Co nosit tyrkysovou šálu?

Co nosit tyrkysovou šálu?

Všichni víme, co významné místo zaujímá příslušenství při vytváření plnohodnotného módního obrazu. Jedná se o tašky, klobouky, šály a šperky. Doplňky jsou často hlavními akcenty ve vašem luku.

Jedním z takových příkladů je tyrkysová šála. On sám je soběstačný, proto vyžaduje pečlivý výběr všech ostatních oděvů od dívky. Rozhodli jsme se tento úkol zjednodušit a dát vám několik praktických doporučení.

Vlastnosti a výhody barev

Za prvé stojí za to hovořit o samotné barvě. Tyrkysová má nějaké kouzlo. Jedná se o neobvyklou barvu, která kombinuje modré, zelené a bílé odstíny.

První věc, která přijde na mysl při pohledu na věc této barvy - moře, nebe, vánek, atd. Ale navzdory zdánlivě takovým letním faktorům nosí v chladném období tyrkysovou, protože v ponurém dni přináší teplo a povznášející.

Tyrkysová má celou řadu odstínů, které vyhovují jak blondýnky, tak brunetky.

Ty mohou být jemné tyrkysové: světle tyrkysové, tyrkysové nebe, tyrkysové topaz a další.

A také neignorujte tmavé odstíny: tmavě tyrkysovou, zeleno-tyrkysovou a další.

Velmi krásné tyrkysové vypadá na opálenou pleť.

Barevné kombinace

Samozřejmě, tyrkysová je kombinována s klasickými barvami - černobílými. Tyrkysový soubor s černou barvou dodá obrazu intenzitu a bílou - svěžest a lehkost.

Další módní kombinace je tyrkysová se šedou. To je jedna z nejelegantnějších možností, která bude vždy vypadat harmonicky.

Za zmínku stojí kombinace tyrkysové barvy s řadou teplých barev. Ty jsou červené, korálové, fuchsie, žluté a jiné. Velmi ženský vzhled věcí, na kterých je květinový potisk.

Pro každodenní život, kombinace tyrkysových a béžových odstínů, od hnědé po světle béžovou.

Pokud mluvíme o studených odstínech, vypadají také harmonicky s tyrkysovou. Jsou to fialová, modrá, stříbrná, studená růžová atd.

Tyrkysová je také kombinována s monochromatickými odstíny tyrkysové. Mohou to být jeden nebo více tónů tmavších nebo světlejších.

Co na sebe

Tyrkysová vždy přitahuje pozornost, takže nebudete bez povšimnutí. V závislosti na tom, který odstín si vyberete, bude volba hlavního luku záviset.

Vynikající luk pro každodenní život - béžové nebo šedé šaty vyrobené z tlusté tkaniny v kombinaci s tyrkysovým šátkem.

Chcete-li zředit přísný obraz a dát trochu hravost, můžete si vybrat úzký tyrkysový šátek lakonický design a kravatu na krku, takže dlouhé konce visí dolů.

Za chladného počasí se může nosit tyrkysový šátek přes svrchní oděv. Vypadá zvláště impozantně na bílém plášti nebo na bundě.

Pro ty, kteří sledují módní trendy a vytvářejí městský vzhled, udělá světlý kabát a pletený tyrkysový šátek. To však pravděpodobně stojí za zastavení ve výběru jasných akcentů.

A nezapomeňte, že není třeba nosit šátek pouze ve spojení s svrchním oděvem, může být dobře kombinován s lehkými oděvy. Stojí za to připomenout jednu důležitou radu stylistů. Aby nedošlo k riziku s výběrem správné sady oblečení, měli byste si vybrat lehce tyrkysové odstíny šátků pro lehké oblečení a naopak tmavé a světlé pro tmavé oblečení.

Trendem posledních ročních období je tyrkysový leopard. Tento šátek předpokládá tyrkysovou základnu a skvrny černé nebo tmavě hnědé barvy. Jako šaty byste měli zvolit černý svetr, který by byl kombinován s leopardím potiskem.

Stylové obrázky

  1. Tyrkysová šála s potiskem v kombinaci se šedým oblečením. Věnujte pozornost tomu, jak účinně je šátek pletený.
  2. Světle tyrkysová šála s jemným květinovým potiskem. Módní městské luk.
  3. Světle tyrkysová šála s třásněmi, doplněná kaštanovým svetrem. Nenápadný obraz pro každý den.
  4. Pletený tyrkysový šátek s kapsami. Jeden z posledních trendů ve světě módy. Skvělé řešení pro chladné počasí.
  5. Objemný tyrkysový šátek s dlouhým třásněm. Příklad kombinace jasného odstínu tyrkysové barvy s teplými jasnými barvami.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky