Stylové plavky

Stylové plavky

Plavky jsou považovány za nejdůležitější atribut letní sezóny.

Každá dívka v předvečer horkých dnů pečlivě přemýšlí o svém plážovém obrazu. Ve skříni jakéhokoliv zástupce veletrhu by měl být stylový plavky, se kterým bude prezentovat všechny výhody své postavy v nejlepším možném světle. Správně zvolené plavky navíc mohou skrýt stávající nedostatky a skrýt všechna nevzhledná místa.

Chystáte se koupit, musíte správně studovat módní novinky sezóny a vyhodnotit strukturu vlastního těla, abyste si vybrali správný model. Plavky, vybrané tak, aby splňovaly všechna kritéria, poskytnou pohodlí a pohodlí na pláži, plus - přitáhnou pozornost ostatních.

Varianty modelů

Bando

Tento model se objevil před půlstoletím a získal velkou lásku ke spravedlivému sexu. Slovo "gang" v překladu z francouzštiny znamená "páska" nebo "proužek". Těleso plavky tohoto modelu opravdu vypadá jako široký pruh. Navzdory tomu si dokonale drží hruď a vytváří skvělý tvar díky existujícím kostem na bocích.

Bando je schopen poskytnout krásné opálení, protože tento model nemá popruhy. Design plavek je velmi atraktivní. Tvůrci vynakládají velké úsilí na vzhled stylových variant tohoto modelu.

Pro majitele drobné prsa gang bude skutečný nález. Model s push-up pomůže vizuálně zvětšit prsa a silikonové kelímky upraví tvar. Také je možné vizuálně přidat objem hrudníku pomocí designových prvků na živůtku, například ruche nebo svěží šperky.

Bikiny

Pro tento model, není tam žádný časový limit, tento plavky byl populární od svého založení a neztratil svou dřívější slávu až do současnosti. Tyto plavky umožní dívkám, které nejsou plaché jejich těl, aby se objevily v celé své slávě. Drobné kraťasy a krásný elegantní živůtek vám umožní představit krásnou postavu příznivě. Kromě toho tento model umožňuje dokonalé opálení díky tenkým popruhům.

Majitelé perfektní postavy zapadají do všech barev a potisků. Je to všechno otázka chuti! Stojí za zmínku, že zpočátku, v prvních horkých dnech je lepší nosit světlé plavky. Po lehkém opálení můžete věnovat pozornost klidným barvám: světle růžové, krémové a dokonce bílé.

Monokini

Tento model patří mezi nejatraktivnější a sexy. Je to všechno o stylu výrobku. Monokini kombinuje bikiny a jednodílné plavky, čímž vytváří nový individuální model. V takových plavkách, záda zůstane úplně otevřená, a živůtek a kalhotky jsou spojené na žaludku, jeden s širokým pruhem nebo elegantní vazbou. Tento styl umožňuje vizuálně zvýšit růst a "zachránit" postavu z několika centimetrů. Výběr monokini s push-up může dát objem prsou, pokud je potřeba.

Neuvěřitelně krásné a stylové monokini plavky jsou ideální nejen pro objevování na pláži, ale také například pro hlučné párty u rybníka. Ale samozřejmě, jít na párty stojí za to vzít si s sebou pareo.

Výběr monokini plavky, je lepší dát přednost ušlechtilý tmavý odstín, jako je modrá, vínová nebo černá. Produkt s geometrickým tiskem nebude vypadat horší.

Tankini

Tento model kombinoval jednodílné a oddělené plavky, ale zároveň si zachoval svou vlastní individualitu. Milovníci krásného krásného opálení pravděpodobně obejdou tankini party. Samozřejmě, jsou tu i ti, kteří se této kombinaci modelů budou líbit.

Plavky plavky se skládají z kalhotek a top s šálky na popruzích.

Takový model se líbil designérům, protože je to jen prázdné plátno, na které můžete psát cokoliv! Barvy a potisky těchto plavek jsou zcela odlišné. Je možné se setkat jak s monofonními modely, tak s kresbou nebo ornamentem.

Retro styl plavky

Ne každá žena má odvahu koupit takový model plavky. A marně! Jistě, na sobě takové plavky, dívka nebude bez povšimnutí na pláži. Dnešní retro plavky jsou spojením slavných několika desítek let stylu a odvážných nápadů.

Retro styl plavky je považován za ideální pro plné dívky, ale dáma s štíhlou postavu bude skvělý v tom.

Pro nejodvážnější charakter v retro lineupu je prezentován model pin-up. V 40. letech minulého století, tento model doslova dementní hollywoodské dámy. Je to všechno o střihu výrobku. Pin-up se však vztahuje na modely uzavřeného typu, ale je velmi svůdná a sexy. Takové plavky se dostanou do popředí pasu a poprsí, díky stylu, který se podobá korzetu.

Plavky

Zdálo se, že kombinované dámské plavky šly do vzdálené minulosti, ale každý rok tento model získává velkou popularitu. Návrháři stále více experimentují a prezentují veřejnosti různé varianty těchto plavek. Samozřejmě, že nyní bude obtížné najít plně uzavřený model plavky, ale to je celý bod.

Moderní plavky velmi elegantně vystavují zadní stranu zad, příznivě prezentují milost rukou a demonstrují všechny krásy a milost ženské postavy.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky