Dětské kombinézy Moncler

Dětské kombinézy Moncler

Vlastnosti a výhody značky

S přechodem života si každý z nás uvědomí svou hodnotu. Někteří šťastní lidé to cítili, když se stali rodiči. Péče o malého muže, bezmocného a bezmocného před obrovským světem, zůstává hlavním úkolem jeho rodiny po dlouhou dobu. Jedním z projevů této péče je touha chránit před nepřízní a nepříznivými podmínkami, aby byla zajištěna lepší kvalita života. Výběr nejlepšího pro dítě - staráme se o budoucnost a uznáváme hodnotu života.

Od poloviny minulého století, Moncler chrání lidský komfort v nejnepříznivějších povětrnostních podmínkách - když dobývá nepředstavitelné horské vrcholy. Značka původně koncipovaná jako výrobce oděvů a střeliva pro horolezectví a extrémní turistiku se postupně stala synonymem vynikající kvality. Zanedlouho překročil rámec výjimečně sportovní zimní „uniformy“ a jeho práce se ukázaly jako vynikající v méně extrémních mrazivých podmínkách - ve městě.

Zvláštností oblečení vyrobeného pod značkou Moncler je následující pravidlo - kombinovat nejnovější módní trendy a vysoký výkon. To je vyjádřeno jak moderním designem, atraktivním vzhledem, tak i použitím moderních materiálů při tvorbě sbírek. Je pozoruhodné, že uznání ve světě módy Monclerovi přišlo na konci XX. Století - v roce 1999 se zúčastnil týdne módy v Paříži. Praktičnost oděvu prošla zkouškou času dávno předtím.

Při vytváření modelů používejte nejlepší materiály. Zvláštní pozornost je věnována vnitřní vrstvě - úzkému tělu a navrženému tak, aby poskytlo majiteli maximální teplo. Tam jsou jen přirozené, přirozené "izolace". Vnější vrstva je zpravidla vyrobena z nylonu, který se vyznačuje trvanlivostí a lehkostí, která je zvýšena načechraností a ošetřena speciální vodoodpudivou impregnací. To vše je možné díky zavedení inovativních přístupů ve výrobě.

Od počátku 2000s, výrobce aplikoval všechny nashromážděné zkušenosti s použitím nejlepších materiálů, design řešení ve prospěch mladší generace, při vytváření speciální dětské sbírky - Moncler Enfant.

Jak odlišit originál od kopie (replika)

Rok 2008 byl pro společnost Moncler označen zavedením nové metody ochrany proti kopírování. Od nynějška obsahují interní štítky produktů kód 12 znaků - čísla. Zde je adresa oficiálních stránek značky, kde si kupující může ověřit pravost věcí jednoduše zadáním kódu.

Existují další funkce, které odlišují originální produkt Moncler od repliky?

  1. Výkon tlumených barev. V originálních výrobcích je náplast na spodní straně výrobku mírně vybledlá, aby se zabránilo nebezpečí barvení oděvů pod produktem. Replika má nepřirozeně jasné pruhové barvy.
  2. Vnitřní pruhy. Zdá se, že repliky proužku uvnitř se tisknou, zdá se, že na výrobku není šití, „ruční“ práce. Čisté stehy jsou rozlišitelné v originálních výrobcích, proužek je jako by šitý ručně.
  3. Přesnost dílů, zejména kapes. Při kontrole výrobku je nutné pečlivě zvážit rovinnost šicích linek, nepřítomnost vyčnívajících nití. V originálních produktech Moncler má horní část uzávěru zipu klapku a jezdec zipu (nebo jezdce, společný - „pes“ zipu), v zavřeném stavu, jako by na něm spočíval, být v takové „kapse“, která je všitá do tří slot. Na čtvrté "straně" v takové "kapse" a dostane jezdec, když je kapsa zavřená. Repliky nemají takové malé detaily.
  4. Další rozdíl je blesk.Vodítko je zcela vyrobeno z plastu, žádné levné prvky připomínající transparentní polyethylen. Pouze jednobarevný plast v barvě, který obvykle odpovídá barvě výrobku. Rozdíly mohou být pouze tehdy, je-li to zajištěno samotným návrhem modelu.
  5. Odznakový proužek na vnější straně výrobku, patrný ostatním - na replice je pevnější na dotek než originál. Originální výrobek má hladký, hladký okraj; některá ruční práce je zřejmá - dává jasnost a současné měkké linie. Na replice jsou okraje náplasti ostré, někdy vystupují; Neexistuje žádný filigránský detail, cítí se jako vyrobitelný.

Při pohledu na originální produkt Moncler je patrné, že pozornost je věnována každé maličkosti, každému detailu; celý design je promyšlený, přizpůsobený osobě.

Odrůdy

Kombinézy Bib

Tento model je monolitický kalhoty s přední částí a zády na popruhy-popruhy - rukávy, a detaily pokrývající ramena chybí. Někdy chybí přední část - popruhy jsou připevněny přímo k kalhotám kombinézy, často v tomto provedení mají vysoký pás. K dispozici je guma, která zajišťuje těsné spojení výrobku s pasem dítěte. V kolekci Moncler tento model reprezentují kombinézy Nino. Přídavný ventil na „knoflíkových“ knoflících upevňovacích prvků, umožňujících stavbu této kombinézy vepředu, umožňuje snadno sejmout a nasadit takovéto kalhoty s kalhotkami pro dítě.

Oddělené

Pokud si obléknete bundu s semi-overaly - bude zde samostatný model kombinézy. Hlavní věc, kterou je třeba si pamatovat, je, že bunda by neměla být příliš dlouhá, jinak to omezí pohyb. Péče o děti, Moncler dělá samostatné Azel a Remy kombinézy pro děti do 3 let. Tato možnost poskytuje komfort a teplo, řešení otázky praktičnosti - v případě potřeby není třeba kalhoty nebo soupravy sak. Kombinézy Anicet mají řadu tlačítek na vnitřním švu kalhot, které umožní vyhnout se potížím při nasazení nebo vzletu.

Fused

Výhody plynulé stavby jsou patrné zejména ve větrném počasí a při aktivních procházkách - absence dodatečných záhybů v oděvu neumožňuje zanášení sněhu nebo větrání zad. Můžete ocenit všechny výhody v modelech Moncler Audebert (existují i ​​botičky v sadě), Aminata (vyrobená z vlny boucle) a Arnalde.

Klokan

Charakter modelu - detaily přední strany, když se upevnění vzájemně překrývají, což vytváří druh „kapsy“. Funkčně je to někdy kapsa. Sdružené díly společně zajišťují dodatečnou těsnost vůči větru.

Módní styly a modely

Pro dívky

Jeden z nejpopulárnějších stylů, neztrácí význam, i přes čas - zůstává samostatnou kombinézu. Ačkoli dětské oblečení může být často adresováno dívkám nebo chlapcům pouze se zaměřením na barevný gamut, přesto jsou modely pro dívky poněkud elegantnější než pro mladší polovinu lidstva. Mezi prací Monclera jsou mladé ženy módy nabízeny modely Remy, Aminata a Arnalde (kombinézy s botami a náprsní kapsou na jedné straně).

Pro chlapce

Módní dům poskytl široký výběr modelů k budoucím mužům, mezi které patří jak samostatné, tak i kombinované varianty a semi-overaly. Kombinézy se označují jako „chlapci“:

  • Azel (oddělené s kapsami na bocích bundy),
  • Ancent (samostatná verze s designem postranních kapes - pruhy ve významné kombinaci),
  • Nino (semi-overaly, dobře kombinované s jakoukoliv bundou střední délky),
  • Audebert (jednodílná kombinéza s botičkami, kombinovaná z různých tkanin),
  • Aminata, Arnalde - nabídnuta ve stejném výkonu jako pro dívky.

Kromě toho je nabízeno několik modelů „mini-overalů“ - takové mohou být nošeny jako dodatečné oteplování pod svrchním oděvem.

Pozornost by měla být věnována - mnoho z nabízených možností je nabízeno jak pro chlapce, tak pro dívky, což je činí univerzálními.Vzhledem k vysoké kvalitě samotných výrobků mohou tyto kombinézy sloužit více než jedné generaci v rodině.

Barvy

Červená

Tradiční barva spojená s oblečením pro dívky se aktivně používá pro chlapčenské oděvy - všechny druhy doplňků a sak, které mohou být dobrým doplňkem k oblečení Moncler. Tato barva je na trojbarevném detailu značky Moncler - na oblečení pro chlapce i dívky.

Černá

Nejpraktičtější barva oblečení - díky rozšířené. Moncler vyrobil oblečení pro již dospělé děti v takové barvě - například lyžařské kombinézy pro chlapce ve věku 12-14 let. Kombinézy pro dívky v černém - rarita.

Bílá

Bílá je další barva ikonického trojbarevného pásu Moncler. V bílé barvě je vyrobeno mnoho modelů, a to jak pro chlapce, tak pro dívky (Ancent, Remy). Hlavním v kombinovaném Audebertu se stala variace na téma bílé - odstín slonoviny.

Tmavě modrá

Tmavě modrá je hodná alternativa k černé barvě, pokud chcete učinit volbu ve prospěch praktické možnosti. Koneckonců někdy odstíny modré vypadají velmi ušlechtilé a netriviální.

Šedá

Velký počet modelů Moncler je vyroben v šedé barvě. Kombinace látky, barvy, stylu a firemních atributů - vytváří velmi atraktivní vzhled produktu.

Výplň

Tradičně, Moncler věnuje zvýšenou pozornost vnitřní vrstvě všech produktů. Jako výplň pro kombinézu se používají jak vysoce kvalitní syntetické materiály, tak přírodní materiály. Výrobky vyrobené pod značkou, zpravidla mají vysoký obsah husí - 90%, a malé množství peří - pouze 10%. Takový obsah vám umožní zaručit teplo v mrazivém počasí.

Jak si vybrat

Moncler kidswear lze zakoupit jak v značkových buticích, tak v internetovém obchodě. Pokud máte možnost spojit příjemné a užitečné, můžete se podívat do butiku, cestovat po Evropě nebo být v USA. Internetový obchod s dětskou kombinézou je k dispozici v Rusku.

Při výběru byste měli věnovat pozornost věku dítěte - navigace na místě třídí modely podle věku. Aby bylo možné správně určit velikost navrhovaného vodítka velikosti, která porovnává standardní velikosti s velikostí výrobce.

Kolik je

Náklady na montérky se pohybují od 11 200 rublů do 40 300 rublů. Při porovnávání ceny / kvality jsou zřejmé výhody takové akvizice. Pokud k tomu přidáme dlouhou životnost a vynikající vzhled, což způsobuje dětem radost, není pochyb. Za investici stojí zdraví a radost dítěte.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky