Karnevalové kostýmy pro dospělé

Karnevalové kostýmy pro dospělé

Elegantní maškarní kostýmy milují nejen děti, ale i dospělí. Světlé a neobvyklé oblečení zvedne vaše duchy a oddělí vás od davu, zdůrazňující vaši individualitu. Maškarní kostýmy jsou populární po celém světě. Používají se pro karnevaly, firemní akce a jednoduché strany na počest Halloweenu nebo nového roku. Pokud se chcete potěšit s takovými šaty, ale nevíte, jak to vyzvednout, tento článek vám pomůže učinit správnou volbu.

Historie maškarní

Než budeme hovořit o moderních kostýmech, pojďme se krátce ponořit do historie, abychom pochopili, kde vznikla tradice oblékání na dovolené v maskách a karnevalových kostýmech.

Poprvé se karnevalové kostýmy objevily během středověku v Benátkách. Povinným přidáním takových šatů byla maska, která skrývá masku svého majitele. Nejprve si mysleli, že je to způsob, jak skrýt rozdíly mezi lidmi a vyrovnat je alespoň jeden večer. Každá princezna se mohla oblékat jako čestná služka a služka mohla být kouzelnou bytostí, která je z jiného světa.
Tradice uspořádat karnevaly a maškarní plesy prošla mnoha stoletími. Oslavy ve světlých kostýmech byly oblíbené nejen v Benátkách a v Evropě, ale i mezi ruskou šlechtou.
Moderní maškarády mají samozřejmě menší měřítko. Během této oslavy se však každý dospělý může pár hodin ponořit do pohádky a rozpouštět se do zvoleného charakteru.

Vlastnosti a výhody

Fancy šaty jsou nyní vytvořeny pro každý vkus a barvu. Proto si každý může najít něco, co bude odrážet jeho vkus, charakter nebo tajné sny. Kostýmy se pohybují od těch nejjednodušších až po nejelegantnější, takže si můžete vyzvednout něco pro rodinnou oslavu na počest Nového roku a pro rozsáhlou oslavu.

Kostýmní nápady

Harley quinn

Po vydání "Suicide Squad" získala obrovská popularita mezi mladými dívkami obraz hlavního darebáka Harley Quinna. Světlé a sexy dívka dokonale zapadá do tohoto obrazu. Ano, a vytvořit to snadno - stačí vybrat správné věci a udělat světlý make-up ve stylu Harley.

Spiderman

Kostýmy superhrdinů jsou také velmi populární mezi kluky. Zvláštní pozornost si zaslouží vybavení Spider-Man. Je oblíbený nejen mezi dětmi, ale i mezi dospělými kluky, kteří zůstávají dětmi ve svých duších.

Pirát a pirát

Poptávka je také v kostýmech pirátů. Oblečení mladého piráta bude děvče uvolněné a sexy a mladý muž - skutečný svůdce. Tento kostým je také velmi jednoduchý - kalhoty, vysoké boty, volnou košili, klobouk a samozřejmě meč doplňující obraz.

Zvířata

Kostýmy všech druhů malých zvířat jsou s námi spojeny především s matiné ve školce. Ale ve skutečnosti, oblečení zobrazující zástupce živočišného světa, dobýt i dospělé. Mezi dívkami jsou velmi oblíbené kostýmy různých koček, kalhotek, tigrů a dalších zástupců kočičí rodiny.

Pokud se nebojíte vypadat neobyčejně a dokonce i vtipně, můžete se pokusit obléknout se do obleku ježka nebo světlého motýla. Obrazy zajíčků a sexuálních lišek vypadají roztomilý a okouzlující. A pro novoroční party fit outfit zobrazující zvířecí symbol roku. Například pro nadcházející Nový rok si můžete koupit legrační kostým kohouta.

Lady bug

Můžete také věnovat pozornost kostýmům slavných kreslených postaviček. Nyní je obrázek Lady Bag - dívka se super mocnostmi velmi populární. Na dospělé dívce bude takové oblečení vypadat originálně a neméně sexy než hackney image ženské kočky.

Upír

Nikdy neztrácet význam a kostýmy zástupců temných sil. Takové oblečení je důležité nejen na Halloweenské párty. Můžete uvolnit své vnitřní démony a vytvořit obraz upíra při každé příležitosti. Kostým upíra bude vyhovovat jak chlap, tak dívka. Černé šaty s dlouhým rouchem ve stylu hrabě Dracula je dostatečně doplnit umělých zubů a, pokud je to žádoucí, čočky a gotickým make-up.

Elzy

Další populární kreslená postavička, ve které mnoho dívek sní o reinkarnaci - Elsa. Blond kráska z filmu "Studené srdce" je schopna zaujmout pozornost každého člověka.

Kostým Elsy je nesmírně jednoduché. Skládá se z půvabných modrých šatů, doplněných poloprůhledným pláštěm. Pro větší jistotu si vyberte lehkou paruku a korunku. Takový obraz bude vypadat velmi jemně a elegantně.

Zelenina a ovoce

Bude to zábavné podívat se na oblek zeleniny nebo ovoce. Vyberte si pro sebe originální kostým brambor, rajčat nebo okurek, abyste vynikli na pozadí velkého množství podobných princezny a hrdinů. Kostým z houby, například, světlá houba bude také vypadat neobvykle.

Batman

Téma superhrdinů pokračuje ještě jeden charakter, který je nám znám od dětství - Batman. Temný rytíř v korporátním kabátě a masce je obraz, který bude vyhovovat mužům s jakýmkoliv typem vzhledu.

Baba Yagi

Pokud se vám vždy líbily postavy z pohádek, můžete se pokusit změnit oblečení Baba Yaga. I takový ponurý obraz může být poražen a učiněn moderním a zajímavým.

Zombie

V návaznosti na popularitu filmů o živých mrtvých jsou také oblíbené kostýmy. Obraz zombie musí být doplněno vhodným make-up.

Bat

Kompromis mezi kostýmem superhrdiny a šaty zobrazující roztomilé zvíře bude bat kostým. V něm budete záhadně vypadat a přitahovat mnoho zajímavých názorů.

Královny

Dívky na maškarní si mohou také vyzvednout královnu nebo mladou princeznu - elegantní šaty s množstvím dekorativních prvků. Aby byl kostým kompletní, doplňte jej o vysoce elegantní účes a krásné dekorace.

Na neformální párty si můžete vyzvednout zkrácené šaty princezny. V něm budete vypadat elegantně a vzbudíte zájem zástupců mužů.

Joker

Nyní populární kostýmy a záporné postavy. Oblečení anti-hrdiny a věčného soupeře Batmana je skvělé pro slavnostní příležitosti. Obraz žolíka vyžaduje nejen výběr obleku, ale také značkového make-upu. Bylo by hezké přivést okouzlující Harley Quinn do maškarní.

Assassin

Maskulinita přidá do obrazu kostým vraha. Na vlně popularity slavných her, takové obrazy přitahují stále více pozornosti, a to jak chlapci, tak mladí kluci.

Gnome

Světlé kostým gnome bude také vhodné na oslavu nebo párty. Značková čepice gnome a bílého vousu jsou známé charakteristické rysy takových šatů. Je obzvláště vhodný pro krátké dívky, které v takových šatech budou vypadat okouzlující.

Kostra

Kostra kostýmu je nyní méně populární než zombie. Ale přesto to vypadá velmi dobře a je velmi často používán v různých stran a maškarády. Černý oblek s bílými kostmi znázorněnými na něm je velmi jednoduchý a bude vyhovovat všem, bez ohledu na věk nebo pohlaví.

Jak si vybrat

Chcete-li vybrat kostým, v první řadě, věnovat pozornost tomu, zda je vhodné pro vás osobně.I když se vám zvolený obrázek líbí velmi dobře, ale na vaší postavě se nehodí, měli byste to vzdát. Oblek by měl zdůraznit výhody vaší postavy a skrýt její nedostatky. Oblečení by nemělo být štětinové nebo příliš úzké.
Pro zbytek se spoléhejte na svůj vlastní vkus. Zvolený obrázek může odrážet vaše charakterové rysy a být radikálně opačný k tomu, co se od vás očekává. Velmi často se prude v životě snaží o maškarní oblečení sexy kočička nebo upír, a klid kancelářské pracovníky používají obraz hrabě Dracula.
Můžete si koupit nebo pronajmout karnevalový kostým v divadelním studiu, ušit ho sami nebo na objednávku. Ve druhém případě můžete ve vybraném obrázku vytvořit svůj vlastní styl.

Jak doplnit obraz

Pro vytvoření plnohodnotného obrazu zpravidla nestačí jednoduchý kostým nebo šaty. Nezapomeňte přemýšlet nad všemi malými detaily. Kompletní oblečení s kloboukem, šavlí nebo korunou, v závislosti na obrázku. Nezapomeňte na make-up, který by měl harmonicky doplňovat Vámi vybraný outfit.

Stylové obrázky

Příkladem zajímavého kostýmu pro maškarní kostým může být pirátská výstroj. Těsné kožené kalhoty a vysoké boty zdůrazňují štíhlost a krásu nohou. Bílá košile s otevřenými rukávy a otevřeným výstřihem jej doplní. Pro zdůraznění pasu může být korzet s pásem. Nedílnou součástí obrazu piráta je klobouk s peřím a elegantní šavle.
Dívky mohou také mít rád sexy obraz super ženy. Jasně červeno-modrý oblek s krátkou pláštěnkou a upřímným výstřihem určitě udělá pohled na cizince.
Jeden z nejpopulárnějších obrazů pro muže je upír. Upír kostým by měl být jak diskrétní a velmi elegantní. Černé kalhoty, bílé tričko a vestu ve stylu vintage by měly být doplněny límcem Dracula s vysokým hrdlem. Zvýraznění jiných světových původů pomůže vhodné make-up a umělé tesáky.

Maškarní kostým je skvělý způsob, jak zvýšit svou náladu při jakékoli oslavě nebo večírku. Splňte si svůj dětský sen a reinkarnujte se jeden večer v tom, jehož obraz vás vždy fascinoval, protože vás určitě činí šťastnějším.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky