Fretková srst

Fretková srst

Volba svrchních oděvů na zimu je vždy obtížná záležitost. Nejvhodnějším řešením je zpravidla kožich. Vyvstává však mnoho otázek.

Kterou srst si vybrat? Styl, délka a další. Zveme vás, abyste se seznámili s krásným kožichem fretky. Jsou módní a praktické, přičemž zároveň nejsou horší ve svých vlastnostech a vzhledu u některých drahých výrobků.

Vlastnosti a výhody

Kožešina fretky je charakterizována spíše dlouhým, tupým a ne příliš tlustým podkožím. Často je zaměňována s norkovou kožešinou.

Originalita těchto kožichů je v jejich neobvyklé barvě. To je v první řadě lehká základna a tmavé chlupy. Ukazuje se tedy, že je to šedavý, nažloutlý nebo béžový kožich s tmavou patinou. Existují i ​​další barevné varianty - zlatá, perlová, lehká matice a další. Přírodní kožešina je vysoce ceněna., ale tam jsou také malované modely.

Kabáty fretek se dodávají v široké škále modelů. Vše záleží na tom, zda hledáte luxusní model nebo něco pro každodenní nošení. Tato srst vyžaduje zvláštní péči a opatrnou manipulaci. Vzhledem ke skutečnosti, že se zpracovává, může se časem stát suchým a křehkým.

Srst fretky je dostatečně teplá. Po sestřihu se však tato vlastnost mírně mění.

Módní trendy

Kožešiny z fretek se vyznačují především kožešinami rovné nebo osazené silueta. Ale to je hlavní výhodou takové kožešiny. Laconic design v kombinaci s velkolepou srstí vytváří elegantní vzhled. Mnozí se diví, jaký druh kožešin si vybrat, po tom všem, zdobené nebo přírodní. V zásadě si oba zachovávají stejné vlastnosti, jediným rozdílem je vzhled výrobku.

  • Shorn

Jako mnoho druhů kožešin. Zpracovává se také kožešinová fretka. V tomto případě je to účes. Řezy ostis ostří tak slouží jako rám pro spodní prádlo. Kožichy z kvašené kožešiny vypadají velmi atraktivně. To je obzvláště pravdivé zbarvení fretky. Tmavé skvrny na srsti, hlavně v oblasti kříže, jsou obchodní značkou fretky.

  • Jasné

Světlé kožichy jsou obzvláště oblíbené a módní. Kdo nechce vypadat nádherně v zimě? Stojí za to zvážit, že fretky světlých barev se staly vzácným druhem. To ovlivňuje náklady na kožešinové výrobky.

  • Gradient

Jedná se o módní trend posledních období, který neztrácí svůj význam. Obvykle se spektrum barev pohybuje od tmavě hnědé po lískovou nebo béžovou.

Tyto styly v kombinaci s kapucí vypadají skvěle. To je skvělá náhrada za šátek nebo klobouk.

Jak si vybrat

Poté, co jste se rozhodli pro model, styl a délku, budete mít nejdůležitější věc - vybrat si opravdu kvalitní výrobek. Kvalita srsti je v kožichu nejdůležitější. Kožešina by měla být měkká na dotek. Pokud to porovnáte s norkou, pak je méně hustá, s trochou delší. Kožešina může mít nerovnoměrnou délku, u fretky to není vůbec žádná vada.

Věnujte pozornost vnitřnímu obložení a švům. Výrobci často vyrábějí takový kožich na pletené bázi. Prodám kožichy známé, renomovaných výrobců na trhu. Jedná se především o ruské, německé, nizozemské, dánské a maďarské značky.

Co na sebe

Je důležité zvolit správnou a praktickou délku srsti, pak nebudete obtížné každý den sbírat četné snímky. Nejpřijatelnější délka je od poloviny stehna do mírně pod kolenem. Tento kožich lze nosit s různými sukně, šaty a kalhoty jakéhokoliv stylu.

Je důležité najít krásný šátek a klobouk pro váš kožich.Máte-li styl s krátkými rukávy, můžete vyzvednout vysoké stylové rukavice.

Pokud mluvíme o botách, je tu obrovský výběr. Pro ty, kteří preferují boty s podpatky - stylové boty s elegantní podpatky, kotníkové boty, vysoké boty s pevnou patou. Ale pro ty, kteří ocení pohodlí a pohodlí - kotníkové boty na hrubé podešvi, módní semišové boty přes boty nebo boty s přezkami. Dětské modely vypadají velmi stylově a zajímavě.

Recenze

Majitelé kožichů z fretkové kožešiny zdůrazňují zvláštní krásu takového kožichu a barvy. Takový kožich je velmi teplý, v něm rozhodně nezmrznete v mrazivé zimě. Taková kožešina však slouží o něco méně než např. Norkové kožešiny. To znamená, že takový kabát vám nebude sloužit po velmi dlouhou dobu. Ale určitě máte na skladě několik sezón. Cena takového kožichu je poměrně vysoká, ale nižší než drahé kožichy. To je skvělá alternativa k mnoha kožichům. Níže jsou uvedeny modely šťastného majitele fretkového kožichu.

Stylové obrázky

  • Kožešinový plášť ze žlutavého odstínu fretky. Skvělá volba pro každodenní život a pro slavnostní výstup.
  • Oříznutý kožich Volná volumetrická silueta je dokonale kombinována se spodním dílem.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky