Plavky tezenis

Plavky tezenis

Italská značka Tezenis je známa v kruzích moderních módy, protože vyrábí nejnovější kolekce dámského spodního prádla a plavky, domácího a sportovního oblečení, punčochového zboží a dalšího příslušenství. Módní značka je vlastněna Calzedonia Group a má skromnější cenovou politiku, nicméně vyrábí letní kolekce plavek pro mladé dívky.

Značka je známá výrobou omezených sbírek spodního prádla a oblečení, které jsou aktualizovány o týden nebo dva později. Výrobci si kupují módní trendy a nechávají místo pro klasiku - základní spodní prádlo a dámské spodní prádlo.

Vlastnosti

V roce 2000 získala známá zahraniční společnost Tezenis srdce světových módy a dnes zůstává jednou z nejoblíbenějších obchodních řetězců na světě. Stejně jako každá jiná značka, Tezenis má řadu funkcí. Moderní design výrobků, zejména plavky, vám umožní vybrat si svůj oblíbený model a zůstat relevantní v nové sezóně. Kromě toho, ve sbírkách značky, je snadné najít stručné omezené modely nebo světlé a upřímné, retro-inspiroval plavky nebo omezené edice vytvořené ve spojení s populární pop divas a hollywood hvězd. Mimochodem, celý styl plavek Tezenis lze popsat jako mládež, ale praxe ukazuje, že ženy všech věkových kategorií milují a vybírají výrobky značky.

Kvalitní plavky na první pohled. Podrobná studie této sbírky nezklame - technologové společnosti se postarali o vysokou kvalitu svých výrobků, díky čemuž značka získává stále více fanoušků. Velikostní značka značky je evropská norma: existují velikosti xs, s, m, l, které odpovídají „našim“ od 40 do 46-48.

Přiměřená cena je jednou z hlavních výhod italské značky Tezenis. Ne každý je totiž ochoten zaplatit za plavky velké peníze, ale každá žena si chce koupit originální model za rozumné prostředky, se slušnou kvalitou, bez ohledu na to, jak dobře bude mít. Prodejny značek Tezenis se nacházejí v téměř každém nákupním centru jakékoli metropole a v menších městech je alespoň jeden maloobchodní prodejen italského výrobce. Koupit dámské plavky Tezenis je snadné a můžete si vybrat svůj oblíbený model na oficiálních stránkách výrobce.

Modely

Sortiment plavek Tezenis je bohatý na rozmanitost: tradiční bikiny, upřímné monokiny nebo diskrétní modely. V letní sezóně 2017 jsou relevantní klasické bikiny modré nebo tmavě modré barvy, můžete si však vybrat jinou barvu a volba stylu závisí na konkrétním typu postavy.

Ve sbírkách značky Tezenis jsou jednoduše nalezené modely s podprsenkou nahoře a trojúhelníkovými měkkými šálky ideální volbou pro mladou a sebejistou dívku. Starší dámy nebo majitelé bujných prsou budou moci najít model podle svých představ: podprsenku s pevnými kelímky „Angelica“ (to znamená bez kamenů, ale s pevným základem) nebo s push-up efektem - co není důvodem k zdůraznění bez této elegantní hrudi?

Dívky s krásnou postavou si mohou dovolit vybrat si monokini - stejné bikiny, vystavující ještě více těla: miniaturní kalhotky a upřímnou podprsenku. Miniaturní nebo velmi štíhlí lidé v tomto souboru se nezdají být vulgární, a dívky s vynikajícími vlastnostmi - mohou proto, že druhé je lepší zvolit klasické bikiny nebo jednodílný model plavek.

Uzavřené modely dámských plavek z Tezenis - skutečný trend. Modely Laconic učiní obraz ještě ženským a dodají mu tajemství. Jednodílné plavky jsou výbornou volbou pro bazén - pohodlně se plavou a potápějí.

Jak si vybrat

Správná volba plavek - klíč k vašemu úspěchu, takže je důležité zvolit styl v souladu s konkrétním typem postavy. Přesýpací hodiny jsou nejtypičtějším modelem ženské postavy, která má výjimečné přednosti a schopnost dát na cokoliv. Máte štěstí, že jste štíhlá žena, takže neváhejte nosit bikiny nebo uzavřený model s lakonickými řezy na bocích nebo ohromně velký vzadu.

Pokud vaše postava vypadá jako hruška, zaměřte se na horní část těla a odvrátte ji od dna. Ty budou vyhovovat takové styly bikiny plavky, kde hlavní důraz bude na vrcholu: živůtek s pérák nebo volánky, tenké popruhy nebo top-bando bez nich. Kromě toho, podprsenky s objemnými barvami nebo jiným potiskem - geometrickým, krajinářským, hráškovým bude vypadat výhodně.

Vypadá vaše postava jako obrácený trojúhelník? Pak si vyberte modely s poutavými kalhotkami, nechte je být s volánkem nebo volánkem, sukní nebo mají jasnou barvu (tisk). Tím se odkloní pozornost od „těžkého“ vrcholu a zaměří se na dno. Když už mluvíme o výběru razítka: dávejte pozor na modely s tlustými popruhy, nošení gang top je zakázáno!

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky