Jak uvázat šátek na hlavě?

Jak uvázat šátek na hlavě?

V posledních několika letech přestal šátek nosit čistě praktickou funkci. Pokud se před několika desítkami let, tento kus oblečení je jen způsob, jak chránit před mrazem a větrem v chladném počasí, nyní šátek je nejvíce módní doplněk, který může výrazně změnit váš obraz.

Existuje spousta možností pro použití šátek jako dekorace. Správně vázaná šála bude nejen skvělým doplňkem k luku, ale také vás zahřeje v chladném a větrném počasí.

Takové typy, jako je špička, šátek, hukot, hedvábný šátek a mnoho dalších, již dlouho musely být v šatníku každé ženy módy.

Krásně přehozený přes šátek nebo ramena, hedvábný šátek svázaný kolem krku, velká pletená šála - všechny tyto způsoby nošení tohoto příslušenství jsou hity několika sezón v řadě.

Šátek svázaný v podobě čelenky není o nic méně ozdobou. Koneckonců stojí za to potřást si toto příslušenství na hlavě a okamžitě do svého obrazu přinesete originalitu a budete moci vhodně umístit akcenty. Jedná se o tento způsob nošení tohoto oděvu a bude o něm pojednáno v tomto článku. Existuje mnoho možností pro vázání šátek na hlavu. Volba metody závisí na vašich preferencích a typu šálu samotného. Podívejme se na některé z nich.

Jak krásné vázat šátek - způsoby

Šátek-LIC

Šátek-LIC, on je límec, on je šátek-trubka, vrátil se na pódium v ​​minulé sezóně. V 90. letech 20. století bylo toto příslušenství velmi oblíbené a bylo součástí zimní skříně téměř každé ženy. Móda je cyklická a šátek zpět se vrací do regálů obchodů a našich skříní o dvě desetiletí později.

Univerzálnost svorky spočívá v tom, že kombinuje dva typy příslušenství najednou - šátek a klobouk. Šátek v podobě čelenky je velmi praktická věc. Položili jsme si ho na krk, pak jsme položili zadní část na hlavu a dostaneme zdání volné a teplé kapuce, která bude snadno chránit hlavu, krk a krk před větrem a mrazem.

Další verze obvazového pásku lze použít, pokud dáváte přednost těsnější pokrývky hlavy. Nasaďte si šátek kolem krku, vytáhněte ho vpředu, otočte ho s číslem osm a položte ho na hlavu.

Svorky jsou nejen pletené, ale také pletené, bavlněné a kožešinové. Tam jsou pletené šály, trubka s okrajem kožešiny na okraji, nebo úplně kožešiny ocasy. Tyto doplňky se staly nepostradatelnou součástí kolekce každé značkové značky. Vypadají velmi krásně a dávají hostesce neuvěřitelně ženský a elegantní vzhled.

Hedvábné šály a letní šátky

Toto příslušenství je v létě prostě nutné. Světlé, krásné, s různými vzory - budou nejen zdobí hlavu svého majitele, ale také přinést něco čerstvého do jejího obrazu. Takže, tady jsou některé způsoby, jak krásně uvázat hedvábné šály nebo léto, lehké šály na hlavu.

Nejjednodušší je: vzít dlouhý a mírně úzký hedvábný šátek. Potom si přeložte vlasy a kravatu si na čelo zavřete tak, aby zavřela linii vašich vlasů. Začneme zády a zapneme. Ukazuje se, velmi krásné a stylové bezel, který bude klást důraz na vlastnosti tváře v příznivém světle. V tomto případě je důležité správně zvolit barevné schéma šálu, aby se mísil s barvou obličeje a vlasů.

Druhá metoda je podobná první - je třeba uvázat šátek na hlavu ve formě ráfku, jen s několika rozdíly - šátek by měl být širší, a vy byste neměli složit vlasy zpět úplně. Potřebujete zanechat malý třesk nebo malý pramínek.

Třetí cesta je také velmi snadná. Nejprve položte šátek nebo šátek na zadní stranu hlavy, pak předejte konce dopředu a kravatu s lukem, lehce ji pohybujte na jednu stranu. Tato metoda vám dá velmi koketní vzhled.

Další varianta vychází z předchozí: hodit šátek zpět, přesahovat konce a přenášet. Několikrát je znovu překřížte, navinout a pevně utáhnout tak, aby příslušenství nespadlo.

Je zde další originální způsob, ale je vhodný pouze pro dívky s hustými a dlouhými vlasy. Důvod pro tyto požadavky, nyní zjistíte. Rozdělte si vlasy v sudých částech. Házet šátek kolem krku a začít zabalit každou část vlasů s šátkem. Po dosažení konce upevněte příslušenství tenkým gumovým páskem. Udělejte totéž na druhé straně. Pak zvedneme "copánky" a zabalíme jako límec kolem hlavy, každý na opačné straně. Neviditelný upevníme a pokračujeme ve větru kolem hlavy již konce, které zůstaly volné od vlasů. Ukazuje se velmi originální a krásný rám.

Následující metoda je oblíbená u muslimských a křesťanských věřících. Dáš na hlavu šátek tak, aby to úplně zakrýval. Posuňte konce zpět, protáhněte je, vraťte je vpřed a znovu je protáhněte, pošlete zpět tam, kde jsou pevně svázané. Zbývající ocasy mohou být ponechány volné a přeneseny dopředu na ramena, nebo mohou být zvednuty a skryty pod kapesníkem.

Palatine

Palatine je nejběžnější typ šátku pro čelenky. Existuje tolik možností, jak nosit kradu ve formě čelenky, kterou si každý den v měsíci můžete svázat novým způsobem. Světlé a krásné, dodají vašemu obrazu originalitu a zahřejí vaši hlavu v větrném počasí.

Nejjednodušší způsob, jak jen hodit kradu ve formě kapuce. Ale tato metoda má několik odrůd.

Toto příslušenství můžete jednoduše hodit na hlavu a nechat konce viset dolů.

Můžete udělat ještě jednu další akci a získat luxusní poddruh čepice. K tomu stačí vzít jeden konec a hodit přes rameno. Některé ženy módy opravují špičku špendlíku nebo brože u krku, nebo na rameni pro pohodlnější nošení.

Je tu ještě jedna cesta: položíte si na hlavu špičku jako prostornou kapuci, udělejte lehký uzel. Jeden konec, který se vrací zpět, druhý visí vpředu a zdobí svrchní oděvy. Mělo by být upevněno popruhem v pase.

Palatin může být svázán jako letní šátek, a to: položte ho na zadní stranu hlavy, posuňte konce dopředu a několikrát je protáhněte, znovu je svázejte, svázejte do uzlu. Pouze v tomto případě nedostanete tenký rámeček, ale na hlavě velký a objemný obvaz.

A teď pojďme k nejběžnějšímu způsobu oblékání zábalu - to je dobře známý a milovaný mnoho módních turbanů, který k nám přišel z východu. Byly to východní dívky a ženy, které představily módu pro tuto čelenku jak v Evropě, tak v Rusku a ve Spojených státech, a pak tento trend zvedl celebrity, blogerky krásy a ostatní. Pojďme se dozvědět, jak můžete postavit takovou elegantní čelenku rychle a bez námahy, a co je nejdůležitější, takže to vypadá skvěle.

Existuje několik možností pro otočení krásné ukradené do jasného turban.

První metoda je jedna z nejjednodušších. Je to trochu jako dát ručník na hlavu po sprše. Hlavu dolů, pre-upevnění vlasy, aby nedošlo k narušení, a dát ukradl na zadní straně hlavy. Pak uděláme těsný uzel na čele a odhodíme konce. Zvedneme hlavu a skryjeme konce pod palatinem.

Není také těžké pletené toto příslušenství v podobě populárních turbany dnes.Nejprve je třeba sevřít hlavu a upevnit uzel na čele. Pak odstraňte konce zpět, přejeďte a skryjte se po stranách. Začínáme jemně otevírat vnitřní okraje palatinu na obou stranách tak, aby zcela zakryly hlavu. Turban je připraven.

Další metoda se nazývá Tight Winding. Umístěte střed zábalu na hlavu, odstraňte konce zpět a svázejte do těsného uzlu. Dále si každý konec a střídavě zabalte hlavy s nimi, pevně je utáhněte. Skrýt malé ocasy vlevo po otočení na bocích pod ukradené.

Jiný způsob je podobný tomu předchozímu, ale proces sám začíná trochu jinak. Palatin na diagonálně nasazuje hlavu tak, že jedna strana čela byla více zakrytá než druhá. Dále vezměte část klapky "odkryté" strany a zvedněte ji na čelo. Udělejte to samé s druhou stranou šálu a pevně kravatu oba konce na zadní straně hlavy. Pak začneme střídavě navíjet konce jako ve výše uvedeném příkladu.

Další možností je použití dvou stol. Budete nad tím muset trochu pracovat, ale výsledek překoná všechna vaše očekávání, protože dva stoly jsou dvě barvy nebo vzory, což znamená, že tuto čelenku můžete kombinovat s množstvím věcí. A tak si vezmeme první hrot, znovu ho položíme na hlavu, mírně šikmo a zavěsíme ho na zadní stranu hlavy. Uděláme to samé s druhým šátkem, prostě ho položíme na jinou část hlavy, spojíme konce do uzlu. Každá strana má dva konce a celkem jsou pouze čtyři. Dále vezměte každý ocas a střídavě ovinujte kolem hlavy. Ukazuje neuvěřitelně krásné, světlé a stylové příslušenství, které ozdobí jakýkoliv obraz.

Chcete-li svázat šátek ve vysokém turban, musíte nejprve udělat objemný účes, nebo kravatu tenkou špičkou na hlavě a shromáždit ji v drdolu. Pak spustíme hlavu, pevně uložíme příslušenství na zadní stranu hlavy a posuneme konce dopředu. Přejdeme je na čelo a pohneme je zpět, pak je znovu protáhneme a převedeme je kupředu. Krátké konce jsou opět zkřížené a ocasy schováváme pod turbanem. Ukazuje se, nepředstavitelné příslušenství, které bude jistě vás odlišit od davu.

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak vázat takový šátek na hlavu, je to, že několikrát otáčíme hrot kolem hlavy, nakreslíme konce a uděláme několik uzlů. Zbývající hroty jsou skryty na zadní straně hlavy. Můžete také jednoduše zkroutit konce do svazku a vytvořit podobnost paprsku zezadu.

Výsledné klobouky mohou být zdobeny různými způsoby. Například kravatu krajky nebo saténovou stuhou, připevněte krásnou brož, květ nebo dokonce korálek. Vše záleží na vaší představivosti a vkusu.

Co na sebe

Šátek, svázaný na hlavě, bude skvělým doplňkem k oblečení kdykoliv během roku. Je jen důležité zvolit správné materiálové a barevné schéma v souladu s vaším obrazem.

V létě budou hedvábné šály a tenké šátky vypadat skvěle s kraťasy a džíny, stejně jako s letní šaty, sundresses nebo sukně. V první řadě byste měli věnovat pozornost stylu a barvě oblečení a teprve potom zvolit způsob vázání.

Na podzim, na jaře, stejně jako v zimě, budou ukradené šátky skvělým doplňkem vaší kožené bundy, klasického kabátu nebo dokonce kožichu. Je vhodné rozhodnout, co přesně potřebujete: přidat obrázek nebo naopak, přidat jasný detail a zaměřit se na toto příslušenství. Pod koženou bundu se přiblíží světlé stoly s originálním vzorem. Je vhodnější svázat takový šátek ve formě turbanů na volných vlasech nebo jako turban. Vyberte si metodu založenou na vaší chuti.

S klasickým kabátem bude dokonale v harmonii stoles jakékoliv barvy as jakoukoliv ozdobou. Pokud chcete, aby váš luk byl jemnější, vyberte si pastelové šály. Chcete-li k obrázku přinést chuť, použijte příslušenství se světlým ornamentem.V tomto případě jsou vhodné stoly přehozené ve formě kapuce s dlouhým koncem vpředu. Samozřejmě, že oblíbené turbany a sny budou také vypadat velmi pěkně a originálně.

Oblékání kožichu, budete muset opustit možnosti s turbanem. V tomto případě potřebujeme více klasických metod, jako je tomu v případě srsti. Stoles nošené jako kapuce, kde budou konce pevně omotané kolem krku, bude vypadat skvěle. Jakýkoli způsob vázání ve formě kapuce, stejně jako pletené čepice s okrajem kožešiny, budou v zásadě vyhovovat kožešinovému výrobku.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky