Oční krém po 35 letech

Oční krém po 35 letech

Krém proti vráskám kolem očí po 35 letech obsahuje několik hlavních složek, které vám umožní bojovat s věkem souvisejícími kožními změnami.

Budeme hovořit o zvláštnostech těchto produktů a jejich komponent.

Vlastnosti

První známkou stárnutí pokožky je výskyt vrásek kolem očí. Aktivní výraz obličeje postihuje zejména silně stav kůže, stejně jako šilhání v důsledku namáhání očí při práci na počítači. Použití a odstranění make-upu je dalším faktorem, který působí jako další zátěž.

Reakce tenké a citlivé kůže na sluneční světlo a vítr, pokles teploty se projevuje v jeho sušení.

Změny související s věkem se projevují snížením produkce kolagenu a elastinu, které jsou součástí dermis spolu s kyselinou hyaluronovou. Kůže ztrácí svou elasticitu, trpí nedostatkem vlhkosti a vitamínů. Podle dermatologů začíná proces stárnutí ve věku 25 let a po 35 letech musí být pokožka ženy vyživována a doplňována.

To se stává důvodem k vážnému přemýšlení o výběru opravné kosmetiky. Použití účinného krému na vrásky kolem očí bude podle odborníků obnovovat zdraví a hladkost pleti.

O tom, jak se starat o pleť kolem očí, se dozvíte z následujícího videa.

Vlastnosti

Pro tento účel vyvinuté výrobky z řady pro péči o pokožku kolem očí mají lehkou a jemnou strukturu. Rychle se vstřebávají a mají řadu léčivých vlastností:

 1. Vytáhněte nahoru. Hlavním dopadem by mělo být zvedání, zejména horní víčka.
 2. Vyživují a dodávají vitamíny. Pro tento účel jsou zavedeny vitamínové komplexy a minerály, speciální živiny.
 3. Proveďte péči proti stárnutí. Krémy obsahují kolagenová a elastinová vlákna, protože jejich přirozené množství klesá.
 4. Zvlhčete. Udržování vodní bilance vám umožní lépe se vyrovnat s otoky a sáčky pod očima, ochablost a předčasné sušení. Nedostatek tukové vrstvy je kompenzován zvýšenou vlhkostí.
 5. Whiten. Zpomalte vývoj a odstraňte tmavé kruhy a podlitiny pod očima.

Jak používat

Je nutné se starat o oblast kolem očí denně, péče proti stárnutí zahrnuje noční a denní krémy. Gely se používají během dne, osvěžují oči a během dne odstraňují opuch a sáčky. Na noční dobu jsou masky určeny k intenzivní hydrataci a výživě. Jedná se o mastné a vitamín bohaté prostředky, které se aplikují během celého nočního spánku. Tam jsou také univerzální vrásky vyhlazující krémy určené k léčbě kontury kolem očí.

Před použitím krému se pokožka a oční víčka důkladně zbaví ubrousků z jakéhokoliv druhu make-upu.

Pak si krém otírá masážními pohyby, jako by to „zatloukali“ do dermis. Dotek by měl být lehký a neubližovaný, konečky prstů působí velmi jemně. Začněte proces s nosem v kruhu, věnujte pozornost století. Masážní linie v oblasti očí jsou ošetřeny malými částmi krému tak, aby se dobře vstřebaly. Tyto podpůrné pravidelné procedury spolu s návštěvou salónu krásy vám umožní rozšířit mladistvou tvář a vypadat svěží a atraktivní.

Jak si vybrat

Na pultech obchodů najdete obrovské množství krémů od různých výrobců.

Drahé a stavové značky nabízejí vícesložkové kompozice s rychlým a hlubokým pronikáním do dermis, což je významný účinek při zvedání a omlazení.

Přezkum hodnocení kosmetických prostředků pomůže učinit správnou volbu, vyhodnotit účinnost každé z navrhovaných směsí pro péči o pokožku kolem očí 35+. Mezi odborníky poznamenal, že tyto značky krémů:

 • Vichy "Liftactiv Yeux". Působí na nejhlubší úrovni, nasycuje dermis živinami. Pro pravidelné používání stačí jednou denně. Výrazné zlepšení přichází téměř okamžitě. Krém obnovuje a předchází předčasnému stárnutí. Pomáhá se zbavit "sáčků" pod očima na krátkou dobu - až jeden měsíc.
 • Clinique "Všechno o očích". Jedná se o hypoalergenní látku s lehkou texturou. Je dobře vstřebává, má silný hydratační účinek, vyživuje pokožku a vyhlazuje. Nezanechává přílišnou lepkavost a lesk.
 • Mizon. Obsahuje více než 40% mořského kolagenu, vrací pokožku kolem očí pružnost a plasticitu. Bojuje se stárnutím aktivací přirozených procesů v kůži. Ovlivňuje vrásky na obličeji, vyhlazuje je.
 • Shisheido. Jeden z nejlepších krémů tohoto japonského výrobce. Noc je vhodná pro nejintenzivnější péči o pokožku kolem očí. Skládá se z organických složek a vláken kolagenu a elastinu, vyživuje pokožku nezbytnou vlhkostí a vitamíny.
 • Uriage "IsoFill". Peptidový komplex, který podporuje produkci přírodního kolagenu a doplňování kyseliny hyaluronové obsažené v kůži. Krém obsahuje reflexní částice, aktivně odolává vnějším vlivům. Jemně se stará o pleť s rychlým zlepšením.
 • Institut Arnaud "Zářící mládež". Obsahuje extrakt z pšeničných klíčků, zajišťuje aktivní výživu a hlubokou hydrataci pokožky, má zpřísňující účinek. Krém je vhodný pro jakýkoliv typ pleti, odstraňuje tmavé kruhy a vrásky pod očima.
 • Bielita-Vitex. Krém z běloruských výrobců s vysokým obsahem živin a kolagenu. Vynikající náhrada dražších přípravků od známých značek z Francie. Mimické vrásky zmizí po prvních dvou týdnech používání tohoto krému, regeneruje pokožku a zabraňuje předčasnému stárnutí epidermálních buněk. Kompozice obsahuje vitaminy A a E.

Recenze

Mezi domácími krémy si zákazníci jednohlasně povšimnou dobrých efektů, jako je „Clean Line“ a „Black Pearl“. V důsledku aplikace po dobu jednoho měsíce se kůže na očních víčkách znatelně vyhladila, kolem očí se objevil ochranný film s efektem zvedání, tašky a otok byly pryč. Malé vrásky se staly téměř nepostřehnutelné, denní péče zajišťuje dostatečnou hydrataci a výživu pokožky kolem očí. Krémy neobsahují takové škodlivé složky jako stearáty, parabeny a sušidla, jako je kofein a chloridy.

Ženy jsou spokojeny s použitím dražších výrobků na přirozeném základě s přidáním aloe šťávy z Equilibra a Yves Rocher.

Zvláště pozitivní recenze způsobily smetanu Lancomeznačka proti stárnutí očí Libredermhydratační krémy od firmy Vichy a Institut Arnaud, Doliva a Cora. Recenze ukazují vysokou úroveň vývoje těchto kosmetických přípravků a komplexní výživný a hydratační účinek na tenkou pokožku kolem očí. Při aplikaci dvakrát denně více než 70% žen pociťovalo zvedací účinek a uvolnění oka z únavy snížením vrásek v nejcitlivějších oblastech kolem očí.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky