Krém LibreDerm "Seratsin"

Krém LibreDerm Seratsin

Mastná kůže na obličeji je obrovskou nevýhodou, která vede nejen k neestetickému lesku, ale také k zánětlivým procesům na kůži, jako je akné. Na domácím trhu existuje spousta produktů, které se starají o mastnou pleť a mezi nimi je krém LibreDerm.

Trochu o značce

Kosmetika LibreDerm vyrábí v Rusku a v poslední době se výrobky této značky staly velmi populární. Dobří obchodníci a PR manažeři vykonali svou práci. Jen málo lidí o této společnosti v naší zemi slyšelo.

Řada značky zahrnuje gely pro praní a tonika, krémy a pleťové vody a masky a mnoho dalšího. To vám umožní vybrat si plnou péči o epidermis, což činí výsledek jasnějším. A série "Seratsin" není výjimkou.

Pod touto značkou jsou vyráběny tři řady kosmetiky. První složka obsahuje kyselinu hyaluronovou, druhý kolagen. Hyaluronická kosmetika určená k hydrataci dermis, která ji udržuje mladistvou. Kolagen také pomáhá obnovit pružnost pleti a eliminuje již vzniklé vrásky.

Třetí série "Seratsin" je určena pro mastnou pleť obličeje, náchylná k akné. Složení fondů zahrnuje síru, zinek, stejně jako přírodní složky, které jsou určeny k dezinfekci a hojení akné.

Druhy

Promluvme si však o krémech "Seratsin" jako o nejoblíbenějších produktech této řady. V tomto řádku jsou dva.

Matování

Tento výrobek je navržen tak, aby pokožce dodal sametový, matný vzhled. Zbavte ho mastného lesku, který nevypadá esteticky. Rovněž zvládá hydrataci pokožky, nevyvolává nepříjemný pocit na kůži, odstraňuje zarudnutí. Matující krém "Seratsin" vytvořený speciálně pro každodenní aplikaci, koriguje práci mazových žláz, čímž zabraňuje tvorbě nadbytečného tuku. Antiseptické, blokující vznik nových akné.

Extrakty z léčivých bylin, jako je lopuch a chodítko, stejně jako zinek, mají matující a antiseptický účinek. Síra a mastné kyseliny snižují práci mazových žláz, čímž snižují vyrážku a mají také antibakteriální účinek.

Aplikace Cream-asset point

Tento výrobek je určen pro mastnou pleť náchylnou k akné. Je navržen tak, aby snížil a snížil akné. Hlavní složkou produktu je kyselina salicylová, která dokonale bojuje s akné. Pronikne do nejhlubších vrstev epidermy a odlupuje buňky hluboko v pórech a odstraňuje je zevnitř, čímž je zbavuje blokování. Složení zahrnuje měsíček, extrakt z řepy, který podporuje hojení vředů, síry a zinku také pomáhá při čistícím procesu.

Tento produkt se aplikuje pouze na prvky akné, dvakrát denně na čistou pokožku, dokud vyrážka zcela nezmizí.

Dokonce i v této sérii je křoviny. Ale obsahuje pouze slovo krém, protože jeho konzistence je velmi podobná. Ve svém jádru se jedná o křovinu, která dokonale čistí pokožku od mrtvých buněk. Účinek je získán abrazivními granulemi oxidu křemičitého a mletými listy čajovníku. Sezamový olej a cetearylalkohol napomáhají antiseptickému účinku. Zinek a síra pomáhají regulovat mazové žlázy. Alkohol ve směsi je obsažen v malých množstvích, takže tento peeling nezpůsobuje suchou pokožku.

Recenze

Zpětná vazba na tento produkt je rozdělena. Někteří lidé rádi používají krémy LibreDerm „Seratsin“, jejich kůže se stává sametovou, znatelně ustupuje akné, zarudnutí se snižuje. Nějaký krém příliš zasychá. Vše záleží na správnosti vybraných fondů. Tento produkt je určen pro mastnou pleť náchylnou k tvorbě akné.A pokud je používán v souladu s pokyny výrobce, dokonale řeší problémy mastné dermis, aniž by byl dotažen. Pomáhají mu extrakty z bylin a zinku, které jsou součástí tohoto produktu.

Výsledek se projeví zejména při použití plné sady olejové péče. Zákazníci poznamenávají, že v tomto případě jsou problémy s mastnou kůží a akné téměř zcela vyřešeny.

Video - recenze řady finančních prostředkůSeratsin "od LibreDerm, můžete vidět níže.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky