Pletené plavky

Pletené plavky

Pokud jste neměli čas rozhodnout o plavkách, které jsou relevantní pro všechny časy, pak pletené, volba, kterou byste měli určitě udělat! Ať už pletenina nebyla plavky, v každém případě se odlišuje vhodností a praktičností. Shromážděné koupit pletené plavky a nemůže rozhodnout, který z nich je pro vás nejlepší? Pak bude nejpříznivějším řešením této problematiky přezkum nejaktuálnějších trendů.

Modely

 • Plavky vhodné pro dívky a ženy, které dávají přednost skrýt své bříško před očima druhých. Uzavřené sítě plavky jsou bezkonkurenční, pas může být jiný květinový motiv, krajky nebo různé vzory, ozdoby.
 • Bikiny vám umožní prokázat majiteli své svůdné formy. Bikini pomáhá najít opálení vašich snů. Kalhotky s kravaty zdůrazní linii dekoltu a dodají vašemu obrazu koketní vzhled, takový výběr je pro milovníky stručnosti a miniatury!
 • Modely tanga holé hýždě, ale zároveň umožní a ukáže sportovní formu. Neexistuje nic vhodnějšího než kalhotky - tanga pro krásné boky.
 • Šortky není nižší než u jiných modelů. Jsou relevantní všude a vždy, z veřejné pláže, městského bazénu, končícího zámořským letoviskem. V takových šortkách je vhodné zvládnout plážový volejbal a zapojit se do aktivního odpočinku!
 • Trend je zvažován bikiny, ve kterých nejsou žádné popruhy a kravaty. Jako ozdoba se používají pruhy flitrů, korálků, korálků nebo třásně.
 • Nejuniverzálnější podprsenka, vhodné a šortky - struny a šortky - vázání přes krk.
 • Pokud jsou bikiny ideální pro štíhlé formy, pak monokini určené majitelům ženského a luxusního postavy. Krásně vyrobené pletené prkno přitahuje oko. Zde je vhodné použít síťovinu a arkánu, které zajistí, že pas bude vizuálně ještě tenčí. Dnes se můžete setkat s extravagantními monokini při večerních a zvláštních příležitostech.

Rozsah barev

 • Geometrické postavy, jako je kosočtverec nebo kruh, prosté pruhy - dokonale rozdělují akcenty na plavky a hrají na postavě ve váš prospěch.
 • Svislý a vodorovný pruh pomůže vizuálně prodloužit tvar nízkých žen nebo učinit jej pikantnější s nadměrnou štíhlostí. Je to závěsy a různé volánky v oblasti hrudníku, které přidají další objem, a květinové ornamenty a vzory bude odvrátit pozornost od problémových oblastí.

Černá nebo bílá barva je konstantní klasikou, která je vhodná pro všechny časy a trendy módy.

Bílá barva bude hrát tak, že opálení vaší pleti se bude zdát mnohem tmavší.

Modrá, modrá nebo odstíny mořské vody, malachit jsou také relevantní v aktuální sezóně.

Odstíny fialové a smaragdové barvy jsou vhodné pro dívky s dosud nespálenou kůží. Luxusní opálení zlepší mátou, tlumené růžové, pastelové barvy.

Co na sebe

Nahoře na tlačítku - skvělá volba pro ochranu ramen před horkým sluncem. Nadměrné modely doplňují pletené plavky. Hra na kontrastech vytváří originalitu a sofistikovanost!

Krásná sada pletených plavek a hedvábného pareo je vhodná pro náročné a náročné módy. S akvizicí neváhejte a váhejte, tento nákup vás potěší několik sezón v řadě!

Jak si vybrat

Při nákupu pletené plavky nebojte se, že suší po dlouhou dobu. Tato vlastnost je přímo závislá na kvalitě příze. Samozřejmě, že jsou v tomto smyslu horší než běžné plavky, ale její krása a nadšení těch, kteří jsou kolem nich, více než tuto nevýhodu kompenzují.Nebudete bez povšimnutí v plavkách, které jsou propojené, protože to je nový trend módy a moderního přístupu k výběru plaveckých oděvů.

Pokud se vám zdá, že je v takových plavkách teplejší, pak vás urychlíme, aby vás odradili - kvalitní bavlněné plavky jsou pro tělo mnohem příjemnější a umožňují pokožce dýchat, což neplatí pro syntetiku.

Kameny, šité do plavek, jsou navrženy tak, aby udržely tvar a maximální pohodlí při nošení.

Můžete si koupit plavky, které napodobují krajky objednáním od profesionálního mistra. Nezávisle připojte plavky v nepřítomnosti zkušeností, které nemůže udělat každá žena. Pro kreativní lidi doporučujeme, aby se vaše sny splnily a obraťte se na odborníka s vlastním modelem. Můžete si koupit své oblíbené příze a místo své objednávky, která během několika dnů bude dokončena podle vašeho náčrtu. Abstraktní nebo květinový vzor - vaše představivost může hrát v každém směru!

Pletené plavky vypadají skvěle na dětech. Dcery chtějí být módní jako máma, to je důvod, proč jsou zmateni, aby si přivázali stejné plavky.

Charakteristickým rysem pletené plavky je, že nebudete vidět stejný model kdekoli. Přítomnost identických plavek s mámou a dcerou - vrchol sezóny!

Pletené plavky jsou jednoduše vyrobeny pro ženy v této pozici. Vyzvednout takový model tak, aby tekoucí vlny prolamované pletené spadají po břišní linii s záhybů z podprsenky. Takové plavky jsou spíše letní letní letní šaty, ale to neublíží jeho zásluhám.

Péče a skladování

Recenze majitelů pletených plavek jsou vždy nadšené! Zaznamenávají praktičnost, pohodlí, pohodlí. Ručně vyráběné věci, a ještě více pletené, vyžadují velkou pozornost a zvláštní péči. Výrobky vyrobené z přírodních tkanin nelze zpravidla prát v pračce. Dokonce i jemný režim může poškodit celistvost a narušit tvar pletených plavek.

Při mytí použijte následující pokyny:

 • Používejte ruční mytí v měkké vodě. Voda změkčí přidáním lžičky sody.
 • Nepoužívejte čisticí prostředky, které obsahují bělící částice.
 • Dětský šampon dokonale umyje přízi z hedvábí nebo vlněných přísad.
 • Plavky Angora omývají opláchnutím, během kterého můžete přidat lžičku glycerinu, aby produkt byl měkký.
 • Mýdlové hobliny jsou všestranným a praktickým výrobkem pro mytí pletených plavek. Přidejte několik gramů mýdlových třísek na litr vody.
 • Nepoužívejte sílu při mytí rukou a pokuste se jemně točit. Taková opatrnost zabrání a ochrání věc před tvorbou pelety.
 • Když není teplá voda, nebuďte naštvaná, studená také dělá vynikající práci s praním.
 • Pokud jsou plavky silně zašpiněné, není nutné je dlouho otírat a snažit se je umýt. Nechte produkt ležet déle namočený v mírně teplé vodě, zředěné detergentem. Čím méně budete výrobek umývat, tím déle bude potěšit jeho tvar a vzhled. Kroucení po mytí způsobuje deformaci, protažení, ztrátu správného vzhledu.
 • Aby nedošlo k otočení plavky, osušte ručníkem. Stejná rada přichází, když se vrátíte domů z pláže. Stačí si v plavkách vyhrabat plavky, po příjezdu domů jemně rozbalit a nechat uschnout na vodorovném povrchu.
 • Aby se zabránilo mytí během mytí, pletené plavky umyjte obvyklým způsobem, pak je nechte jeden den ve studené vodě.
 • Pokud zavěsíte na suchou pleteninu, ztratí svůj původní tvar a roztáhnou se.
 • Nezapomeňte: čím širší je vazba, tím více se takové plavky mohou během provozu a údržby natáhnout a zkroutit.

Nezapomeňte, že individualita je dnes drahá. Je čas vytvořit si vlastní obraz a náladu!

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky