Vánoční kostýmy pro děti i dospělé

Vánoční kostýmy pro děti i dospělé

Nový rok je časem zázraků. V této době si každý přeje dovolenou, naplnění tužeb, nové dojmy, změny v životě. Děti čekají na tuto dovolenou s netrpělivostí - milují zdobit vánoční stromeček, tančit kolem něj, světlá barevná světla a zdobit vánoční kostýmy. Dospělí v této době se také mohou stát některými z pohádkových postav, aby potěšili své děti a na okamžik učinili život ještě jasnějším.

Odrůdy kostýmů pro děti i dospělé

Tam je obrovská paleta různých vánočních kostýmů. To jsou všechny druhy pohádkových postav, kreslené postavičky, komiksy, filmy, superhrdinové, zvířata. Kostýmy jedné postavy se mohou lišit v závislosti na vizi designéra a je snadné pochopit, kdo to je.

Santa Claus

Kostým dědečka je velmi oblíbený mezi kostýmy pro dospělé. Každý rodič se může oblékat jako Santa Claus a blahopřát svým dětem na Nový rok, podat jim dárek. Takový host bude vítán u všech kluků.

Chcete-li se stát jako Santa Claus, musíte to zkusit. Dědeček má na sobě dlouhou ovčí srst nebo kožich v červené, bílé nebo modré barvě. Na hlavě je klobouk a dlouhý bílý vous, který skrývá obličej tak, aby nikdo netušil, že Santa Claus není skutečný. V rukou může být dlouhý personál a hlavní atribut - velká taška s dárky.

Sněhurka

Dědeček Santa Claus je štíhlý a mladý Sněhurka, oblečený v krátkém kožichu, šatech, vysokých botách a dlouhém copu. Na hlavě je klobouk nebo kokoshnik. Oblek je obvykle modrý nebo bílý, ale v západní verzi je oblek červený.

Sněhulák

Ve školce na matinee můžete obléknout chlapce sněhulákem. Takový oblek je velmi jednoduchý, aby se sami. Nos-mrkev může být vyrobena z papíru, skládání a připevnění gumičky. Na hlavě - klobouk ve tvaru kbelíku, snadno se lepí i z lepenky. Tělo sněhuláka je vyrobeno z bílé tkaniny - můžete nosit rolák, košili nebo bílý svetr a přes šitou oválnou kapuci s otvory pro hlavu a ruce. Pod ním je možné strhnout pás nebo gumičku. Dlouhá mikina je lepší dělat na kolena, aby nedošlo k omezení pohybu dítěte. Uprostřed montérky šijeme velká tlačítka. Pod dnem můžete nosit krátké šortky, na nohách - bílé ponožky. Případně si můžete vyrobit kostým sněhuláka ze širokých bílých kalhot, také s bílým topem.

Rybí kost

Tento kostým je vhodný pro dívky. Pro něj potřebujete zelené šaty, které mohou být docela běžné. Můžete ji ozdobit flitry, korálky, pozlátko, krásné a lesklé knoflíky, brože, obecně, vše, co můžete ozdobit skutečný vánoční strom. Hlavní věc je, aby to všechno na šaty organicky. Pod šaty můžete nosit hnědé punčocháče se vzorem, který bude jako kufr našeho vánočního stromu. Na hlavě, aby se ostříhat, a pokud délka vlasů umožňuje, splétat červenou stuhou místo hvězdy na vánoční stromeček.

Iron man

Fanoušci filmu "Iron Man", aby vytvořili obraz hrdiny, budete potřebovat obličejovou masku a červené kalhoty s bundou. Na bundě uprostřed hrudníku můžete šít kruh světlé, duhové látky. Maska by měla být vyrobena z celé tváře, s výřezy pro oči, ústa a nos, pak ji na okrajích natřete žlutou a červenou barvou.

Kohout

Symbolem nadcházejícího roku je kohout. Jeho kostým je tento rok obzvláště populární. Tento pták se vyznačuje zářivými barevnými peřím a chladnou povahou.Kostým lze vyrobit z náplastí různých barev. Na rukávech košile sešijte tyto náplasti tak, aby vypadaly jako peří. Můžete si vzít různé barvy - zelená, žlutá, červená, oranžová. Na hlavě je nutné šít klobouk s červenou hřebenatkou. K tomu si můžete vzít tenký klobouk, vyříznout hřeben z červené látky, naplnit ji vatou a přišitím detailů je připevnit k horní části čepice. Kostým je připraven.

Santa claus

Tento dědeček chodí v červeném obleku s bílými manžetami. Můžete použít červené kalhoty, bundu, bundu. Lemování je lepší, aby se z umělé bílé kožešiny, nebo použít bílé tkaniny. Šijeme látku kolem okrajů kalhot, bund. Vousy. To nemusí být tak dlouho, jako Santa Claus. Na hlavě potřebujete červenou čepici s bílou pomponou. Můžete nosit černé boty nebo vysoké boty na nohy, opasek se širokým pásem a chytit velkou tašku s dárky.

Spiderman

Stát se super hrdinou je sen mnoha chlapců. Chcete-li ztělesnit, můžete si spiderman kostým. K tomu budete potřebovat úzké šortky nebo modré legíny, červené kolena nebo punčochové kalhoty, pokud máte boty, bude to ještě lepší. V horní části obleku budete potřebovat červený rolák nebo přiléhavou bundu. Musí být vyzdoben pod pavučinou. K tomu sešívejte sako s černými nitěmi vodorovně i svisle. V centru dělejte výšivku z pavouka. To může být řez z jiné látky nebo koupit nálepku. Rozhodněte se na vzhled masky. Dokáže zcela zakrýt hlavu dítěte nebo být jen na obličeji. Je také nutné ozdobit web. Můžete provést vložení očí z jiného materiálu - například bílé, pro efekt super brýlí.

Petržel

Velmi jasná postava a hlavní žolík. Chcete-li vytvořit oblek petržel bude potřebovat světlé kalhoty v červené nebo zelené. Můžete na nich provádět záplaty. Jasně červená položka, nebo ještě lépe, košile s hráškem, bude skvěle na vrcholu. Čepice musí být dvoubarevná. Na konci čepice šijte bílé bambule. Můžete si dát make-up na obličej - aby červené tváře a kreslit vtipné pihy.

Ant Man

Pokud je vaše dítě fanouškem komiksu a filmu o Ant-Manovi, pak prosím potěšte jeho novoroční kostým tohoto charakteru. Můžete si vytvořit tento oblek z kombinézy nebo svetry a kalhoty v černé a červené barvě. Na bundě je třeba použít potisk s efektem brnění s pomocí jiné látky nebo výšivky. Je lepší udělat masku z lepenky tím, že najde náčrtek na internetu a tisk na tiskárně. Ozdobte kostým s pásem, který zakryje přechod z vrcholu na dno.

Primitivní člověk

Je zábavné obléknout se do primitivního kostýmu. Obraz lze snadno vytvořit s různými kožešinami. Je nutné zabalit se do kůže, vytvořit zdání tuniky a opasek. Můžete nosit sandály, dřeváky s tenkou podrážkou nebo naboso. Můžete si koupit vtipné tenisky připomínající tlapky zvířete. Na hlavě musíte udělat hromadu vlasů a kravatu šátek šátek v barvě leoparda. Vezměte do rukou velkou kost z pěnové gumy nebo papíru.

Nejoblíbenější kostým na Nový rok

Kolik z nich se na této krásné dovolené neobjeví nové obrazy, ale každý rok si miliony dětí a dospělých oblékají své oblíbené novoroční postavy. Mezi ně patří Santa Claus, Sněhurka, vločka, zajíček, vlk, medvěd, princ, Červená Karkulka a mnoho dalších.

Od dětství má stále mnoho chlapců obrázek v obleku zajíček, který jejich matka šila. Bílé šaty košile, bílé šortky s malým ocasem v zádech, bílé ponožky. Na hlavě jsou dlouhé uši, vyrobené z lepenky nebo z tkaniny s vloženým drátem.

Jak si vybrat

Při nákupu hotového novoročního kostýmu se ujistěte, že jste si vybrali správnou velikost. Je lepší vyzkoušet si věci před nákupem. Pak prostudujte složení materiálu, detaily samotného kostýmu - zda jsou silné, zda je tkanina pomačkaná, jak dobře se hodí při montáži.Z detailů obleku by neměly být žádné nepříjemné pachy, tkanina by neměla zanechávat stopy barvy na kůži.

Zkontrolujte přítomnost podšívky uvnitř obleku. Mělo by být příjemné na dotek. Vyzkoušejte si oblek, pohybujte se v něm a ujistěte se, že je pohodlný a pohodlný. Vyberte si svou postavu s vlastnostmi své postavy a vhodným obrazem vnější podobností. Neměli byste se snažit stát naprosto na rozdíl od hrdiny, protože podobnost je získána přesněji s vnitřní harmonií s vaším obrazem.

Jak doplnit obraz

Chcete-li vytvořit kompletní obraz, použijte make-up a další příslušenství, které můžete udělat sami. Snažte se praktikovat pohyb nebo napodobovat hlas vaší postavy. To vše vám umožní zvyknout si na roli a opravdu se pobavit.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky