Plavky Jolidon

Plavky Jolidon

Není žádným tajemstvím, že jedním z hlavních prvků letního šatníku jsou plavky.

Krásné a vysoce kvalitní modely mohou z vás udělat skutečnou královnu pláže. Italští výrobci plavek jsou známí vynikající kvalitou a originálními modely svých výrobků. Jednou z nejoblíbenějších značek je italská firma Jolidon.

Vlastnosti a výhody

Italští návrháři pečlivě studovali anatomii ženského těla, která při výrobě plavek zohledňuje každý detail. Díky tomu se plavky Jolidon perfektně hodí na postavu, skrývají všechny její nedostatky a zdůrazňují její výhody.

Mnoho ruských dívek již dokázalo ocenit všechny výhody plavek této značky a pokaždé, když se rozhodnou pro Jolidona. Kromě nepřekonatelné kvality jsou plavky této značky proslulé rozmanitostí originálních modelů, jejichž kolekce je každou sezónu doplňována. Pokaždé, když návrháři překvapí moderní dívky svou představivostí.

Téměř každá žena má možnost si vybrat plavky podle své postavy, ať už je to vysoká štíhlá dívka nebo majitel nádherných forem. Navzdory tomu, že všechny výrobky značky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, cena plážového oblečení zůstává velmi demokratická.

Populární modely

Push up efekt

Spodní prádlo s korekčním účinkem je u mnoha dívek velmi žádané. Tato podprsenka dokonale koriguje tvar prsu, zvedne ho a vizuálně zvýší o několik velikostí. Ale co na pláži, když je vaše tělo úplně otevřené a neexistuje žádný způsob, jak skrýt vady pod oblečením?

Plavky s efektem push-upu udělaly mimořádný rozruch, jakmile se objevily na pultech obchodů. Díky těmto plavkám se každá dívka s jakýmkoliv tvarem prsou stává neodolatelnou. Plavky s korekčním efektem dělají prsa krásná a sexy, ale zároveň vypadají co nejpřirozenější.

Korektivní účinek se dosahuje speciálními vložkami ze silikonové nebo pěnové gumy. Jsou umístěny uvnitř poháru a mimo plavky vypadá docela normálně. Silikonové podložky byly používány relativně nedávno, jsou pohodlnější a praktičtější ve srovnání s konkurenty pěny. Silikon neztrácí svůj tvar a plavky schnou mnohem rychleji.

Oddělené

Samostatné modely plavek jsou nejoblíbenější ze všech ostatních modelů. Jsou ideální pro mnoho typů postav, ale většina těchto plavek jsou milovány štíhlé dívky, které se nestydí ukázat své tělo. Samostatné plavky jsou skvělá věc pro milovníky krásného a rovnoměrného opálení. Vaše tělo je tak otevřené, jak je to jen možné, takže slunce ho zachycuje nejvíce.

Pokud je i opalování vaším hlavním cílem být na pláži, pak si vyberte plavky s živůtkem.

Nemá žádné popruhy, což umožňuje zapomenout na potřebu neustále je snižovat. Gang gangu sedí dobře, nemusíte se starat o to, že se může plavat.

Pro dívky s malými upravenými prsy jsou vhodné plavky s živůtkem trojúhelníku. Tento model je již považován za klasický a budete vždy vypadat jako relevantní. Trojúhelníky mohou být buď s pěnovými vložkami nebo bez nich.

Pro plavání

Koupání v čisté průhledné vodě jasně modrého moře - co by mohlo být příjemnější po náročném pracovním roce? Pro pohodlné plavání potřebujete správné plavky. Pokud jste fanouškem velkých vln a aktivních plavání, pak je ideální volbou jednodílné plavky.Nemůžete se obávat, že opuštění moře, nenajdete na sobě některé části plavky. Elegantní model dokonale zapadá a nedovolí si myslet, že plavky mohou sklouznout nebo se uvolnit.

Jednodílné plavky nejsou nutně plně uzavřeným modelem. Designéři značky Jolidon udělali všechno možné, abyste mohli pohodlně plavat, ale zároveň mít sexy obraz. Jednodílné plavky mohou být doplněny o push-up efekt, mají svůdný výstřih na zádech nebo v oblasti dekoltu. Jednodílné plavky na pláži nejsou vůbec jako ty, ve kterých sportovci vystupují.

Pro velká prsa

Dívky s velkými prsy musí zažít spoustu problémů při výběru plavek. Návrháři z Itálie se snažili tento problém co nejvíce vyřešit a vytvořili ideální plavky pro majitele nádherných forem. Tento model plavky má hluboký pohár a širší popruhy. Ale takové plavky nevypadají zastaralé.

Velká prsa získávají vynikající podporu díky přítomnosti silikonových kamenů a mírný korekční účinek zvyšuje hrudník, čímž je držení těla hladké a krásné. Pouze takové plavky jsou schopny poskytnout úplné pohodlí a dát jistotu dívce. Prsa se tak stává předmětem zvýšené pozornosti.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky