Korejský make-up

Korejský make-up

Asijský make-up dobývá srdce moderních módy. Dnes je v centru pozornosti korejský make-up. Tajemná Asie vždy přitahovala pozornost: správně umístěné akcenty s malým arzenálem kosmetiky vám umožní dát vaší tváři krásný a přirozený vzhled. Takový obraz je pro oko příjemný a je výrazně odlišný od krásy ruských dívek.

Co je to?

Korejský make-up - make-up, založený na principu přirozenosti. Jádrem myšlenky je vyjmout ne kosmetiku, ale přirozenou krásu tváře.

Tento make-up má národnost: je formován pod vlivem historie, kultury, klimatických podmínek a dalších faktorů země. Proto je jeho styl zcela odlišný od všech ostatních. Jedním z hlavních rozdílů, které předurčily metodu aplikace kosmetiky, je etnický rozdíl v obličejových prvcích.

Navenek se korejské ženy výrazně liší od evropských dívek. Jejich obličej má poněkud hranaté lícní kosti, malé, ale baculaté rty, elegantní nos s tenkým hřbetem, zúženou štěrbinou očí a nepřítomnost záhybů horního víčka. Použití kosmetiky by mělo být zaměřeno na zvýšení velikosti očí, zdůraznění rtů a zvýraznění bezchybné pleti. Zároveň je vyloučena jakákoliv nepřirozenost.

Výhody a vlastnosti

Korejský make-up má řadu rozdílů od Evropy. Ve své zemi je tak populární, že se těší úspěchům s herečkami a korejskými idoly, a to nejen s dívkami. Žádná mužská popová skupina nemůže dělat bez takového make-upu. Pro co nejpřirozenější výsledek najímá tvůrčí tým tým profesionálních stylistů. Jakékoliv dorama přitahuje oko, věnuje pozornost kráse a přirozenému vzhledu herců.

Funkce korejského make-upu zahrnují:

 • porcelánová kůže;
 • efekt lesk;
 • zvýraznění očí;
 • rovný a široký linie obočí;
 • světelné stíny;
 • tar-černá řasenka;
 • používat tradiční Korejská kosmetika.

Charakteristickým rysem korejského make-upu je všestrannost. Pro svou neobvyklost je takový make-up kombinován s různými oděvy a styly. To je vhodné v obraze roztomilé trubice chan (korejský idol), relevantní v klasickém souboru, harmonický v obraze romantické přírody a nepostradatelný v přídi nádherné krásy na večerní recepci.

Doplňte se v korejštině je promyšlen do nejmenšího detailu, takže v každém stylu se přidá ženský, zdůraznit dobře udržované, zdraví a sofistikovanost přírody. Díky své přirozenosti vám pomůže udělat dobrý dojem a prezentovat se v nejlepším světle.

Korejská kosmetika má dobrou kvalitu a trvanlivost. Se správným použitím make-upu, to bude stačit na celý den, zatímco přípravky nebudou šířit a nebude vytvářet efekt uklouznutí masky.

Druhy fondů

Korea je zvláštní zemíproto se kosmetické výrobky vytvořené na jeho území liší od ostatních. Dokonce i ty léky, které byly poprvé zavedeny Evropou, byly mistrovsky vylepšeny asijskými kosmetickými společnostmi. Hlavní složky korejského make-upu jsou:

 • Základní make-up. Většina lidí v zemi má porézní kůži a vyznačuje se zvýšenou produkcí mazových žláz. Základní vrstva zjemňuje tón obličeje a zakrývá drobné nedokonalosti kůže. Kromě vyhlazování a reliéfu základna pomáhá udržet stabilitu základu.

Vývoj korejských ochranných známek lze použít jako tóny a zvýrazňovače.Jsou schopny dodávat pleti jemný lesk, blokové pigmentové skvrny a vyrážky.

 • Tonální kosmetika. BB-krém, vydaný v Koreji, se liší od německého ekvivalentu v tom, že procento SPF v jeho složení je mnohem větší (alespoň 30). Nástroj poskytuje korekci tónu a je schopen vytvořit požadovaný reliéf.
 • Polštář Kosmetika, která je vývojem korejských značek. Ve skutečnosti je to houba s tonální impregnací. Kromě hlavního účelu je kompozice obohacena o řadu užitečných složek.

Cushon je vynikající kosmetický přípravek, který provádí každodenní péči o pleť obličeje.

 • Odstín. Kosmetické výrobky s tekutou texturou, vyznačující se vysokou pigmentací, trvanlivostí a matným povlakem. Mezi typy kosmetiky lze odlišit přípravky na rty, tváře a obočí. První vývoj korejských žen je také používán jako červenat. Obvykle lze odstín použít současně jako pigment pro rty a červenat. Příprava obočí je pro naše pochopení obtížným kosmetickým přípravkem, ale v Koreji je velmi populární.
 • Oční linky Korejský make-up nepřijímá podtržení tužkou. Ideálním make-upem je černá tekutá oční linka. Nejsou povoleny žádné varianty s tóny.

Jak se přihlásit?

Make-up v korejštině není jen řasenka a rtěnka. Postupně sledujete všechny nuance korejského make-upu, můžete si vytvořit krásný korejský make-up sami doma. Bude to nějakou dobu trvat, ale výsledek stojí za to. Technologie aplikace kosmetiky zahrnuje přípravu kůže a správné korekce rysů obličeje.

Kůže

Před použitím make-upu je nutné připravit pokožku. Každá korejská žena ví, že očištěná a zvlhčená dermis je hlavní podmínkou kvalitního make-upu.

V arzenálu dívek je vždy spousta přípravků na péči o pleť. Péče o pleť zahrnuje použití čisticího oleje, mytí obličeje, drhnutí, tonikum, masek na bázi tkanin, přípravků na kůži kolem očí, krém s UV filtrem. Jednou ze složek péče je zelený čaj, který obsahuje antioxidanty.

Korejský make-up nemůže dělat bez porcelánového tónu obličeje a světla, několik dětinských červenat na tvářích. Nelze aplikovat prášek bez základu, je škodlivý pro buňky epidermis.

K trikům bezchybné pleti patří několik technik:

 • Základ se nanáší v tenké vrstvě. Pokud se vyskytnou problémy s kůží korejské ženy, na rozdíl od evropské, aplikují se dvě vrstvy základny: nejprve tmavý primer a nahoře kosmetika, o polovinu tón světlejší než přírodní barva.
 • Opravář - Povinné přijetí. Korejský make-up je perfektní ve všem. Tmavé kruhy kolem očí a pigmentových skvrn jsou nepřijatelné. To vše je zakryto pečlivým stínováním. Pokud se v kosmetickém sáčku nenachází žádný korektor, nadace zvládne svůj úkol lehčím půltónem základního činidla.
 • Jako tonální nástroj používal gauč s tekutou konzistencí. Jedná se o podložku, impregnovanou speciální směsí, která kombinuje vlastnosti tonalnika, prášku a BB krémů. Nástroj je přenesen na houbu, takže vrstva povlaku je tenká, téměř nepostřehnutelná a přirozená.
 • Přízvuk kůže zůstává porcelánovým efektem. Pravidla pro aplikaci kosmetiky znamenají použití sypkého prášku s lehkou texturou. Husté a kompaktní analogy jsou vyloučeny: potřebujete bezbarvý výrobek, který dodává laku lehkost a jemný lesk. Oblíbené evropské recepce (bronzery) nejsou povoleny - je lepší použít zvýrazňovač (v mírném množství).
 • Vyrovnejte tón, proveďte mírný přízvuk na tvářích se červenat. Je nutné vyzvednout odstín s ohledem na barvu očí a vlasů. Nelze použít umělé odstíny barev: zničí celý vzhled. Majitelé blond a tmavé kadeře jsou zobrazeny v tmavých tónech béžové barvy, pro blondýnky - béžové s narůžovělým podtónem.

Vytvoření dokonalého tónu obličeje, můžete začít navrhovat oči a obočí. Všechny fáze korejské make-up techniky jsou prováděny s použitím speciálních kosmetických kartáčků, které přispívají k rovnoměrnější a tenčí vrstvě aplikace.

Oči a obočí

Oční make-up - vizitku korejských žen. Úkolem kosmetiky je změna řezu úpravou tvaru. Je důležité, aby byl pohled otevřený a světlý, nezapomněl zdůraznit jeho zvláštnost a krásu.

Chcete-li vizuálně zvětšit velikost očí, musíte použít světlé stíny. Prioritou jsou béžové a pískové odstíny palety. Může být několik tónů, ale je důležité, aby přechod mezi odstíny byl přirozený a nenápadný.

Světlá stupnice nejenže zvětšuje velikost očí, ale také dává svěžest obličeje s důrazem na efekt „loutkového obličeje“. Chcete-li odstranit válcování stínů v záhybu pohybujícího se víčka, můžete použít základní nátěr.

Na spodním a pohyblivém víčku s tužkou nebo stínem byla bílá čára. To by mělo být prováděno na bázi řas. Stejný nástroj zdůrazňuje dolní hranici obočí.

Po zvýraznění linií řas, musíte dát vnějšímu rohu oka záři pomocí odstínů růžové nebo švestkové barvy. Stejný odstín je nutný k průchodu dolním víčkem, čímž vzniká mírný otok.

V linii růstu řas horního očního víčka drží čisté šipky. Není třeba se snažit o tvar kočičího oka: je důležité zdůrazňovat přirozenou linii, mírně ji snižovat na konci a spojovat ji se spodním okrajem růstu řas. Pro šipky se používá pouze oční linky: nesmí být žádné tužky.

Chcete-li dát výrazný vzhled, je lepší použít řasenku s účinkem objemu. Nanáší se ve dvou nebo třech vrstvách a zároveň zajišťuje, že řasy se nespojí a vypadají co nejpřirozenější. K tomu použijte speciální kartáče, česání řas před ideální separací.

Posledním stupněm očního make-upu je umístění akcentů pomocí zvýrazňovače (ve vnitřních rozích očí a trochu u dolního víčka).

Obočí - jediný okamžik make-upu. Korejci milují rovný tvar obočí, prakticky bez ohybu. Aby se jí krásně pod moc každé ženy, zejména proto, že existují speciální šablony pro usnadnění tohoto úkolu. Zpočátku by mělo být obočí dokonale oškubané, aby bylo vidět jejich hranici. Je důležité si uvědomit, že linie obočí by měla být široká.

Při aplikaci kosmetiky je nutné použít speciální tužku na obočí, která ohraničuje hranice, a pak je míchat speciálním štětcem. Formulář se zároveň ukáže docela krásný a přesný. Formulář můžete opravit speciálním voskem nebo rtěnkou. Barva obočí by měla být o něco lehčí než vlasy. Je důležité, aby pohled byl přirozený a nevyčníval z očí.

Design na rty

Korejské ženy nemají rád rtěnku s těžkou texturou nebo tmavým pigmentem. Nejoblíbenější prostředky pro rty jsou odstín. Vliv rtů políbil - oblíbené téma make-upu. Textura může být průsvitná, s jemným leskem, ale hlavní zaměření kosmetiky je trvanlivost. Takové léky by měly být uchovávány na rtech celý den.

Je žádoucí, aby barva rtěnky nepřerušovala přízvuk očí. Proto je ještě lepší, když bude kosmetika průsvitná. Dělat efekt „po polibku“ je hračka.:

 • Rty na nich hydratují a aplikují základní nátěr.. Pak jsou zakryty tenkou vrstvou základu nebo korektoru, jemně zastíněny speciálním štětcem. Neexistují žádné kontury ani kontury rtů.
 • Střed (uprostřed rtů) je doplněn jasnou rtěnkou. Budete potřebovat trochu make-upu, aby nedošlo k pokazení požadovaného efektu. Jemně pomocí štětce je světlá barva natažena na obrysy horních a dolních rtů, které nedosahují samotných hranic.
 • Vezmeme-li bavlněný tampon, "otisk" nadbytečné barvy. Takže přechod bude vypadat přirozeně a krásně. Zůstane nahoře transparentní lesk.

Jak si vybrat kosmetiku?

Tajemství asijského make-upu - výběr pravé korejské kosmetiky. Je dobré, když se vyrábí nejen v Koreji, ale také na území téže země. Evropská kosmetika na obličeji je přípustná, ale nebude fungovat při vytváření porcelánového odstínu.

Jako součást prášku nebo základu musí být přítomny komponenty péče a ochrany před UV zářením. V ideálním případě se jedná o kosmetiku s hydratačním a léčivým účinkem. Kromě nasycení buněk životodárnou vlhkostí je žádoucí, aby byly zahrnuty rostlinné extrakty.

Rtěnka pro zvláštní příležitosti (pokud to situace vyžaduje) by neměla být jasná. Jestli je její tón krémový, v blízkosti přirozené barvy rtů. Růžové a práškové odstíny palety nejsou vyloučeny. Výběr rouge je nutné dát přednost odstínům švestky, broskve nebo bronzu.

Při výběru odstínů na rty by měly být upřednostňovány přírodní nebo světlé odstíny, mentální volba kombinace základu a vhodného tónu. Textura dobrého média je lehká a příjemná. Univerzální možnost - transparentní lesk.

Nákup speciální kosmetiky nesmíme zapomenout, že díky své intenzitě potřebuje speciální odstraňovač make-upu - hydrofilní olej. Textura léčiva je mastná, ale spolu s odstraněním kosmetiky dostává kůže potřebnou hydrataci a nasycení buněk užitečnými látkami.

Postup použití korejského make-upu naleznete v následujícím videu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky