Make-up pro hnědé oči

Make-up pro hnědé oči

Hnědé oči - absolutní dominantu, takže lidé s touto barvou duhovky budou vždy hodně. Takže bude mnoho otázek o tom, který make-up je nejvhodnější a které odstíny nejlépe vybrat.

Vlastnosti a výhody

Hnědé oči by měly být pyšné a zdůrazňovat je a neměly by se skrývat pod barevnými čočkami. Zde jsou některé výhody:

 1. Je třeba poznamenat, že hnědé oči jsou možná nejvšestrannější z hlediska přizpůsobení barev. Červená, žlutá, zelená, modrá - jakýkoliv make-up může vypadat skvěle na majitele čokoládově zbarvených očí.
 2. Hnědý odstín vždy vypadá příznivě s jakoukoliv barvou vlasů. Jen si představte tmavovlasou blondýnku, je plná šarmu a tajemství. A vezměte si rusovlasou dívku s hnědýma očima, které vypadají jako listy čajovníku - skutečná lesní nymfa! Světle hnědé vlasy jsou také krásné a velmi přirozené na pozadí dvou bezedných temných studní. A představte si, jak hnědovlasá žena s tmavýma očima bude vypadat aristokraticky. Její obličej, jako by byl drahý obraz, bude orámován hlavou vlasů, která by se vydala na hluboké třpytky očí.
 3. Pod hnědýma očima je snadné vyzvednout si oblečení. Modré džíny jsou tak populární a ve skutečnosti jsou tak dokonale kombinované s hnědými odstíny pleti a očí. Nebo si představte, jak elegantní a modré šaty budou vypadat na opáleném těle korunovaném silnýma očima plným živých hnědých očí. Je nemožné projít takovou ženou, muži budou přinejmenším požádáni, aby udělali fotografii, a nanejvýš jim bude nabídnuta ruka a srdce.

Teď, když už nepochybujete o tom, že hnědá barva vašich očí je neuvěřitelně krásná, můžete přistoupit k určitým druhům make-upu, abyste jen trochu zdůraznili, co je již od přírody k dispozici.

Typy make-upu pro hnědé oči

 • Neformální vzhled znamená, že nebudete mít milion vrstev kosmetiky. Make-up pro práci - velmi přirozený, tenký, téměř nepostřehnutelný. Pro začátek můžete použít klasické nahé odstíny.

Zpravidla je kromě matné světle růžové, mírně tmavší a bílé a v paletách další barva. Pokud je to zlato, pak bude pro vás snadné vytvořit lehký, ale znatelný make-up pro každý den.

Na horním pohyblivém víčku můžete použít světle růžový odstín, roh oka by měl být pečlivě ozdoben kapkou bílých stínů. Pod očima můžete vrhnout stín vytvořený pomocí nejtmavší barvy v paletě. Na místě, kde se nachází oční bulva, jemně „kapky“ šmouhy zlata. Pokud současně necháte oko lemovat bílou tužkou, nebude možné odtrhnout oči.

A tento poněkud měkký make-up může být snadno přepracován večer - jen změnou rtěnkového tónu. Udělej si rty švestku nebo si vezměte klasický chladný červený odstín - a můžete jít na rande nebo schůzku s královnou, kde se vám líbí více.

 • Máte-li tmavou pleť, pouze dvě barvy zlata a čokoládově hnědé budou stačit pro expresivní vzhled.. Nechte čokoládu pod očima a pomocí štětce nakreslete světlou šipku se stíny, a posypte horní víčko zlatem, jako je pyl. S opálením tento make-up vypadá úžasně, "drahý" a zároveň měkký. Nevyžaduje mnoho dovedností.
 • Pokud je vaše pleť dostatečně bledá, můžete se dokonce vzdát stínů. Stačí použít oční linky k nakreslení elegantní šipky, malovat řasy s řasenku, zčervenat tváře trochu a dát šťavnaté bobule nebo ústa-zalévání červené na rtech.Takový obraz je nadčasový a win-win klasika. Nevypadá domněle a je vhodná jako make-up pro každý den.
 • Zlato, aplikované pod očima a kombinované s matným růžovým odstínem na horním víčku, může vypadat velmi jemně. Chcete-li změkčit již nahý vzhled, použijte místo černého inkoustu hnědou barvu. Pokud chcete obraz trochu zkomplikovat, použijte šedé nebo tyrkysově šedé oční linky.
 • Líčení vypadá velmi krásně, kde je horní víčko zbarveno gradientem ze stříbra na zlato. Natáhněte studený stín ze středu a korunujte ho zlatou barvou. Hlavním úkolem je, aby přechod byl hladký, bez jasné hranice. Přidejte nějakou řasenku a lehký letní vzhled je kompletní.
 • Přechod z světle růžové na kouřově šedou vypadá velmi zajímavě. Pokud si přejete, můžete tento make-up udělat o něco přísnější přidáním šipek k obrázku. Vždy přitahují pozornost.
 • Někdy pro denní make-up tam může být docela normální základ pod stíny. Pokud má váš obličej velmi hladký tón a vaše řasy jsou mírně odřené do řasenky (černá nebo hnědá), tento obraz se může stát obchodním. Jasné rty z ní učiní zajímavější, a nahé matné odstíny rtěnky - ještě přísnější, v závislosti na situaci.

Jak vidíte, denní make-up může být velmi různorodý, ale po tom všem se v našich životech vyskytují svátky a prodejny, takže typy make-upu pro hnědé oči je třeba promyslet na večerní příležitosti. Následující možnosti stojí za zvážení:

 1. Většina lidí s hnědýma očima, samozřejmě, ve východních zemích, takže není divu, že arabský make-up s očima nechal černé ze všech stran, nepřestává být relevantní. Pokud vám tato událost a nálada umožní ponořit se do arabského příběhu - odvážíte se. Hlavním tajemstvím expresivního pohledu je použití černé tužky podél vnitřní linie oka (jak nad, tak pod). Další hloubka může být dána dlouhou černou šipkou na horním víčku a tmavou, dobře osrstěnou barvou - na spodní straně.
 2. Pro ty, kteří nejsou připraveni na takový agresivní make-up se šipkami, můžete nabídnout podobnou možnost, ale změnit se na evropskou cestu. Samozřejmě, toto je klasické kouřové oči. Můžete si vybrat černý jako základní nebo čokoládové odstíny, které budou vypadat měkčí. Pokud chcete zvýraznit, můžete vodovou linii oka namalovat barevnou tužkou - například neonovou nebo modrou. Vypadá to velmi extravagantně, ale ne bez chuti.
 3. Pokud jste se již nudili klasickými barvami, zkuste make-up v třešňových tónech nebo v bohaté červené barvě. Hlavní věc - to nepřehánějte rty, neměly by být tmavé, pokud jsou vaše oči již načrtnuty něčím jasným. Důraz na obličej by měl být jeden, jinak se obraz změní na vinaigrette.
 4. Pro narozeninovou oslavu nebo přátelskou párty si můžete bezpečně vybrat jasné barvy - například modrou, zelenou, žlutou, fialovou, bohatou modrou a tak dále. Chcete-li slavnostní make-up opravdu jasné, použijte speciální základnu před použitím stíny. Pokud nemáte po ruce žádný oční přípravek, zkuste použít základní nátěr. Pomůže vyhladit jemné linie a posílit pigment obsažený ve stínu samotném.
 5. Nebojte se míchat různé barvy. Snažte se vytvořit komplexní make-up fialových, žlutých a růžových odstínů nebo uspořádat podívanou na stříbro, indigo a černou. Vytvořte směs žluté a zelené, tuto paletu zřeďte bronzem nebo stříbrem. Variace na toto téma - jako zlato v pohádkovém draku, velmi, velmi.
 6. Pokud se můžete pochlubit i kůží s minimem nedokonalosti, vyhodit všechny pryč temnou a tajemnou cestou, vytvořenou s minimálním úsilím. Hlavním úkolem je, aby byla pleť rovnoměrná, s chladným stínem. Na oči aplikujte matnou černou barvu, neproniknutelnou, jako jižní noc.Zabalte oči do hromady falešných řas, aby vaše oči vypadaly načechrané, a aplikujte rtěnku na odstín velmi tmavého vína. Získáte tak jednoduchý, ale fatální obraz, který bude dlouho pamatován.

Jak vidíte, mnoho možností je k dispozici pro oříškové a černé oči. Nude nebo Shimmer, barva nebo monochromatický - záleží jen na vás. Pokud potřebujete příklad pro inspiraci, podívejte se na hvězdy a jejich make-up. Vzpomeňte si na krásnou Sophii Loren, aby jste cítili drahou klasiku, koketní Shakiru, aby obraz trochu rocku a drzosti, okouzlující Lily Collinsové, chcete-li do svého života přidat něhu. Podívejte se na slavné hnědovlasé ženy - Kardašskou rodinu. To je opravdu ten, kdo měl tolik obrazů, že nebudete mít dost života na to, abyste je zopakovali.

Když je vybráno barevné schéma a obraz se již vytvořil ve vaší hlavě, je to obrat výběru prostředků.

Jak si vybrat kosmetiku?

Bereme axiom, že jste vlastníkem hnědých, tmavě hnědých nebo zelenohnědých očí. Při hledání dekorativní kosmetiky stojí za to vycházet nejen z květů, ale také z tvaru a nasazení očí. Dívky se obvykle potýkají s následujícími hlavními problémy:

 1. Příliš malé oči.
 2. Hluboké oči.
 3. Širokoúhlé oči.
 4. Oči příliš blízko.

Stojí za to vybrat si správné nástroje a zaměřit se na tyto čtyři problémy. Proto se doporučuje zvážit následující:

 • Chcete-li z malých očí vyrobit „bezedné talíře“, můžete jít na pár triků - například experimentovat s tvarem obočí. K tomu nemusíte nic kupovat, jen uvolnit co nejvíce místa, jak si můžete dovolit (v závislosti na tloušťce vlasů).

Další trik je bílá tužka aplikovaná na vodní hladinu nad a pod.

Pokud jde o výběr stínů, tmavé barvy budou téměř jistě kontraindikovány. Světlé měkké odstíny otevřou oko, vizuálně se rozšíří. Je také třeba mít na paměti, že korektor pomůže trochu otevřít oči, takže je nezanedbávejte.

 • Problém hluboce nasazených očí lze řešit pomocí šikovně aplikovaných stínů. Ujistěte se, že si koupíte základnu, která vyrovná tón a zjednoduší proces aplikace. Pokud základna nebyla po ruce, použijte prášek. Jako hlavní tón potřebujete nejjasnější odstíny, které je třeba zastínit po celé délce horního víčka. Použijte tmavé barvy téměř tečkované - například přidáním do koutku oka nebo použitím nižšího víčka s touto kosmetikou.

Pokud budete používat řasenku a oční linky, nezapomeňte, že linka by měla být velmi tenká. Tukové šipky mění orientální pohled do očí Číňana a ne nejkrásnější.

 • Pokud jsou oči široké, hlavní tajemství spočívá v tom, že musíte zdůraznit vnitřní koutek oka. Tmavší odstíny lze aplikovat dovnitř a natáhnout barvu směrem do středu. Můžete také použít řasenku ve dvou vrstvách, a je třeba malovat řasy pohyby směrem k nosu.

Dalším tajemstvím je větší důraz na obočí. Udělejte obočí delší na vnitřní straně (tužkou a štětcem) a uvidíte, že vzdálenost mezi očima bude o něco menší.

 • Pokud jsou oči příliš malé od sebe, vaše oční linky se stanou vaším věrným asistentem. Podél obrysu oka budete muset nakreslit tenkou čáru s postupným zesílením směrem k okraji oka. Nezapomeňte zastínit konturu, jinak bude vypadat příliš neohrabaně. Udělejte vnitřní a střední části očních světelných odstínů a udržujte tmavé palety pro víčka v blízkosti chrámů.

Jak se přihlásit?

Zapamatujte si tento velmi jednoduchý návod krok za krokem a vezměte jej do provozu:

 1. 50% úspěchu make-upu bude záviset na přípravě pokožky. Chcete-li začít, vyčistěte si obličej.Nyní nejoblíbenější a nejúčinnější způsob lze nazvat micelární vodou, ale nikdo nezrušil běžnou vodu nebo tonikum pro mytí. Jednejte podle svého vkusu - hlavní věcí je udržet vaši tvář svěží, bez přebytečného tuku a nečistot.
 2. Nezapomeňte pokožku hydratovat. Použijte svůj oblíbený krém. Pokud to čas dovolí, vytvořte masku nebo použijte opravy. Můžete dělat téměř cokoliv chcete - pokud je vaše pleť „plná“. Nechte prospěšné látky vsáknout - a teprve pak začít jednat.
 3. Použijte maskovací prostředky. Možná používáte barevný korektor, aplikujte základní nátěr na vyhlazení vrásek ... Proveďte všechny nezbytné přípravné kroky před příchodem osnovy.
 4. Položte základnu a jemně ji promíchejte přes obličej.. Pokud používáte houby k jízdě, pak to opatrně. Nezapomeňte chytit malý krk a uši tak, aby obličej nebyl příliš odlišný od zbytku kůže.
 5. Použijte prášek k odstranění lesku a přidejte červenat. Pro opálenou pleť, můžete navíc použít bronzery, dobře, pro majitele světle hnědé vlasy a fair skin bude dostatek světla korálový červenat.
 6. Aby se dosáhlo účinku velkých očí, lze rozlišit trojúhelníkovou oblast pod okem pomocí metody líčení, jako je pečení.. K tomu budete potřebovat bílý sypký prášek, stejně jako široký plochý kartáč. Aplikujte prášek pod očima lehkými, ale jistými tahy. Pak použijte drobivý zvýrazňovač. To pomůže „zvýraznit“ oko a dát mu vizuální objem.
 7. Dalším krokem je práce s obočím.. Štětec, odstín a tvar. Používejte tužky, stíny, vosk - vše se hodí, jen pro dosažení módního efektu silných a velmi jasně definovaných obočí.
 8. Odjíždíme na cílovou čáru - děláme make-up pro oči. Nahoře jste již obdrželi mnoho podrobných doporučení pro práci se stíny a přímé tipy pro akci. Jediné, co ještě nebylo řečeno, je, že po dokončení barvy budete muset opatrně odstranit přebytečné stíny, pokud se rozpadnou.
 9. Poslední fáze - výběr lícních kostí a použití rtěnky na rtech. Pokud zručně zvládnete kartáče a velmi dobře víte, co je konturování, neváhejte aplikovat znalosti v praxi. Když jsou všechny čáry nakresleny, zůstanou jen vaše ústa, nezapomeňte, že důraz by měl být na jedné věci. Nebo na očích, nebo na rtech. Pokud váš make-up byl velmi jemný dříve, několik jasných odstínů rtěnky přinese čerstvost a život. Pokud byly předchozí barvy nasycené, neztmavte všechny oblasti obličeje.

Jediná možnost, kdy tmavé stíny mohou být v souladu s tmavou rtěnkou - světle hnědé oči, které budou spalovat jasné místo, na pozadí zbytek zbytku make-upu.

Jednat ve stupních, neskákejte ze základny na obočí az očí na rty. Aplikace krok za krokem není zbytečná. Dodržování plánu, ušetříte se z možných chyb.

Maskovací umělci tajemství

 1. Snadný způsob, jak odstranit únavu z očí a udělat pohled báječný je použít blikající stíny. Hlavní věc je, že odpovídají tónům vašeho hlavního make-upu.
 2. Snažte se odhadnout, jaký odstín oční linky převažuje na celebritách s hnědýma očima. Neztrácejte, odpověď je fialová. Všechny druhy odstínů švestky nebo dokonce lehkého lilac dokonale zdůrazňují přirozenou krásu očí.
 3. Jako kovové barvy. Bronz, zlato, stříbro jsou vaše nejlepší společníci. Pokud jsou tyto tři barvy ve vaší paletě, zbytek lze jednoduše vyhodit, tak dobře je kov v kombinaci s hnědýma očima.
 4. Nebojte se použít barevnou řasenku. Hnědé oči vypadají skvěle s tyrkysovými, fialovými nebo dokonce růžovými řasami. Samozřejmě, že tento make-up není vhodný pro každý den, ale někdy odrůda nebolí.
 5. Hlavní tajemství oční krásy je samozřejmě odpočinek. Bez ohledu na to, jak masku unavíte kosmetikou, červené žíly vám zrádně dají workoholik nebo vášnivou stranu.Zdravý spánek nebo oční kapky (jako poslední možnost) pomohou zachovat přirozené kouzlo.

Pokud je čas na řádný odpočinek nestačí, nezapomeňte na základní nabíjení. Postarejte se o svůj hlavní nástroj svádění, protože ne všechny mohou být vyhlazeny kosmetikou.

Nyní, když máte rozsáhlý arzenál a znáte podrobné pokyny pro akci, váš make-up by měl být dokonalý. Zůstává pro malé - naučit se převádět myšlenky, které vznikly v mé hlavě, do reality a snažit se nebát jít dál. Ponořte se do kouzelného světa růžových, žlutých, červených, zelených barev a začněte vytvářet.

Hlavní věc - make-up je snadno smýt, takže nemáte žádný důvod proti novým zajímavým experimentům. Pouze milion různých profesionálů.

Jak udělat perfektní make-up pro hnědé oči, viz následující video.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky