Šála s výstřihem

Šála s výstřihem

S nástupem chladného počasí začneme hledat pohodlné věci, které chrání před sněhem a větrem. Mnozí ale nechtějí obětovat styl a krásu teplu a pohodlí. Krásné a teplé zimní doplňky přicházejí na pomoc, jako je šátek a krk.

Vlastnosti a výhody

Z názvu není těžké odhadnout, že tento šátek by měl mít prodloužený krk, který chrání krk a hrdlo.

Existuje několik typů příslušenství: dickey, snud a šátek-límec.

Každý druh má své jedinečné vlastnosti:

 • Dickey je úzké hrdlo, které se plynule mění na širokou základnu. Vizuálně připomíná pletený rolák oříznutý kolem ramen. Díky speciálním vlastnostem řezu si košile zachovává teplo a mění vzhled soupravy. Nejčastěji můžete najít pletené modely, ale někdy narazíte na oči a vzory, vyrobené z tkaniny.

 • Snud je vysoký široký límec, který se nosí přes hlavu a chrání krk před větrem. Můžete také nosit snud, nasadit ho jako šátek na hlavu. S tímto způsobem použití bude LIC chránit před povětrnostními vlivy nejen krk, ale i hlavu.
 • Šátek obojek vizuálně připomíná obvaz na krku. Obvykle se jedná o sportovní doplněk, který těsně přiléhá k krku a chrání jej. Tam jsou prodloužené límce, které také pokrývají obličej od větru.

Existují funkce, které sjednocují tyto tři typy: všechny jsou nošeny přes hlavu a dokonale teplé v zimě. Každý z těchto druhů má neobvyklý tvar a dokáže diverzifikovat denní i večerní vzhled.

Módní trendy

Každou zimu návrháři nabízejí všechny nové a nové způsoby ochrany před chladem. Změny se týkají módních doplňků. Od sezóny do sezóny můžete najít různé styly šátku, které splňují nejnovější požadavky módních trendů. V nové sezóně, pod kontrolou mods byl: \ t
 • Modely s hrdlem a rameny - figuríny. V nové sezóně je módní mistři dávají přednost. To není překvapující, protože tričko-přední displeje jsou nejteplejší z odrůd šátek - krku, a kromě toho, že jsou dokonale v kombinaci s jakýmkoliv oblečení. Pletené, pletené nebo kožešinové - vyberte si teplou šálu podle svého vkusu.

 • Šátky pro děti. Zvláště opatrná by měla být volba dětského oblečení pro zimní sezónu. Produkty pro děti by měly být zároveň teplé a krásné, měly by poskytovat maximální ochranu za každého počasí. Proto se návrháři zbavili myšlenky vytvořit módní a praktické dětské šátky. Vyberte si pro své potomky teplou pletenou košili nebo šátek - kapuci, která zároveň chrání hlavu a krk. Ve sbírkách dětského příslušenství získaly tyto výrobky první místo v nové sezóně.
 • Sportovní modely také nezůstaly bez povšimnutí. Zdravý životní styl je zpět v módě. V zimě se staly extrémně populárními různé sporty v přírodě. Bez ohledu na to, co děláte, bruslení nebo snowboarding, musíte chránit krk a tvář před povětrnostními vlivy. Tento úkol je skvěle zpracován sportovním stylem šálu - krku. Díky své praktičnosti se tento model nevzdává svého postavení po několik sezón. Mods se věnuje sportu v tomto šátku a rozředí s ním svůj sportovní urbanistický vzhled.

Novinky značky

Nové položky navržené módními značkami, rozhodně bychom neměli být ignorováni. Každou sezónu nabízíme naší pozornosti řadu variant dlouhých milovaných modelů. V nové sezóně bychom se měli obzvláště pečlivě podívat na návrhy následujících značek:
 • Nike nabízí zajímavé sportovní možnosti z high-tech tkanin.Tyto nové položky budou relevantní jako při sportu a při chůzi na ulici;

 • Módní značka Badgley Mischka nabízí jako hlavní zimní dekorace nové sezóny kožešinové snoody;

 • Ve sbírkách demokratičtějších značek, jako je River Island, Rezervováno, najdete pletené nebo pletené úplety.

Jak si vybrat

Výběr požadovaného modelu, věnujte pozornost jeho dekorativní a funkční.

Neexistuje žádný univerzální pokyn, který vám může pomoci s výběrem, takže se spoléhejte na svůj vkus a podívejte se na doporučení v módních blogech nebo časopisech.

Existuje však několik obecných pravidel:
 • Pro začátek byste měli rozhodnout o barvě. Budete nosit šátek v blízkosti obličeje, vyberte odstín, který může zvýraznit barvu kůže, očí a vlasů. Barva šálu musí být v souladu s celkovým rozsahem soupravy. Při výběru příslušenství jej připojte k obličeji a oceníte kombinaci jeho barvy s odstínem pleti;

 • Předem definujte oblečení, se kterým by měl být Váš nákup v souladu. Příslušenství je navrženo tak, aby doplňovalo obraz, nikoliv kontrast. Nasaďte si oblíbenou bundu a zkuste si šátek.

 • Před nákupem si vyzkoušejte několik možností. Takže pochopíte, co vás barva zdobí, a který stín je lepší nezvažovat. Zahrajte si s texturami, vyzkoušejte lehké prolamované a objemné tlusté šály, čímž dosáhnete správného efektu, který dokončí celý váš zimní soubor.

Jak se nosí

Noste módní výrobek jako přes oděv a schovávejte se uvnitř, v závislosti na vytvořeném obrazu. Nezapomeňte, že kožichy a kabáty vypadají výhodněji, pokud skryjete tričko. Na druhou stranu, bundy a kabáty budou zdobeny objemným snoodem nebo límcem ležícím na vrcholu výrobku.

Stylové obrázky

Připravili jsme pro vás jedinečné nápady na vytvoření jedinečného teplého setu:
 • Přidejte si do kabátu teplý neobvyklý pletený doplněk podobného odstínu a nyní se nebojíte chladného a špatného počasí;

 • Kožešina Loose je vždy vhodná. Doplňte svůj teplý kabát s ním, nebo použijte příslušenství jako ozdobu pro vaše každodenní svetry, což dává obrazu odstín bohémského stylu;
 • Doplňte bundu dolů teplou pletenou šálu vhodné barvy, která vytvoří teplý a krásný zimní set pro každý den.

Zima je důvodem, proč si svůj obraz ozdobíte novým příslušenstvím. Ujistěte se, že vaše oblečení zůstane módní a stylové, krásné a neobvyklé šátek-hrdlo vám pomůže s tím.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky