Jak aplikovat krém kolem očí

Jak aplikovat krém kolem očí

Pokud důkladně přistupujete k problematice studia základů péče o pleť obličeje a očí, můžete její mladost a krásu rozšířit na mnoho let. Hlavní věc je dodržovat techniku ​​a zvolit správné prostředky.

Správná volba

Tento důležitý postup se často provádí nesprávně, pokud vůbec. Mnohým zástupcům spravedlivého pohlaví po 25 letech, a to v tomto věku, se doporučuje pečlivě se starat o pokožku kolem očí, pochybovat, že pro to je nutné zakoupit si samostatný výrobek a ani jeden. Zdá se, že slibný nástroj z nové reklamy je jen trik obchodníků, ale to tak není.

Kůže na očních víčkách je opravdu odlišná od kůže obličeje. Je jemnější, delikátní a citlivý na vnější vlivy. Vzhledem k tomu, že počet mazových žláz na očních víčkách je minimální, kůže kolem očí je více suchá a citlivá. Oční víčka jsou navíc spojena se svaly obličeje a intenzivní výraz obličeje vede k rychlé tvorbě vrásek.

Existuje několik základních kritérií pro výběr produktu pro péči o pleť kolem očí:

Věk Mladá kůže do 30 let bude dostatečně lehká textura vodního gelu. Aktivnější prostředky proti stárnutí mohou být použity po 30;

Složení. Jemná pokožka je kontraindikována pro aktivní chemické složky, agresivní a hrubé v jejich účincích;

Účel Prostředky kolem očí nejsou omezeny na jeden krém kdykoliv během dne. Jedná se o zvlhčující gely, výslovnou péči o otoky očních víček a tmavých kruhů pod očima, pomocníky v boji proti příznakům stárnutí, produkty s dělením na denní a noční fáze, krémy, vrásky kolem očí a další související produkty. Je možné je aplikovat v komplexu a vybírat produkty komplementární. Efektivní péči poskytují přírodní kosmetické přípravky, bylinné složky, vlasové oleje, zdravá kůže a růst měkkých řas.

Kompletní seznam kosmetických přípravků pro oční víčka zahrnuje: gely, krémy, oleje, masky, infuze, dekory, náplasti.

Druhy

Zvedání

Zvedací krém - prostředek k omlazení jemné kůže kolem očí.

Je navržen tak, aby pokožku dotáhl a vyhladil, doplnil složky pružnosti, zpomalil proces stárnutí.

Složení krémů s liftingovým efektem zahrnuje:

Vitamíny, syntetizující kolagenová vlákna pro pružnost kůže, normalizující rovnováhu kůže v buňkách. Tato funkce se provádí retinolem nebo vitaminem A;

Antioxidanty. Chraňte pokožku před UV zářením, udržujte strukturu epidermis. Patří mezi ně vitamíny E a C.

Alfa-lipolová kyselina. Naplňuje vrásky, vyhlazuje pokožku, skrývá kosmetické vady a nedokonalosti;

Zvlhčovače. Například kyselina hyaluronová, která zadržuje vlhkost v buňkách, vytváří kůži vláčnou a kinetin - zvlhčovač, bariéra proti UV záření, omlazovač;

Coenzymes. Nejběžnější - Q10 je zodpovědná za imunitní obranu a inhibuje stárnutí epidermis;

Složky rostlinného původu.

Účel: podporuje účinek omlazovacích procedur, odstraňuje známky stárnutí, vyhlazuje vrásky, zvlhčuje, osvěžuje, vyživuje, obnovuje; odstraňuje otok, odstraňuje tmavé kruhy.

Zpevnění

Je navržen tak, aby aktivně bojoval s věkem souvisejícími změnami ovlivňujícími pokožku a dlouhodobě zachoval mladost, svěžest a krásu tváře.

Luxusní krém, bohatý na složení, tento krém dělá pleť pružnější, vyzařuje tón, nasycuje buňky vlhkostí. Speciální kolagenní komplex redukuje vrásky na obličeji a věku, revitalizuje a napíná pokožku.

Hlavní složky:

Peptidy tvořící kolagen. Zodpovídá za produkci takových důležitých prvků jako kolagen, fibronektin, kyselina hyaluronová;

Aminokyseliny - pro vlhkou pokožku a dokonalý tón;

Rostlinné extrakty. Například aloe nebo heřmánek, který jemně vyhlazuje a odstraňuje otok;

Změkčující přísady.

Taková kompozice poskytuje bezpečnostní prostředky. Je hypoalergenní, vhodný pro citlivou a problémovou pokožku, může být používán těmi, kteří nosí kontaktní čočky.

Hydratační

Hydratační je to, co jemná pokožka víčka potřebuje nejvíce. Moisturizers se o ni opatrně postarají, dlouhodobě poskytují buňkám vlhkost, zlepšují odvodnění vody a produkci kolagenu.

Takový nástroj je zpravidla velmi lehký a příjemný na texturu, aplikován a cítil se na kůži jako voda. Po aplikaci se pokožka očních víček stane elastickou, vrásky se sníží, otok a modrá pod očima zmizí.

Složení zvlhčovačů je poměrně jednoduché.. Patří mezi ně voda, glycerin, kyselina hyaluronová, dekory květin, vitamíny, další pomocné složky kromě silikonů a parabenů.

Omlazující

Přichází k záchraně, když obvyklý nástroj již nedává požadovaný výsledek. Účinek tohoto krému je mínus několik let bez injekcí a chirurgického zákroku. Hlavní cíle produktu:

Výrazné snížení exprese vrásek mimiky a věku v důsledku neinjekčního plnění kůže;

• Okamžitá přeměna pleti, její hladkost, pružnost, zářivý vzhled;

• Zabraňte vzniku nových vrásek;

• Bojujte s edémem a modrým pod očima.

V produktu naleznete následující komponenty: voda, kyselina hyaluronová, glycerin, peptidy. Takové činidlo nebude bez esenciálních a rostlinných olejů, keratinu, kolagenu a elastinu, rostlinných výtažků a vitamínů. Hormony nejsou v seznamu složek účinných krémů vyloučeny.

Vytáhněte nahoru

Nástroj ve svých vlastnostech je téměř identický se zvedacím krémem - snižuje vrásky, regeneruje, zpomaluje stárnutí buněk. Snižuje také vrásky, obnovuje pokožku, chrání ji před negativními účinky.

Kompozice je bohatá na oleje - shi, pšeničné klíčky, jojoba, makadamie, rostlinné extrakty, voda, kyselina hyaluronová, další pomocné složky, které se liší od společnosti.

Výživné

Výživné krémy v jejich struktuře jsou hustší než zvlhčující, ale snadno se distribuují po kůži. Nástroj se doslova roztaví na očních víčkách, je zcela absorbován bez filmů a stop, dává dlouhý pocit hebkosti. Účinek tohoto krému je patrný téměř okamžitě: vyživuje a zvlhčuje pokožku, činí ji mladistvou, tonizovanou a svěží a zářivý.

Výživné krémy fungují skvěle jako základ pro make-up na jemné kůži očních víček, můžete je také použít přes noc.

Krém obsahuje: termální voda nebo květinový odvar, vitamíny kůže, glycerin, arginin, oleje s bohatým složením, například bambuška, meruňka, jojoba, hroznová semena.

Anti-aging

Tyto produkty obvykle představují jedinečný a účinný koktejl antioxidantů, nutričních složek, zvlhčovačů. Vysoce kvalitní krém proti stárnutí doslova „vymaže“ změny spojené s věkem, tmavé kruhy, pigmentaci, únavu, otoky, známky nedostatku spánku a aktivní výrazy obličeje. Kůže se opět stává hustou, elastickou a doslova svítí zevnitř.

Kromě toho jsou oční víčka utažená, sáčky pod očima zmizí, kůže je plná energie a vypadá dobře upravená, krémy proti stárnutí pokračují v práci po celý den jako kvalitní základ pro oční make-up a některé luxusní výrobky mohou nahradit kosmetiku, což dává obličeji „photoshop efekt“.

V kompozici se často nacházejí koenzymy, retinol, petidy, kinetin, další „stavební materiály“ pro kůži, vitamíny, rostlinné extrakty, oleje.

Složení

Seznam výrobků na obalech krémů je někdy překvapující a nepředvídatelný. Mezi aktivními látkami můžete najít nečekané přísady - od kvasinek a zlatých orchidejí až po mořské řasy a kaviár.

Samozřejmě ne všechno know-how v oblasti kosmetologie je tak mimořádné, existuje velké množství osvědčených a dostupných nástrojů s velmi jasným, a co je nejdůležitějším, efektivním složením.

S ženšenem

Ženšen, nebo "kořen života" na východě, po tisíce let se používá v kosmetologii a medicíně. Je to přírodní antioxidant se silným účinkem proti stárnutí, díky kterému je tak populární v boji proti změnám souvisejícím s věkem.

Jako součást této úžasné rostliny je kompletní seznam minerálních vitamínů a prvků nezbytných pro kůži, včetně železa, zinku, manganu, fosforu, molybdenu; bohatý obsah kyselin: nikotinové, folické, pantothenické, aminokyseliny, polysacharidy.

Všechny tyto bohatství ženšenu mají tyto vlastnosti:

Hluboká hydratace, prevence dehydratace buněk;

• Regenerace a obnova;

• vyhlazení vrásek a zabránění vzniku nových;

• Zvyšte tón pleti;

• Normalizace mikrocirkulace krve a metabolismu;

• Syntéza kolagenu.

S enzymy

Základem kosmetických přípravků jsou enzymy - bioaktivní látky.posílení individuálních procesů v kůži. Enzymy používané v kosmetologii, mnoho z nich - jsou amyláza, protein kináza, lipáza a další kosmetičtí asistenti s komplexními názvy a důležitými rolemi. Aktivně hydratují pokožku, aktivují ji v boji proti příčinám stárnutí, zlepšují tón.

Prostředky jsou silné, proto se používají hlavně v kosmeceutice nebo kosmetických léčivech. V kosmetologickém centru je možné absolvovat proceduru od 10-15 sezení.

Bambucké máslo

Krémy s přidáním tohoto nádherného daru přírody jsou výživné. Cenný olej africké matice má schopnost obnovit a zvlhčit, změkčit a chránit, takže je tak aktivně používán v péči o obličej. Zejména je nepostradatelný pro suchou pokožku očních víček a očí, proti odlupování a nepravidelnostem. Má protizánětlivý účinek, zklidňuje a hydratuje.

Omlazující účinek je schopnost oleje aktivovat produkci kolagenu a elastinupři zlepšování pružnosti a pružnosti pokožky, vyhlazování vrásek. Je také spolehlivým obráncem proti UV záření a negativním vlivům agresivních faktorů prostředí.

S peptidy

Peptidy jsou ve svém jádru proteiny sestávající z řetězců aminokyselin, které jsou „stavebními kameny“ při konstrukci proteinů. Existuje přirozený a syntetický původ. V kosmetologii se častěji a účinněji používají peptidy druhého typu.

Anti-aging vlastnosti krémů s peptidy jsou velmi přehnané. Navzdory všem jejich zázrakům, nejsou všelék a nejsou schopni nahradit Botox, ale je to velmi důležitá a užitečná složka v krémech. Dávají pleti hlubokou vlhkost, zvyšují její odolnost vůči negativním účinkům, zlepšují strukturu a vzhled. Díky peptidům probíhají regenerační procesy rychleji, pružnost se zvyšuje, kůže se stává hustší a zdravější.

Nejúčinnější peptidy v kombinaci s vitaminem A, ceramidy, kyselinou hyaluronovou.

Kofeinováno

Kofein pomáhá tělu oživit nejen zevnitř, ale také zvenčí. Krémy s touto složkou aktivně obnovují strukturu kůže, tónují, zabraňují procesu stárnutí, posilují. Vzhledem k nárůstu průtoku lymfy a normalizaci krevního oběhu se kůže „probouzí“, svítí, zbavuje se sáčků a modřin pod očima.

S retinolem

Kosmetické vlastnosti vitaminu A jsou všem známé již dlouho a dobře.To je zlepšení tónu a struktury kůže, syntéza nezbytných látek v dermis, vyplnění hloubky vrásek hladkosti, zvýšení rychlosti regenerace a pružnosti kůže.

Krém je populárníŽralok retinol"S obsahem stejného výrobku a ovocných kyselin." Tyto složky stimulují obnovu kožních buněk, hluboce zvlhčují a vyhlazují. Přidáním bambuckého másla a kolagenu je pružnější a pružnější, snižuje hloubku a počet vrásek. Také pod kontrolou tohoto nástroje škodlivé UV záření a projev nedokonalosti - akné, zánět, nepravidelnosti na kůži.

S petrželkou

Petržel - zdroj mládí a krásykteré lze pěstovat v zahradě na zahradě nebo na balkóně. To bude stejně užitečné v zeleninovém salátu, v domácí obličejové masce a v hotovém krému. V této skromné ​​trávě jsou úžasné možnosti péče o pleť kolem očí:

Vyhlazuje hluboké a jemné vrásky;

• Bělí a zjemňuje tón pleti;

• Působí jako silný antioxidant;

• Eliminuje „nohy vrány“;

• Stimuluje produkci kolagenu;

• Nasycuje vitamíny a kyselinami.

S avokádem

Avokádový olej má funkci vlhkosti, regenerační složka, zlepšuje pružné vlastnosti pokožky. Provitamin B-5 obnovuje bariérové ​​funkce epidermy, působí jako antiseptikum, eliminuje trhliny, zmírňuje svědění, loupání. Výsledek opakovaného použití: kůže je hladká, zdravá, nasycená vlhkostí.

Chrpa

Extrakt z chrpy má regenerační vlastnosti. Je vhodný pro všechny typy pleti, ale účinek je zvláště dobrý na mastnou a problémovou pokožku.

Pole chrpy nasycuje hluboké vrstvy epidermy vlhkostí, zaplňuje buňky energií, zlepšuje její strukturu, tóny a vyhlazuje vrásky. Kůže se stává měkkou, jako dítě, svěží a zdravá.

S hlemýžďem

Snail krém - záruka, že příznaky stárnutí se objeví velmi pomalu.

Nicméně, pokud dáte stranou vtipy, nástroj skutečně účinně pracuje na zachování mládí a krásy kůže kolem očí. Tato neobvyklá složka se získává z hlenu jedlých hlemýžďů na stejných farmách, kde se pěstují pro elitní restaurace. Šneková kosmetika je účinná jako zvlhčovač, antiseptikum přírodního původu, regenerační látka. Pomáhá dokonale zjemnit pleť, snižuje hloubku a vzhled vrásek, zmírňuje zarudnutí, hojí záněty, zlepšuje vzhled pokožky.

Hotový kosmetický přípravek se neliší od ostatních krémů ve vzhledu a konzistenci, získává příjemnou vůni díky olejům, květinovým extraktům, vůním.

Jak správně aplikovat

Aby bylo možné produkt péče používat s maximálním přínosem, musí proces aplikace probíhat podle určitých pravidel a pravidel.

Funkce aplikace:

• Před zákrokem by měla být kůže dobře očištěna;

• Musíte aplikovat velmi tenkou vrstvu a snažit se nerušit pohyblivé víčko. Malý prst na prstenci je dost;

• Velké množství krému se může během blikání valit a nadměrné riziko, že se dostane na sliznici;

• Pohyby prstů by měly být lehké, řízení. V žádném případě nesmí jemná kůže intenzivně třít a protahovat;

• Masážní linky probíhají od vnitřního koutku oka až k vnějšímu na horní části, od vnějšího záda k nižšímu. Pro větší pohodlí můžete nástroj aplikovat kolem očí a zaměřit se na kosti těsně pod víčky;

• Nedoporučujeme aplikovat oční krém před spaním, jinak ráno se objeví otok, tašky, záhyby;

• Krém by neměl být příliš tučný nebo hustý, může způsobit otok tenké kůže očních víček;

• Krém by měl být používán pravidelně a včas, aby se odstranily produkty, které vypršely.

Nejlepší hodnocení fondů

Všechny produkty v kosmetických léčivech mohou být více či méně kvalitní, mají fanoušky a kritiky. Při výběru smetany byste se měli podívat na kosmetické výrobky, které se již osvědčily na trhu. Včetně možností rozpočtu, které můžete bezpečně svěřit jemné péči o obličej.

Mezi nejlepší kosmetické výrobky patří:

  • Neolid - účinný hypoalergenní komplex z pytlů pod očima pro všechny věkové kategorie.
  • "Idilica Black Pearl"- dobrá péče o skromné ​​peníze. Po aplikaci bude pokožka zvlhčena a chráněna po dobu 24 hodin, tón tváře bude hladší, epidermis bude pružnější a vzhled vrásek bude zpožděn."
  • "Kosmetika Neva"- Osvědčené výrobky jednoho z největších na ruském trhu výrobce kosmetiky. Prostředky nejen péče o pleť, v souladu s jejím účelem, ale také k dispozici pro všechny, protože jeho rozpočet cenu."
  • "Adaptivní buněčné omlazení"od již zmíněné společnosti" Black Pearl ". Vynikající hydratační krém, asistent v boji proti vráskám a komplexní péči o pleť. Vhodné pro časté používání ve vzorcích" Den "a" Noc. "
  • "Večer"- krém na oční víčka a obličej."
  • Cien - denní péče krém, který snižuje počet vrásek a zabraňuje vzniku nových.

A péče o výrobky dražší segment: TimeWise, Diademine № 110, Mary Kay, Bioderma, Weleda.

Recenze

Navzdory názoru, že další prostředky péče o pleť v okolí očí jsou banálním marketingem a jejich efektivita je mýtem, mnoho dívek používá tento druh kosmetiky v péči o pleť.

Produkt získal pozitivní zpětnou vazbu jako dobrý pomocník v rozšíření mládeže a krásy. Samostatně si všimněte výhod takových prostředků, jako jsou zvlhčující gely, modřiny a otoky, krémy proti stárnutí.

Chválí prostředky ruských výrobců za vysokou kvalitu, rozumnou cenu a luxusní kosmetiku evropských značek pro jejich ohromující efekt, jemné textury, příjemné vůně a krásný formát.

V příštím videu - mistrovská třída aplikující krém kolem očí pro krásu a zdraví.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky