Krém na obličej pro různá roční období

Krém na obličej pro různá roční období

Pleťový krém pro různá roční období musí být zvolen správně. To je důležitý faktor v péči o sebe sama, protože bez ohledu na to, jak dobrý je výrobek, pokud vám nedává nezbytnou úroveň ochrany, pak byste se měli tohoto léku vzdát. V tomto článku se podíváme na produkty, které stojí za to používat v různých ročních obdobích, aby vždy vypadaly dobře.

Demi-season

Během „přechodných období“, tj. Na podzim a na jaře, je kůže pod tlakem náhlých změn počasí. Proto je během těchto období nejlepší krém pro něj vyživující a obohacený vitamíny. Jarní krém by měl obnovit rovnoměrnou barvu pleti a učinit ji dobře upravenou.

Vhodné v tomto případě bělící krémy.

Takový nástroj může učinit pihy a věkové skvrny méně viditelnými, což je také velmi dobré v tomto přechodném období.

Na počátku jara musí být obličej chráněn před větrem a zvlhčen, chránící před vloupáním. V této době by měla být péče stále více zimní. Od poloviny dubna, kdy se slunce stává aktivnější, je třeba krém smířit s dobrou ochranou.

Hodnocení nejoblíbenějších produktů pro péči o obličej na jaře a na podzim otevírá vitamínové krémy s přírodními ingrediencemi. Například lehká jahoda nebo okurka.

Letní péče

Při výběru zimního a letního krému je třeba připomenout více jemností. Pro léto je třeba zvolit výrobek s vysokou úrovní ochrany před ultrafialovými paprsky. V této sezoně poškozují kůži na maximum a někdy dokonce vyvolávají vznik prvních vrásek. Proto používejte krém s dobrou ochranou před sluncem.

Je také důležité, aby letní krém byl co nejlehčí, a ne ucpané póry.

To platí pro péči a dekorativní kosmetiku. V létě, kůže produkuje hodně tuku, takže nemusíte přetěžovat to prostředky, které povedou k vzhledu pupínků a vyrážek na tváři. Dalším faktorem je schopnost dobře hydratovat pokožku. V létě, pod vlivem slunečního světla a vysoké teploty, kůže ztenčí a stane se sušší. Abyste se o ni starali, musíte použít krém s lehkou, téměř beztížnou texturou.

Rovnoměrná tenká vrstva takového výrobku nevytváří extra zátěž, ale zároveň výrazně zlepšuje pokožku.

Dobrá hydratační potřeba a normální typ pleti. Před nanesením výrobku na obličej by se měl očistit pěnou nebo tonikem a teprve poté se smetá, potře se do kůže. Dobrou alternativou k tomuto produktu bude lehká emulze. Je to tento produkt, který je nejlepší pro péči o obličej v letních dnech.

V létě potřebují všechny typy epidermis dodatečnou hydrataci. Dokonce i mastná pleť bez dostatečné části zvlhčovače bude dehydratována. Také v létě byste měli použít dobrou živinu pro kůži.

Obnovení rovnováhy lipidů zlepší pokožku a zajistí její ochranu.

Nespouštějte kůži. Pokud se však tvář již začíná odlupovat a ztrácet krásnou i barevnou barvu, nebo cítíte těsnost, stále byste neměli mazat obrovské množství produktů - to vás jen bolí. Pokuste se postupně obnovit rovnováhu vody a pak s sebou noste krém, abyste vyživovali dermis ve správný okamžik.

Jaké očištění v tomto ročním období by mělo být co nejpříjemnější.

Zvláště pokud máte mastnou pleť. Pro odstranění zarudnutí a vyrážky z obličeje je lepší použít lehký antibakteriální krém. Takový výrobek neupchává póry, ale pouze jemně zklidňuje poškozené oblasti a odstraňuje všechny druhy zčervenání.

Při výběru krému na léto je třeba věnovat zvláštní pozornost složení výrobků.Především nezapomeňte, že v nich by neměla být žádná hmotnostní složka. Přípravek by měl být aplikován na obličej co nejsnadněji a rychle vstřebán. Na základně smetany by měla být voda. Díky tomu bude krém nejpřirozenějším způsobem, jak hydratovat pokožku, rychle vstřebat. Ve vyšším věku si můžete vybrat dobrou smetanu s kyselinou hyaluronovou. Tato složka bude vaše pleť hladší a pomůže zbavit se prvních vrásek.

Vyhnout se léto je glycerin a vazelínové báze. Koneckonců, jsou nejvíce sušené.

Kromě toho, po aplikaci takového produktu, epidermis nedýchá kvůli skutečnosti, že tyto olejové přísady blokují póry. Tyto produkty tedy nepotřebujete a je lepší je nahradit něčím lehčím. V létě je dobré, když krém obsahuje mnoho přírodních surovin. Nejlepší možností je extrakce rostlin. Zde musí být vše vybráno individuálně, se zaměřením na problémy, které jsou pro vás relevantní.

Některé bylinky mají uklidňující účinek na kůži, jiné odstraňují zarudnutí. Je proto důležité, aby pro vás bylo vše správné.

Pokud výrobek obsahuje spoustu koncentrovaných olejů, pak v létě stojí za to vzít jen dívky s přirozeně suchou pokožkou. A pro majitele tlustší epidermis, je lepší vyzvednout produkt jednodušší. Přebytek oleje způsobí, že kůže bude lesklá a pouze urychlí práci mazových žláz.

Je také dobré, jsou-li v kompozici užitečné vitamíny a minerální složky. Vitamín E a C jsou obzvláště užitečné v létě, které pomáhají udržovat pokožku pružnější a dobře upravenou. Fading epidermis pomůže produktům s vysokým obsahem kolagenu a koenzymů. Zrychlují proces obnovy kůže, a dokonce ani za aktivního působení slunečních paprsků neztratí svou pružnost a přitažlivost.

V létě je důležité nejen složení výrobků, ale také to, jak je používáte.

Například denní krém by měl být aplikován na kůži nejméně půl hodiny před odchodem. Tak bude mít čas proniknout do hlubokých vrstev epidermy a poskytnout vám úplnou ochranu před slunečními paprsky, což je v horkých dnech tak důležité. Doporučuje se aplikovat intenzivnější hydratační přípravky přes noc. Během dne by měla pokožka odpočívat, ale během spánku se může plně zotavit. Krém musí být také řádně aplikován. Zde jsou pravidla velmi jednoduchá - vyčistěte obličej, otřete je bavlněnou podložkou a tonikem a pokračujte ve zvlhčování.

Ale nezapomeňte, že v létě kůže potřebuje mnohem menší množství produktů péče o pleť než v jiných obdobích roku.

Zima

S příchodem chladného počasí by se měla měnit nejen naše šatní skříň, ale také obsah kosmetických sáčků a polic v koupelně. Pleťový krém na zimu se výrazně liší od léta. V této sezóně je kůže také pod tlakem, ale z jiných důvodů. V první řadě je ovlivněn takovými faktory, jako je chladné počasí, silný vítr a suchý vzduch, který se získává díky vlastnostem vytápění.

Pokud v létě kůže opravdu nepotřebuje další výživu, pak v zimě je to skutečná nutnost.

Zimní krém by měl být hydratační a vyživující. Dobré recenze také získat vitamín krémy, které zaplňují nedostatek příznivých stopových prvků.

Když je venku příliš zima, musíte chránit svou tvář, než půjdete ven.

K tomu je nejlepší použít krém s tukovou konzistencí. Dokonale šetří před povětrnostními vlivy a ošklivým loupáním. Je pravda, že dívky s mastnou pleť musí být při výběru takového výrobku co nejvíc opatrné. V pořadí nejlepších prostředků péče o dermis, náchylné k tuku a vzhledu pupínků a vyrážek, měli byste věnovat pozornost krémům s aloe nebo šalvěj.

Pokud chcete, aby vaše pleť více matná a dokonce, pak zkuste použít krém s vitaminem C. To by mělo vyřešit problém ošklivý lesk na tváři.

Pro suchou nebo kombinovanou pleť stojí za to vyzvednout více mastných základů. Nebudete tedy riskovat, že vaše pleť bude příliš mastná.Proto můžete takový výrobek bezpečně aplikovat na obličej a užívat si pozitivního účinku, který má výrobek na pokožku.

Od loupání v zimě pomáhá i dětský krém.

Tento nástroj má vynikající práci s "dospělými" problémy. Proto, pokud se vám z kosmetické péče nehodí nic, zkuste použít jednoduchý nástroj zakoupený v oddělení pro děti. Vzhledem k tomu, recenze ukazují, můžete dokonce použít místo základu pro make-up.

V příštím videu budete moci slyšet příběh specialisty, jak se starat o vaši pleť v zimě.

Obecně platí, že pravidla péče o pleť se příliš neliší. Postupy zůstávají stejné, mění se pouze složení krémů. Vyberte si nejvhodnější produkty pro svou pleť, které vám umožní udržet si mladost a krásu, a potěší vás po dlouhou dobu svým kvetoucím vzhledem kdykoliv během roku.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky