Karnevalový kostým pro chlapce - módní nápady

Karnevalový kostým pro chlapce - módní nápady

S přístupem nového roku, kromě hlavních obav, rodiče malých dětí mají také další - vymýšlet kostým pro dítě na dovolenou. Je-li v mateřské škole nebo základní škole scénář oslav, pak výběr oblečení, který odpovídá roli dítěte v dramatu, není problém. Ale co když oslava není omezena na školu nebo mateřskou školu? Co když plánujete navštívit městskou akci? Pak musíte být zmateni výběrem karnevalového kostýmu předem, abyste měli dostatek času a energie k překladu pojatého.

Není žádným tajemstvím, že se s těmito otázkami obvykle zabývají matky. A pokud přijdete s oblečením pro dívku, zpravidla to není těžké, pak je situace s chlapci složitější. Nezapomeňte zvážit přání dítěte - koneckonců bude muset proměnit v nějakého hrdinu nebo pohádkový charakter. Zeptejte se ho na další podrobnosti. A pokud je spokojen se svým outfitem, dovolená bude určitě úspěšná a váš syn bude potěšen.

Módní nápady

Malé děti jsou obvykle oblečeny do zvířecích kostýmů, které jsou jim mnohem více známé než dosud neprozkoumaní hrdinové karikatur a komiksů.

Snad nejobvyklejší kostým pro chlapce od našeho dětství je oblek zajíček. Navzdory tomu, že tato myšlenka není z mnoha a nových lidí nouze, některé matky i nadále oblékají své syny. Řekněte, co se vám líbí, a kluci-zajíčci vypadají docela roztomilé a nemohou pomoci, ale způsobují, že se dospělí usmívají.

Pokud chcete něco zajímavějšího s dítětem než zajíčky, medvědy a vlky, ale určitě ze zvířecího světa, můžete si vybrat ježka nebo žabí kostým. Ježek na špendlících a jehlách bude vypadat zábavné houby a jablka. Zelená žába, zvláště pokud vaše dítě miluje skákání, si ostatní pamatují již dlouho.

Stalo se dobrou tradicí oblékat děti do kostýmu jednoho z dvanácti zvířat, jejichž rok přichází podle východního kalendáře. Rok 2017 je rokem kohouta, takže chlapec bude vypadat velmi důležitě v kostýmu tohoto jasného ptáka.

Také tematický outfit bude kostým Santa Claus nebo Santa Claus, sněhulák. Jedním slovem, něco ze zimního tématu.

Děti si můžete obléknout do zeleninového nebo ovocného kostýmu analogicky s dětmi z reklamy ovocné šťávy. Pokud k tomu přistupujete s humorem, pak se dítě, oblečené do rajče, může neustále opakovat slovem "a já jsem rajče!". A aktivní zábava v obleku zelené okurky povzbudí všude kolem.

Dešťový oblek je zajímavá a jednoduchá volba, i když to uděláte sami. Budete potřebovat plášť-pláštěnka z lesklého materiálu (například satén) a šité kapky.

Houbařský kostým na dětském festivalu určitě nezůstane bez povšimnutí. Pokud se dítě, které je nohou houby, může obléknout do monochromatického světlého oblečení, pak bude muset pracovat nad kloboukem. Hlavní věc je, že to není v rozporu s dítětem, být pohodlné, světlo a, co je důležité, jasné!

Milovníci pohádkových postav budou vyhovovat kostýmům gnome, elfa, kundu v botách, Petera Peny, Pinocchia. A pokud chlapec miluje bojová umění, určitě se mu líbí obraz samuraje nebo ninji.

Chlapec si jistě všimne, když přijde v kostýmu krále nebo knížete. Toto oblečení mu umožní cítit se velmi majestátně. Člověk musí nosit jen jiskřivou korunu a elegantní plášť - a pozornost dívek-princezny je zajištěna.

Mnozí chlapci nemají odpor k tomu, aby byli v roli zástupce zajímavé profese.Dítě se určitě bude cítit velmi statečně, pokud přijde v kostýmu policisty nebo hasiče. Klaun nebo čaroděj bude moci pobavit hosty předem připravenými triky.

Oblékání chlapce v astrologu je hračka. Kostým lze jednoduše a rychle vyrobit vlastními rukama. Budete potřebovat modrou tkaninu pro pláštěnku, na které musíte šít zlaté nebo stříbrné hvězdy. Z kreslicího papíru lze vyrobit čelenku - čepici - skládáním pomocí nálevky. Jistě šijte žvýkačku, která drží bradu a nedovolí, aby čepice padala.

Další snadno použitelná verze pro dítě je Carlsonův kostým. Světlé tričko, kalhoty s popruhem a domácí vrtule - obraz je připraven.

Není žádným tajemstvím, že chlapci často upřednostňují oblékání jako stateční a stateční hrdinové. Rytíři, mušketýři, bogatyrové jsou velmi populární mezi malými chlapci - ti s velkým potěšením se dohodnou, že se předvádějí v brnění a houpají meč nebo šavli.

Malý hooligans fit oblek pirát. V tomto případě můžete vytvořit univerzální obraz a můžete vyzkoušet roli jednoho ze slavných pirátů - Jacka Sparrowa, Kapitána Hooka, Blackbearda.

Kovbojský kostým je také nejvhodnější pro nezbedné chlapce. Košile v kleci, klobouk s širokým lemem, pouzdro s pistolí, šátek kolem krku a třásně - a vaše dítě je jako hrdina filmu o Divokém západě.

Prudký indický oblek okamžitě přitáhne pozornost jasným peřím a válečnou barvou. Pro neklidné zlobivé - to nejvíc! Současně s oblečením se hodí volné kalhoty a košile s třásněmi nebo pončo, což je snadné udělat vlastníma rukama. A nezapomeňte na luk nebo sekeru!

Neobvyklé chlapci oblek oblek robota nebo mimozemšťana. Pamatujte však, že pro robota je lepší nepoužívat boxy, jak bylo navrženo všude na internetu. Budou jen zasahovat do běhu dítěte, bavit se a účastnit se soutěží. Pro zachování svobody pohybu je vhodnější použít oblek z lesklé, kovové barvy.

Samozřejmě, že oblíbenými mezi chlapci jsou kostýmy všemocných superhrdinů. Vzácný chlapec odmítá oblékat se s Batman, Superman, Spiderman, nebo Ninja želva. Je však nepravděpodobné, že by takové oblečení bylo na matine v jedné kopii. Můžete být originální a nabídnout svému synovi méně populární obraz Hulku, Iron Man, Captain America.

Jak si vybrat

Kromě toho, že karnevalový kostým by měl jistě potěšit vaše dítě (a nejen vy), měli byste zvážit několik dalších funkcí. Je nutné, aby oblečení bylo dost volné, neinterferovalo s dítětem běžet a skákat. Materiál, ze kterého je oděv šitý, by měl být pro tělo příjemný a nedráždit pokožku. Pro bezpečnostní síť můžete nosit bavlněný dres nebo tričko a krátké kalhoty nebo podkolenky.

Pro děti ve věku mateřské školy by nejlepším řešením byla kombinéza. Je to docela zdarma, bude to pohodlné a snadné se pohybovat. V tomto obleku, chlapec nebude muset být neustále rozptýlen tím, že vytáhne kalhoty nebo narovnání saka.

Starší děti se více zaměřují na pravost obrazu a na jeho efekt. Proto, když přemýšlíte o karnevalovém kostýmu, nezapomeňte na doplňky. Šavle pro piráta, korunu pro prince, čepici pro policisty, pistole pro kovboje. To bude obraz vašeho dítěte velkolepé a kompletní. Nezapomeňte však, že příslušenství musí být bezpečné, aby nedošlo k poškození vašeho dítěte a dalších dětí.

Make-up je dobrý doplněk k oblékání kostým strany. Pro kočku můžete čerpat jizvu Harryho Pottera nebo knírku, nebo si můžete vytvořit opravdové mistrovské dílo s pomocí specialisty na aquagrim.

Pokud karnevalový kostým předpokládá přítomnost kožešin, je lepší se rozhodnout pro oblečení s kožešinovým lemem. Nekupujte kožešiny oblečení úplně - to je nebezpečné, protože dítě může rychle přehřát.

Podle novoročního kostýmu by mělo být jasné, na koho se chlapec změnil. V opačném případě se dítě může cítit nepříjemně a neustále odpovídat na otázky ostatních. No, pokud bude oblečení odpovídat charakteru chlapce. Skromnější kostýmy kluků se mohou dokonce lehce uvolnit. Koneckonců, pokud jste oblečeni jako statečný superhrdina, pak se musíte chovat přiměřeně.

Karnevalový kostým pro chlapce, zejména pokud se nejedná o novoroční téma, v budoucnu bude muset být velmi užitečný při oslavě narozenin dětí nebo jiné party pro děti.

Kde koupit

Když přemýšlíte o tom, kde získat karnevalový kostým pro chlapce, musíte se nejprve rozhodnout, zda jej vytvoříte sami nebo si ho koupíte v obchodě. V obou případech jsou klady a zápory.

Oblečení, vytvořené ručně, bude určitě originální. Dokonce i když váš vybraný hrdina, postava nebo zvíře budou přítomny mezi jinými kostýmy, nikdo jiný nebude úplně stejný. Ano, a v ceně, kterou vyhrajete. Při vytváření novoročního kostýmu však budete potřebovat spoustu času a úsilí k realizaci pojaté myšlenky. Je třeba vzít v úvahu spoustu drobných věcí, detailně promyslet celý proces a nezapomeňte si koupit spoustu souvisejících výrobků a doplňků.

Pokud plánujete koupit karnevalový kostým v obchodě pro děti, uvědomte si prosím, že tento druh oblečení je obvykle poměrně úzký. Ale plus je, že oblečení může být vždy měřeno. Mnohem širší výběr vánočních kostýmů v online obchodech, ale spoléhat se výhradně na plný soulad příchozího zboží s popisem a velikostí je riskantní. Pokud si můžete objednat předem, počkejte na to a mít náhradní nápady jen pro případ - tato volba je pro vás.

Můžete se také zeptat na své přátele a známé s dětmi - najednou mají zbytečné oblečení. Můžete uspořádat výměnné kostýmy - velmi pohodlné a ne drahé. Další myšlenkou je pronajmout si karnevalový kostým pro chlapce, pokud jsou tyto služby poskytovány ve vašem městě.

V novém roce každé dítě věří v magii. Reinkarnace ve vašem oblíbeném charakteru nebo pohádkové postavě vám umožní ponořit se do této atmosféry zázraku a skutečně to cítit. Dejte svému dítěti tuto radost - a on vám s jeho třpytem v očích a nadšenou náladou!

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky