Kolagenová oční maska

Kolagenová oční maska

Každá žena chce zůstat mladá a krásná tak dlouho, jak je to jen možné, ale s věkem související změny kůže neúprosně mění náš obličej. Kolagen je jednou z nejdůležitějších složek kůže, díky čemuž je hladký a elastický. Hlavní věkové problémy jsou s ním spojeny - jeho množství, které tělo produkuje, se s věkem snižuje. Kosmetický průmysl však neustále vytváří nástroje, které doplňují rovnováhu pokožky a zachovávají její původní vzhled.

První vrásky se zpravidla objevují kolem očí - to jsou „vrány“, které mohou začít kazit život ženy spíše brzy. Již ve věku asi 25 let čelí mnoho žen tomuto problému a snaží se ho napravit. To je zvláště důležité pro megacities, kde různé environmentální a sociální faktory ovlivňují naše zdraví a vzhled ne v nejlepším způsobem.

Věc je v kožních buňkách, které se s věkem natahují a vytvářejí viditelné strie a vrásky. Trh s kosmetikou však dlouho existoval nejen v různých krémech, ale také v maskách pro vyhlazování pokožky.

Vlastnosti

Maska na kůži kolem očí má řadu vlastností. Pokud používáte obličejové masky, víte, že většina z nich není určena pro jemnou pokožku očí a rtů, proto jsou pro tyto produkty vybrány nejbezpečnější komponenty. Jelikož je proces pronikání kolagenu do kůže velmi obtížný, přidávají se k němu látky, které zaručují dodávku požadované dávky do epidermy. Patří mezi ně rostlinné extrakty, kyseliny a další. Některé z nich - například kyselina hyaluronová - jsou dobře známé všem, kteří se zajímají o kosmetické inovace.

Vzhledem k tomu, že kožní buňky vznikají a vyvíjejí se v hlubších vrstvách, žádné kosmetické prostředky je nemohou měnit venku.

K nápravě produkce účinných látek jsou zapotřebí další metody, ale pravidelné používání masky s kolagenem umožňuje udržet současný stav a odolávat zničení vláken. Tím je dosaženo vyhlazovacího účinku.

Odrůdy

Existuje celá řada různých kolagenových masek. Jedná se především o salónní masky, které jsou zahrnuty v ceníku mnoha salónů krásy velkých i nejenom měst. Profesionální masky, které se zde používají, zpravidla umožňují dosáhnout dlouhodobého efektu bez zbytečného úsilí.

Ale můžete použít a masky pro domácí použití, zejména proto, že nevyžadují žádné sofistikované vybavení nebo specifické dovednosti - vše je velmi jednoduché. Ale efekt z nich není vždy ten, který se očekává, a zde je nutné pečlivě přistupovat k výběru typu masky a jejího výrobce. Kvalita a složení závisí na tom, jak rychle bude viditelný efekt.

Nejoblíbenějším zdrojem kolagenu pro kosmetiku jsou kůže skotu. Je levná, nekomplikovaná v těžbě a zpracování. Účinek je však minimální, protože buňky lidské kůže plně neabsorbují živočišný kolagen. Často způsobuje i alergické reakce na kůži.

Alternativou k živočišnému kolagenu je zelenina. Vytěží se při zpracování obilovin. Tento kolagen proniká do mnohem větší hloubky a poskytuje rychlejší výsledek.

Jednou ze známých odrůd jsou produkty osmanthus, jejichž extrakt výrazně zlepšuje stav kůže. Jako další terapie můžete během kurzu vypít slavný čínský čaj s osmanem.

Snad nejúčinnějším odhadem mnoha žen je kolagen získaný z kůže hlubinných ryb nebo z mořských řas. Tento zdroj je obzvláště populární mezi asijskými výrobci, ale je nutné zvolit a používat tyto výrobky s extrémní opatrností, pokud existuje predispozice k alergii na mořské plody. Existuje ještě jedna nevýhoda těchto masek - jejich cena, zpravidla převyšuje náklady na analogy rostlinného kolagenu.

V obchodech najdete masky na kůži kolem očí zlatem, jílem, krystalickým, černým korejským, které se staly trendem posledních let.

Kromě toho byste měli věnovat pozornost dosažení moderní nanokosmetologie - maska ​​s biogold. Nevyžadují dlouhý průběh a zpravidla poskytují velmi rychlý efekt.

Značky

V současné době nemá kosmetický trh žádný výběr takových masek pro jemnou pokožku. Mezi čínskými výrobci lze identifikovat Dizao, Imeten, Oční oprava, Vilenta, "Faraonovy lázně". Mezi korejskými společnostmi, které se již ukázaly být vynikajícími výrobci různých produktů péče o oči, Purederm a Pilaten. Mezi Evropany se to osvědčilo Krása Med, Via krása, zlatý krystal a skinlite. A v USA v této oblasti vede Krása Styl.

Jak používat

  1. Před použitím masky na pokožku kolem očí je nutné očistit pokožku od nečistot, kosmetiky apod. Pro tento účel je lepší použít standardní prostředek, ale speciální pro oční víčka - zpravidla také obsahuje účinné látky určené ke zlepšení stavu jemné kůže.
  2. Kolagenové oční masky se zpravidla prodávají v hotové formě - ve formě kruhů nebo „arašídů“, které se nazývají „patch“. Vše, co je potřeba, je dostat polotovary z utěsněného obalu a připevnit je k obličeji. Při působení tělesné teploty se maska ​​začne rozpouštět a látky obsažené v ní pronikají kůží.
  3. Přečtěte si doporučení - proces aplikace se může u různých výrobců lišit. Zejména věnujte pozornost množství času, po který by měla být maska ​​na obličeji - příliš dlouhé používání může nepříznivě ovlivnit pokožku. Zpravidla je doba aplikace masky 20-30 minut.
  4. Po použití masky naneste na pokožku krém nebo speciální sérum.. Řada značek je uvolňuje ve stejné linii s maskami.

Tyto masky nejsou určeny pro každodenní použití a nejlepší volba - použití kurzů.

Pokud trávíte spoustu času na počítači, často čtete, nebo jiné práce vyžaduje neustálé namáhání očí, používejte kolagenovou masku ve dvoutýdenních kurzech každých šest měsíců. Ale zároveň byste neměli používat každý den - jsou nutné intervaly 2-3 dnů. V mírném režimu jej můžete použít k udržení tónu pleti jednou týdně.

Recenze

Mnoho žen si všimne, že kolagenová maska ​​nejen vyhlazuje pokožku kolem očí, ale odstraňuje i opuch a tmavé kruhy. Tyto masky se staly skutečnou spásou pro ženy, které trpí únavou očí - dokonale odstraňuje opuch, jemné vrásky a tmavé kruhy.

Nepoužívejte jej však každý den, jinak můžete pocítit nepříjemnou suchost a pocit pálení na kůži. Kromě toho se ujistěte, že přestat používat masku a poraďte se s dermatologem, pokud došlo k alergické reakci.

Podívejte se na kolagenovou oční masku v dalším videu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky