Karnevalové kostýmy pro dívky

Karnevalové kostýmy pro dívky

Přístup nového roku slibuje mnoho radosti pro děti: dekorace vánočního stromu, dárky od Santa Clausa a Sněhurky, účast na slavnostních vystoupeních a matiné. Jednou z nejjasnějších událostí v předvečer svátku je příprava slavnostního oděvu, příležitost proměnit se v oblíbeného hrdinu, vyzkoušet si obraz zbožňovaného charakteru.

Rodiče by se měli blíže podívat na pohádky, dětské filmy, karikatury a prozkoumat chutě a preference svého dítěte. Fajn, pokud rodiče mohou při výběru obleku ukázat představivost, ale nebylo by zbytečné znát přání dětí. Je nepravděpodobné, že by dítě mělo nezaujímavou náladu.

Požadavky na kostýmy

Postarejte se o oblek. Ujistěte se, že se vejde do velikosti. Místo toho, aby se dívka cítila nejkrásnější na novoročním plese, v pytlíku nebo naopak v příliš těsných šatech, bude se cítit trapně a nemotorně.

Je nutné, aby oblečení bylo vyrobeno z přírodních hypoalergenních materiálů, zejména pokud je určeno pro malé dítě. Kromě toho, oblečení by neměly být tuhé části, hrubé švy, velké zipy.

Vlastnosti a výhody

Pokud se zabýváte přípravou novoročního obleku, musíte si pamatovat na některé psychologické charakteristiky dětí.

  • Chlapec, s největší pravděpodobností, se nestará o samotný outfit. Pro něj je důležitější se identifikovat s vybranou rolí, získat charakterové rysy. Chce se vidět jako silný, statečný, obratný, rozhodující.
  • Pro dívku bude důležitá vnější složka. Raději preferuje krásné šaty než neobyčejný charakter postavy. Proto jsou mezi dívkami tak populární obrazy malých princezny, víly, motýli a vážky. Dlouhé zdobené šaty, neobvyklé detaily z lesklých tkanin, vlasy stočené do kudrlinek nebo uspořádané do složitého účesu, make-upu a šperků - to je vše, co jí dá příležitost představit se jako míč krásy dospělého.

Ale to má své výhody - přijít na to, jak ozdobit oblečení pod mocí každé ženy. Kromě toho můžete využít dostupné materiály: stuhy, flitry, vánoční serpentiny. Všechny světlé a brilantní bude vhodné - stačí ukázat představivost. Korálky, objemné klipy, řasenka a rtěnka budou jistě nalezeny v matčině nebo starší sestře.

Nápady na maškarní šaty

V předvečer Nového roku nabízí mnoho obchodů nejširší nabídku kostýmů. Ještě více nápadů na obrázky z dovolené naleznete v internetových obchodech.

Kostým je k dispozici, aby se sami, pomocí dostupných materiálů a stávající skříň. V případě potřeby si můžete zakoupit masku - rychle ji najdete v téměř každé prodejně.

Kočky

Značný počet lidí má kočky doma. Dívky milují tato nadýchaná půvabná zvířata. Pro ztělesnění obrazu domácího favorita je to dobrý nápad. Je snadné přidat halenku a sukni odpovídající barvy s ocasem a ušima z umělé kožešiny, nakreslit knírek - a kostým je připraven!

Mořské panny

Originální nápad - objevit se na festivalu v kostýmu mořské panny.

Skládá se ze dvou částí. Pro horní musíte mít tyrkysovou, zelenou nebo modrou. Pro spodní část vezměte úzkou sukni na podlahu. S rolí ocas mořská panna se vyrovná svěží organza kuželka našitá na sukni. Ozdobte vrch a sukni foliovými šupinami nebo lesklými flitry.

Zajímavým doplňkem bude paruka vyrobená ze stříbřitého deště jedle - a všem je zaručena pozornost.

Červená Karkulka

Pro ty, kteří vědí, jak šít, připravit oblečení tohoto populárního charakteru není těžké.Krejčovské sukně z červené látky, černá sametová vesta, bílá zástěra netrvá moc dlouho a v každé skříni je bílá halenka nebo halenka.

Nutné dodatky - červená čepice a koš koláče.

Čepice může být jakýkoliv styl.

Víly

To je přesně ten obraz, kde můžete vyjádřit nenapodobitelnou fantazii. Najděte krásné šaty jakékoliv délky, zdobené ozdobami, krajkou, jiskrami. Světlý top s nadýchanými organza sukně bude také dělat. Na zadní straně připevněte malá křídla průsvitných, perlivých tkanin. Komplexní účes a světlý make-up bude výzdobou obrazu. Jako příslušenství přidejte kouzelnou hůlku.

Holčičky se zamilovaly do kreslené pohádky Ding-Din z kreslených. Budou potřebovat tento kostým od svých rodičů. Pro šaty se hodí zelené šaty nebo tunika. Vhodné zelené gymnastické plavky s originální sukní. Nezapomeňte na křídla. Nejlepší účes bude shromážděn v ocasních vlasech, jako víla v karikatuře.

Princezny

Být princeznou je snem téměř každé dívky a stát se jí alespoň na chvíli je téměř snem. Proto je tento obrázek tak populární. U matiné může být najednou několik princezny, ale jejich šaty pravděpodobně nebudou stejné. Obchody nabízejí různé styly a barvy. Ale můžete to udělat sami: šít kombinovaný tyl sukně na vrchol nebo tričko.

Připravte si malou korunku. Vyrobte z lepenky a zabalte do fólie. Princezna bude potřebovat příslušenství - ventilátor.

Rapunzel

Milovníci příběhů bratří Grimmů a karikatury Walta Disneye si vyberou Rapunzel.

Základem šatů je lila barva šaty. Měla by být zdobena rukávy-lucerny a korzet šněrování vpředu.

Pro tento obraz jsou nezbytné velmi dlouhé zlaté blond vlasy. Paruku lze zakoupit. Pokud chcete mít něco originálního, pak najdete mnoho tipů na jeho výrobu na internetu.

Elsa Coldheart

Dívky také milují tuto báječnou hrdinku.

Pro vytvoření obrazu potřebujete modré šaty, bohatě zdobené flitry a jiskrami. Důležitým detailem šatů je stříbrný vláček. Můžete snadno najít látky pro oblečení na prodej, a aby vzor na vlak sami a ozdobte ho sněhové vločky.

Elsa má vlasy na jedné straně prýmek. Můžete přidat diadém nebo malou korunku.

Malvina

Mnoho dívek miluje příběh o Pinocchio a reinkarnace Malviny je velmi potěší.

Jakékoliv elegantní šaty s nádherným dnem budou vhodné pro oblek. Měla by být zdobena bílým límcem a opaskem s lukem, můžete přidat flounces a kudrlinky.

Výrazný detail - bílé pantaloons, které jsou viditelné z pod šaty. Mohou být šité z bílé tkaniny a dno musí být zdobeno krajkou.

Nezapomeňte se starat o paruku, protože Malvina je „dívka s modrými vlasy“. Novoroční prodej ve specializovaných prodejnách nabízí širokou škálu produktů a určitě najdete to správné příslušenství.

Paruku lze vyrobit doma. Připevněte proužky tlusté modré látky nebo balicího papíru na víčko, které pevně zapadne do hlavy. Čím lépe pracujete jako kadeřník, tím elegantní bude účes. Nezapomeňte ho ozdobit obrovským lukem.

Sněhová královna

Na festivalu určitě zaujmou pyšná pyšná krása pohledy ostatních. V dlouhých šatech duhově tekoucí látky se každá dívka bude cítit jako skutečný Pán sněhu.

Šaty jsou dobře doplněny velkým stojáčkem, který lze ozdobit korálky a flitry.

Pokud si vezmete lehké šaty z oblečení v šatníku jako základ kostýmu, ozdobte ho také malými lesklými pruhy.

Hlavní výzdobou je koruna. Tipy pro jeho výrobu ve velkém množství budou nalezeny na internetu a dívka se nadšeně zapojí do její produkce.

Lišky

Ve školkách a školách se děti často stávají účastníky novoročních produkcí a různá zvířata jsou typickými obrazy na tematických matinách.

Vaření liška kostým nevyžaduje spoustu představivosti. Pro jeho základ bude vyhovovat jasně oranžové oblečení a punčocháče. K dokončení obrázku potřebujete masku s liškou a ocasem. Můžete si koupit masku připravenou nebo se s ní.

Z oranžové látky sešívejte líšku vytáhnutou liškou a naplňte ji vatou nebo kousky látky, nakreslete knír a vyšijte knoflík - nos. Pro ocas připevněte límec starého kabátu.

Můžete udělat ještě jednodušší - vezměte si jasný ocas.

Myši

S tímto oblekem udělejte totéž, jen pro základnu, kterou potřebujete vzít v šedé barvě. A protože myš nepotřebuje načechraný ocas, udělejte ji z drátu a svázejte ji šedou látkou.

Veverky

Pro postupné dítě je to velmi dobrá volba. Je snadné vyzvednout oblečení - musíte si vzít sako, top nebo šaty ve světle hnědé, terakotové nebo oranžové barvě. Nicméně, hlavní detail - luxusní načechraný ocas. Šijte ji z umělé kožešiny a vyplňte ji lehkým plnivem, nejlépe polstrovaným polyesterem. Vzhledem k tomu, ocas veverky je vždy vzhůru, jeho tip by měl být připojen k oblečení na zadní straně.

Motýli

Pro malou holčičku se hodí obraz jasného elegantního motýla. Vhodné jsou krásné šaty, letní šaty a halenka se sukní nebo kalhotami. Koneckonců, hlavní výzdobou obrazu - křídla. Drátěný rám navlékněte lehkou nebo dokonce průhlednou tkaninou. Ozdobte křídla s aplikací z barevného papíru nebo hadříků.

Vzory nápadů mohou být vypůjčeny z motýla, který existuje v přírodě, a přijít s vlastní - protože děláte maškarní, ne biologický manuál. - Vážky

Tento kostým se snadno vyrábí. Základem mohou být světlé sportovní plavky nebo top. Můžete použít jednobarevné šaty modré, zelené, žluté. Ujistěte se, že potřebujete tmavý pás.

Drátěný rám obtyanit jakýkoliv průhledný materiál, můžete dokonce i punčocháče. Ozdobte okraje křídel stuhou nebo copem - a posílejte vážku na míč.

Velké brýle s barevnými čočkami nejsou pro obraz zbytečné.

Včely

Malá holčička bude vypadat organicky ve včelím oblečení. Pokud nemáte hotovou pruhovanou blůzu, vezměte si žlutou špičku nebo ji zašívejte a myjte náš pruh černé stuhy.

Nezbytný detail - antény. Lze je zakoupit nebo vyrobit ze šrotu a připevnit k vlasovému pásku.

V rukou včela může dát soudek s nápisem "med".

Beruška

Baby oblek barevný oblek roztomilý hmyz. Jeho příprava nevyžaduje mnoho času. Nejjednodušší způsob je, aby se přes černé šaty položil červený černý puntíkovaný kryt na černé šaty. Nebo na hladké tkanině čerpat černé kruhy s akrylovými barvami. Vhodné budou také aplikace.

Angela

Ačkoli Nový rok a světská dovolená, kostým anděla je docela populární. Je založen na bílých šatech jakéhokoliv stylu. Hlavními prvky jsou křídla a nad hlavou halo. Křídla mohou být různých tvarů a velikostí. Můžete je vyrobit z jakéhokoliv materiálu, dokonce i papíru.

Vynikající imitace nimbus - bílý vlas. Nimbus lze vyrobit samostatně a připevnit drátem k obruči.

Sněhurka

Kostým Sněhurka je zpravidla dvoubarevné šaty. Má modrý top a dlouhou širokou žlutou sukni. Není to nejjednodušší oblečení pro vlastní produkci. Pokud šijete dobře - pak to udělejte! Udělej si šaty rukávy-lucerny, a v nich - červené vložky.

Vyplňte obrázek koše s fialkami.

Gypsy

To je vítězná volba pro sebevědomou dívku. Pro věrohodnost, široké barevné sukně, halenky s prodlouženými rukávy, světlé šály a lemované šály, stejně jako množství šperků jsou zapotřebí: obručové náušnice, monisto, korálky.

Monster High

V poslední době tento obrázek získává na popularitě. Je snadné sestavit oblek z věcí, které jsou k dispozici v případě: šortky, krátké kalhoty, rozšířené sukně, topy, košile. Nemusí být kombinovány v barvě. Je mnohem důležitější vybrat si doplňky v podobě pavouků, lebek, kostí.

Rowan

S vysokou pravděpodobností bude tento obraz jediným u matinee. Bílá halenka a oranžová monochromatická nebo polka-tečkovaná sukně bude doplněna věncem větviček s přírodními nebo umělými bobulemi rowan.

Mraky

Také netradiční obraz na karnevalech. To bude vyžadovat šedé kalhoty nebo punčocháče, pláštěnku a klobouk. Na pláštěnce vyrobíme nášivky ve formě kapek a zabalíme si klobouk s vatou - dostanete načechraný mrak.

Thumbelina

Všechny dívky znají příběh o malé Thumbelině. Kostým bude vyžadovat satén nebo jiné elegantní šaty ze světlých barev, zdobené květinami. Hlavní částí je zvonovitý uzávěr, s výhodou fialová barva. Vzory lze zakoupit v knihkupectví - je plný materiálů o kreativitě dětí.

Jak si vybrat

První věc, kterou je třeba vzít v úvahu, jsou přání a chutě samotné dívky. Nechte ji říct svým rodičům, co chce být na Silvestrovském plese.

Vzhledem k tomu, že dívky se starají o vzhled, ujistěte se, že barva šatů a velikost odpovídá.

Mělo by být zváženo a povaha dítěte. Obrázky Sněhurka, víla, Malvina, Sněhová královna jsou vhodné pro klidnou, promyšlenou dívku. Obrazy cikánky nebo Peppyho dlouhé punčochy nebudou pro ni organické.

Nezapomeňte na věk dívky. Samozřejmě, že být princezna nebo víla pro ni je důležitá v každém věku. Nicméně, předškolní dívka je docela vhodné obrázky roztomilé zvíře nebo charakter své oblíbené karikatury. Dítě si ráda oblékne oblek včel, lišek, berušek, veverek, myší, ptáků. Je však nepravděpodobné, že by tyto obrazy byly pro starší dívku organické, zejména pro teenagery. Zde je vhodnější postavy postav, hrdinky knih a filmů.

Jak doplnit obraz

Při vytváření obrazu je důležitá jeho úplnost. Podrobnosti to pomůže: kouzelná hůlka v ruce víly, fanoušek v princezně, balíček karet v cikánské ženě, koš s dorty v malé červeném klobouku.

To bude užitečné, aby úhledně dát na make-up, světlé šperky.

Nápady na dovolenou hodně. Vyberte vhodné a pokračujte v jeho implementaci. Představivost vám pomůže realizovat vaše plány - a je zaručena zábavná dovolená pro dívku.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky