Plavky Seafolly

Plavky Seafolly

Léto bez krásných plavek si nedokáže představit žádnou moderní dívku. Aby se každá žena cítila sebejistě a chytila ​​nadšené pohledy ostatních, potřebuje stylové příslušenství ke koupání, nejlépe od známé značky. Seafolly je jedním z předních výrobců plážového oblečení.

O značce

Společnost s krásným názvem Seafolly začala svou činnost v roce 1975 v Austrálii a od té doby potěšila miliony svých fanoušků. Značka se aktivně zabývá návrhem a výrobou plavek a dalších plážových doplňků pro všechny kategorie lidí, včetně nejmenších obyvatel naší planety.

Různé modely a barvy dělají značku oblíbenou u mnoha dívek. Každá sezóna vyrábí speciální kolekce plavek v omezeném množství. Toto příslušenství je skutečným pokladem dívek.

Mezi různými modely jsou také klasické bikiny, které nikdy nevyjdou z módy. Kromě plavky značky vyvíjí řadu plážové oblečení, což je vynikající doplněk ke koupání. Tuniky a pareos jsou dobře kombinované ve stylu s plavky, takže váš obraz bude vždy perfektní.

Ruské dívky ocenily všechny výhody plavek Seafolly a každý z nich se těší na vzhled nových modelů v butikových regálech.

Varianty modelů

Ve sbírce australské značky existuje celá řada možností plavání, včetně těch, které se u dívek již staly nejoblíbenějšími.

Bando

Plavky s gangem živůtek se objevily na trhu plážové módy ne tak dávno, ale byly okamžitě široce uznávány. Tento typ plavky je ideální pro holky, pro které je prioritou krásné i opálení. Živůtek nemá popruhy a jeho šálky jsou spíše ploché. Máte tedy dobrou příležitost se opalovat a nemyslet na to, že tělo zůstane stopy popruhů.

Tyto plavky nejsou vhodné pro dívky, které raději kombinují opálení s aktivním koupáním ve vlnách. To platí zejména pro majitele velkých prsou. Živůtek může sklouznout, což vás v nepříjemné pozici. Pro relaxační plavání v klidném moři jsou vhodné i plavky.

Tankini

Tankini je samostatné plavky, sestávat z vrcholu a kalhotek. Top může být uzavřený i upřímný. Tento model plavky je zvláště důležitý v nedávné době. Hustá elastická tkanina trikotu se dobře hodí k tělu a nahoře se při plavání nenarazí.

Druh tankini je uzavřené plavky, které dokonale chrání před nežádoucím slunečním zářením. Tkanina je zároveň dobře prodyšná, takže plavky rychle schnou a nezpůsobují nepohodlí. Model se doporučuje pro dívky, které jsou opálené z různých důvodů.

Oddělené

Samostatné plavky jsou považovány za jeden z nejpopulárnějších mezi všemi ostatními modely. Samostatné plavky Seafolly mohou mít jiný tvar živůtek a kalhotek. Klasická varianta je kalhotky, slipy a živůtek ve formě trojúhelníků. Tento typ plavky je ideální pro dívky s malými prsy.

Plavky s efektem korekce jsou také velmi žádané mezi dívkami. Na pláži, každý chce vypadat perfektně, a plavky s push-up živůtek vám umožní splnit tuto touhu.

Plavky s hlubokým šálkem a širšími popruhy jsou vytvořeny pro majitele velkých prsou. Dodatečnou podporu poskytují silikonové kosti.

Jak si vybrat

Výběr plavek závisí na typu vaší postavy.Samozřejmě, pokud vaše postava je přesýpacích hodin typu, pak budete mít žádné problémy s výběrem plavky. V ostatních případech je třeba vzít v úvahu všechny vlastnosti plavek, včetně odstínu a vzoru. Dívky s nádhernými formami by se měly striktně vyhnout světlým barvám, jako je růžová a žlutá, a také si dávat pozor na geometrické ornamenty.

Nízké dívky hodí plavky v úzkém svislém pásu. Takový model je schopen vizuálně přidat několik centimetrů do vaší výšky.

Recenze

Opírající se o recenze většiny dívek, plavky Seafolly kombinují všechny potřebné vlastnosti. Mnoho žen říká odolnost plavek proti opotřebení díky vynikající kvalitě materiálů.

Řada modelů a barev také ponechává většinu dívek spokojených.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky