Krémová uriage

Krémová uriage

Kosmetika péče o pleť dnes obsahuje mnoho přísad. Některé poskytují dlouhodobý účinek, jiné mohou způsobit alergie. Chtějí-li se vyhnout ne příliš úspěšným experimentům, mnoho dívek se zastaví u časově ověřené termální vody, která je součástí každého krémového Uriage.

Historie značky

Historie a původ značky přímo souvisí s její polohou. Uryazh-les-Bains, malé francouzské město známé svými termálními prameny, bylo velmi oblíbené díky farmáři Josephu Brenovi, který zde otevřel první penzion. Stalo se to v XVIII století, ale až v roce 1992 se podařilo sjednotit kosmetologii a termální vodu.

Tehdy laboratoř Biorga obnovila značku Uriage. Po otevření vlastní továrny v blízkosti města se značka v roce 2000 stala samostatnou a úspěšnou součástí velkého holdingu. Dnes se společnosti daří i ve svém rozvoji, její jedinečné vlastnosti získávají stále více ženských srdcí.

Kosmetické prvky

Tajemství úspěchu značky, bSamozřejmě, v termální vodě tekoucí na úpatí francouzských Alp. S více než 15 minerály má každý z těchto prostředků schopnost obnovit hluboké vrstvy dermis. Železo, draslík, vápník, hořčík, křemík jsou jen pár užitečných prvků termální vody. Navíc, jeho složení může být nazýváno hypoalergenní, protože individuální intolerance je extrémně vzácná.

Je třeba říci, že ostatní složky jsou také zaměřeny na hypoalergenní a ekologicky šetrné složení.

Některá řada kosmetiky Uriage je obohacena o kyseliny získané z ovoce, které, jak vidíte, vzbuzuje důvěru a hlasitě deklaruje přirozenost. Zvláštností kosmetiky s AHA-kyselinami je exfoliační účinek, aktivní hydratační a protizánětlivý účinek.

Kosmetika Uriage je zaměřena nejen na péči o pleť, ale i na její léčbu. To vysvětluje jeho přítomnost na policích lékáren a v oblasti kosmických výrobků.

Prezentovány jsou speciální linie léčby:

  • Antipruritické a léčivé krémy;
  • antimikrobiální činidla;
  • prostředky pro dermis, náchylné k alergiím, linie Tolederm.

Vlastnosti a účinky na kůži

Každá linka společnosti se liší vlivem na kůži, nicméně obecné vlastnosti jsou stále přítomny díky termální vodě, která poskytuje:

  • změkčující účinek;
  • zklidňující účinek;
  • rychlé hojení kůže;
  • hydratace a výživa;
  • účinek zadržování vlhkosti.

Hlavní linie pro různé typy pleti

Úzké zaměření každého z těchto nástrojů vám umožní najít perfektní výrobek. Tato konkrétnost šetří pokožce před špatnou volbou výrobků, což někdy vede k ucpání pórů, ještě větší suchosti a dalším negativním důsledkům.

Pro normální

Pro normální pleť připravila společnost několik kožních linií, jako je Suppleance a Aqua Precis, bez viditelných problémů.

Řada Suppleance je multifunkční a je ideální pro suchost a pleť bez viditelných problémů. Mezi produkty můžete vidět krém na obličej a krémové mléko pro celé tělo, které lze také použít k péči o vaši pleť. Posledně uvedený produkt má takovou účinnou látku jako extrakt z plevelů. Tam je a nejcennější bambucké máslo, dobře, 30% složení je termální voda.

Prostředky "Suppleance" jsou zaměřeny na aktivní hydrataci a výživu.

Prostředky z řady "Aqua Precis" jsou vytvořeny pro majitele normální a kombinované dermis. Najdete zde tonizující a osvěžující gel-krém, stejně jako krémový krém, který chrání před vnějšími vlivy, gelem kolem očí a maskou expresního zotavení pro obličej.

Každý z produktů obsahuje bambucké máslo, které aktivně hydratuje a vyživuje pokožku vitamíny a prospěšnými mikroelementy.

Pro mastné a smíšené

Pro problematické dermis, náchylné k akné a nepříjemné akné a černé tečky, společnost vydala řadu "Hyseac", který má široké spektrum akcí. Takže, matný krém "Mat Creme" Uriage Kromě termální vody obsahuje sadu pro zúžení pórů a lékořice. Účinek použití lze považovat za sametovou hladkou pokožku bez mastného lesku. Vlastnost matování dělá tón dokonce.

Série je také prezentována a sedativní.

To může být spása po léčbě akné a po vnějším nepříznivém účinku na kůži obličeje. Fitoskvalan a carite poskytují lehkou texturní aktivní vlhkost a absenci mastného lesku.

Lehká nemastná emulze "Hyseac K-18" obsahuje ovocné kyseliny. Výsledkem použití se stává zdravá, čerstvá kůže. Nástroj snižuje počet černých teček, zabraňuje ucpávání pórů.

Kromě mastných pleťových krémů, můžete najít čistící krém, exfoliační masku a dermatologické mýdlo. Komplexní použití série pomáhá zajistit komplexní péči.

Video přehled emulze pro obličej "Hyseac K-18" od UriagePodívejte se na další video.

Pro suché

Suchá pokožka je aktivně zvlhčována kosmetikou Xemose. Každý znamená, zda krémově zpevňující nebo bohatý krémCerat" Skládá se z patentovaného komplexu cerasterolu, bambuckého másla a termální vody. Vzhledem k orientaci na hypersenzitivní kůži mohou být kosmetické přípravky této série používány nejen dospělými, ale i novorozeneckými drobky s vysycháním pokožky.

Další linka péče o suchou pokožku je BarieDerm. Krém, balzám proti prasklinám a hůlka na rty se doporučuje použít pro různé druhy podráždění na kůži. Izoluje pokožku před škodlivými účinky a vytváří neviditelný nemastný film na obličeji.

Pro velmi suché

Kůže náchylná k nadměrnému suchu vyžaduje nejen výživný krém schopný udržet vlhkost. Praní - to je jeden z důvodů pro dosažení účinku těsnosti, loupání a dehydratace. Proti těmto účinkům společnost vydala krémový gel "Xemose Syndet" s lehkou pěnovou texturou.

Jako celá řada "Xemose" pro suchou dermis obsahuje gel cerasterol a termální vodu.

Hydratační a výživný krém na obličej bez přídavku mýdla ve fázi odstranění make-upu z obličeje začíná jemně působit na pokožku.

Pro citlivé

Hypersenzitivní kůže náchylná k různým druhům alergií a vyrážek se stává skutečným problémem, protože je neuvěřitelně obtížné se o ně starat a výběr produktů péče se stává dlouhým a ponurým procesem. Jakákoliv kůže se však v určitých časech stává velmi zranitelnou, například agresivním slunečním světlem. V tomto případě bude spása smetana "Bariesun".

Kromě termální vody, nástroj používá komplex proti UV paprskům, což představuje spolehlivou ochranu pro obličej, krk a hrudník. Mělo by být aplikováno hojně, protože úroveň spolehlivosti na něm přímo závisí.

Pokud je citlivá pokožka každodenním společníkem, Uriage spustila kosmetickou řadu. "Tolederm". V sérii můžete vidět dermo-čistící vodu, uklidňující výživný a hydratační krém.

Uklidňující živina pomáhá dehydratovanému epidermu díky aktivní složce řas. Účinně bojuje proti podráždění, působí nejen kosmeticky, ale také terapeuticky.

Pro poškození

Samostatné řady produktů jsou prezentovány pro poškozené dermy, vyžadující aktivní léčbu. Kousnutí rtů, suchá kůže a ekzém vyžadují zvláštní péči. Za tímto účelem byla zahájena linka "Cu-Zn" s antimikrobiálními složkami, jako jsou glukonáty mědi a zinku.

Mají efekt sušení. Také součástí kompozice aloe vera, známé pro léčivé, výživné a hydratační vlastnosti.

Emulze "D.S." Uriage - Vhodné také pro bolestivou pleť a pomáhá předcházet vzniku nových pupínků, což snižuje tvorbu mazu. Lehký lék se používá k překonání tohoto problému brzy.

"Pruriced" krém s malinovým olejem má uklidňující účinek. Jeho použití je možné jako svědění, brnění a pálení. Charakteristickým rysem série je možnost aplikace jak pro dermis dospělých, tak pro jemnou pokožku dětí.

Série proti stárnutí

Společnost věnovala zvláštní pozornost uschlé pokožce, protože potřebuje speciální zvlhčování a obohacení prospěšnými mikroelementy a vitamíny. Celá řada výrobků je reprezentována řadou "Isofill" s krémy na obličej a dermis kolem očí. Kyselina hyaluronová, bioaktivní komplex a termální voda v komplexu vytvářejí tonizovanou a zdravou pokožku s rovnoměrným tónem.

Další série pro obnovení pružnosti a vyhlazování vrásek "Isodence". Krém na obličej a kolem očí obsahuje také kyselinu hyaluronovou a komplex Densin. Výrobky jsou skvělé pro ženy po 50 letech.

Recenze

Majitelé produktů péče o Uriage zpívají své poklony a jsou právem považováni za nejlepší prostředek pro problematickou, mastnou, suchou a citlivou dermis. Spousta pozitivních ohlasů má krém Uriage "Hyseac".

Uživatelé si všimnou jeho vynikající schopnosti matovat kůži, skrývat pupínky a předcházet vzniku nových.

Mezi obrovským množstvím pozitivních názorů je také malé procento negativních názorů. To je způsobeno individuální intolerancí, navzdory téměř úplným hypoalergenním přípravkům.

Recenze kosmetiky Uriage podívejte se na video níže.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky