Halloween make-up

Halloween make-up

Halloween - asi před 15 lety se o tomto svátku v Rusku dozvědělo jen několik málo lidí, ale nyní mladí lidé dychtivě slaví tento den, a to nejen sběrem doma, ale také příchodem do barů, klubů a restaurací. S radostí tuto tradici podporují. Možná, že ruský lid vynechal vánoční čas, mumie a zábavu. Ať už jsou důvody jakékoli, výsledek je jeden. Pro milovníky make-upu, Halloween je dalším důvodem, aby ukázat své schopnosti make-up umělce v celé své kráse.

Co je to Halloween make-up?

Vzhledem k tomu, že svátek původně vycházel z keltské historie, což znamená porušení rozdílu mezi světem živých a světem mrtvých, leitmotivem svátku, dodnes zůstává zlem. Kostlivci, zombie, upíři, vlkodlaci, skřítek - více či méně magický charakter má právo být na tomto svátku obnoven.

Později, když oslava vzrostla, hranice byly vymazány a teď můžete být víla, krásná mořská panna, lehce shnilá nevěsta nebo kočička. Vše, co stačí pro vaši představivost a materiály, má nyní právo existovat.

Klíčové vlastnosti a výhody

 1. Za prvé, může být hodně make-upu. Nejedná se jen o šikovné ošetření stínů a základů, je to opravdový make-up, maska, za kterou je pravá tvář dovedně skryta.
 2. Nemůžete se starat o rovnoměrnost aplikace a vady kůže. Čím horší je váš vzhled, tím lépe. Roztrhané krvavé rány s latexem a barvami, zelená kůže, lebka s bělenými kostmi, čarodějnice s zahnutým nosem. Zředit vizážistu prvky kostýmu, jisker, řas, kůry stromů, peří ...
 3. Je také důležité, abyste si nejen mohli namalovat obličej, ale také například ruce, krk, nohy, dokonce i žaludek. Dá se říci, že Halloween je oslavou zdobení těla, ne make-upu, ale pro takové bohaté nátěry jsou vyžadovány speciální barvy. Co - zjistíte právě teď.

Jak si vybrat kosmetiku?

Samozřejmě je nejlepší koupit si malování na obličej nebo obyčejný make-up, který používají herci. Důvody jsou jednoduché: dobře se udržuje, nevysušuje pokožku, snadno se aplikuje a netéká, i když se cítíte velmi horlivě z tance a zábavy.

Je důležité zvolit kvalitní materiály - zejména pokud máte v plánu vytvořit make-up pro děti. Malba na obličeji je často vyrobena z hypoalergenních materiálů, což je velmi důležité, protože děti milují, když je jejich obličej zcela natřený - dokonce i oblast kolem očí, a je nejcitlivější.

Pokud nechcete utrácet peníze za speciální barvy, můžete vyzkoušet více populárních možností pro stíny a palety. Hlavním nástrojem, o kterém nikdy nemůžete zapomenout - to je základní nátěr, stejně jako základ pod očima.

Toto je důležitý prvek make-upu z několika důvodů:

 1. Primer Chraňte svou pokožku před škodlivými účinky dekorativní kosmetiky.
 2. Základ Je velmi podobný základnímu nátěru, který nejenže vyhlazuje barvu tváře, připravuje ji pro aplikaci make-upu, ale také „těsní“ malé vrásky a nerovnosti. Díky tomu bude velmi snadné odstín a barvivo.
 3. Základna zvyšuje barevné pigmenty obsažené ve stínu a červenat. S největší pravděpodobností budete chtít, aby se světlé barvy přechody, získat co nejvíce z vašich dostupných barev, takže nezanedbávejte základy make-upu.

Pokud jde o dekorativní barevnou kosmetiku, každoročně populární značky nutně uvolňují tematické produktové řady pro dovolenou. Můžete jim věnovat pozornost.

Vezměte si například Mac.Společnost dokonce vyrábí speciální videa, kde pomocí svých produktů ukazuje, jak se proměnit v kyborg, ducha, mimozemšťana z vesmíru a tak dále.

Stojí za to projít určitými produkty, které mohou být užitečné pro 100%:

 1. Kromě základu, bude potřeba, pro které jste pochopili dříve, černé oční linky nebo oční linky určitě zbytečné. Nezáleží na tom, zda máte svůj mužský, ženský nebo dětský make-up. Stále musíte kreslit některé obrysy, vybírat oblasti nebo dokonce zcela vybarvovat určité oblasti. Nebudete z něj dělat značku. Dokonce i kreslit pravidelný černý nos, budete potřebovat nástroj.
 2. Upír, zombie, cukr lebka - pro tyto obrazy ve vašem make-upu by se měly objevit dva odstíny rtěnky. Jeden je tmavší, druhý světlejší. To je nezbytné, aby vaše rty byly lehce bolestivé, popraskané. Můžete si vzít nejsvětlejší barvu v řádku a například třešeň. Udělejte okraje rtů bledý, jako by veškeré teplo z vás bylo čerpáno čerpadlem a aplikujte tmavé barvy na vnitřní stranu rtů. Můžete vytvořit hladký ombra, můžete udělat ostrý přechod. A ve skutečnosti, v jiném případě budou rty vypadat tajemně, podivně - přesně to, co potřebujete.
 3. Flitry nebo kamínky, které lze lepit na lepidlo na řasy. Můžete si půjčit malé jiskry z nail art kity, a pak použít zbytek vytvořit manikúru.
 4. Pokud chcete vytvořit krásný pohádkový obraz víly, elf nebo malé mořské panny Ariel, můžete si koupit barevné spreje na vlasy.. To je lepší než házet peníze na paruky, které na policích sbírají prach. Sprej, který můžete použít a pak - například, natřete konce vlasů a vytvořte řadu účesů.

Vzhledem k tomu, že se téma dotklo konkrétních obrazů, stojí za to jim jít.

Druhy make-upu

Souhlasím, ne každý se může pochlubit rovnými zbraněmi. Dokonce i když dovedete aplikovat každodenní make-up a jste schopni dělat kouřové oči, není to fakt, že můžete zvládnout hrozné make-up piráta nebo piráta se stejnou lehkostí, takže začněte s jednoduchými možnostmi, které můžete najít mnoho příkladů.

Obrátíme tvář do lebky. Efektivní, krásné - a ne příliš těžké. Pro provedení takového make-upu můžete mít 3 barvy: bílou, černou a například fialovou.

Chcete-li začít, naneste bílou barvu nebo stíny na celou tvář a pak začněte jemně kreslit kontury černou barvou. Na nos si můžete nakreslit obrácené srdce a vytvořit tak nosní dírky. Malování očí černé, aby oko zásuvky vypadají jako propast.

Pokud chcete přidat kroucení, nakreslete oči nad oční víčka. Pro inspiraci můžete sledovat video Panic! Na Disco "Já píšu hříchy ne tragédie".

Další, budete muset zvýraznit trochu lícní kosti, a pak vám pomůže fialový odstín. Naneste černý pruh na přirozenou strukturu tváře, promíchejte ji a vše pod lícní linií, natřete ji úhlednými tahy.

Konečným dotekem je nakreslit zuby přes rty. Hlavní věc zde není anatomická korespondence, ale úžasný efekt, takže se nebojte, pokud máte namísto 32 zubů namalovaných 40.

Malá mořská víla je jedním z nejpopulárnějších princezny Disney na této dovolené.. Většina obrazu, samozřejmě, je kostým (ocas, paruka nebo barvené vlasy, mušle), ale můžete přidat skutečné rybí šupiny k tomuto obrazu.

Je to co nejjednodušší. Vyberte barvu, se kterou chcete barvit své stupnice. Stíny mohou být naprosto normální. Nejsou nutně jasné, šupiny lze vyrobit za pomoci klasických perleťových odstínů.

Dále si vezměte obvyklé punčocháče v jemném pletivu a kartáč na tvářenky. Noste punčocháče na hlavě, pažích nebo nohách (v závislosti na tom, která část těla potřebuje šupiny) a odvážně nasaďte stíny na horní část oka.Můžete kombinovat několik barev, vytvářet zajímavé přechody, můžete zůstat na jednom. Hlavní věc - když si sundáte punčochové kalhoty, budete mít velmi jasné vysledované obrysy podobné stupnicím.

Zvířata jsou oblíbeným tématem. Kočky a jeleny jsou velmi populární. Chcete-li se na ně obrátit, bude stačit nakreslit úhledný výtok, černý nebo růžový. Pokud můžete přidat bílé zvýraznění, bude to velmi dobré.

Kočka dorisovyvat knír, elegantní tahy oční linky, můžete přidat vlny.

Přeměnit se na Bambi, míchat oranžové nebo hnědé stíny na čele, tvářích, bradě a nosu. Použijte elegantní bílé skvrny na stíny.

Můžete udělat krásné oči jelena - pro to je třeba vytvořit "reverzní šipky". Natáhněte špičku šipky ne k uším, ale uvnitř obličeje. Linka může jít ještě nějakou dobu paralelně s nosem. Falešné řasy dodávají obraz měkkosti a šarmu. Pokud se chcete do obrazu zcela ponořit, přidejte barevné čočky.

Další oblíbený snímek si vypůjčil z Mexika. Je to trochu jako cikánský make-up, ale vypadá to mnohem působivěji. Tohle je samozřejmě cukrová lebka.

Variace na toto téma velmi mnoho. Hlavními pravidly jsou vybledlý tón obličeje, oči zdobené barevným vzorem, malé prvky na nose, brada a krásný ornament na čele. Většina make-upu může být provedena s oční linky, a barva předává se stíny nebo make-up barvy.

Strašidelné panenky jsou také často uváděny v kostýmních večírcích. Můžete vyrovnat tón obličeje, vytvořit efekt porcelánové kůže, a čerpat černé oční linky trhliny. Oči nad a pod pro více panenek zdobí falešné řasy (nebo malovat řasy s oční linky). Přidejte trochu červenat a ujistěte se, že kroutí kadeře.

Další typ panenky může být spíše loutka. Mnoho lidí si vzpomíná na hrozný obraz z filmu "Saw". Pro stranu na počest svátku bude velmi tématem. Odlehčete si obličej, co nejtmavší zakalení na svých očích, na tvářích nakreslete charakteristické červené spirály, jasně načrtněte rty červenou, mírně zveličujte délku rohů a nakreslete dvě rovnoběžné čáry z rohů úst do brady dvěma úhlednými tahy.

Pokud chcete udělat něco delikátního, ale princezny nejsou vaším tématem, zkuste komické make-up ve stylu pop art. Určitě si vzpomínáte na tento stylizovaný smutek žen, s hlasitými frázemi „Oh NE!“ Nebo „POW“, které se láme z rtů.

K dosažení požadovaného výsledku potřebujete zařízení, které je vhodné nakreslit i kruhy. To může být hůl pro čištění uší, můžete si vytvořit šablonu s děrovačem a kus papíru nebo kus plastu (zkuste použít složku pro soubory). Možná máte jen kulatou tužku požadované barvy - obecně, ukazují představivost. Nezapomeňte doplnit zvýraznění a vytvořit úhledné tahy černé a váš obraz bude připraven.

I vy můžete vytvořit mrak myšlenek - z lepenky. Připevněte ji k sushi hůlce a povídejte si na párty tak zajímavým způsobem.

Dalším klasickým tahem je reinkarnace ženy do muže. Nakreslete knír, přidejte strniště. Několik sáčků pod očima a malované vrásky s hustým obočím vám dá nebezpečný gangsterský vzhled. Pokud máte vhodný oblek a klobouk - všechny šance, že budete hvězdou strany.

Poslední obraz, který nelze zmeškat, je hrozný klaun. Make-up je jednoduchý, protože nepotřebuje spoustu barev. Bílá, černá a červená jsou tři barvy základny, které vám umožní vytvořit plnohodnotný obraz.

Malování obličeje bílé, aby vaše oči tmavé. Můžete zředit všechny čtyři špičaté hvězdy, nebo jednoduše vytvořit efekt rozlité barvy - a vytvořit dlouhý trojúhelník z očí na tvář.

Nezapomeňte si obočí a vrásky namalovat. A samozřejmě přidejte červený nos a šílený úsměv.

Jak se přihlásit?

Pokud se rozhodnete udělat doma, ujistěte se, že vaše pleť je dobře připravena. Pokud se chystáte uložit tlustou vrstvu kosmetiky, nabíjejte si obličej vitamíny a živinami, protože příštích několik hodin s tímto make-upem bude skutečnou výzvou pro dermis. Užitečná doporučení:

 1. Udělej si masku. No, jestli to bude mít hydratační a uklidňující účinek. Samostatně mohou být náplasti použity pro přípravu jemné kůže kolem očí pro další manipulace.
 2. Po maskách pečlivě očistěte kůži. Použití mycích gelů nebo tonik, mnoho dívek také preferuje micelární vodu. Hlavní věc je, že kůže nemá tuk, bude to komplikuje váš úkol během malování.
 3. Naneste hydratační krém a nechte ho namočit.

Po těchto třech přípravných krocích můžete přistoupit přímo k použití make-upu.

Sekvence použití vrstev bude záviset na vašem obrázku. Je jasné, že pirátský make-up bude odlišný od tváře princezny, ale měli byste vždy začínat základy. Nepochopujte kresbu jemných detailů, dokud není základna vyrobena.

Naneste základní nátěr a nastavte tón, proveďte všechny důležité tahy - a teprve potom pokračujte v nuancích.

Můžete začít s rty, pokud hlavní problém spočívá v nich, s obočím nebo očima. Posoudit situaci a nezapomeňte, že čím blíže ke konci - čím více se unavíte, tím těžší bude vzít na obtížné části.

Také se doporučuje připravit. Pokud váš make-up potrvá několik hodin, je lepší nechat manipulace s ústy konečně, jinak nebudete moci pít bez narušení make-upu.

Maskovací umělci tajemství

Snad hlavním tajemstvím je, že všichni kreativci se nebojí použít dostupné nástroje k dosažení svých cílů. Vyvolejte stejné punčocháče v mřížce pro vytvoření měřítka.

Rozhlédni se kolem sebe - možná ti oko upoutá něco, co by mohlo udělat z tvého snímku vrchol programu. Možná, že starý roh peří ležel v rohu, se kterým můžete ozdobit účes nebo přidat make-up. Mušle přivezené z moře mohou být namalovány a přilepeny k obličeji, aby se vašim přátelům objevily jako mořská čarodějnice. Chcete-li udělat velké rány, můžete použít namočený a barevný toaletní papír. Před pár lety byl populární make-up pomocí pravidelného hada. Dámy s rozepnutými tvářemi byly na každém kroku.

Staré třpytky, oblázky, stuhy a šablon - vše používejte a pak se váš obraz ukáže opravdu originální a nezapomenutelný.

Jak udělat make-up pro Halloween, viz následující video.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky