Tónovací maska ​​na vlasy

Tónovací maska ​​na vlasy

Masky s efektem tónování mohou prodloužit dobu mezi barvením vlasů a dát jim zdravý vzhled. Také použití těchto nástrojů vám umožní bezpečně experimentovat a vyzkoušet nové barvy.

Vlastnosti

Stínící masky nepronikají do vlasů, ale pouze obklopují. Z tohoto důvodu je odstín rychle vymyt. Pokud se však domníváme, že postup je naprosto neškodný, neměli byste se bát jeho opakování. Tónovací maska ​​je naopak výkonný pečovatel. Komponenty obsažené v jeho složení, zapečetěné vlasové váhy, které mu dodávají hladkost.

Přehled populárních značek

Není to tak dávno, co se na trhu objevila tónovací maska ​​italského výrobce Collistar - "Magica CC". Zkratka posledních dvou písmen znamená "péče a barvení".

Použití masky řeší dva problémy najednou - péči, která je nezbytná pro vlasy a jejich zbarvení, nebo spíše tónování, jehož výsledkem je rovnoměrná zářivá barva.

Prostředky lze aplikovat jak na pigmentované, tak i na přírodní vlasy. Na nenatřených vlasech dostanete novou barevnou nuance. Na pigmentované, můžete aktualizovat stávající barvu a "rozmazání" rozdíl mezi přírodní a barvené vlasy.

Použití masky tak prodlužuje dobu mezi barvením, čímž se zachovává zdraví vlasů a šetří vám peníze.

Tato maska ​​může být aplikována ihned po chemickém působení - zvlnění, zvýraznění, barvení. Barviva nepronikají hluboko do kortexu, takže tonizační proces je naprosto bezpečný, ale samozřejmě méně odolný.

Mezi aktivní složky, které tvoří nástroj, můžete zdůraznit kašmír keratin, jehož účelem je posílit a obnovit vlasy, bílkovin pšenice a vitamin b5určené k navlhčení, vitamín Ekterý je nutný k ochraně vlasů před škodlivými účinky vnějšího prostředí, a olejový extrakt moringis ochrannými vlastnostmi.

Ukrajinská společnost Acme vytvořil nástroj odstínů “Rowan s laminačním efektem". Výrobek je k dispozici ve čtrnácti odstínech. Výrobek řeší následující úkoly: tónování, intenzivní péče a efekt laminace.

Zbarvení je možné sladit. Výrobek obsahuje přírodní oleje, které vyživují vlasy a dodávají mu lesk. Extrakt z jeřabin poskytuje hydratační vlasy a pokožku hlavy.

Ruské společnosti Estel vydala novinku - tónovaná maska ​​"Newtone, Která poskytuje ochranu a zachování barvy. Důležitým faktem je také přítomnost UV filtrů, které chrání vlasy před škodlivými účinky ultrafialových paprsků.

Přírodní složky, které tvoří produkt, jako je včelí vosk, kyseliny mléčné, vitamín E - vyživují, posilují, obnovují strukturu vlasů.

V dalším videu se můžete seznámit s vlastnostmi této masky.

Společnost Revlon nabízí odstín, který je přítomen ovocné kyselinyhydratační a vyživující vlasy.

Stínovací maska Tefia od italského výrobce máslo monoikterý zvlhčuje vlasy, obnovuje její strukturu a chrání. Výrobek obsahuje vysokou koncentraci pigmentů, což vám umožní získat jasně syté barvy.

Pod vlivem masky se váhy zavírají a tvoří hladký povrch, který zvyšuje lesk vlasů. Různé odstíny výrobku mohou být smíchány dohromady, aby se získal individuální odstín. Nástroj má jemnou krémovou texturu.

"Barevná maska"- je produkt určený k barvení pramenů v jasných barvách nebo k zvýraznění jednotlivých pramenů. Obsahuje velké množství barvicích pigmentů, které působí na vlasy mechanicky, bez pomoci vodíku."

Nabídka stínící masky a finský výrobce kosmetiky Cutrin. Nástroj je dodáván v pěti odstínech. Je třeba poznamenat, že při použití tohoto výrobku, vlasy nejen získává módní styl, dostávají intenzivní péči, ale také ochranu před ultrafialovým zářením a tepelnými zařízeními.

Jak používat doma

Výrobce vždy připojuje jasné pokyny pro používání tónovacích výrobků. Ve většině případů musí být tónované masky aplikovány na umyté a utřené vlasy. Ruce by měly být chráněny rukavicemi, aby se zabránilo znečištění kůže a nehtů. Po nanesení je nutné provazy prorazit hřebenem tak, aby byla barva rovnoměrně rozložena.

Doba expozice závisí na požadovaném stupni intenzity barev. Při splachování není nutné používat šampon.

Paleta

Firmy nabízejí nejrozmanitější paletu barev. Estel a "Ekmi". První nabízí jedenáct květin, z nichž jedna neutrální a je navržen tak, aby se mísil s jinými odstíny, aby se získal pastel blondýna. Také mají světlý blond zlatohnědá, světle blond měděná červená, světle fialově červená, světle hnědá hnědá fialová, světle hnědá hnědá-červená, světle hnědá červeno-fialová, světle hnědá měď.

Společnost "Ekmi»Nabízí čtrnáct odstínů masky: světlá blond, mokrý písek, karamel, vanilkové patro, popelavá platina, popel hnědý, blond, cappuccino, tmavý kaštan, čokoládově hnědá, černá, ametyst, měď titan, divoká třešeň.

Jak vidíte, společnosti prezentovaly hotové výrobky, které nevyžadují míchání, i když tato možnost je také možná podle Vašeho přání.

Náprava Collistar prezentováno v šesti barvách: černá, čokoládový kaštan, zlatohnědá, červená paprika, med blond, vanilka blond. Nevýhodou je, že ne každý si bude moci vybrat odstín pro duši Tefia zahrnuje barvy: platinová měď, červená, zlatá, fialová, čokoláda. Pomocí této palety můžete vytvořit jedinečný odstín. Nicméně, pro to musíte mít znalosti v oblasti barev.

PaletaBarevná maska"- jedná se o 11 odstínů: modrá obloha, třešňová bomba, extra purpurová, světlé zelené, horká růžová, levandule, citronová kůra, růžový pastel, fialový déšť, královská modrá, tyrkysová \ t. Nástroj je vhodný pro vytváření jedinečných avantgardních obrazů.

Recenze

Recenze odstín nástroj Collistar "Magica CC" obecně pozitivní. Spotřebitelé říkají, že barva padá hladce, vlasy po použití je učenlivý a hedvábný.

Mezi nedostatky zaznamenali uživatelé rychlé vyluhování barvy.

Stínování vlasů "Rowan s laminačním efektem»Zaslouží si velké množství pozitivních recenzí díky bohaté paletě a krásným odstínům.

Někteří spotřebitelé však tvrdí, že barva neodpovídá barvě uvedené na štítku, zatímco jiní si nevšimnou účinku laminace.

O nástroji "Newtone»Spotřebitelé ponechávají pouze pozitivní zpětnou vazbu. Domnívají se, že výrobek zvládá všechny funkce uvedené výrobcem. Vlasy po použití jsou měkké a hladké, barva je nasycená a není tak rychle vymyta. Výhodně se produkt vyrábí v nádobách s různými objemy. Mezi nevýhodami někteří spotřebitelé zdůrazňují poměrně vysokou cenu.

Tónovaná maska ​​Recenze Tefia většinou pozitivní, ale je jich málo, protože mnoho spotřebitelů váhá s nákupem tohoto nástroje vzhledem k tomu, že musí být mícháno v různých poměrech, aby se dosáhlo požadovaného odstínu, což značně zvyšuje náklady na postup a pouze osobu se zvláštními znalostmi.

Barevná maska šťastní milovníci experimentů a avantgardních obrazů. Po nanesení výrobku jsou vlasy ušlechtilé a lesklé. Nevýhodou je, že ne každý uživatel může najít vhodný tón pro sebe.

Náprava Cutrin spotřebitelů. Po použití mnoho spotřebitelů dospělo k závěru, že tónovací účinek tohoto výrobku je nízký a není trvanlivý.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky