Clinique Pep Start krém

Clinique Pep Start krém

Mnoho dívek ignoruje přítomnost různých krémů a gelů na kůži kolem plynu. A marně, mnozí odborníci v oblasti kosmetologie věří, protože bez těchto nástrojů je péče o obličej považována za neúplnou. Dále se dozvíte více o relativně novém nástroji pro kůži kolem očí od společnosti Clinique Pep-Start.

O značce

Kosmetická značka byla založena v roce 1968. Je dceřinou společností značky Estee Lauder. Clinique poprvé nabídla kosmetické výrobky bez parfémů, které byly pečlivě vyvinuty pod dermatologickou kontrolou a také testovány na alergie.

V současné době je společnost velmi ceněna pro svou dekorativní kosmetiku, stejně jako širokou škálu produktů péče o pleť pro všechny věkové kategorie. Produkty Clinique milují miliony žen po celém světě pro jejich nejvyšší kvalitu a zaručené výsledky.

O krému

Clinique Pep - Start je hydratační gel pro pokožku kolem očí. Pěkný klip s chladícím efektem jen v několika dotecích zmírní únavu a odstraní sáčky pod očima. Navíc kombinace peptidů v tomto krému pomůže delší dobu udržet vlhkost v kůži, což ji činí elastickou.

Tento nástroj je vhodný pro všechny typy pleti. Díky Clinique Pep - start okamžitě získáte svěží vzhled a odpočinek. Okamžitě rozjasní a zvlhčí unavenou pleť. Pracuje denně, zlepšuje vaši tvář. Můžete se přihlásit ráno a večer. Mnoho dívek si již zvolilo tento nástroj, který musí mít, protože přemění unavený pohled během několika vteřin.

Transformace kůže kolem očí s krémem Clinique Pep Start ve videu:

Složení

Složení tohoto zázraku - smetany potěší i ty nejnáročnější klienty, protože odborníci značky tvrdě pracovali na tom, aby krém použili k řešení základních ženských problémů, jako je oteklost, suchost a samozřejmě tašky pod očima.

Kompozice obsahuje glycerin a hyaluronát sodný, které působí jako zvlhčující prostředek pro pokožku, jejich molekuly jsou ve výborném kontaktu s vodou, jako by ji vytahovaly z kůže. Bambucké máslo a squalane dokonale změkčí pokožku a zmírní otok. Tyto hydratační složky mírně zhušťují pokožku a vyhlazují jemné vrásky pod očima.

Syntetický peptid acetyl hexapeptid - 8 se také nazývá „botox v plechovce“, je schopen zpomalit tvorbu vrásek. Tato složka není toxická, ale podle mnoha kosmetologů je to docela hodná náhrada i pro injekce.

Obsahuje také kofein, který zmírňuje otoky. Magnolia Bark Extract má protizánětlivý účinek. Extrakt z řas a kvasinek ve složení zesvětluje a zvyšuje přirozenou záři obličeje.

Tipy pro odborníky

Pro dosažení nejlepšího výsledku a požadovaného efektu po aplikaci krémového gelu Clinique Pep-Start doporučují specialisté a kosmetičtí lékaři také produkty řady Pep-Start, které zahrnují:

  • 2 v 1 čisticí prostředek s Pep - Start čistícím účinkem, dokonale čistí pokožku a dodává jí dobře upravený vzhled. Nesušte.
  • Hydratační a hydratační krém HydroBlur navlhčete si obličej a skryjte na něm všechno nežádoucí.
  • Instantní hydratační krém Hydratační hydratační krém SPF 20 hydratujte pokožku po celý den. Poskytují také ochranu před škodlivými UV paprsky. Obnovte a obnovte svou tvář.

Recenze

Velmi mnoho žen je spokojeno s vynálezem tohoto krémového gelu a již ho vzalo v plném zbroji své kosmetiky. Nejvíce říkají, že ho rádi aplikují nejen před make-upem, ale někdy ho používají po celý den, protože tento nástroj bude stále působit pozitivně a osvěžovat oči.Kromě toho, podle dívek, nástroj opravdu funguje, jak tvrdí výrobce.

Někteří lidé kritizují tento lék na obyčejný aplikátor a dávají přednost jeho použití prstem, protože lék má skutečně pozitivní vliv na kůži kolem očí.

V důsledku toho můžeme říci, že většina dívek doporučuje tento nástroj koupit, protože si všimli významných změn po jeho použití.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky