Maska na vlasy Bielita-Bitex

Maska na vlasy Bielita-Bitex

Při hledání dokonalých produktů péče o vlasy se mnohé ženy rozhodnou pro levné značky, protože vysoká cena není vždy zárukou efektivity. Maska na vlasy Bielita-Bitex je častým hostem v šatnách mnoha ruských žen.

Vlastnosti a výhody

Největší kosmetická společnost v Bělorusku byla založena koncem 80. let. V té době, blízké “přátelství” s jednou z italských společností sloužilo jako začátek výroby, který poskytl podniku vybavení a dal použití několik vlastních formulací kosmetických přípravků.

Později se rozšířila škála firem, existovali vlastní experti, kteří se vyvinuli v kompozičních lécích. V současné době společnost realizuje celý výrobní cyklus: vyvíjí kosmetiku, vyrábí ji, vytváří vlastní obaly a prodává zboží na trhu prostřednictvím obchodních řetězců a vlastních prodejen. V Bielita-Bitexu existuje samostatná společnost, která vytváří extrakty z přírodních rostlinných materiálů sebraných v Bělorusku.

Společnost vyrábí dekorativní kosmetiku, domácí chemikálie, zubní pasty a kartáče, parfémy, manikúrové nástroje, repelenty, tekuté mýdlo a dokonce poskytuje hotely s kosmetikou v balení pro jedno použití. V Rusku je však největší poptávka po krémech a přípravcích na péči o vlasy.

V sortimentu Bielita-Biteks přes 20 typů masek na vlasy. Patří do různých kosmetických řad a liší se složením a účinkem. Kromě toho je v seriálu několik masek pro profesionální péči.

Sortiment

Profesionální masky Bielita-Bitex vytvořené pro péči v kosmetických salonech. A ačkoli, když přijdete do kadeřnického salónu v Rusku, je nepravděpodobné, že byste se s tímto make-upem setkali, názory odborníků na to jsou docela dobré. Mnozí začínající kosmetologové ho používají k tréninku a vidí docela dobré výsledky. Prostředky z této linky můžete nakupovat prostřednictvím internetu.

V profesionální sérii 4 typů masek:

 • "Uzavření vlasů." Výrobce nabízí jako masku pro péči o poškozené vlasy po barvení, perm nebo jen s neustálým použitím vysoušeče vlasů. Balení slibuje, že kompozice „zapečetí“ vlasy, vyplní mikrotrhliny a zvlhčí.

Jako součást smíchu různé bílkoviny, stejně jako rostlinné oleje (mandlové, ricinové) a kosmetické "chemie".

 • Aminoplastika se doporučuje pro tenké a křehké vlasy. Obsahuje vitamíny B5 a PP, které posilují kořeny, stejně jako aminokyseliny, které obnovují délku vlasů (taurin a glycin). Celkový výsledek, který slibuje výrobci - zhutnění, zahuštění vlasů, které je ve srovnání s procedurou salónu "laminace".
 • Pro poškozené a porézní vlasy je vhodná maska ​​SOS s hydratačním a strukturně regenerujícím účinkem. V kompozici je cenný arganový olej a komplex ceramidů, které obnovují délku poškození. Doporučuje se nanášet dobře promyté vlasy po dobu nejvýše 10 minut.

Konzistence masky je poměrně hustá a mastná, vhodná pro dívky s barvenými, tvrdými, suchými vlasy. Pro ty, jejichž vlasy mají obecně normální vzhled, je takový nástroj pravděpodobně příliš těžký.

 • Pro milovníky organické kosmetiky je k dispozici maska ​​bez silikonů, parabenů a barviv - "Nutriční s fytokeratinem."

Skládá se z kombinace přírodních rostlinných olejů (jojoba, bamba, mandle) a komplex aminokyselin fytokeratinů. Výrobek je vhodný pro normální kadeře a pro intenzivní péči o poškozené a křehké vlasy.

Pro domácí péči v rozsahu společnosti existuje více než dvě desítky různých masek. Zastavme se na nejzajímavějších produktech.

Pro ty, kteří mají na hlavě „slámu“, značka nabízí kolagen bioaktivní maska ​​"Kolagen + vlasy". Uvnitř nádoby umístil výrobce aktivní prostředek přírodního betainu a kolagenu. Tyto komponenty jsou navrženy tak, aby pronikaly hluboko do každé srsti, vyhladily ji, zahustily a zvlhčily.

Velmi neobvyklý lék - Loupací maska ​​z řady Magic of Maroko. Skládá se z sopečné marocké hlíny Gassoul, která je zodpovědná za hluboké čištění pokožky hlavy. Čistí se od mrtvých buněk a zbytků, které používáme každý den. Tento postup umožňuje, aby vlasy rostly lépe a zabraňují lupům.

Ve formulaci je také přítomen černý kmínový olej: normalizuje rovnováhu tuku a zabraňuje průřezu špiček.

Běloruské kosmetologové vyvinuli vlastní prostředky pro péči o mastné vlasy. Řádek "Průběh hlubokého čištění" Obsahuje několik produktů pro mastné vlasy, mezi nimiž je absorpční maska.

Obsahuje také jílu, tentokrát růžovou. Absorbuje nečistoty a vylučuje maz. Přírodní oleje z bambuky a šípku umožňují mastné vlasy, které si člověk chce donekonečna umýt, nevysychají z kosmetiky a vitamíny hojí délku vlasů.

Od ztráty představuje několik nástrojů.

 1. Maska-expert proti ztrátě. Kompozice má aktivní rostlinné složky (extrakt z kořenů brambor, kaštan koní a kopřivy), které léčí folikuly a stimulují růst délky.
 2. Masková koupel "Síla přírody" s ricinovým olejem vyžaduje teplý zábal hlavy. Aktivuje ricinový olej, vitamíny a extrakt z oddenků calamus, které probouzejí folikuly ze spánku a stimulují růst nových vlasů.
 3. Klasika žánru - zabalte s olejem lopuchu z linie léčebných lázní. Tento produkt je více pravděpodobné, že posílí již pěstované vlasy. Účinnými látkami jsou olej z lopuchu, výtažky z kalamu, řebříčku a kopřivy. Kompozice také obsahuje aktivní kvasinkový protein, který je také velmi účinný pro péči o vlasy.
 4. Superativny maska ​​"Lopuch" s vylepšenou formulací vhodnou pro intenzivní péči o zpevnění a podporu růstu. Aby bylo nutné extrahovat kořen lopuchu, kvasinkové bílkoviny a kofein.
 5. Populární u zákazníků maska ​​keratinu "Keratin Active" Vhodné pro různé typy vlasů. Obnovuje vlasovou strukturu přírodním keratinem. Zjemňuje vlasy a výrazně česání. Lék má lehkou texturu, doslova "se roztaví" na hlavě a snadno se vypere.

Recenze

Obecně platí, že vlasové produkty od tohoto výrobce jsou miloval a populární. Celkové hodnocení masek Bielita-Bitex není nižší než 4 hvězdy z 5.

Přehled produktů péče o vlasy od společnosti Vittex.

Nejlepší masky, podle zákazníků, od běloruského výrobce:

 • "Aminoplasty";
 • "Keratin Active";
 • "Organická vlasová péče";
 • "Průběh hlubokého čištění";
 • "Těsnění proteinu".

Nejúčinnější je samozřejmě profesionální série. Mimochodem, je to výrazně dražší než "domácí" kosmetika stejné značky, ale je k dispozici také ve více baleních.

"Aminoplastika"

Prostředky pro konsolidaci, vážení vlasů. Vhodné pro majitele suchých nebo hubovitých vlasů.

Podle recenzí, voní dobře, má tlustou texturu, neprochází. Strávil střídmě. Většina dívek si všimla nádherného kondičního efektu: vlasy se nerozpadají, nepůsobí pampeliška, vlasy získávají extra lesk a zdravý vzhled.

 • Zároveň vlasy po použití léku rychlejší špinění, budete muset umýt si vlasy o něco častěji. Vyžaduje pečlivé proplachování.
 • Restorativní a terapeutický účinek není pozorován.
 • Mnozí zákazníci tento produkt srovnávají s jinými léky řady PRO. a poznamenat, že má vynikající účinek při nižších nákladech.

"Aktivní keratin"

 • Velmi levný přípravek na péči o vlasy. Textura je hustá, maska ​​neprotéká a je snadno aplikovatelná. Na rozdíl od Aminoplastiky, podle recenzí, je velmi snadno smýt.
 • S ním můžete dosáhnout snadného česánílesk a kondiční účinek. Ti, kteří používají masku pravidelně si všimnou, že špičky jejich vlasů začaly vypadat lépe a upraveně.
 • Podle zákazníků je lepší nepoužívat tento lék pro dívky s velmi citlivou pokožkou hlavy.protože složený z mnoha silikonů. Řada dívek měla po použití suché tipy.

"Organická péče o vlasy"

 • Pokus o značku vytvořit organickou běloruskou kosmetiku. Maska neobsahuje silikony, parabeny a barviva. Ti, kteří jsou dobře schopni rozluštit chemické termíny, všimněte si, že ve sklenicích, kromě užitečných olejů, existují polymery, ale po použití se snadno vymývají.
 • Lék je tlustý, snadno aplikovatelný, jemně lepící vlasy. Díky adhezivnímu účinku se spotřeba mírně zvyšuje. Z hodnocení vyplývá, že maska ​​má kumulativní účinek - tj. Čím déle se používá, tím je výsledek výraznější.
 • Maska zpřísňuje vlasy zlepšuje stav vlasů po barvení.
 • Řada dívek si toho všimla kvůli nedostatku silikonu maska ​​má velmi slabý kondiční účinek: je obtížné hřeben přes vlasy, je zmatená a jsou tlačena.

"Průběh hlubokého čištění"

 • Lék je mnohem méně populární.než ostatní výše uvedené masky, ale z přezkumů vyplývá jeho dobrá účinnost.
 • Tento nástroj, jako každá hliněná nebo bahenní maska, zlepšuje vzhled mastných vlasů a hojí pokožku hlavy. Konzistencí není tlustý a není příliš ekonomický.
 • Podle recenzí, skalp výrazně osvěžen.Účinek trvá několik dní. Maska nesuší vlasy po celé délce - oleje přítomné v kompozici jim umožňují zůstat měkké a snadno se rozčesávají.
 • Kořen problému tuků Tento nástroj nevylučuje, ale vizuálně zlepšuje vzhled vlasů.

"Protein"

Další "věc" z řady PRO značky.

 • Zákazníci porovnávají efekt na jejich účesy se sliby obchodníků na obalu.
 • Výrazně "těsnící" nebo "tmelící" vlasyPři sušení se chlupy nevysychají a třpytí se, což znamená, že odlupované šupiny spadly na místo. Vyživující, vyrovnávací efekt je také evidentní.
 • Porovnání tohoto nástroje s ostatními z kategorie „profesionální“., zákazníci psají, že to funguje v mnoha směrech ne horší.
 • Z nedostatků - vlasy poté, co se tuk mnohem rychleji než obvykle.
 • Pro lepší efekt výrobce doporučuje aplikovat lék na vlasy, zabalit a zahřívat s fénem na několik minut.

Před nějakou dobou vytvořila kapilární maska ​​ze série "Plasma Marino" pocit na trhu, nicméně, vytržení bylo krátkotrvající. V současné době není na oficiálních stránkách výrobce žádný takový produkt a v internetových obchodech chybí.

Recenze běloruských masek na vlasy. Jedním z nejlepších je Bielita.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky