Svatební oblek pro ženicha

Svatební oblek pro ženicha

Výběr svatebního obleku pro ženicha není o nic méně důležitý než výběr nevěsty. Se všemi různými slavnostními oděvy pro muže je to stejně obtížná volba. Ale pokud vezmete v úvahu všechny módní trendy a trochu pochopíte pravidla pro výběr oblečení, pak bude ženich neodolatelný.

Módní styly a modely

Co dnes vede v seznamech módních modelů? Co je pro svatbu naprosto nepřijatelné? Analyzujeme všechny možné varianty v pořadí. Začněme tím, že vedoucí pozice jsou obsazeny obleky, a ne smokingy nebo ocasy, které nejsou nejpohodlnější ze všech typů oblečení kvůli jejich složitosti a závažnosti střihu.

Boho styl

Boho styl se jinak nazývá česká elegance. Jedná se o kolekci českého lesku a volných hippies. Pevně ​​se stal módním, včetně svatby na počátku 21. století. Tento styl zahrnuje vinobraní a etnické prvky, umožňuje jasné barvy a výstřední obrazy.

Hlavní věc, která odlišuje oblek ženicha ve stylu boho je volba přírodních tkanin. Bunda - prvek není povinný. Mnohem výhodnější vesta. Pokud se stále rozhodnete opouštět bundu, měla by se lišit od kalhot a textury a barevného schématu.

Dolů a bot. Neváhejte a vyberte si boty. Kalhoty mohou být nahrazeny džíny.

Žádná bunda

Volba ženicha svatební oblek, ve kterém není bunda, není tak vzácná. To platí zejména v horkém létě. Toto řešení je oblíbené pro svatby pořádané v netradičním stylu.

Bunda s úspěchem může být nahrazena vestou nebo velkolepými šle. Pokud zvolíte dobrou jasnou barvu, stanou se nápadnou výzdobou.

Tato verze obleku umožňuje nestandardní nošení košile. Neváhejte vyhrnout si rukávy a teplo bude pro vás jistě snadné. Vezměte prosím na vědomí, že nedostatek bundy vyžaduje opatrnější přístup k výběru košile. Klasická bílá v tomto případě bude vypadat nudně. Tak fantazírujte!

S vestou

Vesta již dávno přestala být jen doplňkem kostýmu. Může to být samostatný prvek.

Módní návrháři nabízejí ženichovi obrovský výběr vest pro každý vkus. Tkaniny, textury a styly učiní svatbu zajímavou a neobvyklou.

Jediná doporučení, která se týkají každého: vesta by neměla pevně zapadat do postavy, jinak to nebude pro vás velmi výhodné, když si vezmete nevěstu a obecně se budete cítit pohodlně na svatbě.

Věnujte pozornost výstřihu. Pokud oblek zahrnuje kravatu, pak by měl být dostatečně velký.

Vesta se může stát hlavním doplňkem v obleku, pokud je přizpůsobena hlavní barvě svatby.

Vesta má jednu nespornou výhodu - vizuálně dotahuje postavu a činí muže štíhlejší. Navíc, to může být velmi efektivně porazit, přidávat k němu hodinky na řetízku. Potom bude ženich vypadat jako opravdový pán z nejvyšších vrstev společnosti.

Barvy

Ačkoli svatební oblek - oblečení je poměrně tradiční, ale nemusí to vypadat striktně a primitivně. Moderní modely umožňují ženichovi vybrat si oblek pro každý vkus. Světlé a šťavnaté odstíny jsou také vítány a se správným střihem vypadají neuvěřitelně elegantní a slavnostní.

Nejoblíbenější možnosti jsou dnes tři barvy: bílá, fialová a tmavě modrá. Tyto barvy jsou také dobré, protože budou dokonale kombinovány s boutonniere a kyticí nevěsty jemných pastelových barev.

Ale módní návrháři nabízejí mnoho dalších hodných barev. Na druhém místě v popularitě jsou jak šedé, tak burgundské. Černé a hnědé jsou klasiky, které nikdy nevypadnou ze stylu.

Modrá a tmavě modrá

Tyto barvy jsou dnes velmi oblíbené. Zaplavují pódia po celém světě. Kostým může být několik odstínů modré nebo šedé. Bílá košile zdůrazní hloubku barev. Motýlek nebo kravata si mohou vybrat více nasycený tón.

Bílá

Bílý oblek může být zcela bílý. To znamená, že všechny detaily obleku mohou být bílé. Tak, že oblečení nevypadá matně a monotónně, může být bunda, kravata nebo vesta zdobena vzory a liší se texturou.

Tato barva může být vybrána v případě, že svatební oblečení nebude béžové.

Brown

Hnědá - barva starověku. Pokud uvažujete o uspořádání svatby ve stylu vintage, je to perfektní. Světlé odstíny hnědé nebo naopak, bohaté víno-červené, vypadají ještě zajímavější a výhodnější.

Čokoláda

Je stále stejně hnědá, ale teplejší. Oblek v této barvě může být výhodně poražen příslušenstvím nebo tkaninou se zajímavou texturou.

Šedá

Šedé tóny, ačkoli ne populární, ale značky takový jako Tom Ford, Hermes nezapomeňte na je. Studené, metalické barvy jsou výběrem konzervativců, kteří nechtějí ustoupit novosti.

Černá

Černý oblek je klasika, která hraničí s luxusem, zejména pokud jsou některé prvky obleku vyšívány. Například klopy bundy. A kontrastní šátek z vás udělá opravdového dandy.

Maroon

Burgundsko, stejně jako barva Marsaly, bude vypadat obzvláště působivě, pokud je kostým doplněn kontrastními vložkami. Horní a dolní část může být různorodá.

Mincovna

Barva máty je spíše neutrální. Abyste ji mohli otevřít a hrát, musíte vybrat příslušné příslušenství. Pokud je ženich bruneta, tón kostýmu by měl být chladnější. Barvy máty teplých tónů jsou vhodnější pro blondýnky. Není nutné zvolit celou sadu mátové barvy. Příslušenství, vesta, kravata, manžetové knoflíčky budou vypadat velkolepě ...

Modrá

Modrá barva vytváří výrazný obraz a bude vyhovovat především modrookým ženichům. Tato barva může být vybrána pro letní svatbu. Bude to vypadat svěží a slavnostní.

Kromě jednobarevného obleku si podkoní v kleci vybírají extravagantní šaty. Tyto modely jsou vhodnější pro svatby s určitým předsudkem, například na venkovském tématu, městském a tak dále. Další experimenty lze provést kombinací barev. Samozřejmě, že je to lepší, když to pro vás udělá kompetentní návrhář a vy si vyberete hotový oblek.

Materiály

Je nutné, aby se volba typu tkaniny neuskutečnila méně zodpovědně než s jinými aspekty. Záleží na ní, jak pohodlný bude oblek a jak dlouho bude udržovat jeho reprezentativní vzhled (to znamená, že se nebude deformovat ani deformovat).

Práce mohou být dodány tlustými, lesklými materiály, umělými tkaninami a některými přírodními materiály, jako je len, které jsou příliš pomačkané. Ženich ale musí vypadat dokonale celý den a část noci.

Nejoblíbenější jsou tři typy tkanin. Je to vlna, hedvábí nebo bavlna. Pokud víte, jak oblečení nosit opatrně, můžete si vybrat lnu pro letní svatbu.

Jak si vybrat

Když jdete nakupovat, vezměte si jako společníka osobu, které důvěřujete - příteli, otci, ale samozřejmě ne nevěstě. Ze strany je mnohem jasnější, jak se na vás tento oblek dívá. Jedinou věc, kterou můžete požádat nevěstu, je, jak bohaté budou šaty zdobené ornamenty. Nabírané doplňky na obou mladých lidech nejsou příliš v rovnováze. Pokud nevěsta miluje bohaté šperky, bunda a kravata vašeho kostýmu by měla být velmi stručná. Mezi další tipy patří:

  1. Výběr svatebního obleku by neměl být odložen na poslední chvíli.Začněte trénovat minimálně měsíc před důležitou událostí, pak budete mít možnost udělat vše, co je třeba, a včas odstranit možné nedostatky.
  2. Nespěchejte na první dostupnou možnost. Zkontrolujte cenu a podívejte se na různé nabídky. Stejný model v různých obchodech může stát jinak, takže byste na něm měli trávit čas a hledat oblek na různých místech.
  3. Když jdete nakupovat, nosit bílou košili nebo ten, který bude na vás na váš svatební den. Pokud si koupíte boty předem. V tomto případě vám kování ukáže, jak budete vypadat v den oslav. Různé modely kalhot mohou vypadat jinak se stejnými botami. Neztrácejte.
  4. Ideální délka kalhot - ten, který přichází do středu paty. Vesta by také neměla viset jako hrozná. Správná volba je ta, která přichází na startovní čáru kalhot.
  5. Kombinace úzké kravaty a úzkých klop z bundy je považována za dobrý tón. Je-li jeden z prvků široký, musí být pro tento druhý vhodný. Délka kravaty by neměla klesat pod sponu pásu. Pokud budete mít hodinky, manžetové knoflíčky by měly být jejich tónem.
  6. Pás je důležitým doplňkem. Měla by být kombinována s barvou boty. Dokonale vypadá úzký kožený model.
  7. Ponožky. Ano, ano, i tato část šatníku ve svatebním obleku by měla být vybrána správně. Ponožky jsou až do středu tele považovány za dobrý tón. V tomto případě se vyhnete vzhledu holých nohou, když sedíte. Vzhledem k tomu, ponožky budou nějak trochu viditelné, měly by být v souladu s obleku. Nejpohodlnější jsou ponožky bez švů ze sto procent bavlny.
  8. Strávit čas výběrem dobré boty. Dávejte pozor, aby nové boty nebyly během svatby otřeny.

Co na sebe

Stylové doplňky vám pomohou vytvořit dokonalý obraz ženicha. Manžetové knoflíčky, kravata může být originální a stylové. Pravidla pro výběr boutonniere dnes nejsou tak přísná jako dříve. Ženich si to může vybrat podle svého uvážení, bez koordinace s kyticí nevěsty.

Co si vybrat - kravatu nebo motýlek? Názory módních návrhářů se shodují na tom, že kravata je stále výhodnější. Je naprosto vhodné odmítnout obě možnosti, pokud si vyberete oblek s módním "mao" límcem. Jedná se o čínskou verzi obleku, která nevyžaduje další příslušenství, protože se pohodlně vejde do krku.

Výběr bot

Volba obuvi pro muže je na první pohled jednoduchá záležitost. Ale pouze v případě, že se rozhodnete koupit obyčejné černé nic pozoruhodného boty. Něco originálního není tak snadné najít.

Existuje několik pravidel pro výběr modelu. Pokud chcete vizuálně snížit délku nohy, vyberte boty s tupými nosy. To stojí za zvážení v první řadě pro ty, kteří nemohou chlubit vysoké a zároveň má velkou velikost nohy.

Špičaté nosy mají opačný účinek a jsou vhodné pro vysoké muže s poměrně malou velikostí boty.

Pata vyšší význam v případě, že nevěsta je vyšší než ženich. Pár centimetrů nemusí problém vyřešit, ale přesto stojí za to se podívat na takové modely.

Boty a opasek by měly být kombinovány a oba by měly být buď lakované nebo matné dle vlastního výběru.

A hlavní pravidlo nákupu obuvi: udělej to večer po dobrém dni v práci. Boty zakoupené v dopoledních hodinách, ve 100% případů, značně komprimují nohu ve večerních hodinách. Ujistěte se, že boty sedí dokonale, netlačte a nehněte na nohu.

Začněte nosit boty pár týdnů před svatbou. Udělej to slavnostní den prostě nebude úspěšný.

Jak doplnit obraz

Jeden z hlavních kostýmních ozdob je boutonniere. Květina v knoflíkové dírce není jen tradicí. Symbolizuje také loajalitu člověka vůči jeho vyvolenému. Boutonniere může být úplně jakýkoliv. V jeho výrobních páskách, korálcích, peřích se používá.

Pokud člověk negativně souvisí s barvami na jeho obleku, nemůže ji stejně účinně nahradit krásným kapesníkem.

Pokud jste fanouškem nestandardních řešení, můžete si dovolit vybrat si extravagantní vestu, kravatu nebo podvazky, například světlé barvy, žlutou, červenou, v kleci. No, pokud budou v barvě, budou v souladu s jasným příslušenstvím nevěsty, kabelkou, botami.

Třtina a klobouk jsou také možnosti pro mladé a odvážné muže, zejména pokud jsou bohaté barvy, například světlé lila nebo oranžová.

Kolik je

Tam jsou krásné možnosti rozpočtu pro svatební obleky pro ženicha. Budou vás asi 15 tisíc rublů. Další. 25, 35 a dokonce 60 tisíc stojí za designový model.

Každý, kdo chce vypadat perfektně a neopakovat možnosti někoho, může si objednat oblek na objednávku. V průměru bude rozdíl mezi hotovými a přizpůsobenými verzemi cca 50 tisíc rublů.

Novinky značky

Ralph Lauren, Ermenegildo Zegna nabízí neobvykle bílé možnosti pro nápadníky. Ze slavných módních domů si můžete vybrat kostým v klasickém a volném stylu.

Valentino nabízí neobvyklé modely s originálními tisky.

Tom Ford nabízí ženichovi konzervativní styl se šipkami.

Ve výšce módních svateb v barvě slonoviny (slonovina nebo šampaňské). Značka Boldman nabízí snoubence obleku takového odstínu, orámovaného černým lemováním, což zvyšuje efekt této barvy.

Stylové šaty družičky a oblek ženicha

Proti modrému obleku ženicha bude nevěsta v bílém vypadat tak jemně a elegantně, jak je to jen možné. Pro dokonalou harmonii můžete svatební kytici ozdobit modrou stuhou.

Svatba v barvě slonoviny bude vypadat stylově a vznešeně. Barva obleku ženicha může být pár tónů tmavších než šaty nevěsty. Hlavní věc, že ​​nebyl bílý, jinak hrozilo nebezpečí, že bude vypadat špinavě.

Černá a bílá kombinace. Pokud si ženich vybral klasický černý oblek, může nevěsta úspěšně porazit šaty, ozdobené černým páskem. Vzhledem k neobvyklému designu, dekorace vypadá velmi působivě.

Jakákoliv kombinace může harmonicky vypadat díky výběru vhodného příslušenství, jako jsou boty, opasky, kytice.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky