Oční krém Nivea

Oční krém Nivea

Kosmetické butiky a lékárenské regály jsou ohromeny pomůckami proti vráskám. Krém na obličejový výtah způsobuje mnoho rozporů. Někteří lidé si myslí, že použití anti-aging krém je opravdu účinný v boji proti vráskám, jiní se skepticismem odkazují na použití anti-aging produktů.

Oblast kolem očí je nejcitlivější a nejtenčí na celém těle ženy, takže potřebuje zvláštní delikátní péči.

Oční krém Nivea je nejlepší volbou pro mnoho žen díky jedinečnému složení a dostupné ceně.

Vlastnosti

Kůže kolem očí nemá prakticky žádné mazové žlázy, které přispívají k přirozené hydrataci kůže. A mnoho žen udělá chybu, když aplikují svůj obvyklý krém na obličej na víčka. Krém kolem očí není luxusem, nýbrž jednoduchou nutností, aby byla zvážena každá žena, která chce vypadat mladá a atraktivní.

Více o složení krému Nivea - v dalším videu.

Přirozeně, oční krém se výrazně liší od obvyklého léku proti stárnutí a má některé důležité vlastnosti.

Aby nástroj nevedl k otokům v oblasti, která by mohla způsobit otok, neměl by být příliš tlustý, spíše jako beztížný gel. Lehká textura umožňuje, aby krém rychle absorboval a lépe vstřebával kožní buňky. Jemná tenká kůže je náchylnější k podráždění a alergickým reakcím, takže PH krému by se mělo shodovat s PH slz. Lepivá a viskózní textura je také zcela nepřijatelná v produktu pro víčka. Lepidlo je velmi obtížné aplikovat, pro které musíte natáhnout kůži očních víček.

Každý přípravek pro péči o pleť obsahuje velké množství účinných látek, ale tyto látky jsou v očním krému na polovinu. Z tohoto důvodu tyto produkty nezpůsobují alergie a jsou vhodné pro většinu typů pleti.

Zodpovědní a osvědčení výrobci kosmetiky pro pokožku kolem očí vystavují své krémy více testům a kontrolám, včetně očního.

Výhody

Přípravek pro pokožku kolem očí Nivea Q10 je velmi populární mezi mladými dívkami, které teprve začínají bojovat proti vráskám a ochablé kůži. Nástroj překvapuje svou nízkou cenou a mimořádnou efektivitou. Mezi výhody patří:

  • Lehkost a beztíže, podobně jako gel. Pro většinu výrobků této kosmetické značky tuku a těžké textury jsou vlastní, ale krém na oční víčka je poměrně lehký a jemný. To umožňuje rovnoměrné nanesení produktu, aniž by se protáhla jemná kůže. Prostředky se rychle vstřebávají, aniž by zanechaly sebemenší stopy.
  • Intenzivní hydratační. Oční víčko jako první reaguje na suchý vnitřní vzduch a horké počasí. Náprava pro Nivea dokonale zvlhčuje oblast kolem očí, poskytuje pohodlí a nasycení buněk potřebnou vlhkostí.
  • Vynikající základ pro make-up. Před použitím make-upu jej nemusíte umýt. Q10 se neotáčí, takže je snadné na něj aplikovat základy nebo stíny.
  • Nenápadná vůně. Vzhledem k přítomnosti lehkého, sotva znatelného zápachu je výrobek vhodný pro všechny, bez ohledu na preference parfémů.
  • Pohodlná trubice. Podlouhlý výtok umožňuje správné dávkování a snadnou aplikaci.

Jak používat

Při použití jakéhokoliv krému musíte postupovat podle návodu k použití. Před nanesením přípravku na pokožku kolem očí je nutné očistit a odmastit okolí očí. K tomu je gel vhodný pro praní a tonikum. Oba tyto produkty by měly být určeny pro citlivou pokožku a vhodné pro použití v okolí očí.

Jak aplikovat krém na pokožku kolem očí, naučíte se z videa.

Kosmetologové doporučují aplikovat Q10 na víčka dvakrát denně, ráno a večer, ale ne těsně před spaním.

Složení

Složení výrobku může do značné míry určit jeho účinnost. Hlavními složkami očního krému z Nivea jsou koenzym Q10 b kreatin. Obě tyto složky se vztahují k pokožce, takže použití krému nepoškodí jemné oblasti v okolí očí a účinně se vyrovná se všemi uvedenými úkoly.

Tyto složky jsou obsaženy v lidské kůži a udržují si dobrý stav.

Recenze

Stejně jako jakýkoli kosmetický přípravek proti stárnutí pleti kolem očí od společnosti Nivea má poněkud protichůdné recenze. Samozřejmě, že lidská kůže je individuální, proto použití prostředků proti stárnutí dává různé účinky.

Mnoho pozitivních recenzí dívek je v účinnosti produktu.

Po použití, tmavé kruhy pod očima téměř okamžitě zmizí, kůže se stává více tónovaný a mladistvý. Krém je docela pěkný k použití díky své lehké struktuře. Nezanechává mastnotu a film. Zákazníci rádi přijali přijatelnou přijatelnou cenu za tento nástroj a ekonomickou spotřebu. Jedna trubka může stačit i na šest měsíců.

Recenze o programu proti stárnutí - v dalším videu.

Negativní recenze také nejsou v dlouhém čase. Děvčata byla s obtěžováním nespokojená. Z nějakého neznámého důvodu, po použití produktu, oči začaly vodu a objevilo se zarudnutí proteinu. Někteří si všimli přítomnosti bílého květu, který slouží jako převlek tmavých kruhů.

Podrobnosti o krém Nivea Make Up Expert se dozvíte z následujícího videa.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky