyto záruky brát vážně. Zlato, stejně jako další náramky, stejně jako kouzla pro ně, ve většině případů, jsou orazítkovány v továrnách, tak říkat, že budete mít jednu kopii, v tomto případě to není nutné.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky