Co mohu nosit s modrým a tmavě modrým šátkem?

Co mohu nosit s modrým a tmavě modrým šátkem?

Vlastnosti a výhody barev

Modrá barva je považována za jednu z nejpopulárnějších a nej demokratičtějších. Rozmanitost modrých odstínů poskytuje stylistům možnost experimentovat s kresbou módních obrazů a zdůrazňovat individuální charakteristiky žen a mužů. Téměř všechny odstíny modré štíhlé postavy, takže jeho obrysy více správné. Navíc, podle psychologů, modrá barva v oblečení vede ke koncentraci a pořádku, zlepšuje výkon.

Barevné kombinace a odstíny

Námořnická modrá

Tmavý silný odstín je skvělou alternativou k černé. Je také tak zdrženlivý a ušlechtilý, ale zároveň ne tak chmurný. Tmavě modrý šátek dokonale ladí s tmavými hlubokými tóny, s důrazem na jejich šlechtu, as jasným kontrastem k němu.

Bílá modrá

Absolutně čistá bílá barva dokonale koexistuje s bohatými odstíny modré. Takový tandem je spojen s námořním tématem a přináší romantickou náladu. Modro-bílé duo se také může stát hlavní barevnou paletou pro vytvoření přísného a disciplinovaného vzhledu.

Světle modrá

Světle modrý šátek blesk přitahuje oči a zaměřuje se na hrudník a krk. Takové jasně modré odstíny jako safír, ultramarín, elektrický nebo indigo jsou plné energie a dávají jistotu.

Módní trendy

Od šifonu

Šifon je lehká hedvábná tkanina z přírodních nebo syntetických vláken. Závěsy dobře a umožňuje experimentovat s možnostmi vázání šátek. Průhledné modré šifónové šátky jsou ideální pro vytváření večerních šatů, dodají obrazu větší ženskost a slavnost.

Teplé

Teplý modrý šátek, který zahrnuje ovčí vlnu nebo kašmír, je skutečným trendem podzim-zimní sezóny. Stylový a pohodlný modrý šátek vám poskytne příjemný pocit v chladném období a stane se módní součástí každodenního vzhledu.

Jak si vybrat a kdo bude vyhovovat

Vyberte si modrý šátek je dost jednoduchý, pokud znáte typ barvy jejich vzhledu. Brunetky a červené jsou velmi vhodné pro tmavě modré odstíny. Zdůrazňují plnost barev svých vlasů a činí obraz živějším a bohatším. Blondýnky se světlou pletí by měly věnovat pozornost světlejším odstínům modré a modré a bílé možnosti.

Volba modrý šátek, nezapomeňte zvážit, kde a jak chcete nosit. Při výběru tkanin a textur je třeba vzít v úvahu povětrnostní podmínky sezóny, ve které očekáváte, že budete nosit šátek, okolnosti a styl oblečení, které by měly být v souladu s vybraným modelem modrého šálu.

Jak a co nosit

Při sestavování oblečení s modrými šátky navrhují stylisté dvě pravidla, která se od sebe navzájem řídí. První pravidlo je založeno na harmonii modré světlé barvy s ještě bledšími nebo světlejšími věcmi. Podle druhého pravidla je tmavě modrá ideální pro méně světlé oblečení.

Tmavě černou barvu můžete oživit modrým šátkem a vybrat ten správný model pro klasické lakonické šaty nebo kašmírový kabát. Verze pro mládež umožňuje sestavení sad teplých modrých pletených šátků a sako parků nebo kožených bund.

Textura modrého šálu nemusí odpovídat zbytku soupravy. Naopak je v současné době v módě tvořit svůj obraz z věcí různých textur. Pletené šály mohou být velmi elegantní na nošení s tenkými tričkami a halenkami a tenkým oblečením pod bundou.

Obrovské šály mohou být stylovou alternativou čelenky.Také modrý šátek, krásně svázaný na ramenou a krku, bude dokonale hrát roli mysu. Současně vytvořit dokonalý obraz, zkuste vyzvednout tašku a boty ve stejné barvě jako šátek.

Stylové obrázky

Vypracování monochromatického oblečení se stalo jedním z hlavních trendů sezóny. V tomto harmonickém ležérním oblečení se sloučilo několik odstínů modré. Modrý top a krátký kabát, tmavší hubené kalhoty a modrý šátek byly vybrány jako součást sady. Modrá taška s nenápadným růžově bílým potiskem a šedými koženými polobotkami dokonale zapadajícími do obrazu.

V lakonickém souboru, složeném z monofonních oděvů v pouličním stylu, byl logickým závěrem tmavě modrý šátek. Černé kožené boty se středně pevnou patou dokonale zapadají do ležérního vzhledu kabátu oříznutého khaki a bílých hubených džínách.

Vzdušný modrý a bílý šifonový šátek vypadá skvěle s oděvy v černé a bílé barvě. Designová šála přináší tomuto přísnému setu nádech svěžesti a významně zvyšuje počet organizací a akcí, kde byste mohli v takovém souboru jít. Poměrně diskrétní set je vhodný pro kancelářskou práci, setkání s obchodními partnery, ranní kávu s přáteli a nakupování.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky