Oční krém Kora

Oční krém Kora

Oční víčka a oblast kolem očí vyžadují pravidelnou a obzvláště šetrnou péči.. Koneckonců, kůže zde je velmi tenká, jen půl milimetru tlustá a je čtyřikrát tenčí než kůže na kterékoliv jiné části těla. Proto je důležité chránit ji, starat se o její výživu a pravidelně ji hydratovat a v tomto případě je nejlepší ji použít. Oční krém "Kora".

Kůže kolem očí - to je oblast, která nejvíce vystaveny "útoku" dekorativní kosmetikyjsou schopny vysušit pokožku, učinit ji zranitelnou a nakonec vést k časnému vzniku záhybů a vrásek na ní.

Při nákupu očního krému je třeba vzít v úvahu všechny problémy, ale alespoň:

· Kůže musí být vyživována

· Zvlhčování;

· Ochrana;

· Účinek proti stárnutí.

Užitečné komponenty

A to naznačuje, že krém musí obsahovat látkykterý může omladit a vyživit pokožku kolem očí, to znamená, že musí být v něm přítomen:

· kyselina hyaluronová pro hydrataci a pružnost pokožky;

· Vitamin "K" k odstranění modřin, zlepšit krevní oběh a posílit kapiláry;

· Vitamin "C" pro udržení pružnosti, zadržování vlhkosti a ochrana před účinky volných radikálů;

Koenzym Q10 nebo hydroxyl zlepšit metabolické procesy ve tkáních a dát pokožce přirozený a zdravý vzhled;

Oleje, esenciální mastné kyseliny nebo jiné živiny, které vyživují pokožku kolem očí a zabraňují tvorbě ranných vrásek;

Haloxyl urychluje metabolismus bilirubinu a bělení tmavých kruhů pod očima.

Kromě toho má výrobce právo přidávat další účinné látky.

Před nákupem si pečlivě přečtěte složení smetany a všechna doporučení týkající se věku a typu pleti v okolí očí. Zároveň byste měli vědět, že taková jemná pokožka vyžaduje péči po dvaceti letech, ne jediný vrásky se ještě objevil.

Důležité vědět

Toto věkové období je časem zahájit profylaxi a v přípravcích na péči v tomto období obsah účinných látek, s nimiž krém pod názvem "Kora":

Zelený čaj;

· Máta;

· Aloe;

• Kopřiva;

· Měsíček a další.

Díky tomuto složení Kora krém dokonale vyživuje pokožku kolem očí, tóny a zklidňuje ji.

Tento krém splňuje požadavky, aby jeho obsah tuku a hustota nebyly příliš vysoké.

Koneckonců, pokud to není tento případ, je lepší použít místo smetany jen teplé obklady z přírodního čaje s výše uvedenými složkami (je nejlepší použít obklady na oči, než jdete spát).

Faktem je, že ve věku 25-30 let dochází ke zpomalení procesu spojeného s produkcí kolagenu, což má za následek kůže ztrácí drahocennou vlhkosta tím i vzhled prvního, při prvních nepatrných vráskách.

Nicméně, neměli byste spěchat do získání anti-aging kosmetiky v tomto věku, protože můžete stále věnovat pozornost stimulovat produkci kolagenua nenahrazovat ji. Vynikající řešení v tomto případě by bylo koupit lehký krémový gel "Kora" (sérum) na kůži kolem očí. To bude dávat století hydratační účinek, obohacení vitamíny a rostlinné extrakty.

Věková péče

Po dosažení třiceti pěti čtyřiceti let metabolických procesů v kůži se výrazně zpomalí, stává se ještě jemnější a vlhkost ztrácí stále více.

V tomto okamžiku nelze vyhnout vráskám a kůže kolem očí nyní vyžaduje nejen zvlhčování, ale také výživu.

Kora krém pro tuto věkovou kategorii nezbytně zahrnuje kolagen, soubor vitaminů, kyselinu hyaluronovou, kamenný olej (z hroznů, naklíčená pšenice, avokádo nebo olivy).

Když uplynulo čtyřicetileté značení, zvlnění kůže je již zřejmé a přichází čas, kdy je již nutné používat spolu s hydratačními a výživnými prostředky a také utahovat. Pro tuto věkovou skupinu bude vynikající volbou Kora krém, gel nebo sérum.obsahující vitamín „A“ v aktivní formě, kolagen a další nezbytné složky.

Tyto léky se stanou účinnějšími než domácí léky ve formě čajových a olejových obkladů, i když mohou být také použity pro komplexní účinky, například jako maska ​​pro boj s modravým nádechem pod dolními víčky.

20 let nebo 60 let ochrana před přímým slunečním zářením je důležitá, což znamená, že musíte použít speciální kosmetiku a nezapomeňte na sluneční brýle.

Vlastnosti

Tato řada kosmetiky od Ruského výrobce Vyrábí produkty péče o pleť proti stárnutí, včetně Kora Eye Cream.

Krémový gel pro věk "Bark" - bio krém pro konturu očí vynikající kvality, která je skvělá pro péči o něžnou oblast očních víček regenerační, uklidňující a osvěžující vlastnosti, vyhlazení vrásek a záchranu před nechtěnými tmavými kruhy pod dolními víčky a od oteklých horních víček.

Pro produkty Kora je důležitým znakem absence jakéhokoliv chemického odorantu nebo parabenu v jeho složení, což naznačuje, že přípravek je hypoalergenní.

Kromě toho, s bambuckým máslem, olivovým nebo sójovým olejem, bílkovinami pšenice, kofeinem, vitaminem E a výtažky z kořene ženšenu, petrželky a chrpy - smetana "Kora" získá jednoduše magické schopnosti.

Dostatečný obsah rostlinných výtažků pomáhá zlepšit stav kůže, stává se vlhčí, jemnější, měkký a hedvábný. Oční krém "Kora" je také vhodný jako podklad, např. Pro následnou aplikaci očních stínů na oční víčka. Tento výživný krém by měl být navíc mazán oční víčka asi půl hodiny před spaním.

Tento nádherný krém proti stárnutí lze použít. v každém věku Jakmile si dívka začne všimnout nežádoucích vrásek v rozích očí. Krém Kora se vyrábí ve 30 ml nádobách, jeho cena je 420 rublů.

Recenzeto naznačují mnohé ženy smetana "Kora" - Je to opravdu hypoalergenníkterý se snadno aplikuje, může být použit jako základ pro make-up, krém se vstřebává bez zbytků, dokonale hydratuje jemnou pokožku očních víček.

Krém pro století "Kora" - dokonale zvlhčuje pleť a bude ideální volbou pro ženy ve věku balzac (od 25 do 35 let)

Všechny produkty "Kora" Podívejte se na další video.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky